Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#7901 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Fabregas is magic!

Avatar
bNc
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Játékosok

#7902 Hozzászólás Szerző: bNc »

Bubi írta:Ez egy nagy nulla, annyit nem érdemel hogy kifejtsem. ..
Ami viszont szót érdemel, hogy Ruben nem mutat semmit. Nem teszi oda magát eléggé... Mou anno azt nyilatkozta, hogy a legjobbak közé érhet ha elkezd végre dolgozni érte és odateszi magát...
Amúgy rajta én is ezt látom, sokkal többet kellene melóznia. Nem akkora penge még, hogy megengedje ezt magának.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#7903 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ez egy nagy nulla, annyit nem érdemel hogy kifejtsem. ..
Ami viszont szót érdemel, hogy Ruben nem mutat semmit. Nem teszi oda magát eléggé... Mou anno azt nyilatkozta, hogy a legjobbak közé érhet ha elkezd végre dolgozni érte és odateszi magát...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Játékosok

#7904 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Ezért tanítják a védőknek serdülőben, hogy kapu előtt labdát középre fejelni, rúgni nem szabad...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#7905 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Begovic What?

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Játékosok

#7906 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Cahill ma egy címeres balfasz. 2 perc alatt 4 hiba... brávó

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#7907 Hozzászólás Szerző: Dante »

Cahill innentől meccsenként ad egy gólt az ellenfélnek. A lökése meg 11-est ért volna.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#7908 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:
marknagy írta:Vicces, hogy Costatól ilyen simán megválnának páran, pedig szerintem nincs olyan játékos a keretben aki tudná pótolni. Nem kéne elengedni két klasszist (ne áltassuk magunkat olyan tévképzetekkel, hogy majd Grízember ide fog jönni), mert az már tényleg egy Liverpool-szerű középcsapattá avanzsálás lesz.
Jobb itt tartani őket, az akaratuk ellenére? Mindkettő elismerte és le is nyilatkozta, h menni akart, innentől kezdve nem értem mi a kérdés. Kurtoán totál látni, hogy abszolút nem kékvérű és csak a pénzért van itt, nem lesz belőle itt legenda sose hidd el. Costával más a szitu, mindenki szereti és ő is hajt mint az állat, úgyh én nem is tudtam hova tenni azt a nyilatkozatát, miszerint elvágyódott innen és visszaszeretett volna menni az Atletibe. Ráadásul Costa amilyen szeretet kap a szurkolóktól és ettől a klubtól, ezt jobban megkéne becsülnie. Viszont Costátol már tavaly is sokan megszabadultak volna a folyamatos balhéi miatt és h többet van eltiltva mint amennyit játszik, de az idei szezonban már ebben is jobb magatartás mutat valamivel. De hangsúlyozom, annak semmi értelme, ha valakit itt tartasz, annak ellenére, h menni akar és ha jövőre újra meglenne a BL indulás akkor szerintem lenne esély Griezmann szerződtetésére.
Tavaly olvastam olyat, hogy Angliát nem tudja megszokni a nyelvet az időjárást és, hogy ezért menne vissza az Atletibe, de ahogy írtad rajta ez nem látszik.
Griezmann nem egy rossz játékos,de ő nem egy klasszis támadó, sokszor sok helyzet kell neki mire betalál én nem örülnék annak ha ő jönne.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6777
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#7909 Hozzászólás Szerző: Pityee »

marknagy írta:Vicces, hogy Costatól ilyen simán megválnának páran, pedig szerintem nincs olyan játékos a keretben aki tudná pótolni. Nem kéne elengedni két klasszist (ne áltassuk magunkat olyan tévképzetekkel, hogy majd Grízember ide fog jönni), mert az már tényleg egy Liverpool-szerű középcsapattá avanzsálás lesz.
Jobb itt tartani őket, az akaratuk ellenére? Mindkettő elismerte és le is nyilatkozta, h menni akart, innentől kezdve nem értem mi a kérdés. Kurtoán totál látni, hogy abszolút nem kékvérű és csak a pénzért van itt, nem lesz belőle itt legenda sose hidd el. Costával más a szitu, mindenki szereti és ő is hajt mint az állat, úgyh én nem is tudtam hova tenni azt a nyilatkozatát, miszerint elvágyódott innen és visszaszeretett volna menni az Atletibe. Ráadásul Costa amilyen szeretet kap a szurkolóktól és ettől a klubtól, ezt jobban megkéne becsülnie. Viszont Costátol már tavaly is sokan megszabadultak volna a folyamatos balhéi miatt és h többet van eltiltva mint amennyit játszik, de az idei szezonban már ebben is jobb magatartás mutat valamivel. De hangsúlyozom, annak semmi értelme, ha valakit itt tartasz, annak ellenére, h menni akar és ha jövőre újra meglenne a BL indulás akkor szerintem lenne esély Griezmann szerződtetésére.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#7910 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

adrian1989 írta:De az Atletibe egy darabig nem mennek mert őket kizárták az átigazolási piacról és ha jól tudom akkor legelőször majd csak 2018 nyarán igazolhatnak.
Ez így ebben a formában nem igaz. Akkor regisztrálhatnak először új játékost. Ha valaki vállalja, hogy addig csak a csapattal edz, akkor bármikor igazolhatnak, vagy igazolás és 18 nyaráig kölcsönbe vissza(Barca is valami hasonlókat tolt). Nyilván egy Atletinek ezt nehezebb kiviteleznie, de a Real simán meg tudja oldani. Egy újabb szabályozás, amivel csak a nagycsapatokat segítik, taps Platini, taps.

Más:
http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... ances.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Do it RLC!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#7911 Hozzászólás Szerző: marknagy »

adrian1989 írta:
Pityee írta:
Ez is ahelyett, hogy azon gondolkozna hogyan lehetne jobb a teljesítménye, ilyenekkel foglalkozik. Én mindig is amellett voltam, hogy aki menni akar, az menjen, felesleges itt tartani. Ha ő meg Costa is menni akar, akkor fogják egymás kezét és sétáljanak vissza az Atletihez. Nekünk meg cserébe küldjék ide Griezmannt, kapust meg majd csak találunk. Egyébként nekem sokkal szimpatikusabb Begovic hozzáállása.
egyetértek mehetnek mind ketten.
Rengeteg jó kapus van akik nem mozdíthatatlanok szerintem és Coutois-ból sok lóvé jönne be.
Costa-t meg csípem nagyon, de ott van Batshuayi szóval annyira nem sírnék.
De az Atletibe egy darabig nem mennek mert őket kizárták az átigazolási piacról és ha jól tudom akkor legelőször majd csak 2018 nyarán igazolhatnak.
Vicces, hogy Costatól ilyen simán megválnának páran, pedig szerintem nincs olyan játékos a keretben aki tudná pótolni. Nem kéne elengedni két klasszist (ne áltassuk magunkat olyan tévképzetekkel, hogy majd Grízember ide fog jönni), mert az már tényleg egy Liverpool-szerű középcsapattá avanzsálás lesz.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#7912 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:
Ez is ahelyett, hogy azon gondolkozna hogyan lehetne jobb a teljesítménye, ilyenekkel foglalkozik. Én mindig is amellett voltam, hogy aki menni akar, az menjen, felesleges itt tartani. Ha ő meg Costa is menni akar, akkor fogják egymás kezét és sétáljanak vissza az Atletihez. Nekünk meg cserébe küldjék ide Griezmannt, kapust meg majd csak találunk. Egyébként nekem sokkal szimpatikusabb Begovic hozzáállása.
egyetértek mehetnek mind ketten.
Rengeteg jó kapus van akik nem mozdíthatatlanok szerintem és Coutois-ból sok lóvé jönne be.
Costa-t meg csípem nagyon, de ott van Batshuayi szóval annyira nem sírnék.
De az Atletibe egy darabig nem mennek mert őket kizárták az átigazolási piacról és ha jól tudom akkor legelőször majd csak 2018 nyarán igazolhatnak.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#7913 Hozzászólás Szerző: Dízel »

AwayRoller írta:
Ez egy kifacsart story. A full történetben nem az Atletico kerül említésre, hanem Madrid, hogy mennyire szereti. És felhozza, hogy a Real a sérülésekor küldött neki egy amolyan 'get well' FAXOT!!!! Namost... ki a f*szom tart otthon faxot?!?!?! Kibaszott 90-es években vagyunk gondolom. Úgyhogy itt az egész story összedőlt számomra :lol:

Ettől elvonatkoztatva egyetértek Pityee-vel. Aki akar az húzzon a bánatba. Egyik elsiránkozó sem váltotta meg itt a világot, sőt Kurti közülük talán a legnagyobb csalódás. 0 egyéniség.
Conte vagy bárki más vakarhatja a fejét, hogy mégis hogy motiválja ezeket, úgy, hogy közben meg ezek egy másik csapatról álmodoznak... Veszett fejsze nyele szokták mondani. Kurti milyen jó volt az atleticóba, itt meg szopja a gólokat. (persze ott a remek védelmünk tudom) de akkor sem halmoz bravúrt bravúr hátán. Ráadásul már tavaly év végén mondta ő nem szeretne itt játszani ha ilyen szarul megy a csapatnak. :evil:

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#7914 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ez egy kifacsart story. A full történetben nem az Atletico kerül említésre, hanem Madrid, hogy mennyire szereti. És felhozza, hogy a Real a sérülésekor küldött neki egy amolyan 'get well' FAXOT!!!! Namost... ki a f*szom tart otthon faxot?!?!?! Kibaszott 90-es években vagyunk gondolom. Úgyhogy itt az egész story összedőlt számomra :lol:

Ettől elvonatkoztatva egyetértek Pityee-vel. Aki akar az húzzon a bánatba. Egyik elsiránkozó sem váltotta meg itt a világot, sőt Kurti közülük talán a legnagyobb csalódás. 0 egyéniség.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6777
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#7915 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ez is ahelyett, hogy azon gondolkozna hogyan lehetne jobb a teljesítménye, ilyenekkel foglalkozik. Én mindig is amellett voltam, hogy aki menni akar, az menjen, felesleges itt tartani. Ha ő meg Costa is menni akar, akkor fogják egymás kezét és sétáljanak vissza az Atletihez. Nekünk meg cserébe küldjék ide Griezmannt, kapust meg majd csak találunk. Egyébként nekem sokkal szimpatikusabb Begovic hozzáállása.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#7916 Hozzászólás Szerző: kazomester »


Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#7917 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kazomester írta:https://www.instagram.com/p/BKinxx0hRje/ Remélem tényleg ilyen pozitívan áll a dolgokhoz, és nem szegi a kedvét, hogy mellőzve van. :)
Azért a 'Chelsea bench legend' komment odab*szott :lol: :mrgreen:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#7918 Hozzászólás Szerző: kazomester »

https://www.instagram.com/p/BKinxx0hRje/ Remélem tényleg ilyen pozitívan áll a dolgokhoz, és nem szegi a kedvét, hogy mellőzve van. :)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#7919 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Valamely topicban már kifejtettem a véleményem, hogy mennyire fejetlen volt a bagázs hátul Terry hiányában és hogy mennyire aggódom egy megfelelő szervező képességű védő hiányában. Illetve, a közeljövőben szert tehetünk(/kinevelhetünk) egy ilyen játékosra vagy sem(Zouma, Christensen, JCS, igazolás?). Itt egy cikk, amely kissé jobban és szakszerűbben átrágja a dolgot:

http://www.eurosport.com/football/premi ... tory.shtml" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#7920 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Thiago Silva meg Marquinhos utan megkapta Cahillt meg Ivat. Mennyire orulhet, aztakurva. Zouma meg mar felepulhetne. A francia-brazil belsovedo paros szerintem kiegeszitenek egymast. Az a helyzet, hogy a palyan Terry mellett Fabregas a masik vezer. Teljesen ra vannak hagyatkozva a tobbiek, ha a palyan van. Erthetetlen, hogy Conte ezt nem veszi eszre. Nincs ki osztogasson egyszeruen. Ebben a jatekban elvarjuk azt Kantetol, hogy minden tamadast akasszon meg mar kb 30 meternel, es kozbe o legyen a passz mester. Matic meg ha tud, de ha tenyleg csak ha veszi a batorsagot, akkor besegit a vedekezesbe. Conte gyujti a sok feketepontot, amik a pirospontok utan eleg szarul mutat.
Ohh Chelsea we love you..

Válasz küldése