Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#10741 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Cech kölcsönadásának mi értelme? Jövőre lejár a szerződése nem? :(
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#10742 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Chalobah - Burnley - 1 év kölcsön - HIVATALOS

Nagyon jó hír, remélem be tudja verekedni magát a kezdőbe.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#10743 Hozzászólás Szerző: chiedis »

ChesterB írta:Tetszik, hogy ennyi többfunckiós játékosunk van (Aké LB/CB/DM például), ebben van a taktikánk kulcsa, minimális változtatással akár a teljes filozófiát át lehet alakítani meccs közben, és ez azt hiszem páratlan Európában. Ahogy váltogatja a helyét a támadószekció, azt meg öröm nézni (főleg, amikor Costa a szélre húzódik, és Iva érkezik a beadásokra, egyszerűen kihagyhatatlan jobb bekk).

Nekem is a 4-3-3 tetszik igazán, azt valahogy stabilabbnak érzem (bár az Everton ellen nem volt az), de bőven variálható ellenféltől függően a felállás. Hogy a City kerete erősebb-e, azt nem tudom, de ott is csak 11 ember kezdhet, szóval fennállhat az a probléma, mint a KDB-Mata eset nálunk. Silvanak vagy Nasrinak nincs jó cseréje, Milner bőven nem az a szint, Navas meg eddig abszolút csalódás, a duplaszűrőjük rendben van, bár elég öregek, a védelmük korrekt, a csatársoruk még inkább. A barca-Bayern-Real hármas meg maga sem tudja, hogy milyen felállásban játsszon, és látva a Real tegnapi kispadját, óriási előnyünk van hozzájuk képest. Nem véletlen, hogy én a Chelsea-t tartom a BL favoritnak, ha az összes topcsapatot nézem, akkor nekünk van leginkább összerakva a keret, a kispad, és a rutin, a többi csapattól valami hiányzik.
PL a mervado szerintem, a legjobb bajnoksag megnyerese mindennel tobbet er (na meg a TV dijak jobban fizetnek a bajnoknak, mint Platini UR :D) Bayern tovabbra is a legjobb csapat lenne, de Guardiola azon van, h meg lejjebb ropitse oket. Mondanam h el sem hittem, hogy a szetkapott Dortmund h leradirozta oket (ok is tartalekosak voltak!) a superkupa meccsen... Real meg egy vicc, azert mert megveszel egy halom draga jatekost akiknek a felet fel se tudod kuldeni a palyara poszt hianyaban (meg menni fog a durci is majd), nonszensz. Na meg elkuldtek a legjobb kapusukat a Milanba elvi alapon, szoval rendszeresen fogok majd rohogni a multjabol elo Casillas lepkezesein :)
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#10744 Hozzászólás Szerző: Chester »

Tetszik, hogy ennyi többfunckiós játékosunk van (Aké LB/CB/DM például), ebben van a taktikánk kulcsa, minimális változtatással akár a teljes filozófiát át lehet alakítani meccs közben, és ez azt hiszem páratlan Európában. Ahogy váltogatja a helyét a támadószekció, azt meg öröm nézni (főleg, amikor Costa a szélre húzódik, és Iva érkezik a beadásokra, egyszerűen kihagyhatatlan jobb bekk).

Nekem is a 4-3-3 tetszik igazán, azt valahogy stabilabbnak érzem (bár az Everton ellen nem volt az), de bőven variálható ellenféltől függően a felállás. Hogy a City kerete erősebb-e, azt nem tudom, de ott is csak 11 ember kezdhet, szóval fennállhat az a probléma, mint a KDB-Mata eset nálunk. Silvanak vagy Nasrinak nincs jó cseréje, Milner bőven nem az a szint, Navas meg eddig abszolút csalódás, a duplaszűrőjük rendben van, bár elég öregek, a védelmük korrekt, a csatársoruk még inkább. A barca-Bayern-Real hármas meg maga sem tudja, hogy milyen felállásban játsszon, és látva a Real tegnapi kispadját, óriási előnyünk van hozzájuk képest. Nem véletlen, hogy én a Chelsea-t tartom a BL favoritnak, ha az összes topcsapatot nézem, akkor nekünk van leginkább összerakva a keret, a kispad, és a rutin, a többi csapattól valami hiányzik.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#10745 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Végre kialakult a végleges keret, én 23 fővel számolok (Blackmant nem veszem ide). Az a jó nálunk hogy megvan a kellő egyensúly, szemben a Real, Barca, City, Bayernnel, ahol nem kis hiszti lesz ha nem játszik leget egy-két sztár. Van egy bomba erős kezdő 11, mellé 4 ugyanilyen szintű ember, a többi csereember és fiatalokból áll, szóval nekik is elfogadható ha kevesebbet játszanak. Kellő rotációval nem fordulhat elő az mint tavaly KdB-vel, vagy Mataval...

Kép Kép

Az első kép az első két forduló kezdő csapata (bár szerintem az Everton elleni kezdő és 4-3-3 a legerősebb), a másik pedig, akik ez esetben padon lennének miylen csapatot lehetne kiállítani belőlük. Remy tud játszani a szélen is, bár most csak azért tettem oda mert a 3 posztra 5-en vannak, ill. tudom, hogy Aké balhátvédet tudna alapesetben játszani, de ezt most nézzétek el. (Schwarzer maradt csak ki.)

Ugye a padon csak 7 ember lehet, a kezdő úgyse lesz mindig állandó, logikusabb, ha azon gondolkozunk ki az az öt aki a nézőtéren lesz. Szerintem a következők: Drogba, Salah, Aké, Christensen, Schwarzer. Persze Drogs biztosan a padon lesz, ha rangadózunk vagy a BL-egyenes kiesés szakaszához érkezünk, mert kell valaki aki 5-10 percre ott tudja tartani a labdát az ellenfél szögletzászlójánál :) (más játékos nem is képes erre, csak ő), de nyilván Remy is ott lesz a padon, mindenképp jobb ha 2 csatár bevethető még.

Kapusposzton most mi állunk a legjobban Európában, a védelmünk világklasszisokból áll (5 ember 4 posztra + a fiatalok), A középpálya brutális, igaz a létszám nem sok (4 ember 2 posztra). A csatár mögötti támadó hármas, kiváló ahogy az eddigi években már megszokhattuk és végre ideális csatár triónk van.

Keretre a City-t erősebbnek tartom (mivel ott több az ember, már Mou-nak bőven elég az is ami itt van) kezdőjét viszont nem, Európában pedig Real, Barca, Bayern kerete telítettebb, de a kezdőjüket nem feltétlenül mondanám jobbnak, sőt. Szerintem most ideális minden, hogy nagyobb kupákat (vagy csak az egyiket meg)nyerjünk (BL, bajnokság, FA-kupa), és persze Mourinhonak mindig a 2. éve a legerősebb. :)
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#10746 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Amennyit rotál Mourinho, nem is baj, hogy csak 4-en vannak, legalább mindegyik játszik. MvG a keretbe sem kerül

De még csak három meccsen vagyunk túl.. Február környékén, amikor egyszerre megy majd a bajnokság, az FA- és a Ligakupa és indul lassan indul a BL akkor hiányozhat egy ötödik ember.
bolnud írta: Az a baj, hogyha igazolnánk egy középpályást, akkor őt meg nem egy évre igazolnánk és ha jövőre visszajön MvG, akkor utána meg létszámfölényben lennénk.

Miért ne igazolhatnán középpályást egy évre? Eto'o és Drogba is annyira írt alá, de el is adhatjuk a szerződése lejárta előtt ha José úgy gondolja hogy Van Ginkel kell neki. Nem nagy névre gondoltam 5. embernek, csak egy megbízható, rutinos emberre aki be tud ugrani ha kell. Olyan mint Lamps.
cfclegend2 írta:Én a sérülések miatt túlzottan nem aggódnék. Az előző években sem volt sok sérültünk, míg az Arsenal-nak és a Manchester United-nek évről évre, állandó szinten 7-8 sérültje van, most is. .

Egy lábtörés vagy egy szalagszakadás ellen nem tud mit csinálni az orvosi stáb. Elég ha csak egy ember kidől hosszú időre a szezon elején(mint tavaly Cornelius szeptemberben) és hopp hárman maradnak.

lazaac
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. május 23., szerda 16:36
Kedvenc játékos: Azpi-Cahill-Matic
Kedvenc exjátékos: Duff-Ballack-Joe Cole

Re: Játékosok

#10747 Hozzászólás Szerző: lazaac »

rafanadal írta:
dankodavid írta: Csak a színészkedést, a többit nem, sőt, tudnék mesélni szebbeket, saját történetet, de inkább hagyjuk :D Kell minden csapatba EGY ilyen, nem több. A több már veszélyes, de egy ilyen játékos csak egy extra dimenziót jelent, ahol nem csak jófiúk, példaképek és makulátlan emberek vannak, hanem egy ilyen ősparaszt, aki be is mocskolja a kezét a csapatért, ha kell.
Ivanovic is bemocskolja, mégsem egy utolsó bunkó paraszt. Na de szerintem lezárhatjuk a témát, új érveket már úgysem hozunk fel. Örüljünk és szurkoljunk a góljainak/ért.
Nem vágom miért mondjátok,hogy Costa paraszt lenne,abszolút semmi olyat nem csinál.
Komolyan csak labdarúgókról beszélünk,ha egy átlag emberhez nézzük őket akkor az összes paraszt,egymáshoz nézve meg semmi kivetni való sincs Costában és a többiekben sem.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Játékosok

#10748 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Én a sérülések miatt túlzottan nem aggódnék. Az előző években sem volt sok sérültünk, míg az Arsenal-nak és a Manchester United-nek évről évre, állandó szinten 7-8 sérültje van, most is. Az orvosi stáb nagyon jó munkát végezhet, nem egyszer voltak olyan hírek, hogy egyes játékos x hétre lesérült, aztán a következő bajnokin már egyből játszott is. Persze nem lehet a sérüléseket kiszámítani, de azért ez a tendencia szerintem nem puszta véletlen.
Why always me?

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Játékosok

#10749 Hozzászólás Szerző: bolnud »

Николаевич írta:
Dante írta:Elég valószínű hogy Marco a Milanba megy, de arról nem találok semmit hogy végleges, vagy csak kölcsön. Remélem utóbbi, kedvencem a srác, sajnálnám ha Rom után ő is menne.

Kölcsönbe megy egy évre, opció nélkül. (persze hivatalos infó nincs, de sehol nem említik hogy végleg távozna).

Kicsit soványnak tűnik a középpálya, lehet jó lenne holnap Schwarzer helyére igazolni egy rutinos középpályást, aki tűri a padozást. Kicsit pazarlás hogy a harmadik számú kapusunk elvisz egy HG-helyet.
Az a baj, hogyha igazolnánk egy középpályást, akkor őt meg nem egy évre igazolnánk és ha jövőre visszajön MvG, akkor utána meg létszámfölényben lennénk.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#10750 Hozzászólás Szerző: Chester »

Amennyit rotál Mourinho, nem is baj, hogy csak 4-en vannak, legalább mindegyik játszik. MvG a keretbe sem kerül amikor mindenki egészséges (és lássuk be, eddig egyikükre sem lehet eddig panasz tétmeccsen), semmi értelme itt tartani, és még egy játékost is fölösleges lenne hozni (nem mellesleg Aké bőven ellátja ezt a posztot IS).

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#10751 Hozzászólás Szerző: Dante »

Николаевич írta:Kölcsönbe megy egy évre, opció nélkül. (persze hivatalos infó nincs, de sehol nem említik hogy végleg távozna).
Köszi a gyors választ, így már csak a sulikezdés miatt fogok kényelmetlenül aludni :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#10752 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Dante írta:Elég valószínű hogy Marco a Milanba megy, de arról nem találok semmit hogy végleges, vagy csak kölcsön. Remélem utóbbi, kedvencem a srác, sajnálnám ha Rom után ő is menne.

Kölcsönbe megy egy évre, opció nélkül. (persze hivatalos infó nincs, de sehol nem említik hogy végleg távozna).

4 ember maradt így két posztra(Matic, Fabre, Mikel, Rami). Remélem a sérülések elkerülnek és Rami nem szed össze 8 meccs eltiltást idén. Kicsit soványnak tűnik a középpálya, lehet jó lenne holnap Schwarzer helyére igazolni egy rutinos középpályást, aki tűri a padozást. Kicsit pazarlás hogy a harmadik számú kapusunk elvisz egy HG-helyet.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#10753 Hozzászólás Szerző: Dante »

Elég valószínű hogy Marco a Milanba megy, de arról nem találok semmit hogy végleges, vagy csak kölcsön. Remélem utóbbi, kedvencem a srác, sajnálnám ha Rom után ő is menne.

Avatar
bobbymate
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2010. augusztus 26., csütörtök 20:07
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Ballack
Tartózkodási hely: Cork, Írország

Re: Játékosok

#10754 Hozzászólás Szerző: bobbymate »

Én a "cigánykodás" után még jobban megkedveltem Costát! Egy igazi erőcsatár arrogáns és nem csak a pofája nagy, 3 meccs 4gól..., Didi is hatalmas nagy színész volt mindig és többször is kihúzta a gyufát, Anelka atomflegma volt de pl gólkirály lett, ők tudtak itt érvényesülni ellenben mondjuk Torres aki tényleg jó ember de a pályán meg borzalom! Costa egy egészségesen duzzadó egoval megáldott bunkó aki bevág mindent és megosztja a nézőket, ezt úgy hívják, hogy klasszis! Örülök hogy itt van, ezt így kell csinálni!

Avatar
bulika
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013. augusztus 29., csütörtök 10:22
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#10755 Hozzászólás Szerző: bulika »

Costa 10.0 :)
De jó ezt látni...

http://kepfeltoltes.hu/view/140830/cost ... es.hu_.png" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Játékosok

#10756 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

Costahoz meg annyi, hogy en is eleg szkeptikus voltam Vele szemben, illetve ugy gondoltam, hogy egy jo szezon az atleticoban keves lesz ahhoz, hogy maradandot alkosson akar nalunk, akar egy magasabb szinten, de egyelore megcafol aminek nagyon orulok.

meccs kozben, illetve a vegen mikor mar biztos volt a 6 pont, s lattam Costa eltorzult arcat, amikor mar a 6. gol ment be, s akkora elszantsag volt meg mindig benne, hogy az iszonyat, akkor eszembe jutott, hogy mennyire fognak minket megjobban gyulolni a rivalisok.
Egyreszt a jo eredmenyek miatt (amik remelem tovabbra is jonnek majd) , illetve Costa miatt, aki egy igazi paraszt. O nem szineszkedik, egyszeruen vereben levo igazi suttyo paraszt, amit viszont nem vehetunk el Tole, O ilyen es pont. David is teljes jol mondta, hogy kell egy ilyen a csapatba, s aki valamiben jo azt megjobban fogjak utalni, mint alapbol, de ha ez parosul nemi, vele szuletett parasztsaggal, akkor ez a legjobb recept a gyulolet eleresehez.

De az is biztos, ha mas mezben csinalna, amit...akkor en sem kedvelnem.
agggyatok munkát!!!!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#10757 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Végre...évek óta először nem úgy ülök le meccset nézni, hogy attól fosok ki fog gólt lőni a csapatból. Iszonyatosan pozitív, hogy az egyik legnagyobb mumusunknak a pályáján akkor lőttünk gólt (szar játékkal is), amikor akartunk. Costa meg egy Isten, Naismith, Mirallas, Coleman sunyi féreg módon játszottak, Costa legalább nyíltan egy suttyó patkány. Szép munka.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#10758 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A MEDVEDISZNÓEMBER újra lecsapott! Végre egy igazi befejezőcsatár, határozott, sokat mozog a védők között és jól használja ki a helyzeteket. Félig medve, félig disznó, félig ember! Costa! Az meg hogy paraszt, engem nem érdekel, végre valaki eredményes. Az everton-ban a Naismith (páros lábbal csúszik és neki áll feljebb) vagy Coleman (végig provokált, ütött-vágott mindenkit) ugyanolyan paraszt volt, amolyan brit parasztok...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#10759 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

dankodavid írta: Csak a színészkedést, a többit nem, sőt, tudnék mesélni szebbeket, saját történetet, de inkább hagyjuk :D Kell minden csapatba EGY ilyen, nem több. A több már veszélyes, de egy ilyen játékos csak egy extra dimenziót jelent, ahol nem csak jófiúk, példaképek és makulátlan emberek vannak, hanem egy ilyen ősparaszt, aki be is mocskolja a kezét a csapatért, ha kell.
Ivanovic is bemocskolja, mégsem egy utolsó bunkó paraszt. Na de szerintem lezárhatjuk a témát, új érveket már úgysem hozunk fel. Örüljünk és szurkoljunk a góljainak/ért.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Játékosok

#10760 Hozzászólás Szerző: royston »

Nem akartam hogy ő jöjjön!De ha már itt van ugyanúgy szurkolok neki hogy lőjön gólt és nyerjen vele a csapat,amit meg is tesz eddig.Oké paraszt,de megváltozni nem fog már,és amíg lövi a gólokat leszarom hogy mindenhol kifütyülik.Ok tuti lesz eltiltva de ha ver 20+gólt azt mondom nagy igazolás!
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Válasz küldése