Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
soni
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2007. július 11., szerda 18:16

Re: Játékosok

#8821 Hozzászólás Szerző: soni »

Pato a 11-es mezt választotta, Miazga a 20-ast.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#8822 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Hawaii írta:A pályán sem a régi már, egyre többet hibázik, az idei magas kapott gólszámunkban is elég rendesen benne van, a gyorsabb játékosok ellen már semmi esélye, és fokozatosan elveszíti minden előnyét, erősségét.
Tökéletesen leírtad az idei Ivanovicsot.

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#8823 Hozzászólás Szerző: Chucky »

rafanadal írta:
Chester írta:Elmondása szerint nem ajánlottak neki szerződést. Hogy ki hazudik, azt nem tudom, de már nem először csinálja ezt a klub, csak tudnám, hogy miért a legendáinkkal kell kiröhögtetni magunkat a világgal.
Elmondasa szerint nem ajanlottak amig az uj menedzser nem dont a sorsarol. Kicsit mas mint ahogy azt te megemlited.
Nem mindegy? Itt a lényeg az, hogy nem kapott. Teljesítménye egyáltalán nem szar, ellenben Iva barátunkkal. Aki ugye kapott. Érdekes, hogy nála nem kellett megvárni az új edzőt.... Felhoztátok a pénzt is. Na ne vicceljetek már! Amikor egy Jumanjit (vagy ki a rákot) igazolunk milliókért, akkor nem ér meg Terry a Klubnak pár milliót? Mert koptatja a padot és kevés meccsen játszik majd? Ezt honnan tudjuk? Viszont volt egy nyomorék Malouda, akinek pengettük a pénzt úgy, hogy a csapat közelében sem volt! Erre kibaszunk egy olyan játékossal, aki maga a KLUB??? Röhej..... Arról nem is beszélve, hogy be lehetne tenni a szakmai stábba is.....

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#8824 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Chester írta:Elmondása szerint nem ajánlottak neki szerződést. Hogy ki hazudik, azt nem tudom, de már nem először csinálja ezt a klub, csak tudnám, hogy miért a legendáinkkal kell kiröhögtetni magunkat a világgal.
Elmondasa szerint nem ajanlottak amig az uj menedzser nem dont a sorsarol. Kicsit mas mint ahogy azt te megemlited.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#8825 Hozzászólás Szerző: Chester »

Elmondása szerint nem ajánlottak neki szerződést. Hogy ki hazudik, azt nem tudom, de már nem először csinálja ezt a klub, csak tudnám, hogy miért a legendáinkkal kell kiröhögtetni magunkat a világgal.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#8826 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Chester írta:
Hawaii írta:Én azért vhol meg tudom érteni a klubot, ha nem akar 140ezer fontot kifizetni hetente egy olyan játékosnak, aki már csak havi 2-3 meccsre jó.
Ez már Falcaonál bedőlt... :roll: A legendás játékosainkkal ne kelljen már gazdasági szempontokat nézni, basszus. Egy valag játékos van a keretben, aki indokolatlanul sok pénz kap, miért pont a kapitánnyal, előtte meg Lamparddal (és Colelal) kell kib*szni? Emenalo fizetésén spóroljanak, ne Terryén... :roll:
Egy szóval sem mondtam, hogy én ezt tartom normálisnak, vagy helyesnek, hogy távozzon a szezon végén, sőt én szívem szerint el sem engedném innen 80 éves koráig, utána is csak azért, hogy foglalkozzon többet az unokáival. :D
A klub viszont biztosan nem emberi szempontokat fog figyelembe venni, hanem elsősorban szakmai és pénzügyi szempontokat, ezek alapján pedig maximum 1 éves szerződést kaphat Terry és azt is kb fele fizuval.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#8827 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hawaii írta:Én azért vhol meg tudom érteni a klubot, ha nem akar 140ezer fontot kifizetni hetente egy olyan játékosnak, aki már csak havi 2-3 meccsre jó.
Ez már Falcaonál bedőlt... :roll: A legendás játékosainkkal ne kelljen már gazdasági szempontokat nézni, basszus. Egy valag játékos van a keretben, aki indokolatlanul sok pénz kap, miért pont a kapitánnyal, előtte meg Lamparddal (és Colelal) kell kib*szni? Emenalo fizetésén spóroljanak, ne Terryén... :roll:

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#8828 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Furcsányak tartom hogy néhányan itt mennyire hevesen reagáltak a Terry-vel kapcsolatos hírekre.. Szerintem teljesen érthető a klub álláspontja..

Terry 20 éve itt van, ő a csapatkapitány, még jelentős fizucsökkentéssel is sokat keresne. Mourinho-nál és Hiddink-nél is egyértelműen kezdőjátékos, de ha az új edző nem számít rá csak padmelegítőként akkor nem hosszabbíthatunk komoly pénzért szerződést vele, mert jelenleg nem engedhetjük meg magunknak hogy a padon üljön egy 35 éves játékos 80-100k heti fizuval.

Terry és a klub is úgy kommunikuálta le a helyzetet hogy egyelőre nincs új szerződés. Én azt mondanám hogy még nem biztos az új manager kiléte, addig pedig nem akarunk új parpírt az orra alá tolni, döntse el a mester. Szerintem ez szimpatikus húzás a klubtól, mert így Terry-nek van ideje felmérni a lehetőségeit és tárgyalni az amerikai/keleti klubokkal. Sokkal gerinctelenebb húzás lenne ha ígérgetnénk neki minden szart és húznánk a tárgyalásokat, majd júniusban kiraknánk egy szó nélkül.

A City ma jelentette be az új edzőjét, remélhetőleg mi is megtesszük ezt márciusban legkésőbb, így az új mester(valószínűleg Sampaoli) eldöntheti hogy mil egyen JT-vel.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#8829 Hozzászólás Szerző: marknagy »

putthelime írta:
Hawaii írta:Terry ellen egyébként egyedül a gazdasági érdekek szólnak, vagyis túl magas a fizetése 35 éves létére, és lassan azért egyre kevesebb meccsen léphet pályára. Én azért vhol meg tudom érteni a klubot, ha nem akar 140ezer fontot kifizetni hetente egy olyan játékosnak, aki már csak havi 2-3 meccsre jó. (...) Én nagyon max 1 évet adnék még neki, de semmivel sem többet, mert ideje lenne már a jövőt is építeni.
Én ezzel nem értek egyet. Ezzel a felfogással szerintem csak kb. a Fifában működnek a dolgok, egy hús-vér klubnál nem. Az elmúlt évek tapasztalatai alapján igen látványos nyomot hagyott a csapat mentalitásán, amikor az öltöző egyik legnagyobb karaktere távozott (legyen az egy Ballack, Lamps, Cech vagy Drogba). AVB példája is mutatja, hogy az "átmenet" nem a megrozsdásodott egyének jobb, fiatalabb, erősebb alternativájának csapatba állítását jelenti, mert sajnos nem ilyen egyszerű matematika szerint működik egy öltöző dinamikája.

Terry tapasztalata és tekintélye szerintem minden pénzt megér és az ő 18 éves múltja egyszerűen semmilyen összeg mellett nem lehet gazdasági érdek, miközben edzők végkielégítésére, bagatell FA-büntetésekre és kék mezt soha magukra nem öltő tinédzserekre ész nélkül szórjuk a dellát. Egyszerűen tragédia ez a man-management. Tragédia a szurkolók szívének. Így csak olyan ember tud gondolkodni, aki vállalkozásként tekint a csapatra. Úgy tűnik, sajnos ezek az arcok kerültek fölénybe a vezetőségben.

Bár azt továbbra sem értem, hogy Abra miért nem vétózza meg a dolgokat JT kedvére téve úgy, ahogy nyáron Cech eladásánál gyakorlatilag anyagi és sportszakmai szempontokat semmibe véve engedte a kapust az Arsenalhoz, pusztán hálából.
Egyetertek, en is itt tartanam Terry-t, egyreszt az oltozohoz valo hozzaadott ertek, masreszt mert még mindig kezdo szint a jelenlegi keretet nezve, a koran kivul nincs ok amiert ki kene tenni.

Ez csak az en fikciom, mindenesetre ellehet jatszani a gondolattal: Abra hon ahitott, varva vart BL-gyozelmehez az isteni szerencse utan Cech volt benne vastagon, es szerintem ezert engedte meg neki, hogy a varosi rivalishoz igazoljon.
We are the famous, the famous Chelsea!

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#8830 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

putthelime írta:
Hawaii írta:Terry ellen egyébként egyedül a gazdasági érdekek szólnak, vagyis túl magas a fizetése 35 éves létére, és lassan azért egyre kevesebb meccsen léphet pályára. Én azért vhol meg tudom érteni a klubot, ha nem akar 140ezer fontot kifizetni hetente egy olyan játékosnak, aki már csak havi 2-3 meccsre jó. (...) Én nagyon max 1 évet adnék még neki, de semmivel sem többet, mert ideje lenne már a jövőt is építeni.
Én ezzel nem értek egyet. Ezzel a felfogással szerintem csak kb. a Fifában működnek a dolgok, egy hús-vér klubnál nem. Az elmúlt évek tapasztalatai alapján igen látványos nyomot hagyott a csapat mentalitásán, amikor az öltöző egyik legnagyobb karaktere távozott (legyen az egy Ballack, Lamps, Cech vagy Drogba). AVB példája is mutatja, hogy az "átmenet" nem a megrozsdásodott egyének jobb, fiatalabb, erősebb alternativájának csapatba állítását jelenti, mert sajnos nem ilyen egyszerű matematika szerint működik egy öltöző dinamikája.

Terry tapasztalata és tekintélye szerintem minden pénzt megér és az ő 18 éves múltja egyszerűen semmilyen összeg mellett nem lehet gazdasági érdek, miközben edzők végkielégítésére, bagatell FA-büntetésekre és kék mezt soha magukra nem öltő tinédzserekre ész nélkül szórjuk a dellát. Egyszerűen tragédia ez a man-management. Tragédia a szurkolók szívének. Így csak olyan ember tud gondolkodni, aki vállalkozásként tekint a csapatra. Úgy tűnik, sajnos ezek az arcok kerültek fölénybe a vezetőségben.

Bár azt továbbra sem értem, hogy Abra miért nem vétózza meg a dolgokat JT kedvére téve úgy, ahogy nyáron Cech eladásánál gyakorlatilag anyagi és sportszakmai szempontokat semmibe véve engedte a kapust az Arsenalhoz, pusztán hálából.
Ez egyáltalán nem egy Fifás modell, már bocs. Minden klub egy vállalat is, amelynek az a célja, hogy profitot termeljen. A Chelsea ezt a létező legidiótább módon próbálja elérni, méghozzá a befektetéseinek (játékosok) eladásával, ami hosszú távon nagyon nagy bukást eredményezhet majd...
Egyébként én csak a realitást írtam le, ami pedig az, hogy Terry már kiöregedett, és a Chelsea (mint vállalat) nem fogja a következőkben ennyiért foglalkoztatni, még akkor sem, ha klublegenda. A szurkolók kiszolgálásáról meg már rég lemondott ez a klub, abszolút lesz*rja, mit is szeretnénk, vagy mit nem.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#8831 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Hawaii írta:Terry ellen egyébként egyedül a gazdasági érdekek szólnak, vagyis túl magas a fizetése 35 éves létére, és lassan azért egyre kevesebb meccsen léphet pályára. Én azért vhol meg tudom érteni a klubot, ha nem akar 140ezer fontot kifizetni hetente egy olyan játékosnak, aki már csak havi 2-3 meccsre jó. (...) Én nagyon max 1 évet adnék még neki, de semmivel sem többet, mert ideje lenne már a jövőt is építeni.
Én ezzel nem értek egyet. Ezzel a felfogással szerintem csak kb. a Fifában működnek a dolgok, egy hús-vér klubnál nem. Az elmúlt évek tapasztalatai alapján igen látványos nyomot hagyott a csapat mentalitásán, amikor az öltöző egyik legnagyobb karaktere távozott (legyen az egy Ballack, Lamps, Cech vagy Drogba). AVB példája is mutatja, hogy az "átmenet" nem a megrozsdásodott egyének jobb, fiatalabb, erősebb alternativájának csapatba állítását jelenti, mert sajnos nem ilyen egyszerű matematika szerint működik egy öltöző dinamikája.

Terry tapasztalata és tekintélye szerintem minden pénzt megér és az ő 18 éves múltja egyszerűen semmilyen összeg mellett nem lehet gazdasági érdek, miközben edzők végkielégítésére, bagatell FA-büntetésekre és kék mezt soha magukra nem öltő tinédzserekre ész nélkül szórjuk a dellát. Egyszerűen tragédia ez a man-management. Tragédia a szurkolók szívének. Így csak olyan ember tud gondolkodni, aki vállalkozásként tekint a csapatra. Úgy tűnik, sajnos ezek az arcok kerültek fölénybe a vezetőségben.

Bár azt továbbra sem értem, hogy Abra miért nem vétózza meg a dolgokat JT kedvére téve úgy, ahogy nyáron Cech eladásánál gyakorlatilag anyagi és sportszakmai szempontokat semmibe véve engedte a kapust az Arsenalhoz, pusztán hálából.
They do now.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#8832 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Pilgrim írta:Az igaz, hogy Terry már viszonylag idős évi 40-50 meccsre, de még 35 évesen is csapat hasznára van . Arról meg ne is beszéljünk, hogy sokkal jobb és kiegyensúlyozottabb teljesítményt nyújt a szerbnél.
Iva fizuemelést kapott most az új szerződésében pocsék teljesítménye ellenére, akkor Terrynek miért kéne lemondania a fizetése feléről? Nem az ilyen játékosoktól kellenne sajnálni a pénzt.
Honnan van az infó, hogy fizuemelést kapott? A klub modellje alapján minden 30. életévét betöltő játékos fizetését folyamatosan csökkentik, és csak 1-2 évre hosszabbítják meg. Terry ellen egyébként egyedül a gazdasági érdekek szólnak, vagyis túl magas a fizetése 35 éves létére, és lassan azért egyre kevesebb meccsen léphet pályára. Én azért vhol meg tudom érteni a klubot, ha nem akar 140ezer fontot kifizetni hetente egy olyan játékosnak, aki már csak havi 2-3 meccsre jó. Másrészről persze én is szeretném, ha maradna, hiszen anno miatta lettem Chelsea drukker, de lassan be kellene látni, hogy már eljárt felette az idő. A pályán sem a régi már, egyre többet hibázik, az idei magas kapott gólszámunkban is elég rendesen benne van, a gyorsabb játékosok ellen már semmi esélye, és fokozatosan elveszíti minden előnyét, erősségét. Én nagyon max 1 évet adnék még neki, de semmivel sem többet, mert ideje lenne már a jövőt is építeni.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#8833 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Úgy tűnik Rémy marad:

Sky sources: Leicester’s chances of signing Loic Remy look to be receding as we understand both the player and Chelsea want him to stay in west London until the end of the season.


Kevésbé megbízható forrásokból(de a Sky forrásait nézve logikus lenne) hogy Falcao akár még ma visszatérhet az Atleticó-hoz kölcsönbe. Így maradna Costa, Rémy és a Kacsa.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Játékosok

#8834 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Hawaii írta:
Pilgrim írta:
Hawaii írta:A klub álláspontja a Terry-ügyben:
"He is a fantastic servant of Chelsea Football Club and a superb captain and, as such, the club will keep the channels of dialogue open. While no new deal currently on the table, that situation could change in the coming months."

Nem lefutott ügy ez még, és ahogy én látom a klub igenis nyitott egy új szerződésre, csak gondolom, nem sikerült megegyezniük a feltételekben.
A dolgok mögött az van, hogy az új menedzser döntheti el, hogy igényt tart e Terryre és annak függvényében kaphatna új szerződést. Kérdem én, hogy akkor Ivanovicsal miért hosszabbítottak, hiszen lehet nem is számol vele az új tréner, vagy veld kötelező ha tetszik ha nem? Sajnos ugyan az lesz, mint Lamparddal, nem fogunk hosszabbítást ajánlani a kapitányunknak.
Ivanovic pár hét múlva lesz csak 32, míg Terry már 35 éves, azért ez nagyon nem mindegy. A többi részéről meg azt gondolom, hogy nem tetszett Terrynek, hogy a felére akarják csökkenteni a fizuját, és valószínűleg ezért nincs egyezség.
Az igaz, hogy Terry már viszonylag idős évi 40-50 meccsre, de még 35 évesen is csapat hasznára van . Arról meg ne is beszéljünk, hogy sokkal jobb és kiegyensúlyozottabb teljesítményt nyújt a szerbnél.
Iva fizuemelést kapott most az új szerződésében pocsék teljesítménye ellenére, akkor Terrynek miért kéne lemondania a fizetése feléről? Nem az ilyen játékosoktól kellenne sajnálni a pénzt.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#8835 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Pilgrim írta:
Hawaii írta:A klub álláspontja a Terry-ügyben:
"He is a fantastic servant of Chelsea Football Club and a superb captain and, as such, the club will keep the channels of dialogue open. While no new deal currently on the table, that situation could change in the coming months."

Nem lefutott ügy ez még, és ahogy én látom a klub igenis nyitott egy új szerződésre, csak gondolom, nem sikerült megegyezniük a feltételekben.
A dolgok mögött az van, hogy az új menedzser döntheti el, hogy igényt tart e Terryre és annak függvényében kaphatna új szerződést. Kérdem én, hogy akkor Ivanovicsal miért hosszabbítottak, hiszen lehet nem is számol vele az új tréner, vagy veld kötelező ha tetszik ha nem? Sajnos ugyan az lesz, mint Lamparddal, nem fogunk hosszabbítást ajánlani a kapitányunknak.
Ivanovic pár hét múlva lesz csak 32, míg Terry már 35 éves, azért ez nagyon nem mindegy. A többi részéről meg azt gondolom, hogy nem tetszett Terrynek, hogy a felére akarják csökkenteni a fizuját, és valószínűleg ezért nincs egyezség.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Játékosok

#8836 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Hawaii írta:A klub álláspontja a Terry-ügyben:
"He is a fantastic servant of Chelsea Football Club and a superb captain and, as such, the club will keep the channels of dialogue open. While no new deal currently on the table, that situation could change in the coming months."

Nem lefutott ügy ez még, és ahogy én látom a klub igenis nyitott egy új szerződésre, csak gondolom, nem sikerült megegyezniük a feltételekben.
A dolgok mögött az van, hogy az új menedzser döntheti el, hogy igényt tart e Terryre és annak függvényében kaphatna új szerződést. Kérdem én, hogy akkor Ivanovicsal miért hosszabbítottak, hiszen lehet nem is számol vele az új tréner, vagy vele kötelező, ha tetszik ha nem? Sajnos ugyan az lesz, mint Lamparddal, nem fogunk hosszabbítást ajánlani a kapitányunknak.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#8837 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Egy kis pozitívum. Cahill állítólag dumált Hiddink-kel a játéklehetőségről, és pozitívnak meg előremutatónak tartotta a beszélgetést.

"I have always been that way. It has always been in my make up to play a high percentage of games. I realise that sometimes things go well and sometimes they don't. But it is very important for me I feel personally, even selfishly, the need to be playing football matches."

"You will never change me. I think it is a positive thing. You get people criticising people who are happy to sit on the bench, picking up money."

"That's certainly not me, I want to be out there and being a big part of things if I possibly can, realising that everyone else is playing well as well."


Ennek a hozzáállásnak kifejezetten örülök!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Játékosok

#8838 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Bizom benne hogy az uj menedzser szamit majd Terry-re, illetve "szurkoloi nyomasra" is kap majd uj szerzödest.
Terry lehet hogy kicsit nyomast akart most gyakorolni a vezetösegre, hogy nyilvanossagra hozta a dolgot.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#8839 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

A klub álláspontja a Terry-ügyben:
"He is a fantastic servant of Chelsea Football Club and a superb captain and, as such, the club will keep the channels of dialogue open. While no new deal currently on the table, that situation could change in the coming months."

Nem lefutott ügy ez még, és ahogy én látom a klub igenis nyitott egy új szerződésre, csak gondolom, nem sikerült megegyezniük a feltételekben.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#8840 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Nekem a nyilatkozatai alapjan nem tunik csalodottnak, marpedig ha o nem csalodott akkor valami pozitivnak kell lennie a hatterben. Peldaul egy teljesen atszervezett csapatnak amire most gyujtjuk a penzt. Sok balfasz van a vezetosegben, de ennyire balfaszok nem lehetne, szoval en megvarnam a nyarat. Szerintem valamire nagyon keszulunk, csak nem tudom mire.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése