Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Játékosok

#10401 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

ChesterB írta:
Николаевич írta:A tegnapi meccs után én a Newcastle ellen Rémy-vel a jobb oldalon és Willian-nel a csatár mögött állnék ki. Oszit a legutóbbi két meccsen a félidőben lekapta a mester, talán jót tesz neki a pihenés, Vilinek meg fekszik a CAM pozíció.

Oscar-ral nekem nincs bajom, a mezőnymunkája is jó de közben pötyögteti a gólokat és a gólpasszokat. Willian-nél azt nem látom hogy mivel kompenzálja ennek a hiányát. Régebben Ramires gyakran játszott a jobb szélen.. Nem volt egy álom, de mégis jó teljesítményt nyújtott, a hiányosságait erőszakosságával és küzdeni akarásával feledtette. De Willian milyen pluszt ad hozzá a játékhoz amiért elnézhetjük neki hogy ilyen kevés gól/gólpassz fűződik a nevéhez?
Az első bekezdést nagyon adom, Remy-t én is megnézném már a jobbszélen, a mostani helyzetnél úgy sem lehet rosszabb, meg legalább lenne azon az oldalon is egy jó befejezőnk (Schürrle is az, de idén nagyon homály a gyerek). Willian kapcsán meg sokszor leírtam már, hogy neki középen a helye, ahol kis területen kell megoldania a dolgokat.

Willian meg nagyon sokszor szürke, de biztos vagyok benne, hogy a jelenlegi keretből, és akiket eddig kipróbált ott José, vele a leghatékonyabb a taktikánk, ami azért elég szomorú is, bár én megvárnám azt, hogy Azpi legyen az aktuális jobbszélsőnk mögött, hátha látnánk jó beadásokat is, mert ezt eddig se Ivától, se Williantól nem sűrűn tapasztaljuk meg.
Azt, hogy egy támadó középpályás mennyire jó, szerintem eslősorban nem a szerzett gólok száma határozza meg. Iniesta példálul 518/51-es mutatóval rendelkezik és pár éve a világ legjobb középpályásának tartották. Az idei szezon előtt jópár évig annyira gyenge volt a csatárjaink teljesítménye, hogy a középpályások "kötelessége" volt a gólszerzés, ha már a csatárok nem lőttek gólt. Idén viszont már van egy Diego Costa, aki szórja a gólokat, Hazard is termel bőven, érthető, hogy a Fábergas-Hazard-Costa trió mögött jelenleg elszürkülnek a többiek.

A gólpasszaik száma viszont tényleg lehetne több...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#10402 Hozzászólás Szerző: béla »

easy írta:
kiskacsa08 írta:
béla írta:Hát ez szerintem most azért elég érthető volt :D
"Oscar-Willian:eben-guba, támadó kp-k. Feladatuk:gól-gólpassz. Na, itt a bibi."

?
Oscar és Willian, egyik kutya másik eb. Poziciót tekintve támadó kp-k, akiknek elsősorban gólt/gólokat kell lőni, vagy gólpasszokat adni. Na ezzel van gond. 8) (galferenc-szakértő)
Csak vázlatosan írta :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#10403 Hozzászólás Szerző: Chester »

Николаевич írta:A tegnapi meccs után én a Newcastle ellen Rémy-vel a jobb oldalon és Willian-nel a csatár mögött állnék ki. Oszit a legutóbbi két meccsen a félidőben lekapta a mester, talán jót tesz neki a pihenés, Vilinek meg fekszik a CAM pozíció.

Oscar-ral nekem nincs bajom, a mezőnymunkája is jó de közben pötyögteti a gólokat és a gólpasszokat. Willian-nél azt nem látom hogy mivel kompenzálja ennek a hiányát. Régebben Ramires gyakran játszott a jobb szélen.. Nem volt egy álom, de mégis jó teljesítményt nyújtott, a hiányosságait erőszakosságával és küzdeni akarásával feledtette. De Willian milyen pluszt ad hozzá a játékhoz amiért elnézhetjük neki hogy ilyen kevés gól/gólpassz fűződik a nevéhez?
Az első bekezdést nagyon adom, Remy-t én is megnézném már a jobbszélen, a mostani helyzetnél úgy sem lehet rosszabb, meg legalább lenne azon az oldalon is egy jó befejezőnk (Schürrle is az, de idén nagyon homály a gyerek). Willian kapcsán meg sokszor leírtam már, hogy neki középen a helye, ahol kis területen kell megoldania a dolgokat.

Willian meg nagyon sokszor szürke, de biztos vagyok benne, hogy a jelenlegi keretből, és akiket eddig kipróbált ott José, vele a leghatékonyabb a taktikánk, ami azért elég szomorú is, bár én megvárnám azt, hogy Azpi legyen az aktuális jobbszélsőnk mögött, hátha látnánk jó beadásokat is, mert ezt eddig se Ivától, se Williantól nem sűrűn tapasztaljuk meg.

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#10404 Hozzászólás Szerző: easy »

kiskacsa08 írta:
béla írta:Hát ez szerintem most azért elég érthető volt :D
"Oscar-Willian:eben-guba, támadó kp-k. Feladatuk:gól-gólpassz. Na, itt a bibi."

?
Oscar és Willian, egyik kutya másik eb. Poziciót tekintve támadó kp-k, akiknek elsősorban gólt/gólokat kell lőni, vagy gólpasszokat adni. Na ezzel van gond. 8) (galferenc-szakértő)

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Játékosok

#10405 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

béla írta:Hát ez szerintem most azért elég érthető volt :D
"Oscar-Willian:eben-guba, támadó kp-k. Feladatuk:gól-gólpassz. Na, itt a bibi."

?
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#10406 Hozzászólás Szerző: béla »

kiskacsa08 írta:
galferenc írta:Oscar-Willian:eben-guba, támadó kp-k. Feladatuk:gól-gólpassz. Na, itt a bibi. Kevés+nagyon kevés! Kettőt együtt nem is játszatnám. Őkek nem zavarja, ha lehoznak zsinórba 4-5 meccset gól/gpassz nélkül. Hogy ki játszon jobb oldalon? ... :roll: MOU majd megoldja, remélem új igazolással.
Három lehetőséget látok veled kapcsolatban:
1.) Trollkodsz
2.) Folyamatosan részeg vagy
3.) Képtelen vagy az értelmes kommunikációra
Hát ez szerintem most azért elég érthető volt :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#10407 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

galferenc írta: Oscar-Willian:eben-guba, támadó kp-k. Feladatuk:gól-gólpassz. Na, itt a bibi. Kevés+nagyon kevés! Kettőt együtt nem is játszatnám. Őkek nem zavarja, ha lehoznak zsinórba 4-5 meccset gól/gpassz nélkül. Hogy ki játszon jobb oldalon? ... :roll: MOU majd megoldja, remélem új igazolással.

A tegnapi meccs után én a Newcastle ellen Rémy-vel a jobb oldalon és Willian-nel a csatár mögött állnék ki. Oszit a legutóbbi két meccsen a félidőben lekapta a mester, talán jót tesz neki a pihenés, Vilinek meg fekszik a CAM pozíció.

Oscar-ral nekem nincs bajom, a mezőnymunkája is jó de közben pötyögteti a gólokat és a gólpasszokat. Willian-nél azt nem látom hogy mivel kompenzálja ennek a hiányát. Régebben Ramires gyakran játszott a jobb szélen.. Nem volt egy álom, de mégis jó teljesítményt nyújtott, a hiányosságait erőszakosságával és küzdeni akarásával feledtette. De Willian milyen pluszt ad hozzá a játékhoz amiért elnézhetjük neki hogy ilyen kevés gól/gólpassz fűződik a nevéhez?

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Játékosok

#10408 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

galferenc írta:Oscar-Willian:eben-guba, támadó kp-k. Feladatuk:gól-gólpassz. Na, itt a bibi. Kevés+nagyon kevés! Kettőt együtt nem is játszatnám. Őkek nem zavarja, ha lehoznak zsinórba 4-5 meccset gól/gpassz nélkül. Hogy ki játszon jobb oldalon? ... :roll: MOU majd megoldja, remélem új igazolással.
Három lehetőséget látok veled kapcsolatban:
1.) Trollkodsz
2.) Folyamatosan részeg vagy
3.) Képtelen vagy az értelmes kommunikációra
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Játékosok

#10409 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Botond9797 írta:
blackjack04 írta:
Botond9797 írta:Nem tudom, én nem látom ennyire gyötrelmesnek Willian játékát, mint sokan itt a fórumon. Az egy dolog, hogy nem szerez sok gólt, de már a sahtar-os korszakában is csak 221/37 volt a meccs/gól mutatója. Szerintem soha nem lesz az a fajta játékos, mint Hazard, aki szélsőként is a góllövőlista elején van. Azt is belátom, hogy nincs élete formájában, de az elmúlt 4-5 meccsen egyértelműen látszott, hogy Mourinho miért őt favorizálja Schürrlével szemben. Persze ebben benne van Schürrle meccshiánya és erőlködős bizonyítási vágya is, de szerintem nem lehet elvitatni, hogy Willian nagyon fontos eleme a Chelsea gépezetének, még úgy is, hogy kevesebb gólt szerez, mint Hazard és kevesebb látványos passza van, mint Fábregas-nak.
Sokáig én is pozitívan álltam hozzá, mert látszik rajta, hogy sokat dolgozik a pályán, küzd, de egyszerűen az esetek 90%ban rossz döntést hoz, megáll a labdával és csak tologatja, nem ütemre passzolja, amikor a szélen kapja a labdát betömörülő védelemnél, mindig ugyanazt a cselt csinálja. Vele kapcsolatban az az érzésem, hogy habár a kvalitásai meg vannak hozzá, nem jó focista, nem érzi a játék ütemét és beleszürkül a csapat játékába.
Schürrle anno (nem ebben a szezonban) sokkal célratörőbb focit játszott, aminek hatására jobban együtt élt a játékkal, képes volt felpörgetni a meccset. Salah pedig egy kész hulladék, és vicc hogy megvettük anno, semmi technikai tudása nincs, és hülyébb, mint Torres kulcsszituációkban.
Igaz, de szerintem Willian játéka még így is jobban beleillik a Chelsea taktikájába, mint Schürrléé. Van a három támadó középpályás, kiegészülve Fábregas-szal akik gyakorlatilag kötött pozíció nélkül játszanak. Az öt középpályás közül egyedúl Matic posztja kötött, a másik négynél állandó helycsere. Jó példa erre, hogy Oscar néha a saját térfelén indítja a támadást, majd rá néhány percre már a jobb szélen tűnik fel. Hazard is feltűnik bal oldalon, középen, de még a jobb oldalon is. Ebbe pedig beleillik Willian, mert ő is képes szélen, középen is játszani, váltva a pozícióját Hazard-al és Oscar-ral. Én legalábbis így látom... :)
Oscar-Willian:eben-guba, támadó kp-k. Feladatuk:gól-gólpassz. Na, itt a bibi. Kevés+nagyon kevés! Kettőt együtt nem is játszatnám. Őkek nem zavarja, ha lehoznak zsinórba 4-5 meccset gól/gpassz nélkül. Hogy ki játszon jobb oldalon? ... :roll: MOU majd megoldja, remélem új igazolással.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#10410 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Ez a vakok között félszemű a király esetének iskolapéldája.
211! NEW RECORD!

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Játékosok

#10411 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

blackjack04 írta:
Botond9797 írta:Nem tudom, én nem látom ennyire gyötrelmesnek Willian játékát, mint sokan itt a fórumon. Az egy dolog, hogy nem szerez sok gólt, de már a sahtar-os korszakában is csak 221/37 volt a meccs/gól mutatója. Szerintem soha nem lesz az a fajta játékos, mint Hazard, aki szélsőként is a góllövőlista elején van. Azt is belátom, hogy nincs élete formájában, de az elmúlt 4-5 meccsen egyértelműen látszott, hogy Mourinho miért őt favorizálja Schürrlével szemben. Persze ebben benne van Schürrle meccshiánya és erőlködős bizonyítási vágya is, de szerintem nem lehet elvitatni, hogy Willian nagyon fontos eleme a Chelsea gépezetének, még úgy is, hogy kevesebb gólt szerez, mint Hazard és kevesebb látványos passza van, mint Fábregas-nak.
Sokáig én is pozitívan álltam hozzá, mert látszik rajta, hogy sokat dolgozik a pályán, küzd, de egyszerűen az esetek 90%ban rossz döntést hoz, megáll a labdával és csak tologatja, nem ütemre passzolja, amikor a szélen kapja a labdát betömörülő védelemnél, mindig ugyanazt a cselt csinálja. Vele kapcsolatban az az érzésem, hogy habár a kvalitásai meg vannak hozzá, nem jó focista, nem érzi a játék ütemét és beleszürkül a csapat játékába.
Schürrle anno (nem ebben a szezonban) sokkal célratörőbb focit játszott, aminek hatására jobban együtt élt a játékkal, képes volt felpörgetni a meccset. Salah pedig egy kész hulladék, és vicc hogy megvettük anno, semmi technikai tudása nincs, és hülyébb, mint Torres kulcsszituációkban.
Igaz, de szerintem Willian játéka még így is jobban beleillik a Chelsea taktikájába, mint Schürrléé. Van a három támadó középpályás, kiegészülve Fábregas-szal akik gyakorlatilag kötött pozíció nélkül játszanak. Az öt középpályás közül egyedúl Matic posztja kötött, a másik négynél állandó helycsere. Jó példa erre, hogy Oscar néha a saját térfelén indítja a támadást, majd rá néhány percre már a jobb szélen tűnik fel. Hazard is feltűnik bal oldalon, középen, de még a jobb oldalon is. Ebbe pedig beleillik Willian, mert ő is képes szélen, középen is játszani, váltva a pozícióját Hazard-al és Oscar-ral. Én legalábbis így látom... :)
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#10412 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Botond9797 írta:Nem tudom, én nem látom ennyire gyötrelmesnek Willian játékát, mint sokan itt a fórumon. Az egy dolog, hogy nem szerez sok gólt, de már a sahtar-os korszakában is csak 221/37 volt a meccs/gól mutatója. Szerintem soha nem lesz az a fajta játékos, mint Hazard, aki szélsőként is a góllövőlista elején van. Azt is belátom, hogy nincs élete formájában, de az elmúlt 4-5 meccsen egyértelműen látszott, hogy Mourinho miért őt favorizálja Schürrlével szemben. Persze ebben benne van Schürrle meccshiánya és erőlködős bizonyítási vágya is, de szerintem nem lehet elvitatni, hogy Willian nagyon fontos eleme a Chelsea gépezetének, még úgy is, hogy kevesebb gólt szerez, mint Hazard és kevesebb látványos passza van, mint Fábregas-nak.
Sokáig én is pozitívan álltam hozzá, mert látszik rajta, hogy sokat dolgozik a pályán, küzd, de egyszerűen az esetek 90%ban rossz döntést hoz, megáll a labdával és csak tologatja, nem ütemre passzolja, amikor a szélen kapja a labdát betömörülő védelemnél, mindig ugyanazt a cselt csinálja. Vele kapcsolatban az az érzésem, hogy habár a kvalitásai meg vannak hozzá, nem jó focista, nem érzi a játék ütemét és beleszürkül a csapat játékába.
Schürrle anno (nem ebben a szezonban) sokkal célratörőbb focit játszott, aminek hatására jobban együtt élt a játékkal, képes volt felpörgetni a meccset. Salah pedig egy kész hulladék, és vicc hogy megvettük anno, semmi technikai tudása nincs, és hülyébb, mint Torres kulcsszituációkban.
One ball to rule them all!

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Játékosok

#10413 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Nem tudom, én nem látom ennyire gyötrelmesnek Willian játékát, mint sokan itt a fórumon. Az egy dolog, hogy nem szerez sok gólt, de már a sahtar-os korszakában is csak 221/37 volt a meccs/gól mutatója. Szerintem soha nem lesz az a fajta játékos, mint Hazard, aki szélsőként is a góllövőlista elején van. Azt is belátom, hogy nincs élete formájában, de az elmúlt 4-5 meccsen egyértelműen látszott, hogy Mourinho miért őt favorizálja Schürrlével szemben. Persze ebben benne van Schürrle meccshiánya és erőlködős bizonyítási vágya is, de szerintem nem lehet elvitatni, hogy Willian nagyon fontos eleme a Chelsea gépezetének, még úgy is, hogy kevesebb gólt szerez, mint Hazard és kevesebb látványos passza van, mint Fábregas-nak.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#10414 Hozzászólás Szerző: Chester »

Zouma eddig annyi gólt szerzett az első szezonjában mint Torres ugyanebben a periódusban. :) Érdemes lenne többször játszatni, van benne potenciál.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Játékosok

#10415 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

beckhamJr írta:
cfclegend2 írta:
béla írta: De Bruyne tavaly az első 4 meccsből kétszer kezdett,egyszer pedig csereként állt be,utána már azt hiszem csak a ligakupában láthattuk. Nagyon elpazaroltuk őt is...
Szerintem Schürrlét is ugyan úgy elpazaroljuk idén, mint ahogyan tavaly a belgát. Ilyen szintű meccshiány után nem csoda, hogy szarul játszik. Tavaly meg a játék szinte minden elemében jobb volt Williannél.. És ahogy keresgélünk itt a fórumon, hogy ki jöhetne szóba Schürrle helyett, hát nem sok opciónk van. Aki meg jobb lenne nála az vagy elérhetetlen, vagy sérült.
jaj hagyjuk már csűrlét, josé esélyt adott neki rendre felsült. nem tudott zsinórban 2 meccset jól lehozni. amikor jó volt a fulham ellen azt követően rögtön beszürkült, a city bayern meccsek után szintén... nem csak 5 percekre szállt be, tavaly ősszel azért kapott meccseket egymás után is mégse volt jobb
Mint hogyha mások a kezdőből tudnának stabilan jó teljesítményt hozni: Willian, Oscar, Ivanovic. Willian mikor lőtt mesterhármast? Fontos gólt a legnagyobb bajnoki rivális ellen? Mintaszerű gólpasszt mikor adott a világ legjobb csapata ellen? De nem is ezek számítanak igazából, mert ez csak egy-egy momentum, hanem az hogy Schürrlében bármikor benne van a gól a jó rugótechnikája, és az okos helyezkedése miatt. Nem olyan lepkefingokat ereszt el mint Willian, hogyha megkapja a bizalmat. A játék többi elemében pedig nem marad el tőle.

Az meg elég gyerekes, hogy ilyen gúnynevet adsz neki.
Why always me?

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Játékosok

#10416 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

cfclegend2 írta:
béla írta: De Bruyne tavaly az első 4 meccsből kétszer kezdett,egyszer pedig csereként állt be,utána már azt hiszem csak a ligakupában láthattuk. Nagyon elpazaroltuk őt is...
Szerintem Schürrlét is ugyan úgy elpazaroljuk idén, mint ahogyan tavaly a belgát. Ilyen szintű meccshiány után nem csoda, hogy szarul játszik. Tavaly meg a játék szinte minden elemében jobb volt Williannél.. És ahogy keresgélünk itt a fórumon, hogy ki jöhetne szóba Schürrle helyett, hát nem sok opciónk van. Aki meg jobb lenne nála az vagy elérhetetlen, vagy sérült.
jaj hagyjuk már csűrlét, josé esélyt adott neki rendre felsült. nem tudott zsinórban 2 meccset jól lehozni. amikor jó volt a fulham ellen azt követően rögtön beszürkült, a city bayern meccsek után szintén... nem csak 5 percekre szállt be, tavaly ősszel azért kapott meccseket egymás után is mégse volt jobb

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Játékosok

#10417 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

béla írta: De Bruyne tavaly az első 4 meccsből kétszer kezdett,egyszer pedig csereként állt be,utána már azt hiszem csak a ligakupában láthattuk. Nagyon elpazaroltuk őt is...
Szerintem Schürrlét is ugyan úgy elpazaroljuk idén, mint ahogyan tavaly a belgát. Ilyen szintű meccshiány után nem csoda, hogy szarul játszik. Tavaly meg a játék szinte minden elemében jobb volt Williannél.. És ahogy keresgélünk itt a fórumon, hogy ki jöhetne szóba Schürrle helyett, hát nem sok opciónk van. Aki meg jobb lenne nála az vagy elérhetetlen, vagy sérült.
Why always me?

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#10418 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Hunor96 írta:
Didier90 írta: Alig tudunk nyerni nélküle. Talán a legfontosabb játékosunk Matic
Hazard és ő holtversenyben a legfontosabbak
Én kiegészíteném. Szerintem három kulcsfontosságú játékosunk van a mostani keretben: Hazard, Matic és Cesc.
Szerintem a többi játékos pótolható egy ideig még Costa is, de ők nem. Legutóbbi azért mert nélküle egyszerűen impotens a támadójátékunk, kevés kreativitással (lásd: Hull elleni meccs, asszem ekkor hiányzott), Maticot nem kell ecsetelni (Newcastle meccs), vele a középpályás védekezésünk bomlik meg, Hazard meg egyszerűen azért mert meccseket képes eldönteni, számtalanszor bizonyította már, legutóbb pont a Soton ellen. Ráadásul tapad hozzá a labda, a támadó harmadban nincs más aki ennyit tudja cipelni a labdát és képes így megbontani védelmeket, ami nekünk eget rengetően fontos.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#10419 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Didier90 írta: Alig tudunk nyerni nélküle. Talán a legfontosabb játékosunk Matic
Hazard és ő holtversenyben a legfontosabbak

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#10420 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

putthelime írta:
cfclegend2 írta: Igaz, így hogy jött Fabregas inkább védekezésben hozott pluszt, mivel nem neki kellett irányítania a játékot, ez főként a gólpasszok számában látszik meg.
Vagy csak hiányzik neki Salah, az asszisztjai felét neki adta tavaly :D
Alig tudunk nyerni nélküle. Talán a legfontosabb játékosunk Matic
WE ARE ALL CHELSEA

Válasz küldése