Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8301 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

mikel12 írta:Oriasi balf.sz ez a Costa, hogy a spanyol valogatottat valasztotta.
Mondjuk a brazilokkal se lenne ott az EB-n... :D De amugy az.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8302 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Ezt a mostani Torrest nem elvinni... Hetek ota fossa a golokat, golpasszokat, BL dontobe segitette a csapatat, az elmult ket EB golkiralya (azt hiszem), es a valogatottban mindig ment neki... ostoba. Costa, Mata is elfert volna talan, Pedrot tuti kihagytam volna. Del Boszmenek erik a nyugdij.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#8303 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Oriasi balf.sz ez a Costa, hogy a spanyol valogatottat valasztotta.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#8304 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Costa (ahogy Mata és Torres is) kimaradt a spanyolok EB-keretéből. Azpi, Fabregas és Pedro viszont szerepel a 25 fős névsorban, amelyet még két fővel kell majd csökkentenie Bosque-nak.
6+8+5+4+1+1+2+1

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8305 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Hawaii írta:
dankodavid írta:Ő sem csak ezert adna el szvsz, inkabb meg inkabb megerositette ebbe,hogy egy pocs a kicsi Eden. Igy pedig nem tulreagalas.
Mindig is lesznek ilyen játékosok (sőt a mai világban egyre több és több), de perpill ő a csapat legjobb játékosa, még akkor is, ha idén nem jött ki neki a lépés. Ez persze nem jogosíthatja fel az ilyen viselkedésre, csak a legtöbb csapat összetenné a két kezét, ha ilyen kaliberű játékosa lenne. Azt pedig, hogy idén miért volt ilyen szar, egyre több helyen lehet olvasni, hogy gyakorlatilag folyamatosan sérült volt, és ha ez igaz, akkor nem a hozzáállásával volt a baj. Ellenben a gyenge teljesítményének köszönhetően felépült róla egy negatív kép, ami természetesen jó magyar szokás szerint feledteti az előtte lévő két évet. Egyébként Hazardra ráverni ezt a szezont, elég nagy bullshit, előbb hibáztatnám a szerbeket vagy Cahillt, mint őt.
Hát persze, ez feledteti az elmúlt két évet, és nem az, amikor minden egyes kibaszott nyár végén chipstől ragacsos ujjakkal és Kiss Miklóst megszégyenítő kerek fejjel begurult Cobhambe :D Én nem mondtam, hogy adjuk el, sőt -bár nem ide írtam, hanem LR levlistára- őt azon kevés emberek közé soroltam még most is, akiket nem szabad elengedni. Annak viszont igenis jogosan adtam hangot, hogy mekkora tróger, senkiházi faszparittya a kicsi Eden, ez pedig független a játékától vagy tehetségétől.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#8306 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta:(nagyjából olyan mintha ballagásnál a teremben az osztályfőnököd elköszönő monológja közben a padtárs haveroddal beszélgetnél)
Pont ezt akartam írni, hogy legalább nem valamelyik másik félkegyelművel röhögcsélt. Nyilván paraszt dolog, de az legyen a legkevesebb hogy a gyerekével labdázgat.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#8307 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta:Valamelyik focista gyerekével játszott, akar valamelyik kis Terry is lehetett volna.
Saját fiát alázgatta. :D Itt egy jó kis videó róla: https://www.youtube.com/watch?v=axOztJIDxVk" onclick="window.open(this.href);return false; :lol:

Egyébként bunkó dolog, nem vitatom, (nagyjából olyan mintha ballagásnál a teremben az osztályfőnököd elköszönő monológja közben a padtárs haveroddal beszélgetnél), de emiatt nem kell ilyen szélsőséges következtetéseket levonni. Év vége van, és ennél sokkal szörnyűbb dolgok is történtek a szezonban sajnos...

De ha valaki inkább eladná és nézné helyette bajusz Pedrot, azt is meg tudom érteni, csak nehezen. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#8308 Hozzászólás Szerző: Dante »

Valamelyik focista gyerekével játszott, akar valamelyik kis Terry is lehetett volna.
Egyebkent Megyó csak ironizalt, szerintem. (nem?)

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#8309 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

dankodavid írta:Ő sem csak ezert adna el szvsz, inkabb meg inkabb megerositette ebbe,hogy egy pocs a kicsi Eden. Igy pedig nem tulreagalas.
Mindig is lesznek ilyen játékosok (sőt a mai világban egyre több és több), de perpill ő a csapat legjobb játékosa, még akkor is, ha idén nem jött ki neki a lépés. Ez persze nem jogosíthatja fel az ilyen viselkedésre, csak a legtöbb csapat összetenné a két kezét, ha ilyen kaliberű játékosa lenne. Azt pedig, hogy idén miért volt ilyen szar, egyre több helyen lehet olvasni, hogy gyakorlatilag folyamatosan sérült volt, és ha ez igaz, akkor nem a hozzáállásával volt a baj. Ellenben a gyenge teljesítményének köszönhetően felépült róla egy negatív kép, ami természetesen jó magyar szokás szerint feledteti az előtte lévő két évet. Egyébként Hazardra ráverni ezt a szezont, elég nagy bullshit, előbb hibáztatnám a szerbeket vagy Cahillt, mint őt.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8310 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Ő sem csak ezert adna el szvsz, inkabb meg inkabb megerositette ebbe,hogy egy pocs a kicsi Eden. Igy pedig nem tulreagalas.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#8311 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

dankodavid írta:
Hawaii írta:
Megyó írta: ... Elképesztő, és nem csak egy passzt dobott a kis srácnak, végig fogócskáztak. Nem akarok ugyanolyan primitív lenni azzal, hogy ilyen következtetéseket vonok le, de remélem eladjuk a francba...
Szerintem kicsit túlreagáljátok. ;)
Természetesen, mi vagyunk a hülyék és reagáljuk túl, hogy elvárjuk, a csapatkapitányt a beszéde alatt ugyan tisztelje már meg annyival, hogy figyel, ne adj' isten még esetleg, mint a keret elvileg legnagyobb sztárja és legjobban túlfizetett embere, álljon mellé és kérjen bocsánatot ezért az évért. Nem gondolná komolyan és senki se hinné, hogy ez így van, de a gesztus valószínűleg nem egy embernek jólesett volna, akik egy rakás pénzt kiadtak azért, hogy a szemükbe fossak egy évig.
Ez tiszta sor, nem is mondtam, hogy nem tiszteletlen, csak arra reagáltam, hogy azért ez nem olyan égbekiáltó bűn, amiért el kéne adni.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8312 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Hawaii írta:
Megyó írta:
dankodavid írta:[
Azért Hazard hozza a formáját a háttérben, vígan elfocizgat, ahelyett, hogy mondjuk egy pillanatra figyelne, ha a csapatkapitánya beszél.
... Elképesztő, és nem csak egy passzt dobott a kis srácnak, végig fogócskáztak. Nem akarok ugyanolyan primitív lenni azzal, hogy ilyen következtetéseket vonok le, de remélem eladjuk a francba...
Szerintem kicsit túlreagáljátok. ;)
Természetesen, mi vagyunk a hülyék és reagáljuk túl, hogy elvárjuk, a csapatkapitányt a beszéde alatt ugyan tisztelje már meg annyival, hogy figyel, ne adj' isten még esetleg, mint a keret elvileg legnagyobb sztárja és legjobban túlfizetett embere, álljon mellé és kérjen bocsánatot ezért az évért. Nem gondolná komolyan és senki se hinné, hogy ez így van, de a gesztus valószínűleg nem egy embernek jólesett volna, akik egy rakás pénzt kiadtak azért, hogy a szemükbe fossak egy évig.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#8313 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Megyó írta:
dankodavid írta:
kazomester írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... ester-draw Ez azért ellent mond ennek.
Azért Hazard hozza a formáját a háttérben, vígan elfocizgat, ahelyett, hogy mondjuk egy pillanatra figyelne, ha a csapatkapitánya beszél.
... Elképesztő, és nem csak egy passzt dobott a kis srácnak, végig fogócskáztak. Nem akarok ugyanolyan primitív lenni azzal, hogy ilyen következtetéseket vonok le, de remélem eladjuk a francba...
Szerintem kicsit túlreagáljátok. ;)

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Játékosok

#8314 Hozzászólás Szerző: almos »

Cahill termesztesen ott van az angol eb keretben, sot o a csk is!
LAMPARD#8

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8315 Hozzászólás Szerző: Megyó »

dankodavid írta:
kazomester írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... ester-draw Ez azért ellent mond ennek.
Azért Hazard hozza a formáját a háttérben, vígan elfocizgat, ahelyett, hogy mondjuk egy pillanatra figyelne, ha a csapatkapitánya beszél.
... Elképesztő, és nem csak egy passzt dobott a kis srácnak, végig fogócskáztak. Nem akarok ugyanolyan primitív lenni azzal, hogy ilyen következtetéseket vonok le, de remélem eladjuk a francba...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#8316 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

dankodavid írta:
kazomester írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... ester-draw Ez azért ellent mond ennek.
Azért Hazard hozza a formáját a háttérben, vígan elfocizgat, ahelyett, hogy mondjuk egy pillanatra figyelne, ha a csapatkapitánya beszél.

Idióta barom... Remélem az EB-n a belga játékosok is ennyire leszarják majd őt..

Terry tehát maradni akar, a klub pedig hivatalosan is ajánlott neki szerződést, akkor most el van döntve a dolog? Vagy mi van?

Avatar
Mr-Moss
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2013. április 1., hétfő 18:22
Kedvenc játékos: JT
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#8317 Hozzászólás Szerző: Mr-Moss »

kazomester írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... ester-draw Ez azért ellent mond ennek.
Abra hogy tapsol a végén :)

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8318 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

kazomester írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... ester-draw Ez azért ellent mond ennek.
Azért Hazard hozza a formáját a háttérben, vígan elfocizgat, ahelyett, hogy mondjuk egy pillanatra figyelne, ha a csapatkapitánya beszél.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#8319 Hozzászólás Szerző: kazomester »


Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#8320 Hozzászólás Szerző: Chester »

Terry-vel nagyon úgy bánnak a klubnál mint akinek ennyi volt, a játékosok is dobálták őt a meccs után, nem éppen arra utaló jelek hogy maradna.

Válasz küldése