Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#8761 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Egy kis pozitívum. Cahill állítólag dumált Hiddink-kel a játéklehetőségről, és pozitívnak meg előremutatónak tartotta a beszélgetést.

"I have always been that way. It has always been in my make up to play a high percentage of games. I realise that sometimes things go well and sometimes they don't. But it is very important for me I feel personally, even selfishly, the need to be playing football matches."

"You will never change me. I think it is a positive thing. You get people criticising people who are happy to sit on the bench, picking up money."

"That's certainly not me, I want to be out there and being a big part of things if I possibly can, realising that everyone else is playing well as well."


Ennek a hozzáállásnak kifejezetten örülök!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Játékosok

#8762 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Bizom benne hogy az uj menedzser szamit majd Terry-re, illetve "szurkoloi nyomasra" is kap majd uj szerzödest.
Terry lehet hogy kicsit nyomast akart most gyakorolni a vezetösegre, hogy nyilvanossagra hozta a dolgot.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#8763 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

A klub álláspontja a Terry-ügyben:
"He is a fantastic servant of Chelsea Football Club and a superb captain and, as such, the club will keep the channels of dialogue open. While no new deal currently on the table, that situation could change in the coming months."

Nem lefutott ügy ez még, és ahogy én látom a klub igenis nyitott egy új szerződésre, csak gondolom, nem sikerült megegyezniük a feltételekben.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#8764 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Nekem a nyilatkozatai alapjan nem tunik csalodottnak, marpedig ha o nem csalodott akkor valami pozitivnak kell lennie a hatterben. Peldaul egy teljesen atszervezett csapatnak amire most gyujtjuk a penzt. Sok balfasz van a vezetosegben, de ennyire balfaszok nem lehetne, szoval en megvarnam a nyarat. Szerintem valamire nagyon keszulunk, csak nem tudom mire.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Játékosok

#8765 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Ne adjuk fel a reményt, hogy marad az utolsó legendánk, az egyetlen igazi kapitány még akár 2-3 évig is!
Én ahogy sokan mások sem értem miért kell ez a huza-vona a stabilitás és kiszámíthatóság helyett, amit JT nyújt a klubnak a játékosoknak és szurkolóknak.
Azt is el kell fogadni viszont, hogy nem lesz itt örökre és nagy valószínűséggel csak akkor maradhatna ha csökken jelentősen a fizetése (jelenlegi klubpolitika alapján).
Sajnos nagyon nehéz így elképzelni, hogy innen vonuljon vissza, pedig az elmúlt évek csalódásai alapján amit tapasztaltunk legendáink távozásánál legalább Terry megérdemelné a méltó búcsút! :cry:

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8766 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

marknagy írta:
laczze írta:Most màr biztos számomra , hogy a Chelsea a legundoritobb klubb, megértem az ellendrukkereket miket gondolhatnak. Szánalom ez az egész.
Abra is eddig amilyen előnyünk volt akkora hátrányunk lehet ezután...
A legundoritobb klub versenyeben még mindig magasan a Real vezet.
Elso szamu kihivojuknak lenni roppant felemelo. Egyszeruen fel sem fogom... Lampard, Cech, Drogba jatszani akartak, ez egyertelmu, de Terry nem is kap szerzodest? A csapatkapitany, a sajat nevelesu klublegenda, aki az utolso angoljaink egyike? Nem tudom, miert van az, hogy egyre tobbszor szegyellem, kinek szurkolok... es semmi koze az eredmenyekhez. Ahhoz van koze, ahogy a legendas edzoinkkel es jatekosainkkal banunk, semmi szentimentalizmus, emberseg, hala nincs a vezetosegben. Zsoldos csapat.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#8767 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Egyre undorítóbb ami itt megy. Jó hír viszont, hogy Ivanoviccsal hosszabbítottunk. Hurrá.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#8768 Hozzászólás Szerző: marknagy »

laczze írta:Most màr biztos számomra , hogy a Chelsea a legundoritobb klubb, megértem az ellendrukkereket miket gondolhatnak. Szánalom ez az egész.
Abra is eddig amilyen előnyünk volt akkora hátrányunk lehet ezután...
A legundoritobb klub versenyeben még mindig magasan a Real vezet.
We are the famous, the famous Chelsea!

Champions20
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2014. július 22., kedd 17:40

Re: Játékosok

#8769 Hozzászólás Szerző: Champions20 »

Chester írta:A vezetőség ismét megmutatta, hogy semmi gerinc nincs bennük, erre kár karaktert pazarolni.

Ugyanakkor Terryt sem értem, hogy miért akar még 35 évesen is játszani (valszeg az USA-ban)? Miért nem marad itt cserének, és visszavonulhatna úgy, ahogy egy legendának kell. Gerrardot sem értettem ebből a szempontból, minek kell még ez az USA bohóckodás, főleg, hogy semmivel sem kapnak több pénzt ott mint a saját klubjaikban.

Nem igazán kedveltem úgy Terryt, ahogy kéne, de baromira fog hiányozni ebből a csapatból, nélküle fejetlen csirkék vagyunk hátul...
Szerintem ez is becsülendő.35 évesen nem akarja feladni még és minden meccsen játszani akar.Ez is mutatja h szereti a focit.Nem hiszem h a chelseat kevésbé szeretné azért mert a focit választotta és nem a padot.

antimaci
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2014. január 11., szombat 15:54
Kedvenc játékos: Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#8770 Hozzászólás Szerző: antimaci »

Szerintem manapság már nem igazán lesz ez jellemző, hogy a saját klubodból fogsz visszavonulni. Teljesen már felfogás alakult ki a top kluboknál/játékosoknál, és ez nem csak nálunk van így. Tavaly nyáron hasonlóképp távozott: Casillas, Xavi, Gerrard, Schweinsteiger ...
Hozzáteszem kifejezettül tiszteletlen, idegesítő és sajnálatos, hogy nálunk ez már nem az első eset az utóbbi években :roll: :roll: :roll:

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékosok

#8771 Hozzászólás Szerző: laczze »

Most màr biztos számomra , hogy a Chelsea a legundoritobb klubb, megértem az ellendrukkereket miket gondolhatnak. Szánalom ez az egész.
Abra is eddig amilyen előnyünk volt akkora hátrányunk lehet ezután...
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#8772 Hozzászólás Szerző: Chester »

Mourinho alatt távozott Lampard és Cole is... :roll:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8773 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Kíváncsi vagyok, ha Mou lenne az edző és 1-2. helyen lennénk a tabellán is így állna a vezetőség Terry-hez?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#8774 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Terry-nek jó fizetése volt, ezen is spórolni akarnak, mint ahogy mindenen. Mivel mi már csak a bevételre törekszünk, teljesen érthető...

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#8775 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ha tényleg a vezetőség nem akarja meghosszabítani 1 szaros évvel a szerződését akkor bizony nekik a jó utcalány anyukat.
Nem fogy elég Terry-s mez aztan nem látnak benne pénzt? vagy mi?
Régóta tudom, hogy ez már nem a fociról szól, a sport szeretetéről, hanem az üzletről meg a pénzről, de akkor is hányinger.
Terry kevesebbért is maradna ebbe biztos vagyok, de ha nem engedne a fizetéséből is megérdemelné a szerződést. Tavaly még benne volt a világ legjobb védői egyikében. Hát nincsenek erre szavak. :evil: :x
Ezek szerint nem Cahill helyett, hanem Terry pótlása miatt jött Miazga...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#8776 Hozzászólás Szerző: Chester »

Bandi írta:Nem tudjuk egyelőre mi van a háttérben, lehet hogy a fizetését akarták csökkenteni, lehet hogy egyáltalán nem ajánlottak új szerződést, nehéz így megmondani hogy mi lett volna a jó megoldás. 35 éves, elég jól játszik még, akár 3-4 év is benne lehet még, ha meg nem számítanak rá kezdőként, akkor érthető hogy nem akar ennyi ideig padozni. Abban meg nem vagyok biztos hogy egyből levezetni megy el, simán játszhat még pár évet magas szinten.
Azóta kijött az interjú további része, Terry maradna, de a klub nem így gondolja. Erre csak azt tudom mondani, hogy b*sszák meg, bezzeg Ivanoviccsal vagy Cahillel sikerült hosszabbítani.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#8777 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Chester írta:A vezetőség ismét megmutatta, hogy semmi gerinc nincs bennük, erre kár karaktert pazarolni.

Ugyanakkor Terryt sem értem, hogy miért akar még 35 évesen is játszani (valszeg az USA-ban)? Miért nem marad itt cserének, és visszavonulhatna úgy, ahogy egy legendának kell. Gerrardot sem értettem ebből a szempontból, minek kell még ez az USA bohóckodás, főleg, hogy semmivel sem kapnak több pénzt ott mint a saját klubjaikban.

Nem igazán kedveltem úgy Terryt, ahogy kéne, de baromira fog hiányozni ebből a csapatból, nélküle fejetlen csirkék vagyunk hátul...
Nem tudjuk egyelőre mi van a háttérben, lehet hogy a fizetését akarták csökkenteni, lehet hogy egyáltalán nem ajánlottak új szerződést, nehéz így megmondani hogy mi lett volna a jó megoldás. 35 éves, elég jól játszik még, akár 3-4 év is benne lehet még, ha meg nem számítanak rá kezdőként, akkor érthető hogy nem akar ennyi ideig padozni. Abban meg nem vagyok biztos hogy egyből levezetni megy el, simán játszhat még pár évet magas szinten.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#8778 Hozzászólás Szerző: Chester »

A vezetőség ismét megmutatta, hogy semmi gerinc nincs bennük, erre kár karaktert pazarolni.

Ugyanakkor Terryt sem értem, hogy miért akar még 35 évesen is játszani (valszeg az USA-ban)? Miért nem marad itt cserének, és visszavonulhatna úgy, ahogy egy legendának kell. Gerrardot sem értettem ebből a szempontból, minek kell még ez az USA bohóckodás, főleg, hogy semmivel sem kapnak több pénzt ott mint a saját klubjaikban.

Nem igazán kedveltem úgy Terryt, ahogy kéne, de baromira fog hiányozni ebből a csapatból, nélküle fejetlen csirkék vagyunk hátul...

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#8779 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Hihetetlen, ami 6 hónap alatt lejátszódott ennél a csapatnál. Szánalmas, gyomorforgató és megdöbbentő egyszerre.
They do now.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#8780 Hozzászólás Szerző: Bandi »

They said that when the new manager comes in, things might change. It's a no at the minute.

Ebből én azt veszem ki hogy még van esély a maradására, ha az új edző ragaszkodna hozzá, akkor lehet hogy marad.

Válasz küldése