Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#7361 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Imádom Contet, eszem-iszom a döntéseit, de valahogy egyszerűen nem tudom megérteni, h Akét minek hívta vissza. Ha ezt valaki elmagyarázza, annak jár a piros pont. (az nem magyarázat, hogy Alonso helyettese, mert legtöbbször szerintem még a keretbe sem fog beférni) Csóri gyerek pont bejátszotta magát a Bornemouthba és olyan jól fejlődött... látszott is a fején, hogy nem szívesen jött vissza, megértem őt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#7362 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Norbertoo írta:
GereZsolt írta:Puszta lábjegyzetként, nem kedvelem Pedrot túlzottan, igaz nem is utálom szemellenzőben, de szerintem a vak is látja, hogy jelenleg Hazard és Willian is egy 0 hozzá képest a játék minden elemében. 10 perc alatt több megmozdulása volt a kapu előtt mint a két félnótásnak 80 perc alatt.
Nem tudom mi lett a kisgömböccel megint, de újra visszanyerte a tavalyi csoda formáját ebben a naptári évben. Konkrétan még nem volt jó megmozdulása idén.
Hazard szerintem egyáltalán nem volt rossz ma. Csak sajnos nem a kapu előtt volt dolga, hanem 30-40 méterre attól jellemzően. De erről nem csak ő tehet, hogy nem tudjuk az ellenfél kapuja előtt tartogatni a labdát, a két mögötte játszó játékosnak is borzasztó meccse volt (Matics, Alonso). Pedro pedig tényleg felüdülést hozott (Fabregassal együtt), öröm volt nézni.
A papíron legjobb játékosunktól és a pl egyik legjobb támadójától én klasszisokkal többet várok, olyasmit amit pár hónapja produkált, amikor gólokat rúgdosott, asszisztot adott, mert jelenleg kb ez az 5. meccs amikor semmit nem tud felmutatni konkrétan előre.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#7363 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

GereZsolt írta:Puszta lábjegyzetként, nem kedvelem Pedrot túlzottan, igaz nem is utálom szemellenzőben, de szerintem a vak is látja, hogy jelenleg Hazard és Willian is egy 0 hozzá képest a játék minden elemében. 10 perc alatt több megmozdulása volt a kapu előtt mint a két félnótásnak 80 perc alatt.
Nem tudom mi lett a kisgömböccel megint, de újra visszanyerte a tavalyi csoda formáját ebben a naptári évben. Konkrétan még nem volt jó megmozdulása idén.
Hazard szerintem egyáltalán nem volt rossz ma. Csak sajnos nem a kapu előtt volt dolga, hanem 30-40 méterre attól jellemzően. De erről nem csak ő tehet, hogy nem tudjuk az ellenfél kapuja előtt tartogatni a labdát, a két mögötte játszó játékosnak is borzasztó meccse volt (Matics, Alonso). Pedro pedig tényleg felüdülést hozott (Fabregassal együtt), öröm volt nézni.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#7364 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Puszta lábjegyzetként, nem kedvelem Pedrot túlzottan, igaz nem is utálom szemellenzőben, de szerintem a vak is látja, hogy jelenleg Hazard és Willian is egy 0 hozzá képest a játék minden elemében. 10 perc alatt több megmozdulása volt a kapu előtt mint a két félnótásnak 80 perc alatt (mielőtt bárki beleköt, nézzük januári intervallumot akkor).
Nem tudom mi lett a kisgömböccel megint, de újra visszanyerte a tavalyi csoda formáját ebben a naptári évben. Konkrétan még nem volt jó megmozdulása idén.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#7365 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Pár napja fogalmazott valaki itt úgy, hogy az utóbbi másfél évért kár. Én ezzel nagyon egyet tudok érteni. Amikor kulcsjátékosa tudott lenni a csapatnak nagyon szerettem. Nem a játékát feltétlen - bár azzal sem volt semmi gond azon kívül, hogy nem volt eszeveszett gyors, és beadni se tudott.... A karakterét, azt már sokkal inkább. Azt bármikor. Azt nyilván botladozásai alatt is, de eljárt felette az idő. Sokkal szebb lett volna, hogyha a nevéhez nem köthető nálunk ilyen borzasztó teljesítmény. De most már mit tud ezzel kezdeni az ember...

Avatar
bobbymate
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2010. augusztus 26., csütörtök 20:07
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Ballack
Tartózkodási hely: Cork, Írország

Re: Játékosok

#7366 Hozzászólás Szerző: bobbymate »

IsteniDiego írta:Vehetjük Hivatalosnak. Nekem azért hiányozni fog.
Kép

Legalább góllal búcsúzott! Bye Iva, köszi mindent!

Avatar
IsteniDiego
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. december 10., szombat 23:20
Kedvenc játékos: Diego Costa
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#7367 Hozzászólás Szerző: IsteniDiego »

Vehetjük Hivatalosnak. Nekem azért hiányozni fog.
Kép

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#7368 Hozzászólás Szerző: Szabi »

BREAKING: Sky sources: Branislav Ivanovic's move from @ChelseaFC to Zenit to be completed in next 24 hours after he agrees personal terms.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#7369 Hozzászólás Szerző: marknagy »

adrian1989 írta:
Николаевич írta:Conte sajtótáhékoztatója érdekes volt:

- Begovic mehet ha sikerül megfelelő embert találni helyette, ha nem akkor nem engedjük.
- Bego kezd holnap
- Akè is kezd
- Rubey és Chalobah biztosan maradnak, Aina lehet hogy kölcsönbe megy.
- Batshuayi szintèn kezd majd.
- Nem biztos benne hogy érkezik mezőnyjátékos.
Nem értem elment 2 játékos (Oscar, Mikel), lehet elmegy Iva is és Aina is megy kölcsönbe ugye ez 4 játékos akik távoztak/távoznak, de érkező csak Ake volt szóval ez azt jelenti, hogyha nem jön senki a padon fiatal játékosok fognak csak ülni (Zouma, Ake, RLC, Chalobah,Batshuayi) ami nem rossz csak ha valami gebasz lenne akkor nem lenne nagyon senkihez nyúlni.
de azt jó látni, hogy Conte bízik a fiatalokban és nála jobban senki nem tudja, hogy ennek a csapatnak hová kell az erősítés vagy hogy kik alkossák a keretet.
Igaza van, felesleges igazolni ha Conte csak 15 emberrel dolgozik a jelenlegi szezonban (BL nélkül ez elég) és ebből 12 akiket állandóan forgat. Bőven elég a fiatalokkal feltölteni a maradék helyeket.

Kép

A statisztika a Vörös Fonatról van és a TOP4 keretkihasználtságát mutatja be 22 forduló után.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#7370 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

adrian1989 írta:
Николаевич írta:Conte sajtótáhékoztatója érdekes volt:

- Begovic mehet ha sikerül megfelelő embert találni helyette, ha nem akkor nem engedjük.
- Bego kezd holnap
- Akè is kezd
- Rubey és Chalobah biztosan maradnak, Aina lehet hogy kölcsönbe megy.
- Batshuayi szintèn kezd majd.
- Nem biztos benne hogy érkezik mezőnyjátékos.
Nem értem elment 2 játékos (Oscar, Mikel), lehet elmegy Iva is és Aina is megy kölcsönbe ugye ez 4 játékos akik távoztak/távoznak, de érkező csak Ake volt szóval ez azt jelenti, hogyha nem jön senki a padon fiatal játékosok fognak csak ülni (Zouma, Ake, RLC, Chalobah,Batshuayi) ami nem rossz csak ha valami gebasz lenne akkor nem lenne nagyon senkihez nyúlni.
de azt jó látni, hogy Conte bízik a fiatalokban és nála jobban senki nem tudja, hogy ennek a csapatnak hová kell az erősítés vagy hogy kik alkossák a keretet.

Mikel idén a padig sem vitte, Oscar a formációváltással teljesen kikerült a rotációból, őket nem igazán kell pótolni. Aké pótolja Ivanovic-ot középhátvédként és bal oldali wingback-nek is beugró. Felépült közben Zouma is, ő is plusz egy ember hátra.

Kispadon így is ott lesz Fábregas, Terry és Begovic. Zouma már évek óta itt van, sokáig kulcsember volt, attól hogy csak 22 ő még teljes értékű és rutinos kerettag. Aké is már három csapatban három poszton játszott a Premier League-ben és a Championshipben is kipróbálta magát, őt sem kell félteni. Chalobah bizonyította ősszel hogy bármelyik meccsen be lehet őt dobni. Batshuayi meg 24 lesz idén, 100 meccs fölött játszott a Marseille-ben és a Standard Liege-ben és felnőtt belga válogatott, nem egy akadémistáról van szó. Szerintem a kezdő és a pad is bőven rendben van erre a fél szezonra.

Abban nagyon egyet tudok érteni Contéval hogy ne kössünk kompromisszumot a téli ablakban. Ne vegyünk csak azért jobbszélsőt hogy jöjjön valaki, inkább várjuk meg nyáron hogy mi a helyzet James-szel vagy Sanchez-zel. A védelembe meg jön Christensen.. Könnyeb lesz nyáron igazolni, a BL miatt is, meg remélhetőleg bajnokok leszünk. Nagyon sok értelme nincs is most vásárolgatni, jól működik a csapat. Persze vannak posztok ahol lehetne erősödni, de inkább nyáron a felkészülési meccseken építsünk be új embereket, ne most a bajnoki versenyfutásban.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#7371 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Николаевич írta:Conte sajtótáhékoztatója érdekes volt:

- Begovic mehet ha sikerül megfelelő embert találni helyette, ha nem akkor nem engedjük.
- Bego kezd holnap
- Akè is kezd
- Rubey és Chalobah biztosan maradnak, Aina lehet hogy kölcsönbe megy.
- Batshuayi szintèn kezd majd.
- Nem biztos benne hogy érkezik mezőnyjátékos.
Nem értem elment 2 játékos (Oscar, Mikel), lehet elmegy Iva is és Aina is megy kölcsönbe ugye ez 4 játékos akik távoztak/távoznak, de érkező csak Ake volt szóval ez azt jelenti, hogyha nem jön senki a padon fiatal játékosok fognak csak ülni (Zouma, Ake, RLC, Chalobah,Batshuayi) ami nem rossz csak ha valami gebasz lenne akkor nem lenne nagyon senkihez nyúlni.
de azt jó látni, hogy Conte bízik a fiatalokban és nála jobban senki nem tudja, hogy ennek a csapatnak hová kell az erősítés vagy hogy kik alkossák a keretet.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#7372 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Conte sajtótáhékoztatója érdekes volt:

- Begovic mehet ha sikerül megfelelő embert találni helyette, ha nem akkor nem engedjük.
- Bego kezd holnap
- Akè is kezd
- Rubey és Chalobah biztosan maradnak, Aina lehet hogy kölcsönbe megy.
- Batshuayi szintèn kezd majd.
- Nem biztos benne hogy érkezik mezőnyjátékos.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Játékosok

#7373 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

laczze írta:És ez a kép is szemlélteti, hogy mekkora változásokon ment át a csapat az évek során, még akkor is "durva" ha Luiz azóta visszajött.
(mondjuk van aki nem hiányzik :D )
Kép
Nem hiányzik neked mindenki kedvenc portugál brezsnevje?
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#7374 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bertrand az akit (akár Gary-re cserélve is) szívesen viszontlátnék, nagyon fasza lenne a baloldalon.
kazomester írta:- Conte says tomorrow's game is another chance for Michy Batshuayi to show his improvement.
Szerencsétlen csak visszafelé fejlődött amióta itt van, ha az elejétől kezdve több lehetőséget kap, akkor nem azt kellene bizonyítania hogy ide való, hanem hogy a kezdőnkbe (hosszabb távon, természetesen)
Persze akkor minden más lenne, Costa, felállás stb

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékosok

#7375 Hozzászólás Szerző: laczze »

És ez a kép is szemlélteti, hogy mekkora változásokon ment át a csapat az évek során, még akkor is "durva" ha Luiz azóta visszajött.
(mondjuk van aki nem hiányzik :D )
Kép
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Játékosok

#7376 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

kazomester írta:- Conte says Nathan Ake can play as a central defender or wing-back. He says tomorrow is a good opportunity for the Dutchman.
- Conte says Chalobah and Loftus-Cheek will definitely stay with us for the rest of the season. Ola Aina could potentially go on loan. Úgy tűnik előbbi 2 meggyőzte a mestert :)
- Conte says tomorrow's game is another chance for Michy Batshuayi to show his improvement.
He says Asmir Begovic will be allowed to leave if we can find a suitable replacement, but if not, he will stay at the club.
A Kenedy-Musonda duóról a Twitter alapján nem esett szó, pedig jó lenne már tudni, hogy mi lesz velük.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#7377 Hozzászólás Szerző: kazomester »

- Conte says Nathan Ake can play as a central defender or wing-back. He says tomorrow is a good opportunity for the Dutchman.
- Conte says Chalobah and Loftus-Cheek will definitely stay with us for the rest of the season. Ola Aina could potentially go on loan. Úgy tűnik előbbi 2 meggyőzte a mestert :)
- Conte says tomorrow's game is another chance for Michy Batshuayi to show his improvement.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#7378 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Különböző angol lapok szerint Ivanovic hétvégén aláír a Zenit-hez, ingyen engedjük el.

Kár hogy az utolsó egy-másfél éve ilyen csúnyára sikerült, de fénykorában parádés játékos volt, a BL- és az EL-győzelemben is óriási szerepe volt. 9 év alatt 376 meccs, 33 gól és 33 gólpassz, nem akármilyen számok. 9 millió fontba került, az Abra-éra egyik legjobb igazolása.

Mikel és Ivanovic is kb. 400 meccs után dobbant, Terry is megy nyáron és ezzel le is zárul egy korszak. Ők voltak az utolsók akik még ott voltak Grant BL-döntős csapatában, Hiddink nagyon erős első évében, Ancelotti 100 gól feletti bajnokcsapatában.

Amúgy most jut eszembe hogy ha Terry távozik akkor Cahill lesz a legrégebben itt lévő játékosunk, de Azpilicueta és Hazard következnek utánuk fél évvel, ők a legrégebbi motorosok, nem semmi..

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#7379 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szerintem kissé túlbonyolítottátok ezt a témát :). Jelenleg itt van Marcos, aki utolsó perces átigazoláshoz képest jól teljesít és ő az egyetlen balszárnyunk. Kétlem, hogy Conte backup nélkül hagyna egy posztot is, úgyhogy vagy Aké, vagy inkább egy igazolás tuti lesz arra a posztra(Gaya álom, de Shaw is mozdítható, csak egy kis drót kell bele) Ha ügyesebbek lesznek, akkor kiszorítják, ha nem akkor marad a hispán. End of story.

Amúgy bármilyen kritikus szemmel is nézve, ha hozzásegíti a csapatot egy bajnoki címhez, esetleg egy duplázáshoz, akkor az árát vissza is hozta. Voltak nála jobbnak tűnő hátvédjeink, akik egy balbekkben kínzott Azpit nem tudtak kiszorítani, nemhogy címekhez segítsék a csapatot. Ilyen a sport(meg a José menedzsment...)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#7380 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem értek mindennel egyet, de szerintem az utolsó postoddal KELL ezt a vitát lezárni :)

Anelka bzdmeg!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése