Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#18001 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Bubi írta:
gerawba írta:
Sindu írta: Amúgy érdekes, szerintem Ashely Cole az egyetlen játékosunk, aki vitán felül a világ legjobbja a posztján már évek óta, és őt mégse istenítjük úgy, mint Cech-Terry-Lampard-Drogba négyest. Ez miért van? Azért 6 éve már ő is itt van, és idén is sokszor mentette meg a seggünket a BL-ben. :D
Először is, mert az Arsenalból jött, másodszor mivel a hiányát nem érezzük meg annyira, mint Cech-JT-Lamps-Drogbáét, nem olyan kulcsfontosságú játékos, mint a felsoroltak (ez nem azt jelenti, hogy egyáltalán nem fontos, csak azt, hogy nem annyira) valamint pont azért, mert mikor idejött, addigra már volt 3 (4) ilyen emberünk, akire mindenki felnézett, és ők a mai napig itt vannak (azaz nem kellettek ,,új Istenek'')
És még egy ok, hogy szerintem közel sem olyan nagy egyéniség, mint mondjuk Drogba vagy Terry.
Annyiban kijavitanam, hogy fontosnak se fontos. Ha holnaptol nem lepne palyara soha tobbet, lehet, hogy eszre se vennem...
Bertrand mar most jobb nala.

Az meg a vilag balhatvedjeire nezve szegyen, hogy o ott van a top3ban... Utoljara az Arsenalban jatszott huzamosabban jol, otthagyta a formajat.
Ezt elég furán látod Bubi. Idén szart sem nyertünk volna a pénzéhes nélkül. Az egyig leginkább elfeledett játékosunk. Az igaz, h a bal védő poszt nem egy huzamos jó ideje a világon, de Cash erről nem tehet. A fontos meccseken a világ legjobbja a posztján. Ennyi idősen jobban sprintel és zakatol mint mások.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#18002 Hozzászólás Szerző: miller »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ol-2132887" onclick="window.open(this.href);return false; - nem tudom volt-e már, ha igen töröljétek. Ezek a NSO-s nyomorult gecik (már elnézést), mi a faszt képzelnek magukról? "unja már, hogy csak a kispadról figyeli egy új csapat építését, ezért továbbáll"..ez a mondat annyira felbaszott. Nem unja, hanem tudja, hogy innen nincs feljebb és a csúcson akarta elhagyni a csapatot. huh elpattantam most ettől a mondattól rendesen...
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#18003 Hozzászólás Szerző: Buluska »

http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 45,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ezt muszáj, elolvasnotok. nagyon jó drogba interjú

többek között kiderül, h nem megy másik angol csapathoz mert kék a vére és lehet nem ment volna el ha nem nyerjük meg a BL-t

This season has been like a movie, who would play you?
I don't know, because Jupp Heynckes said I am a good actor, so maybe me! / szakadok :D /

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#18004 Hozzászólás Szerző: Norbert »

sufla írta:Drogba csak egy legenda a sok közül?

Hány legendánk lőtt még 157 gólt 8 év alatt?
Hány legenda lőtt minden valamire való döntőn gólt?
Hány legenda volt emberileg ennyire elsöpörhetetlen, hányan álltak ki mindig minden körülmények között a világ elé, csak azért mert igazuk volt, nem törődve a következményekkel?
Hány legenda őrizte meg a helyét és a neki megfelelő egycsatáros felállást mikor olyan játékosokat kellett kiszorítson, mint crespo, sheva, anelka vagy torres?
Hány legenda lőtt 13 meccsen 13 gólt az arsenalnak, hány legenda lőtt ennyi gólt az új wembleyben?
Hány legenda állított meg polgárháborút, alapított kórházakat és foundationt?
Hány legendát tisztelnek nemzeti hősként hazájában, hányról neveztek el falut, sört, táncot, stb…?
Hány legenda merte megmondani az uefának és platininek, hogy „it’s fucking disgrace”?
Hány legenda koronázta meg 107 éves történetünket, és állított fel Európa trónjára?
...
Nagyszerű játékos és nagyszerű ember. Didier A LEGENDA.
Minden elismerésem Drogbáé, de ne essünk a ló másik oldalára! Jimmy Greaves, Dixon, Zola, Wise és nagyon sokan vannak még, akik ezt a klubot naggyá tették. (no one greater than a club :wink: )
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
sufla
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011. október 5., szerda 19:52
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: makelele

Re: Játékosok

#18005 Hozzászólás Szerző: sufla »

Drogba csak egy legenda a sok közül?

Hány legendánk lőtt még 157 gólt 8 év alatt?
Hány legenda lőtt minden valamire való döntőn gólt?
Hány legenda volt emberileg ennyire elsöpörhetetlen, hányan álltak ki mindig minden körülmények között a világ elé, csak azért mert igazuk volt, nem törődve a következményekkel?
Hány legenda őrizte meg a helyét és a neki megfelelő egycsatáros felállást mikor olyan játékosokat kellett kiszorítson, mint crespo, sheva, anelka vagy torres?
Hány legenda lőtt 13 meccsen 13 gólt az arsenalnak, hány legenda lőtt ennyi gólt az új wembleyben?
Hány legenda állított meg polgárháborút, alapított kórházakat és foundationt?
Hány legendát tisztelnek nemzeti hősként hazájában, hányról neveztek el falut, sört, táncot, stb…?
Hány legenda merte megmondani az uefának és platininek, hogy „it’s fucking disgrace”?
Hány legenda koronázta meg 107 éves történetünket, és állított fel Európa trónjára?
...
Nagyszerű játékos és nagyszerű ember. Didier A LEGENDA.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékosok

#18006 Hozzászólás Szerző: laczze »

GereZsolt írta:Volt egy statisztika ami összehasonlította Lampard, Xavi, Iniesta, Kaká, Gerrard utóbbi 5 évét asszem. Lejátszott meccsek, gólok, gólpasszok. Magasan Lampard volt a legjobb arányában. Nálam ez azt vonja maga után h az utóbbi 5 év legjobb középpályása.
Aszthiszem láttam ezt a statisztikát, Premier League valaha volt legjobb kp-ja Frankie góllövés szempontjából!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#18007 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Volt egy statisztika ami összehasonlította Lampard, Xavi, Iniesta, Kaká, Gerrard utóbbi 5 évét asszem. Lejátszott meccsek, gólok, gólpasszok. Magasan Lampard volt a legjobb arányában. Nálam ez azt vonja maga után h az utóbbi 5 év legjobb középpályása.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékosok

#18008 Hozzászólás Szerző: laczze »

GereZsolt írta:
Sindu írta:
Jó, az már megint egy más kérdés... most jelenleg nem tudom eldönteni, hogy Drogba góljai, vagy a Didier Drogba jelenség fog jobban hiányozni... :|
A jelenség fog hiányozni.
A győzni akarás, a temérdek önbizalom - másik oldalról önhittség. Amikor a dühös csapattársakat visszafogta - máskor az ő agya borult el. A labdatartások a szögletzászlónál. :D Amikor Ballackkal összevesztek a szabadrúgáson. A művészi időhúzási készség - fetrengés a földön :D :D .
A hihetetlen labdalevételek és labdatartás... A brutális fizikum.
Meg persze a "fucking disgrace".


A gólok annyira nem. A sima meccseken mindig lesz, aki bevágja. Kérdés, hogy lesz-e, aki a döntőkön is megteszi...


Amúgy érdekes, szerintem Ashely Cole az egyetlen játékosunk, aki vitán felül a világ legjobbja a posztján már évek óta, és őt mégse istenítjük úgy, mint Cech-Terry-Lampard-Drogba négyest. Ez miért van? Azért 6 éve már ő is itt van, és idén is sokszor mentette meg a seggünket a BL-ben. :D
Ez egy nagyon jó meglátás. Én számon tartom őt is az előbbi négyeshez csapva. Szerintem ő sokkal inkább a mi legendánk lesz ha visszavonul mint az Arsenalé. Függetlenül attól h jött ide. Számok (gól-gólpassz-lejátszott meccs) alapján Frankie is a legjobb az utóbbi 5 évben a középpályások között (ütve Gerrardot, Xavit, Iniestát).
Bár csak így a hasamra csapva, de remélem nem hülyeség amit írok, de Lampard a Világon a legtöbb gólt rúgott középpályás ? vagy csak Angliában ? Valamelyik biztos de már nem emlékszem miképp és hogy hol néztem statisztikát!
Drogba,Lampard,Terry <3

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#18009 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

White írta:
grimrieper írta:ok akkor igy irom o is most mar egy Chelsea legenda de csak az egyik a sok kozul.
Azért Zola,Osgood,Dixon nevek se hoztak annyi címet.
Drogba korszak alatt volt a legsikeresebb a csapat.
szerinted egy jatekost statuszat csak a megnyert kupak hozzak?

ennyitt tudsz a Zola minden idok legnagyobb jatekosanak lett kikialtva az Angol CFC drukkerek szerint akik azert ugy 20,30,40,50, eve kijarnak szurkolni akkor is ott voltak amikor kiestunk ok elviseltek es ateltek a hideg meleg korszakot nem ugy mint te aki csak a sikert latta.


Dixon,Osgood the king of stamford bridge.neked pont annyi fogalmad van ehhez mint mint kelemen annanak a nobel dijhoz.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#18010 Hozzászólás Szerző: Daniel »

chelseafan01 írta:Itt van 150 a 157-ből:

http://www.youtube.com/watch?v=etKJm7i0 ... r_embedded#" onclick="window.open(this.href);return false;!

Az első felét tudtam csak megnézni.Ajánlom a #36,#48-at.Hihetetlen...
A 36. pont a Pool elleni, amikor emberhátrányba kellett játszanunk és azzal a góllal nyertünk végül 1-0-ra... Drogba úgy húzta az időt, hogy fel akarta venni a labdát és "véletlenül elrúgta" :D Sose felejtem el :)
A 48. pedig az Everton elleni, amikor az utolsó percekben sikerült 2-1 ről fordítanunk 3-2-re, hozzáteszem ezen a meccsen Lampard is brutál nagy gólt lőtt :)

Isten veled Drogba, sohasem felejtünk! :cry:
*knock, and it shall be opened unto you*

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#18011 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Drogba on possible future Chelsea role: "I would love to help in any way, even if they tell me to come and cut the grass. I will do it." :) :) :)

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Játékosok

#18012 Hozzászólás Szerző: Keppi »

dankodavid írta:Nem nézhetsz túl régóta CFC meccseket, ha szerinted Didier Drogba csak egy játékos. Sokkal több ő annál. Vezér, bohóc, barát és szurkoló, kinek melyikre van szüksége. Azt az embert testesítette meg, akire mindig lehet számítani, és ezt sosem fogom neki elfelejteni. Jöhet egy ember, aki több gólt fog rúgni nála, de számomra az idők végezetéig Didier Drogba marad a Chelsea csatára.
Dávid, nagyjából 8 éve szinte minden CFC meccset láttam. Az relatív, hogy ez sok vagy kevés, szerintem középmezőny, biztos van, aki ennél régebb óta drukker, de koromnál fogva nekem ennyi volt eddig. És ez a Drogba korszak. Én nem azt mondom hogy ő csak egy játékos, ő vitán felül egy legenda, és ennek a 8 évnek a legjobb csatára. Valószínűleg számomra a világ legjobb csatára, a fontos pillanatok embere, aki szinte minden döntőjében betalált, és szinte sehol sem lennénk nélküle. De egyik legenda sem nagyobb a klubnál, és nem tudok azonosulni azzal, hogy egyesek halálhírként kezelik azt, hogy elmegy. Szvsz a legjobbkor döntött úgy hogy elmegy, mert pontosan ettől lett legenda. A hátán vitte a csapatot a BL döntőbe, és ott egyedül visszahozott minket a meccsbe, majd belőtte a tizit és ezzel nyertünk, most pedig a csúcson távozik, mielőtt lerombolná a magának állított szobrot.
:)

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Játékosok

#18013 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Itt van 150 a 157-ből:

http://www.youtube.com/watch?v=etKJm7i0 ... r_embedded#" onclick="window.open(this.href);return false;!

Az első felét tudtam csak megnézni.Ajánlom a #36,#48-at.Hihetetlen...

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Játékosok

#18014 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Valszeg nem értek annyira hozzá,mint egyesek de meg kell védjem Cashley-t!
AC a kis meccseken tud hivány teljesítményt nyújtani,viszont a nagyokra felszívja magát ő is sztem.A döntőn remek volt,a Barca ellen ide-oda kiváló volt ,hogy pár példát mondjak.
Bertrand-ban van viszont igazság,már most tud olyan peformanszt hozni,mint mentora.

Jövőre kezdhet ő,a nagy meccseken pedig AC,rotálni lehet!
Stone haxleader!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#18015 Hozzászólás Szerző: Bubi »

gerawba írta:
Sindu írta: Amúgy érdekes, szerintem Ashely Cole az egyetlen játékosunk, aki vitán felül a világ legjobbja a posztján már évek óta, és őt mégse istenítjük úgy, mint Cech-Terry-Lampard-Drogba négyest. Ez miért van? Azért 6 éve már ő is itt van, és idén is sokszor mentette meg a seggünket a BL-ben. :D
Először is, mert az Arsenalból jött, másodszor mivel a hiányát nem érezzük meg annyira, mint Cech-JT-Lamps-Drogbáét, nem olyan kulcsfontosságú játékos, mint a felsoroltak (ez nem azt jelenti, hogy egyáltalán nem fontos, csak azt, hogy nem annyira) valamint pont azért, mert mikor idejött, addigra már volt 3 (4) ilyen emberünk, akire mindenki felnézett, és ők a mai napig itt vannak (azaz nem kellettek ,,új Istenek'')
És még egy ok, hogy szerintem közel sem olyan nagy egyéniség, mint mondjuk Drogba vagy Terry.
Annyiban kijavitanam, hogy fontosnak se fontos. Ha holnaptol nem lepne palyara soha tobbet, lehet, hogy eszre se vennem...
Bertrand mar most jobb nala.

Az meg a vilag balhatvedjeire nezve szegyen, hogy o ott van a top3ban... Utoljara az Arsenalban jatszott huzamosabban jol, otthagyta a formajat.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#18016 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Sindu írta: Amúgy érdekes, szerintem Ashely Cole az egyetlen játékosunk, aki vitán felül a világ legjobbja a posztján már évek óta, és őt mégse istenítjük úgy, mint Cech-Terry-Lampard-Drogba négyest. Ez miért van? Azért 6 éve már ő is itt van, és idén is sokszor mentette meg a seggünket a BL-ben. :D
Először is, mert az Arsenalból jött, másodszor mivel a hiányát nem érezzük meg annyira, mint Cech-JT-Lamps-Drogbáét, nem olyan kulcsfontosságú játékos, mint a felsoroltak (ez nem azt jelenti, hogy egyáltalán nem fontos, csak azt, hogy nem annyira) valamint pont azért, mert mikor idejött, addigra már volt 3 (4) ilyen emberünk, akire mindenki felnézett, és ők a mai napig itt vannak (azaz nem kellettek ,,új Istenek'')
És még egy ok, hogy szerintem közel sem olyan nagy egyéniség, mint mondjuk Drogba vagy Terry.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#18017 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Sindu írta:
Jó, az már megint egy más kérdés... most jelenleg nem tudom eldönteni, hogy Drogba góljai, vagy a Didier Drogba jelenség fog jobban hiányozni... :|
A jelenség fog hiányozni.
A győzni akarás, a temérdek önbizalom - másik oldalról önhittség. Amikor a dühös csapattársakat visszafogta - máskor az ő agya borult el. A labdatartások a szögletzászlónál. :D Amikor Ballackkal összevesztek a szabadrúgáson. A művészi időhúzási készség - fetrengés a földön :D :D .
A hihetetlen labdalevételek és labdatartás... A brutális fizikum.
Meg persze a "fucking disgrace".


A gólok annyira nem. A sima meccseken mindig lesz, aki bevágja. Kérdés, hogy lesz-e, aki a döntőkön is megteszi...


Amúgy érdekes, szerintem Ashely Cole az egyetlen játékosunk, aki vitán felül a világ legjobbja a posztján már évek óta, és őt mégse istenítjük úgy, mint Cech-Terry-Lampard-Drogba négyest. Ez miért van? Azért 6 éve már ő is itt van, és idén is sokszor mentette meg a seggünket a BL-ben. :D
Ez egy nagyon jó meglátás. Én számon tartom őt is az előbbi négyeshez csapva. Szerintem ő sokkal inkább a mi legendánk lesz ha visszavonul mint az Arsenalé. Függetlenül attól h jött ide. Számok (gól-gólpassz-lejátszott meccs) alapján Frankie is a legjobb az utóbbi 5 évben a középpályások között (ütve Gerrardot, Xavit, Iniestát).

Sindu
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#18018 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Jó, az már megint egy más kérdés... most jelenleg nem tudom eldönteni, hogy Drogba góljai, vagy a Didier Drogba jelenség fog jobban hiányozni... :|
A jelenség fog hiányozni.
A győzni akarás, a temérdek önbizalom - másik oldalról önhittség. Amikor a dühös csapattársakat visszafogta - máskor az ő agya borult el. A labdatartások a szögletzászlónál. :D Amikor Ballackkal összevesztek a szabadrúgáson. A művészi időhúzási készség - fetrengés a földön :D :D .
A hihetetlen labdalevételek és labdatartás... A brutális fizikum.
Meg persze a "fucking disgrace".


A gólok annyira nem. A sima meccseken mindig lesz, aki bevágja. Kérdés, hogy lesz-e, aki a döntőkön is megteszi...


Amúgy érdekes, szerintem Ashely Cole az egyetlen játékosunk, aki vitán felül a világ legjobbja a posztján már évek óta, és őt mégse istenítjük úgy, mint Cech-Terry-Lampard-Drogba négyest. Ez miért van? Azért 6 éve már ő is itt van, és idén is sokszor mentette meg a seggünket a BL-ben. :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#18019 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

dankodavid írta:Nem kéne elfelejteni, hogy az ifiknél van egy Nathaniel Chalobah, egy Nathan Aké és egy Todd Kane is, akiknek minden esélye megvan arra, hogy Terryékhez hasonló magasságokban legyenek. Future is bright, ne aggódjatok ennyit.

Didier Drogba viszont tényleg csak egy van, volt, és lesz.

Hát nem tudom, én már szkeptikus vagyok az ifikkel szemben. Watt, Sinclair, Sahar, Mancienne, Bridcutt, Di Santo, Stoch, Töre, róluk mind azt gondoltuk hogy a nagycsapat erősségei lesznek. van Aanholt és Josh szezonja is nagy csalódás a tavalyi nálunk mutatott teljesítményük után, de remélem ők felveszik még a ritmust. :)

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#18020 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Nem kéne elfelejteni, hogy az ifiknél van egy Nathaniel Chalobah, egy Nathan Aké és egy Todd Kane is, akiknek minden esélye megvan arra, hogy Terryékhez hasonló magasságokban legyenek. Future is bright, ne aggódjatok ennyit.

Didier Drogba viszont tényleg csak egy van, volt, és lesz.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Válasz küldése