Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Horváth Ádám
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013. október 15., kedd 9:59
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#10701 Hozzászólás Szerző: Horváth Ádám »

Az elmúlt meccseken a Schürrletől és Williantől látott produkció alapján azon gondolkoztam, hogy mi lenne, ha Hazard és Oscar mellé lenne még egy hasonló képességű játékosunk, aki kulcshelyzetekben gyakrabban hozna jó döntést, gyors észjárású és ellenállhatatlan.
Szerintem nem véletlen, hogy sem Schürrle, sem Willian nem képes magának tartósan stabil kezdő pozíciót kiharcolni a csapatban (gyakorlatilag az ő posztjuk a kezdőcsapat egyetlen bizonytalan pontja, még ha Willian játszott már idén Oscar helyén is), ugyanis teljesítményük rendkívül ingadozó. Kedvelem őket, tehát nem személyes az ügy, csupán eljátszadoztam a gondolattal, hogy hogyan lehetne még erősebb a kezdőcsapatunk, és víziómban David Silvát láttam a támadó szekciónk bal oldalán, Oscart a közepén és Hazardot a jobbon.

Ez nyilván a lehetetlen kategória, de kíváncsi lennék a ti véleményetekre is. Csak én érzem a csapat gyenge pontjának a Costa mögötti támadó hármasunk ezen pontját?

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Játékosok

#10702 Hozzászólás Szerző: royston »

cfclegend2 írta:
ChesterB írta:Sajnos nem fogják mindig ezt a formát hozni, de remélem egyrészt addigra elég tetemes előnyre teszünk szert a bajnokságban, másrészt majd más a hátára veszi a csapatot.
Hazard minthogyha már kezdene formába lendülni. A jelenlegi játékában egy valamin azonban változtatnia kellene: Néha nagyon sokat totyog a labdával és vár, mikor már rég lepasszolhatta volna. Szerintem élvezi ha nála van a labda, de ez sokszor a támadásaink gyorsaságának a rovására megy.
Viszont még így is ő a legkreatívabb játékosunk,és kihagyhatatlanná teszi a kezdőből a 7végi megindulásához hasonló mozzanatok amikből rengetek gólt tud a csapat szerezni.Én elnézem neki ezt a "totyogást" :wink:
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#10703 Hozzászólás Szerző: Szabi »

ChesterB írta: Kb. 10-20 rúgás között kap meccsenként, nekem is elmenne a kedvem. (de még így is széptsz*pat mindenkit)
Belgium coach Marc Wilmots on Chelsea’s Eden Hazard: “His toe looks blue, but not a fracture”

http://www.101greatgoals.com/blog/belgi ... -fracture/" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#10704 Hozzászólás Szerző: Chester »

A másik, hogy egyetértek cfclegenddel, Hazard tényleg sokáig dajkálja a labdát, viszont így sosem hagyják megindulni mint most a drága jó Arsenal, más csapat már rég agyonrúgta volna, de Wenger szerencsére egy művész. Több ilyet várnék én is tőle, de nincs könnyű dolga, kb 10-20 rúgás között kap meccsenként, nekem is elmenne a kedvem. (de még így is széptsz*pat mindenkit)

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#10705 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

cfclegend2 írta:
ChesterB írta:Sajnos nem fogják mindig ezt a formát hozni, de remélem egyrészt addigra elég tetemes előnyre teszünk szert a bajnokságban, másrészt majd más a hátára veszi a csapatot.
Hazard minthogyha már kezdene formába lendülni. A jelenlegi játékában egy valamin azonban változtatnia kellene: Néha nagyon sokat totyog a labdával és vár, mikor már rég lepasszolhatta volna. Szerintem élvezi ha nála van a labda, de ez sokszor a támadásaink gyorsaságának a rovására megy.
Láttuk az Arsenal ellen is, hogy mi lesz akkor, ha egyszer rágyorsít. :) Neki ez a játékstílusa, egy gyors váltás, és a védője már csak a mezszámát nézheti.
211! NEW RECORD!

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Játékosok

#10706 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

ChesterB írta:Sajnos nem fogják mindig ezt a formát hozni, de remélem egyrészt addigra elég tetemes előnyre teszünk szert a bajnokságban, másrészt majd más a hátára veszi a csapatot.
Hazard minthogyha már kezdene formába lendülni. A jelenlegi játékában egy valamin azonban változtatnia kellene: Néha nagyon sokat totyog a labdával és vár, mikor már rég lepasszolhatta volna. Szerintem élvezi ha nála van a labda, de ez sokszor a támadásaink gyorsaságának a rovására megy.
Why always me?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#10707 Hozzászólás Szerző: Chester »

Kürtőnek nincs baja.

http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... pdate.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#10708 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szeretem, amikor jó értelemben rámcáfolnak, jelen esetben Fabregas. Anno azért elleneztem, mert a támadásokhoz valóban rengeteget tud hozzátenni, de a védekezéshez baromi kevés lesz, egy Mata CM-ben gyakorlatilag, ehhez képest baromi szorgosan és hatékonyan végzi a munkáját, nem lóg ki a csapatból egyáltalán ilyen szempontból, és nem megy a támadások rovására mint mondjuk Oscarnál vagy Williannál. Óriási fogás volt, be kell lássam, hogy tévedtem, ő és Costa hatalmast pluszt hoztak a játékunkhoz. Sajnos nem fogják mindig ezt a formát hozni, de remélem egyrészt addigra elég tetemes előnyre teszünk szert a bajnokságban, másrészt majd más a hátára veszi a csapatot.

Hogy jót fog-e tenni a válogatott szünet, azt nem tudom, eléggé egyben van most a csapat, de ugyanakkor nem egy játékosra férne rá egy 90 perces tétmeccs, remélem sérülések nélkül megússzuk ezt a két hetet.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#10709 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Chelsea FC @chelseafc · 58 min

Jose says Courtois went to hospital as a precaution but the injury is 'nothing special. Nothing to be too much worried about.' #CFC

Tibó tehát szerencsére jól van.

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#10710 Hozzászólás Szerző: easy »

Jose on Diego Costa: 'He's doing almost nothing in training. He's resting.' :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#10711 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Ramires kihagyja a következő három meccsünket - Aston Villa, Sporting, Arsenal.. Hiányozni fog, főleg a jövő hétvégén..

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#10712 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ramires biztos nem játszik holnap, egy kisebb sérülése van, valamint sok változtatás lesz a kezdőben. Holland Drogbaról is beszélt a sajtótájékoztatón, szóval lehet ő fog kezdeni.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#10713 Hozzászólás Szerző: Chester »

Sheenka írta:Willian utcalány gyors, jól vezeti a labdát és jól védekezik. Aki nem látja be, hogy miért itt játszik és miért kezdett ma az egyszerűen nem ért a focihoz. De hát aki niggerezik 2014ben attól nem is várok mást. Nyomorék.
Hogy a magam nevében beszéljek, én kedvelem a stílusát ahogyan itt játszik/játszatja Mourinho, és igen, valóban rengeteget melózott tegnap, de máskor legalább jönnek a cselei vagy pontosabban passzol, tegnap viszont semmi nem jött össze neki, én ezért húztam le az osztályzatát. Az egyetlen esélyünk a győzelemre és a gólszerzésre a kontrák voltak, és ezek rendre elhaltak a City térfelén, többek között Williannál is.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Játékosok

#10714 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Nem tudom én azt láttam, hogy rengeteg labdát eladott Willian és sokszor ész nélkül belevezette ellenfélbe tény nagyon gyors és kivette részét a védekezésből de nem tartom extrának de lehet Josénak pont ez kell!

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#10715 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Willian utcalány gyors, jól vezeti a labdát és jól védekezik. Aki nem látja be, hogy miért itt játszik és miért kezdett ma az egyszerűen nem ért a focihoz. De hát aki niggerezik 2014ben attól nem is várok mást. Nyomorék.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#10716 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Miert niggerezel plane egy chelsea jatekost, te proszto ?
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#10717 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Willian játéka nem látványos, de baromi hasznos. Korábban, még a donyeckben gólerősebb is volt, de tény, akkor még előrébb játszott egy sorral. Ezt lehetne rajta számon kérni, a kifizetett összeg miatt...

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#10718 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

marknagy írta:
lazaac írta:A mai meccstől független,ezen már régóta gondolkodom,szóval az lenne a kérdésem,hogy Willian tulajdonképpen miért Chelsea játékos?
Úgy értem,akárhányszor láttam játszani,soha nem láttam jobb teljesítményt tőle,mint egy Championship béli játékostól.
Oké felszokták neki hozni,hogy jól védekezik (ami utcalány fontos egy szélsőnél ugye),de ezen kívül semmi többet nem mutatott még a nigger. Szvsz hihetetlenül pocsék igazolás.
Willian a leggyorsabb a keretben (cfc.com szerint legalábbis), jól lát a pályán, technikás, tehát elég jó kis kontrairányító. Azért játszik rangadókon főleg, mert jól tartja a labdát, és nagyon erős a mezőnymunkája. Ha több támadófeladatot kapna vagy szabadkezet mint Hazard, akkor ő is ki tudna teljesedni.
Így viszont van egy tkp-nk, aki nem lő gólt és nem ad gólpasszokat.
211! NEW RECORD!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#10719 Hozzászólás Szerző: marknagy »

lazaac írta:A mai meccstől független,ezen már régóta gondolkodom,szóval az lenne a kérdésem,hogy Willian tulajdonképpen miért Chelsea játékos?
Úgy értem,akárhányszor láttam játszani,soha nem láttam jobb teljesítményt tőle,mint egy Championship béli játékostól.
Oké felszokták neki hozni,hogy jól védekezik (ami utcalány fontos egy szélsőnél ugye),de ezen kívül semmi többet nem mutatott még a nigger. Szvsz hihetetlenül pocsék igazolás.
Willian a leggyorsabb a keretben (cfc.com szerint legalábbis), jól lát a pályán, technikás, tehát elég jó kis kontrairányító. Azért játszik rangadókon főleg, mert jól tartja a labdát, és nagyon erős a mezőnymunkája. Ha több támadófeladatot kapna vagy szabadkezet mint Hazard, akkor ő is ki tudna teljesedni.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#10720 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

lazaac írta:A mai meccstől független,ezen már régóta gondolkodom,szóval az lenne a kérdésem,hogy Willian tulajdonképpen miért Chelsea játékos?
Úgy értem,akárhányszor láttam játszani,soha nem láttam jobb teljesítményt tőle,mint egy Championship béli játékostól.
Oké felszokták neki hozni,hogy jól védekezik (ami utcalány fontos egy szélsőnél ugye),de ezen kívül semmi többet nem mutatott még a nigger. Szvsz hihetetlenül pocsék igazolás.
Egyelőre keresi a helyét (azért az elején sok meccsen meg is találta), de nyilván nem kell megmagyarázni, hogy miért igazoltuk le, miután szanaszét szopatott minket az összes csapatában. Schürrlének jobban fekszik az a poszt, amit Mourinho szánt nekik, ez tény.

Válasz küldése