Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#13461 Hozzászólás Szerző: béla »

Taylor nevű ember még az U17-ben sincs... :DD Arra gondoltam még,hogy mivel ez nem hivatalos meccs,nem lehet,hogy ő valami fiatal amerikai játékos? Van kapcsolatunk pár akadémiával az Államokban. Mondjuk erősen kétlem :D

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#13462 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

Taylor nevezetű srác még az utazókeretben sincs, nem tudom hogy őt honnan szedték. Remélem Christensen, Loftus-Cheek, Aké, Hilário és Ferreira kezdők lesznek, vagy ha nem akkor legalább lehetőséghez jutnak.

Az én kezdőm:
Hilário
Azpi - DL - Christensen - PF
Loftus-Cheek - Aké
Moses - Oscar - Marin
Ba
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#13463 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

zzzzz írta:
Николаевич írta:Cech
Azpilicueta, Luiz, Christensen, Taylor
Loftus-Cheek, Ake
Moses, Oscar, Marin
Ba


A goal.com ezt tippeli kezdőnek. De hogy Az a Taylor kicsoda? :D
Most hirtelen Rhys Taylor jutott az eszembe, aki pár éve úgy 4-5. számú kapusunk volt :D De kétlem, hogy ő lenne.

Balhátvédnek? Jó lenne.. :D Amúgy elvileg az éjszakai meccs ingyenesen nézhető a hivatalos oldalon.

(talkchelsea fórumon írták, hirtelen nem találtam meg hogy honnan van az info.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Játékosok

#13464 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Nincs Taylor nevű játékos a 23-as keretben, valamit félrenézhetett a goal.com. :)
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Játékosok

#13465 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Николаевич írta:Cech
Azpilicueta, Luiz, Christensen, Taylor
Loftus-Cheek, Ake
Moses, Oscar, Marin
Ba


A goal.com ezt tippeli kezdőnek. De hogy Az a Taylor kicsoda? :D
Most hirtelen Rhys Taylor jutott az eszembe, aki pár éve úgy a 4-5. számú kapusunk volt :D De kétlem, hogy ő lenne.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#13466 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Cech
Azpilicueta, Luiz, Christensen, Taylor
Loftus-Cheek, Ake
Moses, Oscar, Marin
Ba


A goal.com ezt tippeli kezdőnek. De hogy Az a Taylor kicsoda? :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6483
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#13467 Hozzászólás Szerző: Dante »

kiki írta:
Dante írta: egy sztárigazolás helyett jönne második számú csatárnak egy 25 év feletti, nem túl drága, viszonylag jó formában lévő játékos. korozsp mode off
Mario Gomez 25 millióért? :D

http://www.givemefootball.com/346653-ch ... unich-star" onclick="window.open(this.href);return false;
25 millió nagyon sok egy mozgó kapufáért. inkább a Jackson Martínez/Osvaldo (mondjuk ő nem tudom milyen lenne PL-szinten)/Bony (24 év) irányvonalat erőltetném.
persze ha a Cavani/Falcao kettősből esne be valamelyik nem dőlne össze a világ, csak a már megszokott szerencsétleneket mellőzhetnénk.

Avatar
kiki
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010. március 11., csütörtök 17:38
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#13468 Hozzászólás Szerző: kiki »

Dante írta: egy sztárigazolás helyett jönne második számú csatárnak egy 25 év feletti, nem túl drága, viszonylag jó formában lévő játékos. korozsp mode off
Mario Gomez 25 millióért? :D

http://www.givemefootball.com/346653-ch ... unich-star" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.karpatiazenekar.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6483
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#13469 Hozzászólás Szerző: Dante »

dunyha írta:...
kapu: ha jól tudom Turnbull és Hilario szerződése június végéig szól, kétlem hogy hosszabbítanánk velük, de az egyik biztos megy.

védelem: Aké és Chalobah inkább a középpályán játszanak, Hutchinson nálunk szerintem sose fog már a felnőtt közelébe kerülni, ha játszani akar - fájó szívvel - de ellehetne adni, mert ez az évenkénti kölcsön neki se tesz jót. Bruma hamburgi teljesítménye nem ad okot a maradására, míg van Aanholt nagyon meggyőző volt a Vitesse-ben, az egész évben, én őt megtartanám.

középpálya: Piazón-t is inkább ide sorolnám, viszont a posztja telített, ő pedig fiatal, kölcsön kéne adni egy PL csapatba, ahol állandóan játszik. Essien, Marin, Josh nagy kérdőjel, a német nem hiszem hogy maradna, Josh-nak és Essien-nek szintén nem sikerült túl jól a kölcsönben töltött szezon. Romeu a keret mélysége miatt szerintem elfér, tehetséges és nem panaszkodik. (főleg ha sérült)
a legfontosabb De Bruyne megtartása lenne.

csatársor: Torres és Ba nem hiszem hogy ennél jobbak lennének, én csak a szenegálit tartanám meg, harmadik számúnak, jó lenne ha Lukaku-ra számítana a következő menedzser leginkább és egy sztárigazolás helyett jönne második számú csatárnak egy 25 év feletti, nem túl drága, viszonylag jó formában lévő játékos. korozsp mode off

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Játékosok

#13470 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Nem értem hova akartok igazolni, még a pad is tele van, a jövő évi keret amiből lehet válogatni (szerződése van a klubbal):
(1) Kapus: Cech, Turnbull, Hilario, Blackman, / jön vissza: Courtois, Delac
(4) Védő: Iva, Luiz, Cahill, JT, AC, Bertrand, Azpi, Aké / jön vissza: Bruma, Hutch, Chalobah, Kalas, PvAanholt, Kane
(2-3) Kp: Mikel, Ramires, Lampard, Mata, Oscar, Hazard, Moses, Marin, Oriol, / jön vissza: Kakuta, Josh, Bruyne, Essien, Davila, tHazard
(1) Támadó: Torres, Ba / jön vissza: Lukaku, Piazon

Az évben, ahhoz képest, hogy elég nyögvenyelős volt, a támadó szekcióra nem lehet panasz: 154 gól - 69 meccs alatt (tavaly: 112 - 61), a védelmet kell inkább helyrerázni (ha jövőre visszajön JM, akkor evvel nem lesz probléma). Nekem az elveszett kupadöntők miatt savanyú a szőlő, cs - európai - világ és a liga kupa 4esből minimum 2 hozható lett volna, az EL győzelem meg simán kárpótolta a BL kiesést, de emiatt költeni 60-100 millát... max. "Ibra-Ronaldo-YayaT" esetében TALÁN el tudom képzelni, na de ilyen biszem b@szom "pletykákra"...

Következő szezonban ezt a keretet favorizálom. MU-Spuri meggyengül, City valószínű erősít, az örök jövőre Pool és a 8 éve nem nyert Arsenal-tól amíg nem látok 3 sztárigazolást náluk, nem félek.

(1) Kapus: Cech, Turnbull, Blackman / kölcsön: Courtois, Delac
off: Hilário
(4) Védő: Iva, Luiz, Cahill, JT, AC, Bertrand, Azpi, Bruma / kölcsön: Aké, Hutch, Chalobah, Kalas, Kane
off:PvA
A jobb hátvéd poziciója: ha jön a SPECONE a nagy meccsekre valószínű Iva visszamegy oda, Azpi és Essien (Bruma) meg megoldja azt a szerepkört.
(2-3) Kp: Mikel, Ramires, Lampard, Mata, Oscar, Hazard, Moses, Essien, Bruyne / kölcsön: Josh, Davila, tHazard
off: Marin, Oriol, Kakuta
(1) Támadó: Lukaku, Torres, Ba / kölcsön: Piazon

Oszt lehet megkövezni. Cicafiú (Dédé) te meg még lógsz valamivel ;) :lol: "Komolyan, ha valaki mond Khediráról egy olyan dolgot, amiben kiemelkedő, esküszöm leborulok nagysága előtt."

dacultras
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#13471 Hozzászólás Szerző: dacultras »

úgy beszéltek, mintha már a mi edzőn lenne Mourinho...

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#13472 Hozzászólás Szerző: gerawba »

laczze írta:Akkor viszont kell egy ember jobboldalra, Azpi t nem lenne jó mindig elnézegetni ott, Bosingwa után egy ujabb szerencsetlen. Terry a kora miatt is már csak csere lehet hiába volt hosszú hosszú évekig a legjobb a világon már sajnos nem. Cahill meg a legjobb lehet.
Azpi jó lesz oda hidd el. Nyilván voltak borzalmas megmozdulásai idén, ami után én is elküldtem egy-két helyre, de látszik, hogy nem reménytelen a gyerek.
Mourinho vszeg úgy is vesz egy CB-t, szóval Ivanak lesz ,,ideje'' jobbhátvédet is játszani.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékosok

#13473 Hozzászólás Szerző: laczze »

Akkor viszont kell egy ember jobboldalra, Azpi t nem lenne jó mindig elnézegetni ott, Bosingwa után egy ujabb szerencsetlen. Terry a kora miatt is már csak csere lehet hiába volt hosszú hosszú évekig a legjobb a világon már sajnos nem. Cahill meg a legjobb lehet.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#13474 Hozzászólás Szerző: Chester »

GereZsolt írta:
albundy írta:Nem tudom mennyi valóságalapja van ennek ,hogy Mou nem tart igényt Luizra de remélem semmi,megszerettem az évek alatt és ő mindig hajt minden meccsen,szerintem Terrynél már most jobb
Sajnos az idei év mutatja szerintem, hogy már a 4ből Terry a leggyengébb védőnk, eltekintve a sérüléseitől.
Áthoztam ide.

Nálam egyértelmű, hogy a következő szezon kezdő CB-párosa az Iva-Cahill lesz, jelenleg ők a legjobbak, Luizt meg vkp-nak tudom elképzelni jövőre.

Avatar
kakas19
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2012. május 28., hétfő 19:55
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dan Petrescu
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#13475 Hozzászólás Szerző: kakas19 »

Szerintem is sokkal tobbet hoz mint ront Luiz, sot nalunk a sajtoban a Steaua-Chelsea mecs utan napokig csak Luizrol lehet hallani mennyire jo arc, a mecs utan majdnem mindenkihez oda ment lekezelt es beszelgettett mintha mar evek ota ismerne, mindenki levolt dobvenve a baratsagos viselkedeserol, sot a Steaua jatekosok nyilatkoztak egyik legszerethetobb arc a palyan.
Nem tudom engem is neha mergesitenek az eladott labdak, es lelatott szetszedo bombak de nagyon sokkat segiti a csapatot ugy a jatekaval mint a hozalasaval ezert nalam favorit es nagyon szeretnem hogy maradjon.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#13476 Hozzászólás Szerző: Chester »

gerawba írta:Miért hova megy Pepe? Ez a City-s kapcsolat nekem új...
Nem kell a szaros pénzük, adják ide cserébe a francia csodagyereket és mehet Isten hírével DL. Csupa jó híreket olvasni ma!
Én néha tényleg nem értelek, de ezt már másik topikban megtárgyaltátok. Hogy lehet egy Luizt utálni egy Chelsea drukkernek? Vannak hibái, de szerintem többször csinált jót, mint rosszat, volt, és van is olyan játékosunk, aki több hibát vét, ráadásul Luiz egy szerethető alkat, olyan képességekkel, amiket sok más CB nem tud. Aláírom, hogy fejben nem megfelelő egy CB-hez, de én pont leszarom, engem megnyert magának a pali, és ha elengedjük nagyon szomorú leszek. Sorra adják el a szimpatikus embereket, nem lesz ennek jó vége.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#13477 Hozzászólás Szerző: gerawba »

marknagy írta:A Real Luizzal potolna Pepet:
http://www.express.co.uk/sport/football ... ve-to-Pepe" onclick="window.open(this.href);return false;
29 milliót adnának erte!
Miért hova megy Pepe? Ez a City-s kapcsolat nekem új...
Nem kell a szaros pénzük, adják ide cserébe a francia csodagyereket és mehet Isten hírével DL. Csupa jó híreket olvasni ma!
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Játékosok

#13478 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

marknagy írta:A Real Luizzal potolna Pepet:
http://www.express.co.uk/sport/football ... ve-to-Pepe" onclick="window.open(this.href);return false;
Remélem nem lesz olyan hülye a vezetőség, hogy elengedjük! Tény, hogy néha fegyelmezetlen, viszont mindig látni rajta, hogy 100 fokon ég és hajt, nem beszélve róla, hogy a klubbot is imádja, szóval remélem marad :D
szerk: mellesleg pepét egy UFC-ből leselejtezett IQ-fighter-el is simán pótolni lehet! :D :D :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#13479 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

marknagy írta:A Real Luizzal potolna Pepet:
http://www.express.co.uk/sport/football ... ve-to-Pepe" onclick="window.open(this.href);return false;

Nem.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#13480 Hozzászólás Szerző: marknagy »

A Real Luizzal potolna Pepet:
http://www.express.co.uk/sport/football ... ve-to-Pepe" onclick="window.open(this.href);return false;
29 milliót adnának erte!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marknagy 2013. május 22., szerda 21:40-kor.
We are the famous, the famous Chelsea!

Válasz küldése