Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#7641 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Megyó írta: szerk.: nem mintha Fabregas vagy Chalobah esetén nem ez lenne a helyzet, a cserék nálunk nem igazi cserék, csak időhúzás a meccs végén...
WBA ellen a csere Fabre indította 2 perccel beállása után Costa-t, amiből győztes gól lett(nem első idén). ManCity ellen a csere Willian lőtte a győztes gólt. Ezek csak amik kapásból beugrottak, de biztos van még. Értem én, hogy elégedetlenek vagytok Michy mellőzésével, ahogy én sem rajongok a szituért, de a West Ham FA meccs elleni miss-tornádó után nem csodálom, hogy 1-0-nál nem az az első gondolata Contenak, hogy bedobja a belgát. Chalobah ellenben játszik a lehetőségekhez képest - elég jól - which is rice.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#7642 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Igen, Costaval semmi baj sincs, tökéletes helyen van a karácsonyfa tetején, mint csúcsdísz. A baj az, hogy miért nem cserélik be Michyt? Mikor lesz ott az ideje, amikor 0-2-re megy majd az ellenfél, akkor felrakja a 78. percben, hogy "na, menj, lőj egy gólt"?

Ne értsetek félre, kellemes, hogy csak ez a probléma a csapatot illetően, Contet nem kritizálom, sőt. Minden a legnagyobb rendben van. Egyszerűen csak rossz látni, hogy egy, már rég nem az ígéret kategóriába tartozó, fiatal (sztár) játékosunk teljesen negligálva van. Talán kockázatos lett volna becserélni az utolsó 3-4 meccs bármelyikén a 60. percben, de szinte lement a félidény és semmi játéklehetőség.
Aligha hiszem, hogy ez más forrásokból ne jutna vissza Conte fülébe és ne látná ő maga is, hogy méltatlan ez az állapot. Remélem kezd valamit a helyzettel.

szerk.: nem mintha Fabregas vagy Chalobah esetén nem ez lenne a helyzet, a cserék nálunk nem igazi cserék, csak időhúzás a meccs végén...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#7643 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bandi írta:
kazomester írta:
Bandi írta:Nehéz helyzetben van Conte ezzel a heti 1 meccses menetrenddel, nem igazán van lehetőség rotálni, szóval én nem hibáztatnám ezért.
6 nap alatt 3 meccs van most, 2 lement. Hol van Misi? Ha csak nem kezd szombaton (lol), az idei legsűrűbb programunkból is kimarad. Mi erre a magyarázat?
Mivel eddig heti egy meccseket játszottunk, Costa valószínűleg jól bírja fizikailag, szóval nincs oka Conte-nak kitenni őt. Plusz Costa talán a legjobb formában lévő játékosunk és láttuk hogy milyen szenvedős meccsek voltak, szóval szükségünk volt rá mindenképp. A 3 pontok a legfontosabbak és ehhez Costa-ra van szükségünk.
Mindenki jól bírja fizikailag, nem is ez a lényeg. De ha már kezd Costa, és a többiekhez hasonlóan minden lövése mellémegy vagy gyenge (látszott, hogy ezen a meccsen nem fog összejönni neki a gól), az ellenfél pedig a félpályán sem jön át soha, akkor igenis álljon be a másik csatár legalább egy fél órára. Nem azon múlt a 3 pont sorsa, hogy ki volt a csatárunk. El kell kezdeni mélyebben használni a keretet a mesternek, különben következményei lesznek.

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#7644 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kazomester írta:
Bandi írta:Nehéz helyzetben van Conte ezzel a heti 1 meccses menetrenddel, nem igazán van lehetőség rotálni, szóval én nem hibáztatnám ezért.
6 nap alatt 3 meccs van most, 2 lement. Hol van Misi? Ha csak nem kezd szombaton (lol), az idei legsűrűbb programunkból is kimarad. Mi erre a magyarázat?
Mivel eddig heti egy meccseket játszottunk, Costa valószínűleg jól bírja fizikailag, szóval nincs oka Conte-nak kitenni őt. Plusz Costa talán a legjobb formában lévő játékosunk és láttuk hogy milyen szenvedős meccsek voltak, szóval szükségünk volt rá mindenképp. A 3 pontok a legfontosabbak és ehhez Costa-ra van szükségünk.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#7645 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bandi írta:Nehéz helyzetben van Conte ezzel a heti 1 meccses menetrenddel, nem igazán van lehetőség rotálni, szóval én nem hibáztatnám ezért.
6 nap alatt 3 meccs van most, 2 lement. Hol van Misi? Ha csak nem kezd szombaton (lol), az idei legsűrűbb programunkból is kimarad. Mi erre a magyarázat?

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#7646 Hozzászólás Szerző: broduer »

Bandi írta:
Megyó írta:Nekem két pont van Conte neve mellett, ami nem piros. Fabregas és Michy. Michy a nagyobb. Minek vették meg? A helyében haraggal és csalódottsággal hagynám itt az egész Chelseat a faszba. Nem lehet és nem is kell Costa helyett berakni.
Kérdés: 2-0 nál miért nem lehet becserélni a 60. percben? Tök utolsó csapat ellen miért nem lehet vezetés mellett becserélni Costa helyére?
Ha valakiben, benne megvan minden, ami egy jó játékoshoz kell. Tehetséges, jó a felépítése, fiatal, motivált, korához mérten okos és bölcs, ráadásul mintha még szeretné is a Chelseat. Mindennel elégedett vagyok, amit Conte csinál: felállás, általános morál, hozzáadott érték a pálya mellől, stb de a cserejátékosok játszatása és kezelése az 0.
Fabregasnál megértem, hogy 2 szűrőt akar inkább, bár ha ezt tudta előre, akkor miért nem adjuk el? Ja, hogy a tök utolsó ellen akar egy beugróembert tartani Matic cseréjének, aki mellékesen a világ elitbe tartozik? Pazarlónak hat. De Michy mellett nincs érv. Őszintén sajnálom, hogy a kezdőben legalább van 3 olyan játékos, aki helyett Michy sokkal szimpatikusabb lenne, de értelemszerűen nem az a posztja. Órási veszteség egy ekkora tehetséget, aki már bizonyított is (ha nem is nálunk azalatt a 10 perc alatt), hogy Chelsea szintű játékos. Remélem megoldódik a helyzete.
Nyáron még fogalma sem volt sztem Conte-nak hogy milyen felállást fog játszatni, a 4-2-4 is a pakliban volt, szóval muszáj volt csatárt igazolni. Mostanában meg nem nagyon volt sima meccsünk, szóval Costa-t nem nagyon lehetett lecserélni, mert ha kiegyenlített volna mondjuk az ellenfél, akkor szükségünk lett volna rá. Nehéz helyzetben van Conte ezzel a heti 1 meccses menetrenddel, nem igazán van lehetőség rotálni, szóval én nem hibáztatnám ezért.
Na meg ki gondolta volna a tavalyi szezon után, hogy Costa képes több szinttel feljebb is játszani, főleg azt figyelembe véve, hogy egy darabig úgy volt, hogy lelép az Atletibe. Emellé még hozzájön az is ,hogy az előző 2 szezonban elég sok meccset ki kellett hagynia sérülés vagy eltiltás miatt. De idén nagyon összejött neki minden, és ezt sajnos Batsu szívja meg.

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#7647 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Megyó írta:Nekem két pont van Conte neve mellett, ami nem piros. Fabregas és Michy. Michy a nagyobb. Minek vették meg? A helyében haraggal és csalódottsággal hagynám itt az egész Chelseat a faszba. Nem lehet és nem is kell Costa helyett berakni.
Kérdés: 2-0 nál miért nem lehet becserélni a 60. percben? Tök utolsó csapat ellen miért nem lehet vezetés mellett becserélni Costa helyére?
Ha valakiben, benne megvan minden, ami egy jó játékoshoz kell. Tehetséges, jó a felépítése, fiatal, motivált, korához mérten okos és bölcs, ráadásul mintha még szeretné is a Chelseat. Mindennel elégedett vagyok, amit Conte csinál: felállás, általános morál, hozzáadott érték a pálya mellől, stb de a cserejátékosok játszatása és kezelése az 0.
Fabregasnál megértem, hogy 2 szűrőt akar inkább, bár ha ezt tudta előre, akkor miért nem adjuk el? Ja, hogy a tök utolsó ellen akar egy beugróembert tartani Matic cseréjének, aki mellékesen a világ elitbe tartozik? Pazarlónak hat. De Michy mellett nincs érv. Őszintén sajnálom, hogy a kezdőben legalább van 3 olyan játékos, aki helyett Michy sokkal szimpatikusabb lenne, de értelemszerűen nem az a posztja. Órási veszteség egy ekkora tehetséget, aki már bizonyított is (ha nem is nálunk azalatt a 10 perc alatt), hogy Chelsea szintű játékos. Remélem megoldódik a helyzete.
Nyáron még fogalma sem volt sztem Conte-nak hogy milyen felállást fog játszatni, a 4-2-4 is a pakliban volt, szóval muszáj volt csatárt igazolni. Mostanában meg nem nagyon volt sima meccsünk, szóval Costa-t nem nagyon lehetett lecserélni, mert ha kiegyenlített volna mondjuk az ellenfél, akkor szükségünk lett volna rá. Nehéz helyzetben van Conte ezzel a heti 1 meccses menetrenddel, nem igazán van lehetőség rotálni, szóval én nem hibáztatnám ezért.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#7648 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Nekem két pont van Conte neve mellett, ami nem piros. Fabregas és Michy. Michy a nagyobb. Minek vették meg? A helyében haraggal és csalódottsággal hagynám itt az egész Chelseat a faszba. Nem lehet és nem is kell Costa helyett berakni.
Kérdés: 2-0 nál miért nem lehet becserélni a 60. percben? Tök utolsó csapat ellen miért nem lehet vezetés mellett becserélni Costa helyére?
Ha valakiben, benne megvan minden, ami egy jó játékoshoz kell. Tehetséges, jó a felépítése, fiatal, motivált, korához mérten okos és bölcs, ráadásul mintha még szeretné is a Chelseat. Mindennel elégedett vagyok, amit Conte csinál: felállás, általános morál, hozzáadott érték a pálya mellől, stb de a cserejátékosok játszatása és kezelése az 0.
Fabregasnál megértem, hogy 2 szűrőt akar inkább, bár ha ezt tudta előre, akkor miért nem adjuk el? Ja, hogy a tök utolsó ellen akar egy beugróembert tartani Matic cseréjének, aki mellékesen a világ elitbe tartozik? Pazarlónak hat. De Michy mellett nincs érv. Őszintén sajnálom, hogy a kezdőben legalább van 3 olyan játékos, aki helyett Michy sokkal szimpatikusabb lenne, de értelemszerűen nem az a posztja. Órási veszteség egy ekkora tehetséget, aki már bizonyított is (ha nem is nálunk azalatt a 10 perc alatt), hogy Chelsea szintű játékos. Remélem megoldódik a helyzete.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#7649 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:Szerintetek Michy meddig fogja bírni ezt a komoly szintű padoztatást? Most már 5 meccse egyetlen percet sem kapott (sziti elleni 94.percben való becserélés semmit nem számít), ami persze érthető mert Costa bomba formában játszik, de ez esetben értelmesebb lenne egy ifi játékost ültetni a padon. (pl. Solanke) Egy ifi játékosnak már az is öröm lenne, ha ülhetne a cserepadon és legalább nem menne tönkre Michy karrierje :roll:
Nem tudom, elképesztő fegyelemmel bírja eddig, de mindenkinél eljön az a pont, amikor megunja. Ráadásul most itt lett volna a lehetőség, erre 1 db tervezett változtatás volt csak a kezdőben. Szombatot még letolja az alapcsapat, aztán 9 nap pihenő jön... Mielőtt még bárki kétségbe vonná, fanasztikus amilyen szériában vaguynk, de nem csak 13 emberből áll a csapat.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#7650 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szerintetek Michy meddig fogja bírni ezt a komoly szintű padoztatást? Most már 5 meccse egyetlen percet sem kapott (sziti elleni 94.percben való becserélés semmit nem számít), ami persze érthető mert Costa bomba formában játszik, de ez esetben értelmesebb lenne egy ifi játékost ültetni a padon. (pl. Solanke) Egy ifi játékosnak már az is öröm lenne, ha ülhetne a cserepadon és legalább nem menne tönkre Michy karrierje :roll:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#7651 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Chelsea midfielder Oscar is aware of interest in him from China - but could yet be staying at Stamford Bridge, according to Sky sources.

The 25-year-old Brazil international was quoted in the Brazilian media as saying a deal with Shanghai SIPG is "90 per cent right - it just depends on some bureaucratic details".

But Sky sources understand that Oscar would rather stay at Chelsea and fight for his first-team place.

Conte:

"The situation with Oscar, I think it will be clearer in the next days," said Conte.

"Oscar started the season very well with us when we played with a 4-3-3 and he played very well. Then when I switched to another system, another formation, he didn't play a lot. But I always counted on him because Oscar is a really good player.

"He's young, but sometimes there are situations that are very difficult to face. But I repeat, in the next days, the situation will be clearer than now."


Nekem az utolsó bekezdésből az jön le hogy Conte eladná őt, valószínűleg Oscar-on múlik a deal. Egyébként Oszi hozzáállása megsüvegelendő.. Gondolom rommá keresné magát Kínában(a világ legjobban kereső játékosa Lavezzi, gondolom a brazil is előkelő helyre kerülne a listán), boldogan élhetné a fura borderline-vérfertőző hármasát a tesójával meg a feleségével, de ő inkább maradna és megharcolna a helyéért, pedig nem sok esélyt kapott mostanában, gyakorlatilag semmit.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#7652 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bandi írta:
emsanya írta:
zoli0415 írta:Simon Johnson ‏@sjstandardsport 6m6 minutes ago
Can confirm that Eden Hazard is out of tonight's game at Sunderland with a minor injury. Should be back for Palace #cfc
Ha választani lehet, akkor inkább a mait hagyja ki, bár ez is pokolian nehéz meccs lesz. A kövi két meccsen jó lenne hozni 4 pontot, és utána jönne két otthoni meccs, kicsit nyugodtabban.
A 15. és 20. helyezett csapatokkal játszunk. Nyilván a PL-ben bármi megtörténhet, de azért illene a 6 pontot megcélozni, nem mondanám jónak a 4-et.
Idegenben én óvatos lennék, meg látva az elmult fordulokat, bármi megtörténhet es mi se fogunk mindig nyerni. Sunderland az életéért küzd majd ma is. Lehet pesszimistabb vagyok, a rivalisoknak is nehéz meccseik lesznek, szoval a 4 ponttal lehet tartani az előnyt.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#7653 Hozzászólás Szerző: béla »

Én meglépném a 3-5-2-t Kanté-Fabre-Matic hármassal, kelleni fog a spanyol kreativitása.Persze ha 3-4-3-ban megoldható,az se lenne rossz.
Előre meg mehetne Pedro/Batshu Diegoal mellé

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#7654 Hozzászólás Szerző: Bandi »

emsanya írta:
zoli0415 írta:Simon Johnson ‏@sjstandardsport 6m6 minutes ago
Can confirm that Eden Hazard is out of tonight's game at Sunderland with a minor injury. Should be back for Palace #cfc
Ha választani lehet, akkor inkább a mait hagyja ki, bár ez is pokolian nehéz meccs lesz. A kövi két meccsen jó lenne hozni 4 pontot, és utána jönne két otthoni meccs, kicsit nyugodtabban.
A 15. és 20. helyezett csapatokkal játszunk. Nyilván a PL-ben bármi megtörténhet, de azért illene a 6 pontot megcélozni, nem mondanám jónak a 4-et.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#7655 Hozzászólás Szerző: emsanya »

zoli0415 írta:Simon Johnson ‏@sjstandardsport 6m6 minutes ago
Can confirm that Eden Hazard is out of tonight's game at Sunderland with a minor injury. Should be back for Palace #cfc
Ha választani lehet, akkor inkább a mait hagyja ki, bár ez is pokolian nehéz meccs lesz. A kövi két meccsen jó lenne hozni 4 pontot, és utána jönne két otthoni meccs, kicsit nyugodtabban.

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Játékosok

#7656 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Simon Johnson ‏@sjstandardsport 6m6 minutes ago
Can confirm that Eden Hazard is out of tonight's game at Sunderland with a minor injury. Should be back for Palace #cfc

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#7657 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Cesar Azpilicueta has today signed a new three-and-a-half-year contract, keeping him at Chelsea until 2020. :)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#7658 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Spring írta:Na srwcok jelen voltam a mai meccsen és direkt figyeltem Costat és azt kell, Hogy mondjam, hogy le a kalappal előtte, próbálták hergelni többször is aprosagokkal, főleg Evans, de bármit csináltak vele csak mosolygott és pacsizott mindenkivel. Szerintem egy ilyen Costa a védőknek is sokkal idegesítőbb, aki nem veszi fel a provokációt. Akinek nekem nagyon bejott a játéka az Cahill, fantasztikusan játszott, áthatolhatatlan volt Luizal és Azpival. Szegény Rondon nagyon labdába se ért mellettük. Alonso is nagyon hasznos, TVben annyira nem jön át, de jól játszott ma nagyon. Amikor Iva bejott mindenki elkezdett panikolni, nem értem mért kell játszani a szerbet, látszott is rajta, hogy érzi ő is, hogy már nem ez a szint, bár azért hasznos volt a végén
Iva a végén nagyon sok beívelt labdát kifejelt, gondolom ezért küldte be őt Conte. Tudta, hogy a WBA már csak ívelgetni fog és Iva fejjátékban még mindig az egyik legjobb.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#7659 Hozzászólás Szerző: Spring »

Na srwcok jelen voltam a mai meccsen és direkt figyeltem Costat és azt kell, Hogy mondjam, hogy le a kalappal előtte, próbálták hergelni többször is aprosagokkal, főleg Evans, de bármit csináltak vele csak mosolygott és pacsizott mindenkivel. Szerintem egy ilyen Costa a védőknek is sokkal idegesítőbb, aki nem veszi fel a provokációt. Akinek nekem nagyon bejott a játéka az Cahill, fantasztikusan játszott, áthatolhatatlan volt Luizal és Azpival. Szegény Rondon nagyon labdába se ért mellettük. Alonso is nagyon hasznos, TVben annyira nem jön át, de jól játszott ma nagyon. Amikor Iva bejott mindenki elkezdett panikolni, nem értem mért kell játszani a szerbet, látszott is rajta, hogy érzi ő is, hogy már nem ez a szint, bár azért hasznos volt a végén
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#7660 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Tényleg rengeteget változott Costa viselkedése. Néha baromira elegem volt belőle amikor egész meccsen jártatta a pofáját, aljas odacsúszásai voltak, hisztizett még az edzők felé is. A képességekkel nem volt baj soha, de most végre csak a játékra koncentrál és látszik az eredménye. A prime Drogbára emélkeztet, ő hozott nekünk nagyon sok ilyen nehéz meccset 1-0-ra klasszis megmozdulásokkal. Egy bajnoki cím behúzásához nagyon kellenek az ilyen emberek.

Válasz küldése