Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#11381 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Egy idős bácsi vezet az autópályán, mikor közlekedési híreket mondanak a rádióban:
- Figyelem! Egy őrült a közlekedéssel szemben halad, kérem a biztonságuk érdekében, kerüljék ki őt.
Ekkor megszólal a sofőr:
- Milyen egy? Több száz!
One ball to rule them all!

martinhege
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2014. május 22., csütörtök 12:20
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Játékosok

#11382 Hozzászólás Szerző: martinhege »

Szerinted az véletlen lehet hogy te vagy nagyjabol egyedul ezen az allasponton ?! Biztos mindenki hülye ezen a forumon csak te vagy okos, te akit az egesz forum a hata közepere kivan. De igazad lehet mi vagyunk a hülyek es nem te. :) En itt le is zartam a veled valo vitatkozast gyozkodd csak magad a hülyesegeiddel :)

Hogy ne legyen teljesen off a masik temahoz annyit hogy nekem Oscar a nagy kedvencem ebbol az "uj" generaciobol, de en is ugyvagyok vele hogy jatszhat meg itt akar 10 evig akkor sem tudok majd ra ugy felnezni ahogy annak idejen Drogbara, Lampardra, Terryre vagy epp Ballackra. Nekem ok voltak a vezerek, akik szep lassan kihalnak a mai focibol ezt elkell viselni ez a fajta mentalitas ami jellemző volt Ballackra, Drogbara vagy a többiekre ez manapsag egyre kevesebb jatekosban van meg. Hazard, Oscar vagy epp Willian mind jo jatekosok de nincs meg bennuk az a szerethetőség szerintem ami miatt annyira ragaszkodni tudtam a par evvel ezelotti csapathoz. Mou visszahozott valami tuzet a regibol, de Lamps, Terry es Cech hamarosan visszavonulnak vagy elmennek akkor mar senki nem marad a regi keretbol. Persze lehet hogy csak most latom igy a dolgokat es par ev mulva ugyanugy fogok nezni Hazardekra is ahogy annak idejen Lampardra de a jelenlegi csapatbol Iva kivetelevel nem tudom ki lehet az aki atveszi majd a vezerszerepet Terrytol ha Ő mar nem lesz, egyszeruen masban nem latom azt az akaratot, tüzet ami 5-6 eve meg minden jatekosunkban benne volt.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Játékosok

#11383 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

frenszisz te nyugodtan élj tovább abban a hitben, hogy te vagy a nagy futballszakértő senki sem érhet fel hozzád és mi mind hülyék vagyunk, ebben ismerőseid megerősítenek akkor nem kell ide járni!
Azt gondolom és én veled ellentétben évek óta írok itt, hogy mindenki korrekten van kezelve aki normálisan fejti ki a véleményét nem szid másokat és főleg nem hiszi azt, hogy csak az létezik amit ő gondol!
Egyáltalán nem kötelező ide írni, senki nem fog letargiába esni ha valaki nem fejti ki véleményét és igen vannak heves viták is amíg nem megy személyeskedésbe és szidalmazásba!
És én se értek mindennel egyet nem vagyok egyáltalán a védekező stílus híve de nem gondolom, hogy bármi is tönkre ment volna csapaton belül vagy a klub megítélésében és hiszek benn, hogy jövőre egy offenzívabb stílussal és megfelelő igazolásokkal sikeresek leszünk!

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#11384 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

frenszisz42 írta:Nekem öröm látni hogy ennyi buta ember létezik ezen a fórumon. Nem gondoltam volna hogy ennyi focihoz nem értő buta Magyar szurkolói vannak a Chelsea-nek.
Én szégyellem magam helyettetek hogy ilyenek vagytok. Nem véletlen hogy világ szerte a többség nem fogad el minket, titeket, a véleményeteket a klubbal, a csapattal kapcsolatban.
Nem véletlen az se, hogy bemegyek a munkahelyemre, nem arról beszélnek a kollégák oda bent, vagy az ismerősök, vagy akár hova megyek vadidegenek az utcán, hogy
hát milyen jó dolog Chelsea-nek lenned, milyen jó, remek, fantasztikus csapatnak, játékosoknak, edzőnek, (Jose Mourinho) szurkolsz, ha nem az hogy milyen hülye vagy
hogy ezeket Isteníted, egyáltalán kedveled őket. Egy undorító futballt játszó klub, beképzelt, bunkó edzővel, akit a fél világ utál, összevásárolt csapat stb.
Most jövök rá igazán saját bőrömön, hogy ha igazán Chelsea drukker akar lenni az ember, akkor az egész világgal szembe kell fordulnia, ki kell állnia magáért, a klubért amiért örökre odaszenteli magát függetlenül attól hogy akik ott játszanak, nem nézi jó szemmel.
Igazságosnak is tartom. Mert a tények azt mutatják, nem vagyunk olyan szimpatikus klub, csapat, mint egy Barcelona, Real Madrid, Manchester United, Bayern München, akikért
inkább a többség vonzódik a szép játékuk, és eredményességük s hírnevük végett.
Akkor is ezt a világ számáról létező gyűlölet jelenséget véltem felfedezni felénk nézve, amikor megnyertük valami irtózatos okádék játékkal, bunkerozva, óriási mákkal
a BL-t. Mindenki utált minket aki nem a Chelsea-nek szurkolt. Szörnyű érzés ez.
De az még szörnyűbb érzés, hogy egyetlen egy ember nincs aki elismerné itt fórumon az igazamat legalább 1x, az hogy saját marhaságaikat hajszolják itt, s mikor van egy kivétel ember, pl én,
aki nem azokat a szövegeket fújja, ami itt a többségnek szemének ingere, azt elítélik, lejáratják, kicikizik, és hülyének nézik.
Amikor én ide regisztráltam, és megpróbáltam normálisan vitázni kulturált módra veletek, amikor elkezdődött ez az egész veletek, vadidegen, futballszerető, más klubokat kedvelő embereknek az irományaitokat megmutattam miket írtatok eddig nekem.
Tudjátok mit mondtak ezek az emberek? Nem vagytok normálisak, s egyáltalán halvány sejtésetek sincs a futballhoz!
Hozzátették ezek az emberek azt is, hogy nagyon buta szurkolói vannak a Chelsea-nek ide haza Magyarországon, s nagyon bunkók.
Nem muszáj nektek elhinni! Tapasztaltam és láttam amit láttam! Ez mindennél többet jelent nálam amit ti írtok rólam. Ez is azt bizonyítja nem csak velem van a baj ha nem leginkább veletek!
Lehet rám bármit írni, mondani! De ti is szégyellhetitek magatokat! Büszkék lehettek arra, hogy van itt egy ember akinek ne adj Isten jóval másabbak a nézetei mint nektek, de azt ti kifikázzátok, meghurcoljátok, kicikizitek, elhordjátok mindennek! Sajnos ilyen Chelsea-sek vagyunk mi. Gratulálok a többségnek!
A hülyék általában úgy gondolják, hogy rajtuk kívül mindenki más a barom és nem ő maga.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#11385 Hozzászólás Szerző: Buluska »

gerawba könyörögve kérlek takarítsd el innen ezt az embert

frenszisz42
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2014. május 1., csütörtök 13:09
Kedvenc játékos: Nincsen sajnos
Kedvenc exjátékos: Desailly

Re: Játékosok

#11386 Hozzászólás Szerző: frenszisz42 »

Nekem öröm látni hogy ennyi buta ember létezik ezen a fórumon. Nem gondoltam volna hogy ennyi focihoz nem értő buta Magyar szurkolói vannak a Chelsea-nek.
Én szégyellem magam helyettetek hogy ilyenek vagytok. Nem véletlen hogy világ szerte a többség nem fogad el minket, titeket, a véleményeteket a klubbal, a csapattal kapcsolatban.
Nem véletlen az se, hogy bemegyek a munkahelyemre, nem arról beszélnek a kollégák oda bent, vagy az ismerősök, vagy akár hova megyek vadidegenek az utcán, hogy
hát milyen jó dolog Chelsea-nek lenned, milyen jó, remek, fantasztikus csapatnak, játékosoknak, edzőnek, (Jose Mourinho) szurkolsz, ha nem az hogy milyen hülye vagy
hogy ezeket Isteníted, egyáltalán kedveled őket. Egy undorító futballt játszó klub, beképzelt, bunkó edzővel, akit a fél világ utál, összevásárolt csapat stb.
Most jövök rá igazán saját bőrömön, hogy ha igazán Chelsea drukker akar lenni az ember, akkor az egész világgal szembe kell fordulnia, ki kell állnia magáért, a klubért amiért örökre odaszenteli magát függetlenül attól hogy akik ott játszanak, nem nézi jó szemmel.
Igazságosnak is tartom. Mert a tények azt mutatják, nem vagyunk olyan szimpatikus klub, csapat, mint egy Barcelona, Real Madrid, Manchester United, Bayern München, akikért
inkább a többség vonzódik a szép játékuk, és eredményességük s hírnevük végett.
Akkor is ezt a világ számáról létező gyűlölet jelenséget véltem felfedezni felénk nézve, amikor megnyertük valami irtózatos okádék játékkal, bunkerozva, óriási mákkal
a BL-t. Mindenki utált minket aki nem a Chelsea-nek szurkolt. Szörnyű érzés ez.
De az még szörnyűbb érzés, hogy egyetlen egy ember nincs aki elismerné itt fórumon az igazamat legalább 1x, az hogy saját marhaságaikat hajszolják itt, s mikor van egy kivétel ember, pl én,
aki nem azokat a szövegeket fújja, ami itt a többségnek szemének ingere, azt elítélik, lejáratják, kicikizik, és hülyének nézik.
Amikor én ide regisztráltam, és megpróbáltam normálisan vitázni kulturált módra veletek, amikor elkezdődött ez az egész veletek, vadidegen, futballszerető, más klubokat kedvelő embereknek az irományaitokat megmutattam miket írtatok eddig nekem.
Tudjátok mit mondtak ezek az emberek? Nem vagytok normálisak, s egyáltalán halvány sejtésetek sincs a futballhoz!
Hozzátették ezek az emberek azt is, hogy nagyon buta szurkolói vannak a Chelsea-nek ide haza Magyarországon, s nagyon bunkók.
Nem muszáj nektek elhinni! Tapasztaltam és láttam amit láttam! Ez mindennél többet jelent nálam amit ti írtok rólam. Ez is azt bizonyítja nem csak velem van a baj ha nem leginkább veletek!
Lehet rám bármit írni, mondani! De ti is szégyellhetitek magatokat! Büszkék lehettek arra, hogy van itt egy ember akinek ne adj Isten jóval másabbak a nézetei mint nektek, de azt ti kifikázzátok, meghurcoljátok, kicikizitek, elhordjátok mindennek! Sajnos ilyen Chelsea-sek vagyunk mi. Gratulálok a többségnek!

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#11387 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

koni0725 írta:
frenszisz42 írta:
Hajrá! Állok elébe! melyikőnknek lesz igaza. Lehet próbálkozni! :)
Semmit nem kell írnia, már akkor is neki van igaza.
Teljesen felesleges vele vitatkozni mivel szellemi roggyant. De jó látni, hogy már más sem bírja elviselni a baromságait :D

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#11388 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

frenszisz42 írta:
Hajrá! Állok elébe! melyikőnknek lesz igaza. Lehet próbálkozni! :)
Semmit nem kell írnia, már akkor is neki van igaza.
211! NEW RECORD!

frenszisz42
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2014. május 1., csütörtök 13:09
Kedvenc játékos: Nincsen sajnos
Kedvenc exjátékos: Desailly

Re: Játékosok

#11389 Hozzászólás Szerző: frenszisz42 »

martinhege írta:
frenszisz42 írta:
AwayRoller írta:Mert azok a fajzatok akikről itt síránkozol a nagy csapatok ellen találtak be nonstop Yaya mint vkp??? Űristen!!!
http://www.transfermarkt.hu/yaya-toure/ ... eler/13091" onclick="window.open(this.href);return false;

Hát akkor micsoda Touré? Csatár? Hátvéd? :D Nézd már meg eddigi klubjaiban milyen szerepkörben volt! Valószínű hogy egy klasszikus irányító középpályás (Xavi) mellett
el kellett még egy irányító az pedig Yaya volt a Barcelonában igaz? Még jó hogy szűrő volt a középpályán. De még most is egy Cityben hátra megy védekezni. Hiába az van írva hogy
center középpályás. De ha rákeresel Essienre ezen az oldalon, akkor nála is kiír olyat hogy: Central Midfield. Azt hol volt ő center, irányító középpályás vagy támadó a
Chelsea-ben? Jobbhátvéd poszton alkalmazta nem 1x Mourinho. Azt is leírja. De Yaya Touré egyértelmű hogy védekező középpályás, szűrő.
Labdát szerez hátul, és megpróbálja a társait támadásba indítani, vagy ő maga indul meg. Szóval nem is értem az értetlenkedésedet. Csak egy kicsit gondolkodnál!

Eddig csak olvasgattam az itt történő beszélgetéseket/vitákat, de mostmár nem birom ki hogy ne szoljak hozzá..
Akárhányszor elolvasom a hozzászólásaidat sírás közeli állapotba kerülök, komolyan nem értem hogy lehetsz ilyen buta. :roll: :)
Előadod itt a nagyokost közben meg olyan böszmeségeket írsz hogy én érzem szarul magam miatta. Ez a foci már rég nem csak abbol áll hogy van egy kapus, védők, középpályások, meg csatárok ez már sokkal összetettebb ennél. Touré maximum a barcaban volt vkp de az nem jelenti azt hogy a cityben is ezen a poszton van, nem is értem ha láttad volna akar egy meccsét is világos lenne talán még neked is, Ő egyértelműen btb méghozzá jelenleg a legjobb a világon.

Igazából még legalabb száz dologgal megtudnám cáfolni az állításaidat, de van egy olyan érzésem hogy felesleges lenne ugyse értenéd meg.

Csak egy kicsit gondolkodnál.. ! :wink:
Hajrá! Állok elébe! melyikőnknek lesz igaza. Lehet próbálkozni! :)

martinhege
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2014. május 22., csütörtök 12:20
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Játékosok

#11390 Hozzászólás Szerző: martinhege »

frenszisz42 írta:
AwayRoller írta:Mert azok a fajzatok akikről itt síránkozol a nagy csapatok ellen találtak be nonstop Yaya mint vkp??? Űristen!!!
http://www.transfermarkt.hu/yaya-toure/ ... eler/13091" onclick="window.open(this.href);return false;

Hát akkor micsoda Touré? Csatár? Hátvéd? :D Nézd már meg eddigi klubjaiban milyen szerepkörben volt! Valószínű hogy egy klasszikus irányító középpályás (Xavi) mellett
el kellett még egy irányító az pedig Yaya volt a Barcelonában igaz? Még jó hogy szűrő volt a középpályán. De még most is egy Cityben hátra megy védekezni. Hiába az van írva hogy
center középpályás. De ha rákeresel Essienre ezen az oldalon, akkor nála is kiír olyat hogy: Central Midfield. Azt hol volt ő center, irányító középpályás vagy támadó a
Chelsea-ben? Jobbhátvéd poszton alkalmazta nem 1x Mourinho. Azt is leírja. De Yaya Touré egyértelmű hogy védekező középpályás, szűrő.
Labdát szerez hátul, és megpróbálja a társait támadásba indítani, vagy ő maga indul meg. Szóval nem is értem az értetlenkedésedet. Csak egy kicsit gondolkodnál!

Eddig csak olvasgattam az itt történő beszélgetéseket/vitákat, de mostmár nem birom ki hogy ne szoljak hozzá..
Akárhányszor elolvasom a hozzászólásaidat sírás közeli állapotba kerülök, komolyan nem értem hogy lehetsz ilyen buta. :roll: :)
Előadod itt a nagyokost közben meg olyan böszmeségeket írsz hogy én érzem szarul magam miatta. Ez a foci már rég nem csak abbol áll hogy van egy kapus, védők, középpályások, meg csatárok ez már sokkal összetettebb ennél. Touré maximum a barcaban volt vkp de az nem jelenti azt hogy a cityben is ezen a poszton van, nem is értem ha láttad volna akar egy meccsét is világos lenne talán még neked is, Ő egyértelműen btb méghozzá jelenleg a legjobb a világon.

Igazából még legalabb száz dologgal megtudnám cáfolni az állításaidat, de van egy olyan érzésem hogy felesleges lenne ugyse értenéd meg.

Csak egy kicsit gondolkodnál.. ! :wink:

frenszisz42
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2014. május 1., csütörtök 13:09
Kedvenc játékos: Nincsen sajnos
Kedvenc exjátékos: Desailly

Re: Játékosok

#11391 Hozzászólás Szerző: frenszisz42 »

AwayRoller írta:Mert azok a fajzatok akikről itt síránkozol a nagy csapatok ellen találtak be nonstop Yaya mint vkp??? Űristen!!!
http://www.transfermarkt.hu/yaya-toure/ ... eler/13091" onclick="window.open(this.href);return false;

Hát akkor micsoda Touré? Csatár? Hátvéd? :D Nézd már meg eddigi klubjaiban milyen szerepkörben volt! Valószínű hogy egy klasszikus irányító középpályás (Xavi) mellett
el kellett még egy irányító az pedig Yaya volt a Barcelonában igaz? Még jó hogy szűrő volt a középpályán. De még most is egy Cityben hátra megy védekezni. Hiába az van írva hogy
center középpályás. De ha rákeresel Essienre ezen az oldalon, akkor nála is kiír olyat hogy: Central Midfield. Azt hol volt ő center, irányító középpályás vagy támadó a
Chelsea-ben? Jobbhátvéd poszton alkalmazta nem 1x Mourinho. Azt is leírja. De Yaya Touré egyértelmű hogy védekező középpályás, szűrő.
Labdát szerez hátul, és megpróbálja a társait támadásba indítani, vagy ő maga indul meg. Szóval nem is értem az értetlenkedésedet. Csak egy kicsit gondolkodnál!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#11392 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Chucky írta:
ChesterB írta:
Bubi írta:Ha majd Oscar, Hazard vagy Matic itt focizik már 6-8 éve a hátuk mögött sok sok sikerrel, őket is imádni fogjátok, rajtuk is fel fog nőni egy újabb generáció.
Én nem látom így. Akkora kedvencek nálam sosem lesznek mint Lampard, hiába imádom mindhárom játékos játékát. Ez a modernizált világ kihat a focira is, és nekem baromira nem tetszik, noha a mai élethez szinte elengedhetetlen. Amikor még kisebb voltam és elkezdtem megszeretni a Chelsea-t, nem volt sem twitter, sem facebook, a Sport1-en voltak a meccsek és az összefoglalók, a Sztár és Képes Sportban meg sok-sok interjú [mivel angolul nem tudtam akkor így az angol oldalak kimaradtak], így sokkal "izgalmasabb" volt ez az egész drukkolás. Ma már velem egy idős, sőt nálam fiatalabb játékosok is játszanak a felnőtt csapatban, akik orrba-szájba twittereznek meg stb, mindent lehet róluk tudni, és néha azt érzem hogy ez inkább káros mintsem hasznos. Cech-ben és Lampardban azt szeretem hogy full egyszerű emberek, nincsenek sztáralűrök meg bulvár hisztijük, teszik a dolgukat, végtelenül szerényen és profi módon, ha meg ránézek Hazard-ra egy nagykápű suhancot látok. :D Biztos szeretni fogom az új generáció játékosait is, de nem lesz az mint a régiekkel. :)
Én teljesen megértem az érzéseidet (másokét is), de hidd el, lesznek majd olyan játékosok, akiket szinte ugyan így fogsz majd szeretni! Én már átéltem ezt egyszer és pontosan így gondoltam a jövőt, ahogy te. Sose gondoltam volna, hogy lesznek még játékosok, akiket úgy fogok szeretni, mint pl.: Zola; Wise; Di Matteo; Vialli; Le Saux vagy esetleg Petrescu. Erre jött egy Lampard; Terry; Essien vagy éppen Cech.

Ha ők is elmennek, akkor is marad még játékos, akit imádok, mert maradni fog (remélem) még Iva, Cahill vagy éppen Azpi! + nagyon bízok benne, hogy lesz a legújabbak között is majd 1-2 kedvenc jelölt.
Na ja. Mások anno azt mondták hogy Zola nélkül öngyik lesznek, aztán jött Terry, vitethatatlanul a világ top3 tuti de inkább top1 védője. Imádtam ahogy mint egy fóka odavetődve fejjel kikúrja a golvonal elöl a rábikázott lövést. Elképesztő volt fénykorában, néha hihetetlen. Vagy Lampard aki éveken keresztül, megingás nélkül klasszis szinten tudott játszani, Drogba aki mindenkit lenyomott néha meg bedobott 1-1 Ronaldinhot megszégyenítő cselt és senki sem értette, hogy ez honnan jött neki (??), de kurvára bebaszta.

Szép volt, de eljön az az idő is, amikor lesz három, alázatos Hazard szintű klasszisunk, akik feltörnek minden védelmet. A klubhűség meg egészen egyszerűen azon dőlhet meg, ha egy játékos nem tudja az adott csapatnál otthonérezni magát. Ez a klubhűség manapság. Terry és Lampard jól megvoltak itt mindig (habár volt olyan, hogy Lampard majdnem lelépett) és ezért szerették a csapatot.

Hazardot amúgy átgondolva a kis hisztijén és a fiatal korának betudható formaingadozásán kívül nem sok rosszat lehet felróni a jók ellenében. Remélem, hogy csak a kora miatt ilyen, mert amúgy jól játszik mindig, de most még nem tudja állandóan cipelni a csapatot... Ramirest, na azt lehet szídni, hihetetlen gyenge. Szerintem sportágat tévesztett (irónia)...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#11393 Hozzászólás Szerző: Chester »

Chucky írta:Én teljesen megértem az érzéseidet (másokét is), de hidd el, lesznek majd olyan játékosok, akiket szinte ugyan így fogsz majd szeretni! Én már átéltem ezt egyszer és pontosan így gondoltam a jövőt, ahogy te. Sose gondoltam volna, hogy lesznek még játékosok, akiket úgy fogok szeretni, mint pl.: Zola; Wise; Di Matteo; Vialli; Le Saux vagy esetleg Petrescu. Erre jött egy Lampard; Terry; Essien vagy éppen Cech.

Ha ők is elmennek, akkor is marad még játékos, akit imádok, mert maradni fog (remélem) még Iva, Cahill vagy éppen Azpi! + nagyon bízok benne, hogy lesz a legújabbak között is majd 1-2 kedvenc jelölt.
Remélem igazad lesz. :) Vannak az újak közül is szimpatikus játékosok ahogy írtam, de szerintem emiatt a modernizált világ miatt sosem lesznek olyan mentális vezérek mint a régi gerincből bárki, vagy akár egy pár szezonra érkező Ballack, márpedig nálam ők A focisták, nem a cselgépek.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4798
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#11394 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

frenszisz42 írta:...
Mert azok a fajzatok akikről itt síránkozol a nagy csapatok ellen találtak be nonstop :lol: Yaya mint vkp??? Űristen!!!

Ennyi f*szságot egy helyen... na itt ment neked a személyes ban. Menj, szedj be egy marék diazepam-t, feküdj le és többet ne kelj fel :wink:

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Játékosok

#11395 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

A Fulham Chronicle szerint nagyon közel van Lampard a hosszabbításhoz
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#11396 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

frenszisz42 írta: Hát igen! Valahogy éreztem hogy valaki ebbe is bele fog itt kötni.
...
Az utóbbi hetekben aktivizáltad magad, ami úgy gondolom h az igazán nagy tragédia. Szünet nélkül ontod magadból a baromságokat és mesébeillő, hogy mikor már azt hinné az ember h ennél nagyobb moron nem lehetsz, akkor még tudod tovább nyomni a lécet! Gratulálok! :) Valszeg kitörlik amit írok, de remélem még látni fogod. Tényleg a szezon vége előtt nem sokkal jelentél meg aktívan, azóta hsz-aid nagyját olvastam amiket írtál és a gyomrom összeszorul tőlük, akkora barom vagy. Minden egyes gondolatod temető, vagy homlokegyenest másról beszélsz mint amire talán még kíváncsi lehet az ember. Minden félév-3hónap során megjelenik egy hozzád hasonló gyp-s, aminek az lehet az oka, hogy ez egy ember valójában, csak ezen időintervallumok végén ülepszik le a xanax annyira benned h ide szabadulj...

frenszisz42
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2014. május 1., csütörtök 13:09
Kedvenc játékos: Nincsen sajnos
Kedvenc exjátékos: Desailly

Re: Játékosok

#11397 Hozzászólás Szerző: frenszisz42 »

AwayRoller írta:
frenszisz42 írta:...
Jah, a csóró PL most olyan ócska játékosokkal van tele, mint Yaya, Aguero, Suarez, Silva, Mata, RvP, Rooney, Hazard, Matics, Cahill, Iva, J.Rodriguez, Ozil, S.Cazorla, Giroud, Wilshere, Ramsey, Mirallas... micsoda tragédia :roll: ...

Hát igen! Valahogy éreztem hogy valaki ebbe is bele fog itt kötni.
Rooney 28 éves már, öregszik kifelé. Kétlem hogy ez a Rooney az a Rooney már akit 2004-ben Ferguson az EB alatt leigazolt, és első BL tétmeccsén a Török Fener ellen mester hármassal
mutatkozott be. ;) Kétségtelen, hogy őt is belelehet venni a régi nagyok közé akikhez igazán húz a szívem, csak az a baj hogy már ezek a régi klasszisok már nem az igaziak és öregszenek.
Van Persie szintén öreg, 30-éves, hol játszik mostanság hol nem. Ha csak abba gondolok bele, hogy 2004-ben leigazolta az Arsenal, és előtte meg 2004-ben is olyan nagyságok
voltak a gólfelelősök mint Henry és Bergkamp, s mikor ezek elmentek, Van Persienek 29-30-évesen tudott csak igazán kimagasló egyéni teljesítményt nyújtani kenyéradóinál, ( 2x-es PL gólkirályi cím),
előtte fiatalabb korában csak azt látni nála hogy nem megy neki a játék, akkor is hol sérült volt. Ezzel mindent elmondtam vele kapcsolatba is.
Yaya Touré szintén a kiöregedő félben lévő későn érő típusok közé sorolandó. City-s karrierje előtt mit csinált? Hol volt? Nem véletlen vált meg tőle a Barca. Nem siránkoztak Touré iránt mikor idén a BL-ből kiejtették a City-t. Meg voltak nélküle. Különben is ott van Busquets. 31-évesen a legjobbnak lenni a posztján, és ezek mellett 31-évesen védekező középpályásként 3. helyet foglalja
el a Premier League góllövőlistáját, ez egyértelműen a PL gyengeségét mutatja. Nem emlékszem olyan védekező középpályásra az elmúlt 14-évből, aki a PL góllövőlistán kimagaslott volna, vagy legalább a top 3-ban végzett volna. De ha esetleg tán te tudsz ilyen játékosról, kérlek szépen jelezd nekem s dokumentumban bizonyítsd. :D
Suarez hatalmas játékos lenne? :D A harapós kutya? Aki idén megmutatta hogy úgy lett PL gólkirály 31 góllal, hogy szinte a kisebb csapatok ellen talált be a legtöbbször? :D
Ez elég hízelgő egy te általad világklasszisnak betitulált emberkétől nem gondolod?
A többiről nem is érdemes beszélni szerintem. Silva még úgy ahogy oké, Cazorla is 29 éves, ő se lesz fiatalabb, érdekes módon 7-8-évvel ezelőtt pl a két óriás Spanyol klub, de a többi elit top klub nagy ívbe leszarta
hogy egy Spanyol közép csapat (Villarreal, Recreativo, Malaga-ban), kergette a bogyót. Eddig a kutyának se kellett, most meg két kézzel kapkodnának érte ha bejelentené hogy elvágyódna az Arsenáltól. Ez is mindent elmond hogy milyen játékosok ezek akiket te Istenítesz. Mondhatni azt a jellegzetes mondást: "Ha ló nincs jó a szamár is."
Matic? :D Hol fog ő akkora játékos lenni a posztján mint volt Essien vagy Makélélé? :D Ugyan! Ezt te se gondoltad komolyan: Ivanovic klasszis? Cahill szintén?
Őt se érdekelte addig a kutya se míg olyan nagyságok fociztak a posztján mint Gallas, Desailly, Carragher, Sol Campbell, Hyypia, Silvestre, Stam, Ferdinand, Vidic, Woodgate, King sorolhatnám tovább a neveket.

Giroud is ha akkora játékos lenne az Arsenálosok nem sírnák vissza az Henry-Bergkamp duót. :D Akikről szobrot is emeltek az Emirates-nél.
Wilshere, Ramsey, Özil? :D Jésusom! Szegény Pires, Ljungberg, Vieira, Gilberto Silva!
Mirallas? :D Még Harry Kewellt, meg Tim Cahillt is nagyobbra tartottam mint most ezt a srácot.
Szerintem ezt jobban fundáld át miket írtál.
Ez az igazi tragédia, nem az amit én írtam

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Játékosok

#11398 Hozzászólás Szerző: almos »

Chucky írta:
ChesterB írta:
Bubi írta:Ha majd Oscar, Hazard vagy Matic itt focizik már 6-8 éve a hátuk mögött sok sok sikerrel, őket is imádni fogjátok, rajtuk is fel fog nőni egy újabb generáció.
Én nem látom így. Akkora kedvencek nálam sosem lesznek mint Lampard, hiába imádom mindhárom játékos játékát. Ez a modernizált világ kihat a focira is, és nekem baromira nem tetszik, noha a mai élethez szinte elengedhetetlen. Amikor még kisebb voltam és elkezdtem megszeretni a Chelsea-t, nem volt sem twitter, sem facebook, a Sport1-en voltak a meccsek és az összefoglalók, a Sztár és Képes Sportban meg sok-sok interjú [mivel angolul nem tudtam akkor így az angol oldalak kimaradtak], így sokkal "izgalmasabb" volt ez az egész drukkolás. Ma már velem egy idős, sőt nálam fiatalabb játékosok is játszanak a felnőtt csapatban, akik orrba-szájba twittereznek meg stb, mindent lehet róluk tudni, és néha azt érzem hogy ez inkább káros mintsem hasznos. Cech-ben és Lampardban azt szeretem hogy full egyszerű emberek, nincsenek sztáralűrök meg bulvár hisztijük, teszik a dolgukat, végtelenül szerényen és profi módon, ha meg ránézek Hazard-ra egy nagykápű suhancot látok. :D Biztos szeretni fogom az új generáció játékosait is, de nem lesz az mint a régiekkel. :)
Én teljesen megértem az érzéseidet (másokét is), de hidd el, lesznek majd olyan játékosok, akiket szinte ugyan így fogsz majd szeretni! Én már átéltem ezt egyszer és pontosan így gondoltam a jövőt, ahogy te. Sose gondoltam volna, hogy lesznek még játékosok, akiket úgy fogok szeretni, mint pl.: Zola; Wise; Di Matteo; Vialli; Le Saux vagy esetleg Petrescu. Erre jött egy Lampard; Terry; Essien vagy éppen Cech.

Ha ők is elmennek, akkor is marad még játékos, akit imádok, mert maradni fog (remélem) még Iva, Cahill vagy éppen Azpi! + nagyon bízok benne, hogy lesz a legújabbak között is majd 1-2 kedvenc jelölt.
Köszi, ez nekem is kellett már. Jó hallani egy igazi Chelsea szurkolótól ilyet.
LAMPARD#8

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#11399 Hozzászólás Szerző: Chucky »

ChesterB írta:
Bubi írta:Ha majd Oscar, Hazard vagy Matic itt focizik már 6-8 éve a hátuk mögött sok sok sikerrel, őket is imádni fogjátok, rajtuk is fel fog nőni egy újabb generáció.
Én nem látom így. Akkora kedvencek nálam sosem lesznek mint Lampard, hiába imádom mindhárom játékos játékát. Ez a modernizált világ kihat a focira is, és nekem baromira nem tetszik, noha a mai élethez szinte elengedhetetlen. Amikor még kisebb voltam és elkezdtem megszeretni a Chelsea-t, nem volt sem twitter, sem facebook, a Sport1-en voltak a meccsek és az összefoglalók, a Sztár és Képes Sportban meg sok-sok interjú [mivel angolul nem tudtam akkor így az angol oldalak kimaradtak], így sokkal "izgalmasabb" volt ez az egész drukkolás. Ma már velem egy idős, sőt nálam fiatalabb játékosok is játszanak a felnőtt csapatban, akik orrba-szájba twittereznek meg stb, mindent lehet róluk tudni, és néha azt érzem hogy ez inkább káros mintsem hasznos. Cech-ben és Lampardban azt szeretem hogy full egyszerű emberek, nincsenek sztáralűrök meg bulvár hisztijük, teszik a dolgukat, végtelenül szerényen és profi módon, ha meg ránézek Hazard-ra egy nagykápű suhancot látok. :D Biztos szeretni fogom az új generáció játékosait is, de nem lesz az mint a régiekkel. :)
Én teljesen megértem az érzéseidet (másokét is), de hidd el, lesznek majd olyan játékosok, akiket szinte ugyan így fogsz majd szeretni! Én már átéltem ezt egyszer és pontosan így gondoltam a jövőt, ahogy te. Sose gondoltam volna, hogy lesznek még játékosok, akiket úgy fogok szeretni, mint pl.: Zola; Wise; Di Matteo; Vialli; Le Saux vagy esetleg Petrescu. Erre jött egy Lampard; Terry; Essien vagy éppen Cech.

Ha ők is elmennek, akkor is marad még játékos, akit imádok, mert maradni fog (remélem) még Iva, Cahill vagy éppen Azpi! + nagyon bízok benne, hogy lesz a legújabbak között is majd 1-2 kedvenc jelölt.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#11400 Hozzászólás Szerző: Chester »

Vér nem válik vízzé... Benne volt mindig a hisztis hajlam, tény hogy szimpatikusabb lett kék mezben, de ettől még ugyan az a paraszt flegma ember maradt aki a barcában volt. Egy évig elég volt, panaszom nem lehet rá, de a következő szezonban nem rá kell építeni.

Válasz küldése