Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Átigazolások

#13241 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Blueflag írta:Az ilyen mondataidnál mindig azt hiszem, hogy oltári nagy buli volt, csak kicsit elhúzódott a másnap. Szerintem Bamford is jobb, sőt, Torghelle is jobb. Nyugodjatok bele, FT9 itt lesz jövőre is, és ahogy a szezont zárta, úgy szívesen is látjuk. Cavani még a következő Sheva is lehet, nem mintha öreg lenne, de én abszolút nem várom... inkább a feléből Lewandowski, vagy Hulk személyében egy izmos jobbszélső, mert Oscar kényszerből az.

Mellesleg Lukaku nem a kezdőbe jönne, irreális is lenne, mivel a WBA-ban is csak a szezon felét húzta le nagyjából, ráadásul épphogy 20 éves. Elég neki az, ha FT9 mögött kap 20 meccset kezdőként, bőven segíti a fejlődését és a motivációját, de szerintem ezt ő is tudja. Akik meg elragadtatják magukat azon, hogy Cavanival hivatalosan is tárgyalunk, azoknak eszébe juttatnám, hogy idáig eljutottunk már sok olyan játékossal, akik később nem jöttek.

Ja, és José nem mondta biztosra, hogy nálunk maradnak a belgák... azzal tért ki, hogy előbb mindenkivel találkozik és felméri a keretet, és hogy egyiket se adjuk el. A kölcsönt nem zárta ki egy szóval sem, legalábbis az én emlékeim szerint.
De most komolyan, milyen szezon végi jó formáról beszéltek? Az utolsó két meccset sikerült értékelhetően lehoznia meg az EL-t. Kapott két és fél évet!!! Pizzarot meg Ben-Haimot meg Sidwell-t is kivágtuk miután rosszak voltak, miért kivételezzünk vele ilyen szinten, miért szopjuk még egy évig? Szezon elején írták többen, hogy kell kapnia egy évet első számú csatárként. Kapott, rossz volt, 8 gólt sikerült összeszerencsétlenkednie a bajnokságban, a Benficán és az Arsenalon kívül kb. nem is talált be értelmes csapat ellen, pedig most aztán tényleg eleget játszott. A "középpályások csak egymásnak passzolnak" meg szerintem elég pocsék kifogás, a kp 2011 óta teljesen kicserélődött mögüle, de egyik mellett sem tudott alkotni, meg amúgy sem hiszem, hogy a négy edzőnk, akik összesen 4 BL-t és 3 EL-t nyertek ezt ne bírták volna megoldani. Mi okunk van rá, hogy megtartsuk Torrest?

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Átigazolások

#13242 Hozzászólás Szerző: Mister »

dankodavid írta:Nem kell Cavani ha Lukaku megkapja első számúként a lehetőséget. Volt fél év bizalom Bának, meg két és fél a hisztisnek, nehogymár az egyetlen Chelsea-tulajdonú csatár, aki az elmúlt egy évben képes volt konstans csatárként futballozni, ne kapjon esélyt.
Kell Cavani mert Lukaku nem bírna ki egy egész szezont... :D ;)

Blueflag most,hogy mondod....Tényleg baromi nagy hiba,hogy nem Sanyi van itt helyette.... :)

Amúgy meg lehet még igazad,lehet még Cavani is egy Sheva vagy Torresinho 2.1.....Viszont úgymond Cavani "golyóérett",forma kor minden klappolna ahhoz,hogy ne ez történjen meg.Jó időben hoznánk el úgy vélem.

Még(!!) én se várom Lukakut egyből a kezdőbe,hosszú távon nem lenne kifizetendő.Ezért hiszem azt,hogy ha Cavani jön akkor a belgával vihetik a csapatot. Ba (meg majd még akár fiatalok) meg majd beugrik ha kell.Ha most a spanyol az idénybeli első meccsén(ami remélem már nem itt lesz) 10 gólt lő akkor se fog megváltozni a róla kialakult véleményem.Túl sok ideje volt már a bizonyításra,nem élt vele.Bár tudom ti adnátok még nyugdíjáig esélyt neki.
One Life,One Love,One Club

Avatar
vmilan1
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2013. január 1., kedd 21:36
Kedvenc játékos: Petr Cech Oscar
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#13243 Hozzászólás Szerző: vmilan1 »

Mourinho mar 2x elmondta, hogy nem eszmelezlen koltekezessel, hanem kemeny munkaval akar eredmenyt elerni... De azt is elmondta, hogy lesz igazolas. Es a csatarposztra biztos, hogy fog igazolni, ha szeretnetek, ha nem, mert az a leggyengebb pontunk... Es minden ugy fog tortenni, ahogy kell, mert most az edzo igazol, es nem a klubelnok, meg a tulajdonos.. Es olyan edzo igazol, aki tudja, hogy mit csinal, es olyan jatekost fog igazolni, aki a hasznara valhat a csapatnak.... Masreszt Mourinhonal biztos nem tortenhetett volna meg ez Torressel... Ezert nem kell felni, hogy besul az igazolas...

1-2 igazolas lesz, ezt ma is elmondta...
Es akarmit mondtok, fogunk csatart igazolni, mert kell csatart igazoni!!!!! Es ezt Mou is tudja, epp ezert kornyekezte meg Cavanit... (ha o esetleg nem jon, akkor igazol mast)
Ezek miatt nem kell aggodni, mert Mourinho tudja mit csinal, tudja hova kit kell igazolni... Vegyetek mar eszre, hogy mar nem Villas-Boas, di Matteo, vagy Benitez kezeben van a csapat, hanem JOSE MOURINHO kezében!!!!!!
One life, one love, one club!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#13244 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Nem irreálisabb, mint várni -megint- a csodát ettől a két ipari hulladéktól, akit csatárnak kellett csúfolni.. Lehet, hogy veled pár év végi gól feledteti azt a számtalan agyfaszt, amit kaptam a töketlen, nulla játékától az elmúlt években. Lukakuban ott a tűz, imádja a klubot -nem úgy, mint a szerelmed, aki megint csak egy faszszopó zsoldos-, és ráadásul tökéletes a fizikuma.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#13245 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

dankodavid írta:Nem kell Cavani ha Lukaku megkapja első számúként a lehetőséget. Volt fél év bizalom Bának, meg két és fél a hisztisnek, nehogymár az egyetlen Chelsea-tulajdonú csatár, aki az elmúlt egy évben képes volt konstans csatárként futballozni, ne kapjon esélyt.
Te is tudod, hogy irreális, ha egyből a kezdőbe dobjuk... ezt egyikőtök sem várhatja el. Attól függetlenül, hogy José biztos felméri a keretet, Torressel kell kezdeni a szezont, Lukakut pedig rendre becserélni... ha másért nem, akkor azért, mert Torres két éve szokik a csapattal, és úgy tűnik, hogy egyre inkább megy. Ha meg Torres szar, akkor Lukakut a kezdőbe pár forduló után. Adja az ég, hogy mindkettejüknek megy majd, de továbbra is tartom: bármit teljesítenek a csatáraink, ilyen fing csapatok elleni kínos döntetleneket meg vereségeket nem lehet majd azzal magyarázni, hogy Torres ma nem talált be. A tavalyi évben is mindent rá akartatok fogni, de aztán arról kurvára tehet, hogy nevetséges gólokat kaptunk az utolsó percekben.

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#13246 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

Legutóbbi 7 válogatott meccsén mind7x Oscar lett a meccs embere! :)
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#13247 Hozzászólás Szerző: putthelime »

kiskacsa08 írta:És most nyáron még érkezik Wallace is a Fluminense-ből.
És lép is le kölcsönbe.
http://www1.skysports.com/news/11095/8767067/
They do now.

95syngates
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 13:06
Kedvenc játékos: Hazard Iva Lamps
Kedvenc exjátékos: Joe Cole Drogba Mata

Re: Játékosok

#13248 Hozzászólás Szerző: 95syngates »

zzzzz írta:Amúgy Moses miért nem KK-kerettag?
Sérült elvileg.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#13249 Hozzászólás Szerző: gerawba »

És Oszika betalált!!! :D
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Játékosok

#13250 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Luiz és Oscar most játszik Franciaország ellen, félidőben 0-0 az állás. Malouda sajnos nem játszik :cry: :cry:
Amúgy Moses miért nem KK-kerettag?

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Játékosok

#13251 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

béla írta:
ChesterB írta:Hutchinsonnak már két éve annyi sajnos. :( A kapus + a védelem az a poszt, ahol állandóság kellene, a mostani létszám bőven megfelelő, Omeurot még kölcsönadnám legalább egy évre + ott van Kalas is. Ha José okosan csinálja, akkor simán megvan oldva jó időre a védelem.
Konkrétan 6-7 évre biztos. Kalasnak idén PL kéne,és az ő helyére mehetne a Vitesse-be Omeruo.Omeuro helyére meg akár mehetne Christensen.Mondjuk ez túl szép lenne :DD És Toddy Kane is lehet még kiegészítőember,mint Bertrand. A pad és fizetés miatt nem nyávogna,bármit megadna,hogy a felnőtteknél játszhasson a Bridge-en,gyerekkora óta Chelsea szurkoló.
És most nyáron még érkezik Wallace is a Fluminense-ből.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#13252 Hozzászólás Szerző: béla »

ChesterB írta:Hutchinsonnak már két éve annyi sajnos. :( A kapus + a védelem az a poszt, ahol állandóság kellene, a mostani létszám bőven megfelelő, Omeurot még kölcsönadnám legalább egy évre + ott van Kalas is. Ha José okosan csinálja, akkor simán megvan oldva jó időre a védelem.
Konkrétan 6-7 évre biztos. Kalasnak idén PL kéne,és az ő helyére mehetne a Vitesse-be Omeruo.Omeuro helyére meg akár mehetne Christensen.Mondjuk ez túl szép lenne :DD És Toddy Kane is lehet még kiegészítőember,mint Bertrand. A pad és fizetés miatt nem nyávogna,bármit megadna,hogy a felnőtteknél játszhasson a Bridge-en,gyerekkora óta Chelsea szurkoló.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#13253 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hutchinsonnak már két éve annyi sajnos. :( A kapus + a védelem az a poszt, ahol állandóság kellene, a mostani létszám bőven megfelelő, Omeurot még kölcsönadnám legalább egy évre + ott van Kalas is. Ha José okosan csinálja, akkor simán megvan oldva jó időre a védelem.

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#13254 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

Azt olvastam hogy José Lukaku és KdB után Omeruo-t is visszahívná kölcsönből. Nem lenne rossz ötlet, örülnék neki, viszont ha a jobboldalon számít rá akkor Hutchinson-nak szerintem nálunk annyi, ha pedig középhátvédként akkor vagy nem jön Mangala, vagy az egyik védőnk távozik.
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#13255 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Daniel írta:Egyre több helyen olvasni, tegnap még nem akartam belinkelni.

Tim Röhn ‏@Tim_Roehn26m
Bad news for #Schurrle: #KDB has to remain in London. Makes the transfer of Schurrle to #Chelsea more difficult. #cfc

Nagyon örülnék, ha maradna, bár nem tudom, hogy ez Schurrle-vel hogy függ össze, én inkább számolnék vele AM-ként Mata alternatívájaként, legalább Oscar is hátrébb húzódhatna...

Schürrlével úgy függ össze hogy Kevin is az alku része lett volna(kölcsönbe vagy vègleg).

Amúgy: Mourinho jött, Lukaku és KDB marad(?), Schürrle nem jön, Cavani igen. Ilyen híreket màr szeretrk olvasni :)

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#13256 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Egyre több helyen olvasni, tegnap még nem akartam belinkelni.

Tim Röhn ‏@Tim_Roehn26m
Bad news for #Schurrle: #KDB has to remain in London. Makes the transfer of Schurrle to #Chelsea more difficult. #cfc

Nagyon örülnék, ha maradna, bár nem tudom, hogy ez Schurrle-vel hogy függ össze, én inkább számolnék vele AM-ként Mata alternatívájaként, legalább Oscar is hátrébb húzódhatna...
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Játékosok

#13257 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

mikel12 írta:
JT26 írta:Félidőben 2-0 a spanyoloknak, mindkét gólpasszt Mata adta. :)
A második félidőt már nem nézem, mert ez már unalmas. Az első félidőben Torres vergődik, Mata elég jó, és Azpi meg hozza a kötelezőt, de semmi extra. Navasszal nagyot fogott a Shitty.
Ezek szerint nem történt semmi meglepő :)

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#13258 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

JT26 írta:Félidőben 2-0 a spanyoloknak, mindkét gólpasszt Mata adta. :)
A második félidőt már nem nézem, mert ez már unalmas. Az első félidőben Torres vergődik, Mata elég jó, és Azpi meg hozza a kötelezőt, de semmi extra. Navasszal nagyot fogott a Shitty.
Ohh Chelsea we love you..

JT26
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012. augusztus 10., péntek 20:58
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#13259 Hozzászólás Szerző: JT26 »

Félidőben 2-0 a spanyoloknak, mindkét gólpasszt Mata adta. :)

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#13260 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

Romelu Lukaku után Kevin De Bruyne is leült tárgyalni José Mourinhóval, és a fiatal belga tehetség is marad a Chelsea csapatában. - csak Facebook-on olvastam eddig, de nagyon remélem hogy igaz!
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Válasz küldése