Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Játékosok

#16361 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Állítom, ha lenne egy Falcao/Cavani kaliberű,típusú csatárunk ma 2-3 góllal nyerünk. Egyszerűen rossz nézni alejandrót, remélem télen végleg elköszönünk tőle.

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Játékosok

#16362 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

dacultras írta:
Balázsinho írta:
BlueBlood1993 írta:Nem akarom megint vitát kirobbantani, csak érdekelne: hányszor lőtt kapufele ma Torres? Csak mert nem emlékszem, de lehet hogy volt próbálkozása.
A kérdés jó, a válaszom pedig rávilágít 1-2 dologra. Tehát a válasz: 2 lövés, amiből 0 ment kapura.
volt 1 ziccere, amikor Mata ugratta, de kapusba rúgta.
úgy emlékszem, hogy akkor nem találta el a labdát

dacultras
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#16363 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Balázsinho írta:
BlueBlood1993 írta:Nem akarom megint vitát kirobbantani, csak érdekelne: hányszor lőtt kapufele ma Torres? Csak mert nem emlékszem, de lehet hogy volt próbálkozása.
A kérdés jó, a válaszom pedig rávilágít 1-2 dologra. Tehát a válasz: 2 lövés, amiből 0 ment kapura.
volt 1 ziccere, amikor Mata ugratta, de kapusba rúgta.

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Játékosok

#16364 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

BlueBlood1993 írta:Nem akarom megint vitát kirobbantani, csak érdekelne: hányszor lőtt kapufele ma Torres? Csak mert nem emlékszem, de lehet hogy volt próbálkozása.
A kérdés jó, a válaszom pedig rávilágít 1-2 dologra. Tehát a válasz: 2 lövés, amiből 0 ment kapura.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#16365 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Játékos statok:
http://www.whoscored.com/Matches/614188 ... lsea-Stoke" onclick="window.open(this.href);return false;

Itt a meccs legjobbja Cole lett 7,8-as osztályzattal, őt követte Ramires (7,6) és Mata (7,5). A többiek 1 vagy 0,5 értékkel vannak elmaradva. Egyébként a legrosszabb a kezdőből Hazard lett 6,3-as osztályzattal.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#16366 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Nem akarom megint vitát kirobbantani, csak érdekelne: hányszor lőtt kapufele ma Torres? Csak mert nem emlékszem, de lehet hogy volt próbálkozása.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#16367 Hozzászólás Szerző: marknagy »

BlueBlood1993 írta: 2: Nem érzi, hogy hova kéne bemozogni. Meglátásom szerint, akárki többször helyzetbe kerülne ebben a csapatban, mert ez a meccsenkénti 1-2 kapura lövés nevetséges. Ez innentől részben a csatár hibája is, ezt azt hiszem szintén láthatjuk (ez még megye 2-ben is elgondolkodtató, hogy lehet hogy nem csak a csapat hibája...)

(Azt már csak zárójelbe és ebben oszlik meg talán a legjobban a fórum, hogy nem is igazán Torres elől venném el, hanem Sturridgenak adnám meg a lehetőséget. Játszott 7 meccset a spanyol, mért ne érdemelne meg Danny minimum 1-2-t?)
Érdekes, az EB-n a spanyolok közül ő mozgott be a legjobban, pl. az olaszok ellen mikor beállt egyből ki tudták ugratni, mert jól helyezkedett, igaz kihagyta (asszem 2x is volt ilyen).

Azzal én is egyetértek, hogy Sturridge kaphatna pár meccset kezdőként, hogy bizonyítson, utána meglátjuk mi lesz.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#16368 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Na még egy gondolat ehhez az egész Torres témához. Ki-ki szimpatizálásának megfelelően, de elismerheti, hogy összetettebb ez a dolog. Nekem 3 meglátásom van, hogy mér nem megy a spanyolnak itt:

1: Balszerencsés. Talán Blueflag mondta, hogy hány és hány olyan lehetősége volt, amiből földöntúli bravúr lett vagy kapufa. Ha azok bemennek, ma biztos nem itt tartunk, sem mi szurkolók az ő megítélésében, sem ő önbizalom/forma terén

2: Nem érzi, hogy hova kéne bemozogni. Meglátásom szerint, akárki többször helyzetbe kerülne ebben a csapatban, mert ez a meccsenkénti 1-2 kapura lövés nevetséges. Ez innentől részben a csatár hibája is, ezt azt hiszem szintén láthatjuk (ez még megye 2-ben is elgondolkodtató, hogy lehet hogy nem csak a csapat hibája...)

3: Di Matteo taktikája egyelőre még sehol nem látszik. Az idei meccseken azt érzem, hogy mivel most már vannak klasszisaink, vagy legalábbis jelöltek, egyénileg képesek vagyunk megoldani 1-1 meccset (Oscarra és elsősorban Hazardra gondolok). Amikor nem, akkor szopóág van.

Ha ebből akármelyik megszűnik, máris egy jobb Torrest láthatunk. Persze leginkább a 3-as pont az ami szükséges lenne.

(Azt már csak zárójelbe és ebben oszlik meg talán a legjobban a fórum, hogy nem is igazán Torres elől venném el, hanem Sturridgenak adnám meg a lehetőséget. Játszott 7 meccset a spanyol, mért ne érdemelne meg Danny minimum 1-2-t?)

Avatar
kakas19
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2012. május 28., hétfő 19:55
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dan Petrescu
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#16369 Hozzászólás Szerző: kakas19 »

edeskeves írta:
White írta:Talán azért mert Mikel már itt vagy 6 éve,és nem 50 millió volt,ja és játszani se rosszul szok az utobbi években.
Szerintem pont Torresnek hozd fel, hogy 50 millió volt, mintha ő szabta volna meg az árát. Nem a vezetőség a hülye, hogy ennyit kiadott érte, véletlenül sem... :roll: 2 klub egyezik meg egy játékosról, egyik mondja az árát, másik rábólint, vagy nem, Torresnek semmi köze ehez. Másrészt 1 hónap alatt kb "visszahozta" az árát meg hozott egy csomó szurkolót, akik miatta vesznek ajándéktárgyakat, jegyeket, bérleteket.
Igen igen sokkat szamit a marketing es az eladas ilyen teren de szerintem o azert jott hogy szezononkent rugjon 20 golt minim. Es mint 50 millios csatar o legyen az aki 2-2 nel kepes rugni egy golt es igy meg nyerni a merkozeseket ahogy Drogba is tette amikor szukseg volt ra, es ahogy minden valamire valo csatar teszi.
De ez az en velemenyem es szurkolok Toresnek mert a csapat resze.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#16370 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

White írta:Talán azért mert Mikel már itt vagy 6 éve,és nem 50 millió volt,ja és játszani se rosszul szok az utobbi években.
Szerintem pont Torresnek hozd fel, hogy 50 millió volt, mintha ő szabta volna meg az árát. Nem a vezetőség a hülye, hogy ennyit kiadott érte, véletlenül sem... :roll: 2 klub egyezik meg egy játékosról, egyik mondja az árát, másik rábólint, vagy nem, Torresnek semmi köze ehez. Másrészt 1 hónap alatt kb "visszahozta" az árát meg hozott egy csomó szurkolót, akik miatta vesznek ajándéktárgyakat, jegyeket, bérleteket.

Avatar
White
Hozzászólások: 3443
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Játékosok

#16371 Hozzászólás Szerző: White »

Talán azért mert Mikel már itt vagy 6 éve,és nem 50 millió volt,ja és játszani se rosszul szok az utobbi években.
#OnceABlueAlwaysABlue

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#16372 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Николаевич írta:
edeskeves írta:
Николаевич írta:hogy őt mindenki úgy támogatja, mintha valami halmozottan hátrányos helyzetű kissrác lenne, Mikel meg annyi szidást kap
kiégtem.

Basszus pont ezért írtam hogy nem akarok a Torres dologba belemenni :) Nem bírok már mivel érvelni neked vagy Márknak. :D
Hát de ezt te se gondolod komolyan, szegény Mikelt itt szidják 5en 5 meccsenként, Torrest meg 50en meccsenként :D
Torres támogatását már csak kb 4-5 embertől látod szerintem.
Mikel sokkal kevesebbszer és sokkal finomabban van szidva, teszem hozzá jogosan.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#16373 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Stoke elleni meccshez:

"Summer signing Marko Marin looks set to miss out again as he continues to overcome a hamstring injury." (skysports)

Ez az ember ebben a szezonban jó ha 5 meccsen pályára lép...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#16374 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

edeskeves írta:
Николаевич írta:hogy őt mindenki úgy támogatja, mintha valami halmozottan hátrányos helyzetű kissrác lenne, Mikel meg annyi szidást kap
kiégtem.

Basszus pont ezért írtam hogy nem akarok a Torres dologba belemenni :) Nem bírok már mivel érvelni neked vagy Márknak. :D

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#16375 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Николаевич írta:hogy őt mindenki úgy támogatja, mintha valami halmozottan hátrányos helyzetű kissrác lenne, Mikel meg annyi szidást kap
kiégtem.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#16376 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Nagyon sajnálom Mikelt, nekem ég az arcom a niggerező szurkolók nevében.

Nem akarok megint a Torres-vitába belemenni, de elég szomorú, hogy őt mindenki úgy támogatja, mintha valami halmozottan hátrányos helyzetű kissrác lenne, Mikel meg annyi szidást kap, annak ellenére hogy hat éve itt játszik, és szerintem a legjobb játékoaaink közé tartozik. A BL-döntőt nélküle esélyünk sem lett volna megnyerni.

Remélem nem veszi a szívére a dolgot, és nem akar távozni emiatt.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#16377 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

szép, hogy milyen stílusban beszélnek egyesek(Chelsea szurkolók; nem csak itt, külföldön is) a játékosainkról

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#16378 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Norbert írta:
Blueflag írta:
Norbert írta:Off: Sheenka és dankodavid személyeskedésbe fulladt vitáját töröltem, aki újabb hsz-t ír egy hétre bannolom. Jó lenne tehát befejezni! :?
On. Sajnálom Mikelt, a Juve elleni meccs nem az ő napja volt, remélem megtalálja újra jó formáját. :)
Miért nem lehet csak simán áthelyezni a chatbe? Minden közönségszórakoztató kommentet töröltök.
Kedves Blueflag! A téma címe nem a "közönségszórakoztatás" hanem "Játékosok"! Jó fórumozást! :)
Kedves Norbert! A kérdésem pont erre irányult, mivel abban egyetértünk, hogy a pár perccel ezelőtt olvasható párbeszéd nem a megfelelő topikban zajlott le, de ennek ellenére is érdemes volt arra, hogy a fórum egyéb szegmenseiben helyet kapjon. Az áthelyezés jobb megoldás lett volna, mint a végleges törlés. Amennyiben megüresedne egy "hozzászólás-áthelyező szakember" pozíció, és a feladatra alkalmasnak talál, kérem értesítsen, és én készséggel állok rendelkezésére. Jó fórumozást! :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#16379 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kivetelesen magamraoltom a megmondoember szerepet a bunbak helyett: Sheenka: Te egy tipikus beintegralodott szopokocka vagy, aki azzal szorakoztatja magat, hogy megtanul napi 3 uj idegen kifejezest aztan azokkal dolgozik serenyen forumokon, cseteken, es minden igyekezetet beleadja abba, hogy virtualis szoparbajokban diadalmaskodjon. Hidd el, ez gaz, ezen en is atestem anno, ez nevetseges... Habar szerintem intelligens vagy a magad modjan, pl ez a dankodavid VS rasszizmus parhuzam nagyon penges meglatas volt, ebbol bontakoztatnam ki a Davidrol alkotott velemenyemet: Te David, hogy egyezteted ossze ezt az alpari, tucat stilust azzal, hogy egy cfc.hu MODERATORA es LR bloggere vagy? Meg a bloggersegnel elmegy, habar nem tudom, hogy ki kivancsi egy olyan ember velemenyere, aki csak cikizessel es sertegetessel kepes azt kifejezni, hogy elter a velemenye a masik aktualis szemelyetol... Hol maradnak az ervek? Ezert forum a forum, itt lehet vitatkozni. Aki itt lenez valakit azert, mert kiall a sajat velemenye mellett, az egy hulye.. Igazabol kezetfoghatnatok...


Bocsanat, nem vagy Moderator... Jo latni hogy meg azert nem allt feje tetejere a vilag...:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2012. szeptember 20., csütörtök 22:29-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#16380 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Blueflag írta:
Norbert írta:Off: Sheenka és dankodavid személyeskedésbe fulladt vitáját töröltem, aki újabb hsz-t ír egy hétre bannolom. Jó lenne tehát befejezni! :?
On. Sajnálom Mikelt, a Juve elleni meccs nem az ő napja volt, remélem megtalálja újra jó formáját. :)
Miért nem lehet csak simán áthelyezni a chatbe? Minden közönségszórakoztató kommentet töröltök.
Kedves Blueflag! A téma címe nem a "közönségszórakoztatás" hanem "Játékosok"! Jó fórumozást! :)
IN CHELSEA WE TRUST!

Válasz küldése