Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Champions20
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2014. július 22., kedd 17:40

Re: Játékosok

#8361 Hozzászólás Szerző: Champions20 »

Chester írta:
Bubi írta:Szvsz Pedro egy jobb csapatban jobbat nyújtana, cserének meg csillagos ötös.
Cserének elmegy, de ebben a brigádban simán kezdő. Nem hullajtanék könnyeket, ha hasonló összegért mint amennyiért megvettük távozna, pedig a hozzáállása, hogy fut minden labdáért tetszik, csak ahhoz képest, hogy a Pep iskolában nevelkedett, mintha sík hülye lenne a focihoz.
Szerintem Pep meg is próbálj majd szerezni nyáron a spanyolt.(Olvastam valahol h a kedvence volt a barcaba.) Csak nem annyiért amit ti gondoltok.Szerintem olyan 20 millaért értékesíteni lehet Pedrot.

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Játékosok

#8362 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »


Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#8363 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Chester írta:
Bubi írta:Szvsz Pedro egy jobb csapatban jobbat nyújtana, cserének meg csillagos ötös.
Cserének elmegy, de ebben a brigádban simán kezdő. Nem hullajtanék könnyeket, ha hasonló összegért mint amennyiért megvettük távozna, pedig a hozzáállása, hogy fut minden labdáért tetszik, csak ahhoz képest, hogy a Pep iskolában nevelkedett, mintha sík hülye lenne a focihoz.

Pedro olyan mint egy katalán SWP, fut a labda után mint az agarak a villamos nyúl után, de semmi esze nincs. Nekem személyesen nem vele van bajom hanem azzal amit a leigazolása jelent.. Megveszünk 30 millióért egy olyan játékost aki fájóan kilógott a mostani Barcelonából, és ő a headline igazolásunk.. Egyszerűen ő közel nem egy olyan kaliber aki vinne minket a hátunkon, és ez mindig is látszott a játékán, mindig is egy oké játékos volt, ahogy az idei szezonja is oké volt, közel a harminchoz pedig ennél már nem lesz sokkal jobb.

Januárban már teljesen biztos volt hogy kuka ez a szezon, inkább nyomhatuk volna Musondát vagy Kenedy-t vagy mittudom én, akiben benne van hogy lesz valami lendület.. Ehhez képest Pedro frissen törött orral is kezdett az utolsó, tét nélküli meccsen, ez krvára dühítő.. Rashford ma is gólt lőtt a PL-ben, 17 meccsen 8-ig jutott, de Borthwick-Jackson vagy Fosu-Mensah is nagyon pipecül játszott tavasszal a szarul teljesítő sztárok helyett, mi meg végig bohóckodtunk Ivanovic-csal, Matic-csal, Hazard-dal, Oscar-ral stb.., akik rászolgáltak volna a padoztatásra keményen. Próbálkozozott ezzel Hiddink, de nem kellett volna 1-2 meccs után hagyni a fenébe, ugyan úgy nem nyertük a meccseket amikor visszatértek a balfaszok.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#8364 Hozzászólás Szerző: Chester »

Bubi írta:Szvsz Pedro egy jobb csapatban jobbat nyújtana, cserének meg csillagos ötös.
Cserének elmegy, de ebben a brigádban simán kezdő. Nem hullajtanék könnyeket, ha hasonló összegért mint amennyiért megvettük távozna, pedig a hozzáállása, hogy fut minden labdáért tetszik, csak ahhoz képest, hogy a Pep iskolában nevelkedett, mintha sík hülye lenne a focihoz.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#8365 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szvsz Pedro egy jobb csapatban jobbat nyújtana, cserének meg csillagos ötös.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#8366 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Azzal nincs baj, ha ott a Bridge-en. Biztos lesz elég képességeinek megfelelő feladat a stadion környékén. Szemétszedés, takarítás, gyepnyírás körömvágó ollóval, stb.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#8367 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Hát Pedrotól úgy néz ki nem fogunk szabadulni sajna, legalábbis önszántából nem fog lelépni. :(

Pedro insists he has no regrets about leaving Barcelona for Chelsea and confirmed he will stay at Stamford Bridge next season. (London Evening Standard)
6+8+5+4+1+1+2+1

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#8368 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Szabi írta:
Francesc Fabregas 4 írta:Tud valaki valamit Patorol? Kíváncsi vagyok mi lesz sorsa,remélem Conte megtartja.Én látok benne fantáziát, elég jól mozgott amikor pályán volt.Csak amit Hiddink csinált vele az Quaresma szindróma. Szerintem ő is bevált volna ha akkor nem ő az edző.
Opciós jogunk van megvenni véglegesen (gondolom egy kb. 10 milliós fontos összegért, legalábbis erről szóltak korábban a hírek) most a nyáron, csak így, hogy a nagy taktikus öreg összesen két meccsen vetette be (csereként sosem adott neki lehetőséget...), kérdés, hogy tartunk e rá igényt. Pato lenyilatkozta többször is, hogy szívesen maradna a csapatnál hosszabb távon, de ez már nem rajta múlik. Egyébként év végén lejár a szerződése a Corinthiansnál, tehát akár januárban ingyen is érkezhetne, ha nem élünk most az opcióval (bár így azért valószínűtlen, hogy kedve lenne ideigazolni, ha nyáron még nem kellett...).
Opciós jogunk van megvenni, de nem lett rögzítve konkrét összeg, szóval a Corinthianson múlik, mennyiért engedi el.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#8369 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Francesc Fabregas 4 írta:Tud valaki valamit Patorol? Kíváncsi vagyok mi lesz sorsa,remélem Conte megtartja.Én látok benne fantáziát, elég jól mozgott amikor pályán volt.Csak amit Hiddink csinált vele az Quaresma szindróma. Szerintem ő is bevált volna ha akkor nem ő az edző.
Opciós jogunk van megvenni véglegesen (gondolom egy kb. 10 milliós fontos összegért, legalábbis erről szóltak korábban a hírek) most a nyáron, csak így, hogy a nagy taktikus öreg összesen két meccsen vetette be (csereként sosem adott neki lehetőséget...), kérdés, hogy tartunk e rá igényt. Pato lenyilatkozta többször is, hogy szívesen maradna a csapatnál hosszabb távon, de ez már nem rajta múlik. Egyébként év végén lejár a szerződése a Corinthiansnál, tehát akár januárban ingyen is érkezhetne, ha nem élünk most az opcióval (bár így azért valószínűtlen, hogy kedve lenne ideigazolni, ha nyáron még nem kellett...).
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Francesc Fabregas 4
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2016. május 11., szerda 12:32
Kedvenc játékos: Fabregas
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Játékosok

#8370 Hozzászólás Szerző: Francesc Fabregas 4 »

Tud valaki valamit Patorol? Kíváncsi vagyok mi lesz sorsa,remélem Conte megtartja.Én látok benne fantáziát, elég jól mozgott amikor pályán volt.Csak amit Hiddink csinált vele az Quaresma szindróma. Szerintem ő is bevált volna ha akkor nem ő az edző.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#8371 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Most nem mondjátok komolyan, hogy torres magára talált!?!?

Már hozzuk is vissza 50 miskáért:))
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#8372 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szabi írta:Costa (ahogy Mata és Torres is) kimaradt a spanyolok EB-keretéből. Azpi, Fabregas és Pedro viszont szerepel a 25 fős névsorban, amelyet még két fővel kell majd csökkentenie Bosque-nak.
Abból a szempontból jó, hogy nem fog kapni plusz terhelést, pihentetnie kéne a csülkeit, mert elég sokszor szed össze valami nyavalyát.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#8373 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Blueflag írta:Ezt a mostani Torrest nem elvinni... Hetek ota fossa a golokat, golpasszokat, BL dontobe segitette a csapatat, az elmult ket EB golkiralya (azt hiszem), es a valogatottban mindig ment neki... ostoba. Costa, Mata is elfert volna talan, Pedrot tuti kihagytam volna. Del Boszmenek erik a nyugdij.

Hát érdekes hogy se Costa se Torres nem megy..

Összesen két középcsatárt visznek a spanyolok, az idén 46 meccsen 11 gólig jutó Morata-t, és a 35 évesen háromszoros válogatott(bár idén tényleg jó szezont futó) Adurizt. Szélsőt meg támadó középpályást viszont visznek szarásig, de szegény Mata-nak így sincs hely..

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#8374 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Szabi írta:Costa (ahogy Mata és Torres is) kimaradt a spanyolok EB-keretéből. Azpi, Fabregas és Pedro viszont szerepel a 25 fős névsorban, amelyet még két fővel kell majd csökkentenie Bosque-nak.
mikel12 írta:Oriasi balf.sz ez a Costa, hogy a spanyol valogatottat valasztotta.
Hivatalosan sérülés miatt nem került be az EB keretbe.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8375 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

mikel12 írta:Oriasi balf.sz ez a Costa, hogy a spanyol valogatottat valasztotta.
Mondjuk a brazilokkal se lenne ott az EB-n... :D De amugy az.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8376 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Ezt a mostani Torrest nem elvinni... Hetek ota fossa a golokat, golpasszokat, BL dontobe segitette a csapatat, az elmult ket EB golkiralya (azt hiszem), es a valogatottban mindig ment neki... ostoba. Costa, Mata is elfert volna talan, Pedrot tuti kihagytam volna. Del Boszmenek erik a nyugdij.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#8377 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Oriasi balf.sz ez a Costa, hogy a spanyol valogatottat valasztotta.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#8378 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Costa (ahogy Mata és Torres is) kimaradt a spanyolok EB-keretéből. Azpi, Fabregas és Pedro viszont szerepel a 25 fős névsorban, amelyet még két fővel kell majd csökkentenie Bosque-nak.
6+8+5+4+1+1+2+1

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8379 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Hawaii írta:
dankodavid írta:Ő sem csak ezert adna el szvsz, inkabb meg inkabb megerositette ebbe,hogy egy pocs a kicsi Eden. Igy pedig nem tulreagalas.
Mindig is lesznek ilyen játékosok (sőt a mai világban egyre több és több), de perpill ő a csapat legjobb játékosa, még akkor is, ha idén nem jött ki neki a lépés. Ez persze nem jogosíthatja fel az ilyen viselkedésre, csak a legtöbb csapat összetenné a két kezét, ha ilyen kaliberű játékosa lenne. Azt pedig, hogy idén miért volt ilyen szar, egyre több helyen lehet olvasni, hogy gyakorlatilag folyamatosan sérült volt, és ha ez igaz, akkor nem a hozzáállásával volt a baj. Ellenben a gyenge teljesítményének köszönhetően felépült róla egy negatív kép, ami természetesen jó magyar szokás szerint feledteti az előtte lévő két évet. Egyébként Hazardra ráverni ezt a szezont, elég nagy bullshit, előbb hibáztatnám a szerbeket vagy Cahillt, mint őt.
Hát persze, ez feledteti az elmúlt két évet, és nem az, amikor minden egyes kibaszott nyár végén chipstől ragacsos ujjakkal és Kiss Miklóst megszégyenítő kerek fejjel begurult Cobhambe :D Én nem mondtam, hogy adjuk el, sőt -bár nem ide írtam, hanem LR levlistára- őt azon kevés emberek közé soroltam még most is, akiket nem szabad elengedni. Annak viszont igenis jogosan adtam hangot, hogy mekkora tróger, senkiházi faszparittya a kicsi Eden, ez pedig független a játékától vagy tehetségétől.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#8380 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta:(nagyjából olyan mintha ballagásnál a teremben az osztályfőnököd elköszönő monológja közben a padtárs haveroddal beszélgetnél)
Pont ezt akartam írni, hogy legalább nem valamelyik másik félkegyelművel röhögcsélt. Nyilván paraszt dolog, de az legyen a legkevesebb hogy a gyerekével labdázgat.

Válasz küldése