Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3127
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#15881 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

mikel12 írta:
marknagy írta:Elképesztő hogy függünk Mata-tól, mi lesz ha kidől egy hónapra? :( (remélem nem)
Sztem itt még a spanyol se tudott volna semmit csinálni....
Dehogynem, vele láthatóan jobbak vagyunk és szépen meg is érezzük a hiányát meccseken. Lehet itt Hazard meg Oscar, ebből a csodatrióból Mata egyenlőre a kulcs, a másik 2 játékos hiányát szerintem kevésbé éreznénk meg.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#15882 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

marknagy írta:Elképesztő hogy függünk Mata-tól, mi lesz ha kidől egy hónapra? :( (remélem nem)
Sztem itt még a spanyol se tudott volna semmit csinálni....
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#15883 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Elképesztő hogy függünk Mata-tól, mi lesz ha kidől egy hónapra? :( (remélem nem)
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
bobbymate
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2010. augusztus 26., csütörtök 20:07
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Ballack
Tartózkodási hely: Cork, Írország

Re: Játékosok

#15884 Hozzászólás Szerző: bobbymate »

Taktikai szabálytalanság : 1 meccs
Testi épséget veszélyeztető szabálytalanság : 3 meccs

Én úgy tudom, hogy így van a piros lap rendszer, de nem 100%

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#15885 Hozzászólás Szerző: frentzen »

zoli0415 írta:
andrewm93 írta:
DomiTheNoob írta:A PL magazinban a kommentátor azt mondta hogy Torres letiltotta eltiltásét a ligakupában, viszont Ivanovicnak még 2 meccse van. Akkor most hogy van ez?
Ha jól tudom, ha rögtön kapsz pirosat, akkor 3 meccs, ha második sárga, akkor 1 meccs eltiltás jár.
Bosingwa ha jól emlékszem 1 meccses eltiltást kapott a qpr meccs után.És a hivatalos honlapon is 1 meccset írtak.
Asszem mérlegelni szokták a szabálytalanság súlyát. Tehát például ha hátulról beleszállsz valakibe 2 lábbal, akkor 3 meccs, de ha csak megkoccintod utolsó emberként akkor kevesebb
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#15886 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

Akkor remélem hogy csak a kommentátor mondott hülyeséget. :)
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Játékosok

#15887 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

andrewm93 írta:
DomiTheNoob írta:A PL magazinban a kommentátor azt mondta hogy Torres letiltotta eltiltásét a ligakupában, viszont Ivanovicnak még 2 meccse van. Akkor most hogy van ez?
Ha jól tudom, ha rögtön kapsz pirosat, akkor 3 meccs, ha második sárga, akkor 1 meccs eltiltás jár.
Bosingwa ha jól emlékszem 1 meccses eltiltást kapott a qpr meccs után.És a hivatalos honlapon is 1 meccset írtak.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Játékosok

#15888 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

DomiTheNoob írta:A PL magazinban a kommentátor azt mondta hogy Torres letiltotta eltiltását a ligakupában, viszont Ivanovicnak még 2 meccse van. Akkor most hogy van ez?
Mindketten egy meccset kaptak.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Játékosok

#15889 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

DomiTheNoob írta:A PL magazinban a kommentátor azt mondta hogy Torres letiltotta eltiltásét a ligakupában, viszont Ivanovicnak még 2 meccse van. Akkor most hogy van ez?
Ha jól tudom, ha rögtön kapsz pirosat, akkor 3 meccs, ha második sárga, akkor 1 meccs eltiltás jár.

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#15890 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

A PL magazinban a kommentátor azt mondta hogy Torres letöltötte eltiltását a ligakupában, viszont Ivanovicnak még 2 meccse van. Akkor most hogy van ez?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára DomiTheNoob 2012. november 3., szombat 14:23-kor.
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#15891 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Azért is írtam, amit miller, hogy ez nagyon sok oldalú hülyeség. Mint z Aranylabda. Nettó hátrányban van a kapus, védő (talán kpályás is) mert gólra adják (jó, meg nem árt ha az UEFA köcsöge vagy Messiként). 50-es években 6 csatár volt, meg 10 gól egy meccsen. Pelé nem értem mire veri magát a brazil karrierjével, Maradona 30 évvel utána Európában is bizonyított
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#15892 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Blueflag írta:Egy mai Swansea szétcsapná az Aranycsapatot.
Bármelyik angol harmadosztályú csapat szétcsapna az aranycsapatot..

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#15893 Hozzászólás Szerző: miller »

Blueflag írta:
Osgood rúgott egy csomó gólt a bajnokságban hogy hatodikok lehessünk, Drogba pedig eldöntött a javunkra fél tucat kupadöntőt, és ennél is több elődöntőt. Estig vitázhatunk, de nem igazán fogsz meggyőzni... arról nem is beszélve, hogy manapság profi labdarúgónak lenni sokkal nagyobb teljesítmény, rohadtul felgyorsult a játék és nagyobb fizikumot igényel. Egy mai Swansea szétcsapná az Aranycsapatot.

Tévedés, én nem szeretnélek meggyőzni. Pusztán felvetek olyan gondolatokat, amiket érdemes átrágni szerintem egy ilyen szavazás előtt :) Elfogadom a véleményed, és van benne igazság rendesen, de én mégsem tudnék nyugodt szívvel Drogbára nyomni, amikor nem tudok objektívan mérlegelni. Pedig szívem szerint én is JT, Lamps és Drogba, sőt talán még Zola között (őt is láttam 1-2 meccsen játszani a 2000-es évek elején) döntenék, de valahol bennem van az, hogy mi van ha az egyik régi legenda játéka akkor sokkal jobban tetszett volna? Na mindegy ez az én dilemmám marad :)
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#15894 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

miller írta:
Blueflag írta:Szerintem meg nem mindegy, hogy egy középcsapatban emelkedsz ki, vagy egy európai élcsapatban. Minden tiszteletem Osgoodé, de Drogba jobb.
de egy élcsapatban sokkal könnyebb kiemelkedni, mint egy középcsapatban. :D akkor melyik a nagyobb teljesítmény? szerintem azért ennél árnyaltabb a kép Blueflag :)
Osgood rúgott egy csomó gólt a bajnokságban hogy hatodikok lehessünk, Drogba pedig eldöntött a javunkra fél tucat kupadöntőt, és ennél is több elődöntőt. Estig vitázhatunk, de nem igazán fogsz meggyőzni... arról nem is beszélve, hogy manapság profi labdarúgónak lenni sokkal nagyobb teljesítmény, rohadtul felgyorsult a játék és nagyobb fizikumot igényel. Egy mai Swansea szétcsapná az Aranycsapatot.

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#15895 Hozzászólás Szerző: miller »

Blueflag írta:Szerintem meg nem mindegy, hogy egy középcsapatban emelkedsz ki, vagy egy európai élcsapatban. Minden tiszteletem Osgoodé, de Drogba jobb.
de egy élcsapatban sokkal könnyebb kiemelkedni, mint egy középcsapatban. :D akkor melyik a nagyobb teljesítmény? szerintem azért ennél árnyaltabb a kép Blueflag :)
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#15896 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Szerintem meg nem mindegy, hogy egy középcsapatban emelkedsz ki, vagy egy európai élcsapatban. Minden tiszteletem Osgoodé, de Drogba jobb.

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#15897 Hozzászólás Szerző: miller »

jkopfner írta:
chiedis írta:Szerintem Frank, de hogy lehet Osgood-ot összehasonlítani Drogbával teljesítmény alapján ? A játék, iram, minden változik 10 év, nem hogy 50 év alatt. Feleslegesnek érzem az ilyen szavazásokat
Az ilyen szavazás teljesen szubjektív. Minden szurkoló eltudja dönteni, hogy melyik játékos áll a szívéhez a legközelebb. Éppen ezért nincs is értelme semmilyen vitába belekezdeni, hogy kit kellett volna választani.
Amúgy az ilyen szavazásokat sajnos erőteljesen befolyásolja a szurkolók átlagéletkora. Lehet, hogy egy 60 éves simán Osgood-ra nyomna, egy 13 éves meg egyértelmű, hogy Drogbára. Vagy akár én is. Ennek az az oka, hogy nem láttuk Osgood-ot játszani sajnos, Drogba viszont rengeteg örömteli pillanatot adott nekünk. És lássuk be az sem mellékes, hogy sokkal több fiatalhoz ér el egy ilyen szavazás a neten keresztül, mint pl. öreghez. Nagyon torzít így az eredmény szerintem.
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#15898 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

chiedis írta:Szerintem Frank, de hogy lehet Osgood-ot összehasonlítani Drogbával teljesítmény alapján ? A játék, iram, minden változik 10 év, nem hogy 50 év alatt. Feleslegesnek érzem az ilyen szavazásokat
Az ilyen szavazás teljesen szubjektív. Minden szurkoló eltudja dönteni, hogy melyik játékos áll a szívéhez a legközelebb. Éppen ezért nincs is értelme semmilyen vitába belekezdeni, hogy kit kellett volna választani.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#15899 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Szerintem Frank, de hogy lehet Osgood-ot összehasonlítani Drogbával teljesítmény alapján ? A játék, iram, minden változik 10 év, nem hogy 50 év alatt. Feleslegesnek érzem az ilyen szavazásokat
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#15900 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Minden időszaknak vannak nagy egyéniségei, kiváló játékosai. Nem szabad és nem is kell őket összehasonlítani. Lehet dobálózni itt a nevekkel, nagyon sok játékos megérdemelné ezt a címet. Az sem elhanyagolható, hogy többségében melyik generáció vette a fáradtságot, hogy szavazzon. Én Zola miatt lettem chelsea drukker, nálam Ő nyert volna, szorosan követi JFH. A legnagyobb játékos csalódásom meg Joe Cole. Nagyon sajnálom, hogy így alakultak a dolgai.

Válasz küldése