Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Játékosok

#7741 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

A Telegraph szerint Courtois és Costa is a napokban új szerződést ír alá. Mindketten 50 ezer font/hét emelést kapnak, így Courtois 150 míg Costa 200 ezer fontot keres majd.
http://www.telegraph.co.uk/football/201 ... gning-new/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#7742 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kazomester írta:Muszáj elismerni, hogy nem lóg ki a csapatból, egyre kevésbé megy fel a vérnyomásom amikor nála látom a labdát, szűval már-már okafogyottá kezd válni az avatarom :(
Javol! Nemanja is magic, he wears a magic hat :lol:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#7743 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Muszáj elismerni, hogy nem lóg ki a csapatból, egyre kevésbé megy fel a vérnyomásom amikor nála látom a labdát, szűval már-már okafogyottá kezd válni az avatarom :( Jelenleg sokkal nagyobb probléma Pedro, meg az, hogy mi van Wilivel. A sp*rs ellen nem nagyon fog beleférni, hogy 100%os ziccerben ne tudja normálisan bepasszolni a labdát Hazard-nak...

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#7744 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

A "Matic has started every game under N'Golo Kantè this season" utan abba is hagytam az olvasasat ha nem baj :lol:

Avatar
bNc
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Játékosok

#7745 Hozzászólás Szerző: bNc »

http://www.squawka.com/news/chelseas-ne ... ugh/831703" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#7746 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta:
Pityee írta:Ha a bénázások alatt minden meccsen rúg egy gólt vagy ad egy gólpasszt, akkor ott a helye a kezdőben. Én is szívesebben nézném Williant, de el kell ismerni, hogy jelenleg jobb formában van Pedro.
Ez egy csapatjáték és csapatként a sok elszórt labda lehet szarabb, mint a gól/gólpassz pozitívuma. Talán a Bristol elleni Ligakupa meccsen volt, amikor az ellent lerántotta a 16-oson belül. Közelmúltig visszamenve, Cahill góljainak nem hiszem, hogy annyira örültél, amikor összehozta ezt a saját kapunknál is. Régebbre visszanyúlva, nem tudom Anelkához hogyan viszonyultál, de engem az ő játéka sem tudott megfogni, bármennyire is hozta a statokat.
Pont az elszórt labdái miatt van elöl és nem Moses helyén, a 3-4-3-as taktikában. Ha már elszórja a labdákat, akk inkább elől tegye és mögötte a kp elvégzi a piszkos munkát. Nyilván ezért kell oda két ilyen defenzívebb felfogású játékos mint a Matic-Kanté duó, mert ők visszatudják szerezni az elvesztett labdákat. Nem lehet a teljes kezdő defenzív, kellenek oda gólérzékeny játékosok is és jelenleg Pedro az. Még egyszer mondom, én is annak örülnék, ha Willian lenne a kezdőben, de jelenleg nincs oka Conte-nak változtatni a kezdőn.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#7747 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

AwayRoller írta:
Pityee írta:Ha a bénázások alatt minden meccsen rúg egy gólt vagy ad egy gólpasszt, akkor ott a helye a kezdőben. Én is szívesebben nézném Williant, de el kell ismerni, hogy jelenleg jobb formában van Pedro.
Ez egy csapatjáték és csapatként a sok elszórt labda lehet szarabb, mint a gól/gólpassz pozitívuma. Talán a Bristol elleni Ligakupa meccsen volt, amikor az ellent lerántotta a 16-oson belül. Közelmúltig visszamenve, Cahill góljainak nem hiszem, hogy annyira örültél, amikor összehozta ezt a saját kapunknál is. Régebbre visszanyúlva, nem tudom Anelkához hogyan viszonyultál, de engem az ő játéka sem tudott megfogni, bármennyire is hozta a statokat.
igen, csinált ilyeneket.
de az elmúlt 3-4 meccsen igencsak rendben van a formája, az összjátékban sem rossz, illetve a labdákat sem szórja úgy. szóval az aktuális forma alapján megérdemli hogy kezdő legyen.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#7748 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta:Ha a bénázások alatt minden meccsen rúg egy gólt vagy ad egy gólpasszt, akkor ott a helye a kezdőben. Én is szívesebben nézném Williant, de el kell ismerni, hogy jelenleg jobb formában van Pedro.
Ez egy csapatjáték és csapatként a sok elszórt labda lehet szarabb, mint a gól/gólpassz pozitívuma. Talán a Bristol elleni Ligakupa meccsen volt, amikor az ellent lerántotta a 16-oson belül. Közelmúltig visszamenve, Cahill góljainak nem hiszem, hogy annyira örültél, amikor összehozta ezt a saját kapunknál is. Régebbre visszanyúlva, nem tudom Anelkához hogyan viszonyultál, de engem az ő játéka sem tudott megfogni, bármennyire is hozta a statokat.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#7749 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta:
Pityee írta:Pedrot mostanában nincs miért kirakni a kezdőből.
A bénázások amiket leművel mióta nem indok? Úgy értem egy Boro elleni meccsen azért simán lehet változtatni. Egyik opció, hogy Wilit próbáljuk formába hozni, a másik, hogy húz Conte valami váratlant.
Ha a bénázások alatt minden meccsen rúg egy gólt vagy ad egy gólpasszt, akkor ott a helye a kezdőben. Én is szívesebben nézném Williant, de el kell ismerni, hogy jelenleg jobb formában van Pedro.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#7750 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Pityee írta:http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... award.html
Conte papa lett a hónap menedzsere! 8)

Hazard pedig a hónap legjobb játékosa:
Pityee írta:http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... award.html
Conte papa lett a hónap menedzsere! 8)

Nem meglepi, az október a miénk volt, de a november is az lehet, a Boro idegenben és a Sp*rs otthon behúzható, nagyon kéne ez a hat pont a City elleni meccs előtt.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#7751 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Eden hazard ‏@hazardeden10 5 ó5 órával ezelőtt

Afternoon training gets really dark soon @ChelseaFC ! Ready for the weekend!! #CFCFAMILY
Ez még nem jelent semmi konkrétat sajnos, simán lehet, hogy a cserepadra lesz nevezve :roll:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#7752 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Eden hazard ‏@hazardeden10 5 ó5 órával ezelőtt

Afternoon training gets really dark soon @ChelseaFC ! Ready for the weekend!! #CFCFAMILY

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#7753 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Mou-nál olyankor tolt 10-est, amikor ment a beszarizás, és mindenkinek kempelnie kellett. Kit ugrasson ki, amikor Hazard-Wili vissza kellett zárjon és Costa legfőbb feladata a védők b*sztatása volt? Ráadásul a Mourinho 4-2-3-1-ben jóval kötöttebb a '10-es' szerepkör, mint alapjáraton(Mata ezért lett elküldve). Conte rendszerében azért Hazard és Pedro elég szabadon mozoghat.

A másik edzőzseniről sincs nagyot amit mondani. Csatár nélkül/helyett false 9-nak ismét köze sincs a 4-4-2 hamis kilenceséhez pl., tehát szerintem kár abból kiindulni. Mellesleg egy rövid-passzos labdatoszó rendszerben kellett játszania, annak akinek a 20-40 m indítások az erősségei.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#7754 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

AwayRoller írta:
Pityee írta:Pedrot mostanában nincs miért kirakni a kezdőből.
A bénázások amiket leművel mióta nem indok? Úgy értem egy Boro elleni meccsen azért simán lehet változtatni. Egyik opció, hogy Wilit próbáljuk formába hozni, a másik, hogy húz Conte valami váratlant.
GereZsolt írta:Plusz a csigalassúságú Fabre mit kereshetne szélsőként? Ő csak Matic helyén kerülhet a csapatba, sehol máshol.
Ezt meg honnan halásztad?!
1) Hazard és El Bajusz csatár mögött vitézkednek szabad szerepkörben. A szélsők Moses meg Alonso.
2) Attól, hogy nem konyít a védekezéshez még nem lassú. Nem egy futóbolond Pedro, de megnézheted pár Chelsea mezben szerzett gólját, amikor lefut néhány emberkét.
3) Matity helyén épp azért nem kerülhet be, mert kell oda a két védekezni tudó játékos, de szabadabb szerepkörben, a csatár mögött, talán feléleszthetjük. Elfér egy kis plusz agy ebbe a csapatba.
Ellenben amikor Mourinhonál 10-esben játszott, nem váltotta meg a világot. De korábban Del Bajusznál sem fals 9-esként. Szerintem ő oda nem igazán való.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#7755 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta:Pedrot mostanában nincs miért kirakni a kezdőből.
A bénázások amiket leművel mióta nem indok? Úgy értem egy Boro elleni meccsen azért simán lehet változtatni. Egyik opció, hogy Wilit próbáljuk formába hozni, a másik, hogy húz Conte valami váratlant.
GereZsolt írta:Plusz a csigalassúságú Fabre mit kereshetne szélsőként? Ő csak Matic helyén kerülhet a csapatba, sehol máshol.
Ezt meg honnan halásztad?!
1) Hazard és El Bajusz csatár mögött vitézkednek szabad szerepkörben. A szélsők Moses meg Alonso.
2) Attól, hogy nem konyít a védekezéshez még nem lassú. Nem egy futóbolond Pedro, de megnézheted pár Chelsea mezben szerzett gólját, amikor lefut néhány emberkét.
3) Matity helyén épp azért nem kerülhet be, mert kell oda a két védekezni tudó játékos, de szabadabb szerepkörben, a csatár mögött, talán feléleszthetjük. Elfér egy kis plusz agy ebbe a csapatba.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#7756 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Pityee írta:
AwayRoller írta:
chaoskid18 írta:http://britannia.reblog.hu/aranyifjubol ... ---ii-resz
A britannia blog kivesézte Fabregas helyzetét!
Ez a cikk alapján talán kipróbálhatnánk Pondró helyén.
Pedrot mostanában nincs miért kirakni a kezdőből.
Plusz a csigalassúságú Fabre mit kereshetne szélsőként? Ő csak Matic helyén kerülhet a csapatba, sehol máshol.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#7757 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta:
chaoskid18 írta:http://britannia.reblog.hu/aranyifjubol ... ---ii-resz
A britannia blog kivesézte Fabregas helyzetét!
Ez a cikk alapján talán kipróbálhatnánk Pondró helyén.
Pedrot mostanában nincs miért kirakni a kezdőből.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#7758 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

chaoskid18 írta:http://britannia.reblog.hu/aranyifjubol ... ---ii-resz
A britannia blog kivesézte Fabregas helyzetét!
Ez a cikk alapján talán kipróbálhatnánk Pondró helyén.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#7759 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Pityee írta:Tudni már valamit Hazard és Costa sérüléséről? Tudják vállalni a hétvégi meccset? :roll:

Hiteles infó valószínűleg csak pénteken, Conte sajtótájékoztatóján lesz.

szerk: Alonso instára feltöltött egy edzés utáni szelfit amin Hazard is szerepel, edzőcuccban. Persze ettől még lehet hogy könnyített munkát végzett de úgy néz ki hogy a csapattal mozog.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#7760 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Tudni már valamit Hazard és Costa sérüléséről? Tudják vállalni a hétvégi meccset? :roll:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése