Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#21461 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

zoli0415 írta:AVB: 'Mikel had a knock a couple of days ago in training.It was getting nasty for him & we decided to take him out of the game.'
Tehát lényegében: "Mikel kapott egy ütést pár napja az egyik edzésen. Ez kezdett kellemetlen lenni neki, ezért úgy döntöttünk, hogy kivesszük a játékból."

Most az ütést nem úgy kell érteni, hogy AVB-nek nem tetszett az egyik lövése, ezért odament hozzá és leküldött egy öklöst, hanem nyílván ráesett a térdére, vagy a hátára, vagy valami ilyesmi. Nekem ebből az jön le, hogy elővigyázatosságból cserélték le, és nincs komoly baja.

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Játékosok

#21462 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

AVB: 'Mikel had a knock a couple of days ago in training.It was getting nasty for him & we decided to take him out of the game.'

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#21463 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Tudni valamit a mai hiányzókról? A hivatalos honlap sem írta, hogy mi van Ivanoviccal, a két fiatal balbunkóval vagy Luizzal.

Amúgy valamelyik nap néztem a YouTube-n a Headlinest, és ott az volt a hír, hogy Ramires visszatért Cobhambe, Luiz nem.

Avatar
chelseaforce
Hozzászólások: 1066
Csatlakozott: 2009. december 26., szombat 12:55
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Nagyvárad
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#21464 Hozzászólás Szerző: chelseaforce »

Zsoca írta:Srácok, Kakutáról tudtok valamit? Úgy értem,milyen teljesítményt nyújt a VB-n?
http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 28,00.html
Több hsz nuku!
Link magában nuku!



Ne_kattints_ide!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#21465 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Srácok, Kakutáról tudtok valamit? Úgy értem,milyen teljesítményt nyújt a VB-n?

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#21466 Hozzászólás Szerző: béla »

Gereb írta:
blueman írta:
Николаевич írta:Dzsudzsák nyilatkozta ma az NSO-nak:

„Jurij Zsirkov érkezése óriási erősítést jelentene az együttes számára – ismerte el a harminchétszeres válogatott. – Közel a megegyezés, már járt a csapatnál a kiváló balhátvéd, beszélgettünk is. Kérdezte tőlem, milyen tapasztalataim vannak, én pedig elmeséltem neki, hogy mennyire tetszik itt minden. Arról is társalogtunk, hogy nagyszerű lenne, ha egymás mögött játszanánk a bal oldalon, úgyhogy alig várom az érkezését."
Zhirkov korábban azt nyilatkozta, hogyha nem kap állandó szerepet a Chelsea-ben, akkor eligazol. Nem gondolnám, hogy erre a csapatra gondolt. Jobban járt volna, ha valamelyik moszkvai csapathoz szerződik.
Szerintem meg az neki tökéletes hely lesz.
Nagy fizetés, egyértelmű kezdő(egy darabig).
Míg egy moszkvai csapatba nem biztos egyik sem...
dehogynem...bármelyik moszkvai csapatban kezdő lenne...

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#21467 Hozzászólás Szerző: Gereb »

blueman írta:
Николаевич írta:Dzsudzsák nyilatkozta ma az NSO-nak:

„Jurij Zsirkov érkezése óriási erősítést jelentene az együttes számára – ismerte el a harminchétszeres válogatott. – Közel a megegyezés, már járt a csapatnál a kiváló balhátvéd, beszélgettünk is. Kérdezte tőlem, milyen tapasztalataim vannak, én pedig elmeséltem neki, hogy mennyire tetszik itt minden. Arról is társalogtunk, hogy nagyszerű lenne, ha egymás mögött játszanánk a bal oldalon, úgyhogy alig várom az érkezését."
Zhirkov korábban azt nyilatkozta, hogyha nem kap állandó szerepet a Chelsea-ben, akkor eligazol. Nem gondolnám, hogy erre a csapatra gondolt. Jobban járt volna, ha valamelyik moszkvai csapathoz szerződik.
Szerintem meg az neki tökéletes hely lesz.
Nagy fizetés, egyértelmű kezdő(egy darabig).
Míg egy moszkvai csapatba nem biztos egyik sem...

Rammschein
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 16:39
Kedvenc játékos: Lampard

Re: Játékosok

#21468 Hozzászólás Szerző: Rammschein »

Én sajnálnám/sajnálom, hogy Zsirkov elmegy... szerintem meg is állná a helyét, kár hogy nem kapott lehetőséget, hogy bizonyíthassa :/... Szerintem sokszor jobb lett volna mint Malouda...

Avatar
blueman
Hozzászólások: 430
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Kedvenc játékos: Nicolas Anelka
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack

Re: Játékosok

#21469 Hozzászólás Szerző: blueman »

Torres:
"Amikor egy olyan klub, mint a Chelsea hív, nehéz nemet mondani - főleg ha a Liverpool-lal lehetetlen megnyerni a bajnokságot."

Ha a Liverpool szurkolói eddig nem utálták eléggé, most fogják.
http://thechelseablog.org/2011/08/04/to ... ng-bright/" onclick="window.open(this.href);return false;
Deutschland, Chelsea über alles

gekko5
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:15
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#21470 Hozzászólás Szerző: gekko5 »

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/an ... ir-2089343" onclick="window.open(this.href);return false; hát már hivatalos :D

Avatar
blueman
Hozzászólások: 430
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Kedvenc játékos: Nicolas Anelka
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack

Re: Játékosok

#21471 Hozzászólás Szerző: blueman »

Николаевич írta:Dzsudzsák nyilatkozta ma az NSO-nak:

„Jurij Zsirkov érkezése óriási erősítést jelentene az együttes számára – ismerte el a harminchétszeres válogatott. – Közel a megegyezés, már járt a csapatnál a kiváló balhátvéd, beszélgettünk is. Kérdezte tőlem, milyen tapasztalataim vannak, én pedig elmeséltem neki, hogy mennyire tetszik itt minden. Arról is társalogtunk, hogy nagyszerű lenne, ha egymás mögött játszanánk a bal oldalon, úgyhogy alig várom az érkezését."
Zhirkov korábban azt nyilatkozta, hogyha nem kap állandó szerepet a Chelsea-ben, akkor eligazol. Nem gondolnám, hogy erre a csapatra gondolt. Jobban járt volna, ha valamelyik moszkvai csapathoz szerződik.
Deutschland, Chelsea über alles

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#21472 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Romeu nyilatkozott a Sky-nak.

Annyi a lényege, hogy szomorú, hogy elhagyja a Barcelonát, de várja az új kihívást, és élni akar az esélyeivel.

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Játékosok

#21473 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

http://www.football365.com/news/21554/7081266/" onclick="window.open(this.href);return false;?

érdekes cikk,bár a forrás nem tudom mennyire hiteles.
agggyatok munkát!!!!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#21474 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Николаевич írta:Dzsudzsák nyilatkozta ma az NSO-nak:

„már járt a csapatnál a kiváló balhátvéd, beszélgettünk is."
Milyen gyorsan próbálja tisztázni a szerepeket és posztokat Bözsike. :D
Николаевич írta:„Arról is társalogtunk, hogy nagyszerű lenne, ha egymás mögött játszanánk a bal oldalon, úgyhogy alig várom az érkezését."
El tudom képzelni Zhirkov mennyire fel van dobva, hogy vele játszhat egy Drogba/Lamps/JT után...

Ami a lényeget illeti, tényleg úgy tűnik, hogy már eldőlt a dolog.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#21475 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Dzsudzsák nyilatkozta ma az NSO-nak:

„Jurij Zsirkov érkezése óriási erősítést jelentene az együttes számára – ismerte el a harminchétszeres válogatott. – Közel a megegyezés, már járt a csapatnál a kiváló balhátvéd, beszélgettünk is. Kérdezte tőlem, milyen tapasztalataim vannak, én pedig elmeséltem neki, hogy mennyire tetszik itt minden. Arról is társalogtunk, hogy nagyszerű lenne, ha egymás mögött játszanánk a bal oldalon, úgyhogy alig várom az érkezését."

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#21476 Hozzászólás Szerző: béla »

rafanadal írta:
béla írta:mert a spanyoloknak megy a tornán? csak 1 meccsüket láttam a spanyoloknak,de ott kikaptak a törököktől :D
Enyhén szólva megy. A törökök ellen biztos volt a csoportelsőség és a cserepad játszott. A többi meccsen a belgákat 4-1-el elázták, a szerbeket 4-0-al. Most meg az elődöntőben 3-0-ra vezetnek az 50. percben az írek ellen, de lehetne 5 is ha a helyzeteiket kihasználnák.
értem :D azért remélem úgy járnak mint tavaly :D U19-ben és U17-ben is magasan a legnagyobb favoritok voltak, aztán U19-ben Kakutáék,U17-ben meg Joshék verték meg őket :D

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Játékosok

#21477 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

béla írta:
rafanadal írta:
Ramox írta:Kalas gólt szerzett, és már 3-0 a 22. percben a CSeheknek. Eurosport adja.
http://www.eredmenyek.com/detail/h4DQo2Zq/?tab=1
A románok ellen is jól tolta. A döntőbe viszont a spanyoloktól ők is rendesen ki fognak kapni.
mert a spanyoloknak megy a tornán? csak 1 meccsüket láttam a spanyoloknak,de ott kikaptak a törököktől :D
ott tartalékosan álltak fel a spanyolok, ha jól emlékszem

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#21478 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

béla írta:mert a spanyoloknak megy a tornán? csak 1 meccsüket láttam a spanyoloknak,de ott kikaptak a törököktől :D
Enyhén szólva megy. A törökök ellen biztos volt a csoportelsőség és a cserepad játszott. A többi meccsen a belgákat 4-1-el elázták, a szerbeket 4-0-al. Most meg az elődöntőben 3-0-ra vezetnek az 50. percben az írek ellen, de lehetne 5 is ha a helyzeteiket kihasználnák.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#21479 Hozzászólás Szerző: béla »

rafanadal írta:
Ramox írta:Kalas gólt szerzett, és már 3-0 a 22. percben a CSeheknek. Eurosport adja.
http://www.eredmenyek.com/detail/h4DQo2Zq/?tab=1
A románok ellen is jól tolta. A döntőbe viszont a spanyoloktól ők is rendesen ki fognak kapni.
mert a spanyoloknak megy a tornán? csak 1 meccsüket láttam a spanyoloknak,de ott kikaptak a törököktől :D

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#21480 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Ramox írta:Kalas gólt szerzett, és már 3-0 a 22. percben a CSeheknek. Eurosport adja.
http://www.eredmenyek.com/detail/h4DQo2Zq/?tab=1
A románok ellen is jól tolta. A döntőbe viszont a spanyoloktól ők is rendesen ki fognak kapni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése