Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#11501 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ivanovic volt a legtöbbször a pályán a csapatból a múlt szezonban, nem hiszem hogy hirtelen kiraknák a kezdőből, akkor sem, ha Dave tényleg jobban teljesít a jobb oldalon, Terry-nek is stabil helye van a C miatt, Cahill nem kérdés. Nem tartom valószínűnek hogy megbomlik ez a védőnégyes, Mourinho szereti az állandóságot és összeszokottságot, Shaw-t meg nem hiszem hogy megveszik tartaléknak ennyi pénzért, még mindig várnék vele a következő nyárig, idén max. elővételbe vetetném meg.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Játékosok

#11502 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

ChesterB írta:Én meg nem bontanám meg ezt a védelmet, az alap az maradna az Iva-Cahill-Terry-Dave négyes, Kalast viszont többször szerepeltetném. Zouma tehetséges srác és az elitben van a korosztályában, de én túl butának tartom a mostani védelmünkhöz, de - mint ahogy eddig mindenki akiben kételkedtem - remélem rám cáfol majd, szerintem a következő szezont is kölcsönben tölti majd.
Egyetértek de ha Shaw-t sikerülne megszerezni akkor ő kezdene baloson és megpróbálnom Azpit jobboson folyamatosan, hogy mennyiben tud előre segíteni támadásokat, de ez a védelem adott és jól működik Kalasnak játéklehetőséget kell adni de többi maradhat!
JT hosszabbítása nagyon fontos reméljük nemsokára követi Frankie és akkor utána jöhetnek az igazolások bejelentése is!

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Játékosok

#11503 Hozzászólás Szerző: bolnud »

ChesterB írta:Én meg nem bontanám meg ezt a védelmet, az alap az maradna az Iva-Cahill-Terry-Dave négyes, Kalast viszont többször szerepeltetném. Zouma tehetséges srác és az elitben van a korosztályában, de én túl butának tartom a mostani védelmünkhöz, de - mint ahogy eddig mindenki akiben kételkedtem - remélem rám cáfol majd, szerintem a következő szezont is kölcsönben tölti majd.
Így van, Kalas kapjon több lehetőséget, Zouma pedig fejlődjön még valahol kölcsönben, viszont én annyit tennék hozzá, hogy én Azpit visszatenném jobboldalra, balhátvédként pedig Van Aanholtot és/vagy Shawt szerepeltetném.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#11504 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én meg nem bontanám meg ezt a védelmet, az alap az maradna az Iva-Cahill-Terry-Dave négyes, Kalast viszont többször szerepeltetném. Zouma tehetséges srác és az elitben van a korosztályában, de én túl butának tartom a mostani védelmünkhöz, de - mint ahogy eddig mindenki akiben kételkedtem - remélem rám cáfol majd, szerintem a következő szezont is kölcsönben tölti majd.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#11505 Hozzászólás Szerző: béla »

emsanya írta:Zouma - Terry kettőst nagyon megnéznék jó néhányszor a szezonban, hogy át adjon neki dolgokat, tapasztalatokat. Ahogy anno a Terry - Desailly párosnál volt...
Én Kalas-Terry kettőst néznék szívesen,zouma meg maradjon a helyén,a kispadon Franciországban.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#11506 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Zouma - Terry kettőst nagyon megnéznék jó néhányszor a szezonban, hogy át adjon neki dolgokat, tapasztalatokat. Ahogy anno a Terry - Desailly párosnál volt...

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Játékosok

#11507 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Nekem ez az elképzelésem jövőre:

Azpi/Kalas-Cahill/Zouma-Terry/Ivanovic-Shaw/Bertrand.

Vagy esetleg Kalas egy évre elmenne kölcsönbe, mert Azpi mögött nem biztos, hogy kapna elegendő lehetőséget.
Why always me?

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Játékosok

#11508 Hozzászólás Szerző: almos »

focimark írta:HIVATLOS!
http://www.chelseafc.com/news-article/a ... erry-signs" onclick="window.open(this.href);return false;
Épp linkelni akartam, azt hiszem ez a nap már nem lehet sokkal jobb. :mrgreen:
LAMPARD#8

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#11509 Hozzászólás Szerző: focimark »

HIVATALOS!
http://www.chelseafc.com/news-article/a ... erry-signs" onclick="window.open(this.href);return false;
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára focimark 2014. május 13., kedd 17:37-kor.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#11510 Hozzászólás Szerző: focimark »

Kép

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#11511 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... lt-2335317" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#11512 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ő is megérdemli, mellette Cahill és Dave az aki kimagaslott idén.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#11513 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Hazard az, nem meglepetés.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#11514 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Én is Dave-re szavaztam, de Cahill is nagyon megérdemelné. Mindjárt kiderül.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#11515 Hozzászólás Szerző: Chester »

ChesterB írta:Honlapon lehet szavazni az év játékosára.

http://www.chelseafc.com/player-of-the- ... 9_22863444" onclick="window.open(this.href);return false;

Én Dave-re tettem a voksom.
A játékosoknál ő nyert. :)

A Legjobb Fiatal Játékos díjat Baker húzta be.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#11516 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bubi írta:Luiz szerintem zseniális VKP poszton, KHként tök átlagos, viszont 27 éves, legjobb korban van ahhoz, hogy keressünk rajta. 40ért én is odaadnám, a pénzen felül azért is, hogy gyengítse a Barca védelmét középvédőként...

40-el nem kaszálnánk valami nagyot.. 30-ért vettük 3 és fél éve, szerintem nem valami nagy üzlet.

Amúgy sem értem hogy miért van ennyi pletyka hogy eladjuk. Sokat volt sérült idén, de amikor egészséges volt rendszeresen helyet kapott a kezdőben, kiváló teljesítményt nyújtott a legtöbb rangadón. A BL-ben végigjátszotta a negyed- és az elődöntőket, tehát nem arról van szó mint Mata esetében.

Elég sok a kérdőjel a védelemmel kapcsolatban.. Ashley-ről nem tudunk semmit(Terry szerződése is lejár de 99 hogy hosszabbít), Bertrand Kalas, Zouma, van Aanholt és Omeruo nem tudni hogy kerettagok lesznek-e, bal- vagy jobb oldalon fog-e játszani Azpi, ha igen hozunk-e mögé valakit, ha Luiz eladjuk veszünk-e valakit vagy Iva lesz a középhátvéd, ha igen akkor ki jön a jobb oldalra?

Nekem az tetszene a legjobban ha Cole elé vennénk egy balhátvédet(Shaw jó lenne, de Rodriguez vagy Alex Sandro miatt sem duzzognék), Azpi lenne az első számú jobbhátvéd, Iva, Cahill és Terry maradna középre, Luiz meg középpályán maradna.

SZERK: Baker-é a szezon gólja

http://www.chelseafc.com/news-article/a ... the-season" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#11517 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Luiz szerintem zseniális VKP poszton, KHként tök átlagos, viszont 27 éves, legjobb korban van ahhoz, hogy keressünk rajta. 40ért én is odaadnám, a pénzen felül azért is, hogy gyengítse a Barca védelmét középvédőként...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Játékosok

#11518 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Pilgrim írta:Számomra csalódás volt Willian. Persze a hozzáállásával és az akaratával nem volt baj, de sokkal többet vártam tőle előrejátékban. Remélem jövőre gólerősebb és kreatívabb szezont fut.

Aki szintén csalódást keltett az Oscar. Novemberig egészen jól játszott, azóta viszont semmi pluszt nem tudott adni a csapatnak. Sajnálom, hogy Matának többek között miatta kellett távoznia, mert ég és föld a két játékos.

A legnagyobb csalódást pedig Ramires játéka okozta nekem. Értékelhetetlen volt ez a szezonja és egyre hülyébb. Nagy változáson kell átesnie nyáron, ha a következő szezonban kezdőkként akar szerepelni.

Cech kapussal sem vagyok megelegédve, a "csatárokról" meg inkább szót se ejtek. A védőknek jár a pacsi, Cahill,Terry,Azpi és Ivára sem lehet panasz. Jövőre ugyan ezt a teljesítményt várom el tőlük.

Mourinhonak fel van adva a lecke a nyárra, új igazolások kellennek és néhány játékost helyre kell tenni fejben. Bízok a mesterben, jövőre egy eredményesebb szezont fogunk futni, efelől nincs kétségem.
Én hozzácsapnám ehhez még Luizt, csak hogy teljes legyen a brazil légió. Látszik hogy sok van a srácban, de az érettség nagyon hiányzik a játékából. Így nálam jövőre is előnyt élvezne a Cahill-Terry és a Matic-valamifullextrásújbtb kombó, akkor meg már lehet jobb lenne 40 milliót kaszálni belőle.
Why always me?

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Játékosok

#11519 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Számomra csalódás volt Willian. Persze a hozzáállásával és az akaratával nem volt baj, de sokkal többet vártam tőle előrejátékban. Remélem jövőre gólerősebb és kreatívabb szezont fut.

Aki szintén csalódást keltett az Oscar. Novemberig egészen jól játszott, azóta viszont semmi pluszt nem tudott adni a csapatnak. Sajnálom, hogy Matának többek között miatta kellett távoznia, mert ég és föld a két játékos.

A legnagyobb csalódást pedig Ramires játéka okozta nekem. Értékelhetetlen volt ez a szezonja és egyre hülyébb. Nagy változáson kell átesnie nyáron, ha a következő szezonban kezdőkként akar szerepelni.

Cech kapussal sem vagyok megelegédve, a "csatárokról" meg inkább szót se ejtek. A védőknek jár a pacsi, Cahill,Terry,Azpi és Ivára sem lehet panasz. Jövőre ugyan ezt a teljesítményt várom el tőlük.

Mourinhonak fel van adva a lecke a nyárra, új igazolások kellennek és néhány játékost helyre kell tenni fejben. Bízzok a mesterben, jövőre egy eredményesebb szezont fogunk futni, efelől nincs kétségem.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#11520 Hozzászólás Szerző: gerawba »

:D Persze, majd egy Arsenal kapus lemond az aranykesztyűről, csak mert a városi rivális kapusa sérülés miatt nem tud védeni, és ő mondja meg Wengernek, hogy ki lesz a kezdő a kapuban... :D :D Felesleges is vesztegetni több szót erre.

Cechnek grat, bár szerintem idén nem volt egy nagy szám, és most jött el az idő, hogy Kurti felváltsa őt.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Válasz küldése