Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#23921 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:
Pontosan tudom mit irok... Ugyan ugy megbenitotta a barca tamadojatekat, mint annakidejen mi tettuk mourinho alatt, kevesebb szerencsevel.

Pazar eredmenyek, tenylegesen.
Tokeletes vedelem... tenyleg, 8 olasszal a kapuban, tokeletes a vedelmuk... Beallitom a kapuba 8 emberemet, es 2vel kontrazok, igy kell ezt csinalni...

Szerintem a barca verni fogja oket a Nou Campban, egyaltalan nem indulnak olyan rossz eselyekkel, a barcat ismerven plane...

Minket meg aztan nagy dolog volt kiverni, azzal a jatekkal amit mutattunk! Ki se kellett volna mennunk a gyepre:)

Gyulolom a bunker ..... focit, (kicsit a foci kifejezes eros ra).
Az arsenal próbált "nyíltan" focizni a barcelona ellen, meg is lett az eredménye, 4-5 gólt kaphattak volna már kezdésnél, 20 perc alatt. Ez a "bunker" inter meg 3-at vágott a katalánoknak 1 kapott ellenében, nem tudom melyik a jobb verzió...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#23922 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Zsoca írta:
Bubi írta: atlagos inter
Ez az átlagos Inter idén BL-t fog nyerni úgy, hogy kiütött minket és 90%, hogy kiüti a Barca-t (nyilván ha nem üti ki, nem nyeri meg :D). Ráadásul hazai pályán meggyőzően verték a Barca-t és meg lennék lepve, hogy ha a Nou Camp-ban nem tudna hasonlót nyújtani az Inter.
Gondold át, amiket írsz. :)
Pontosan tudom mit irok... Ugyan ugy megbenitotta a barca tamadojatekat, mint annakidejen mi tettuk mourinho alatt, kevesebb szerencsevel.

Pazar eredmenyek, tenylegesen.
Tokeletes vedelem... tenyleg, 8 olasszal a kapuban, tokeletes a vedelmuk... Beallitom a kapuba 8 emberemet, es 2vel kontrazok, igy kell ezt csinalni...

Szerintem a barca verni fogja oket a Nou Campban, egyaltalan nem indulnak olyan rossz eselyekkel, a barcat ismerven plane...

Minket meg aztan nagy dolog volt kiverni, azzal a jatekkal amit mutattunk! Ki se kellett volna mennunk a gyepre:)

Gyulolom a bunker ..... focit, (kicsit a foci kifejezes eros ra).
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#23923 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Zsoca írta:
Bubi írta: atlagos inter
Ez az átlagos Inter idén BL-t fog nyerni úgy, hogy kiütött minket és 90%, hogy kiüti a Barca-t (nyilván ha nem üti ki, nem nyeri meg :D). Ráadásul hazai pályán meggyőzően verték a Barca-t és meg lennék lepve, hogy ha a Nou Camp-ban nem tudna hasonlót nyújtani az Inter.
Gondold át, amiket írsz. :)
Ez az "átlagos" inter olyan tökéletes védekezést, taktikai dolgokat mutatott be ellenünk, meg a barca ellen, hogy én se csodálkoznék ha megnyernék a BL-t.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#23924 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Bubi írta: atlagos inter
Ez az átlagos Inter idén BL-t fog nyerni úgy, hogy kiütött minket és 90%, hogy kiüti a Barca-t (nyilván ha nem üti ki, nem nyeri meg :D). Ráadásul hazai pályán meggyőzően verték a Barca-t és meg lennék lepve, hogy ha a Nou Camp-ban nem tudna hasonlót nyújtani az Inter.
Gondold át, amiket írsz. :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#23925 Hozzászólás Szerző: Bubi »

szpecnaz írta:
Bubi írta:
szpecnaz írta:Azért azt ne felejtsük el hogy a Bl nem más mint szerencsejáték, vannak esélyesek és azok közül a kedvezőbb sorsolású, meg az éppen jobb formában lévő csapat megnyeri.
Ha a jobb formanak koszonhetoen jut tovabb valaki, az mar nem szerencse. A Porto- Monaco dontot leszamitva, altalaban ottvannak az igazan nagyok, kiveve minket. Pl a Barca evrol - evre ottvan, ez szerencse? Sorsolas?

Szerintem csak onamitas, hogy jelenleg barmelyik kupa fontosabb lenne a BLnel, egy
edul a BL van, amit Abramovics ota nem sajatitottunk el! Itt az ideje.
jobb forma alatt értsd: kevesebb sérült, bajnokságban könnyebb ellenfél stb...

Kérdem megint...6 év 4 elődöntő...ez szar?
barcával meg szerintem nem érdemes jönni....egyszerűen ők most a legjobbak, na meg szerencse is volt nekik(pl tavaly)
Abszolutde nem szar, csupan en nem elegszem meg vele, es szerintem nekik sem kene.

Felesleges elindulni egy kupaban, ha ugy allunk hozza, hogy "ha az elso nem is, de a masodik, harmadik hely meglehet...".
Plane a BLben. Es ez persze csak az olyan kvalitasu focicsapatok kereteire igaz, mint a mienk!

Amugy pl tavaly buszke voltam, mert jobbak voltunk a barcanal, fenyevekkel. Iden szomoru vagyok, mert egy atlagos inter ellen szurkenel is szurkebb jatekkal estunk ki. Nem a 2., 3. hely a minimum, hanem az, hogy apait anyait beleadjunk, es ha mar a legjobb 16 kozott kiesunk peldanak okaert, akkor is lassa mindenki, hogy a szivunket, lelkunket beleadtuk a jatekba. Ez iden nem volt meg! Nem a keret volt gyenge, hanem az akarat volt keves! Milyen motivacio kellhet meg a csapatnak, a tomerdeknyi love, es az eddig megnem szerzett BL trofean kivul?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#23926 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Bubi írta:
szpecnaz írta:Azért azt ne felejtsük el hogy a Bl nem más mint szerencsejáték, vannak esélyesek és azok közül a kedvezőbb sorsolású, meg az éppen jobb formában lévő csapat megnyeri.
Ha a jobb formanak koszonhetoen jut tovabb valaki, az mar nem szerencse. A Porto- Monaco dontot leszamitva, altalaban ottvannak az igazan nagyok, kiveve minket. Pl a Barca evrol - evre ottvan, ez szerencse? Sorsolas?

Szerintem csak onamitas, hogy jelenleg barmelyik kupa fontosabb lenne a BLnel, egy
edul a BL van, amit Abramovics ota nem sajatitottunk el! Itt az ideje.
jobb forma alatt értsd: kevesebb sérült, bajnokságban könnyebb ellenfél stb...

Kérdem megint...6 év 4 elődöntő...ez szar?
barcával meg szerintem nem érdemes jönni....egyszerűen ők most a legjobbak, na meg szerencse is volt nekik(pl tavaly)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#23927 Hozzászólás Szerző: Bubi »

szpecnaz írta:Azért azt ne felejtsük el hogy a Bl nem más mint szerencsejáték, vannak esélyesek és azok közül a kedvezőbb sorsolású, meg az éppen jobb formában lévő csapat megnyeri.
Ha a jobb formanak koszonhetoen jut tovabb valaki, az mar nem szerencse. A Porto- Monaco dontot leszamitva, altalaban ottvannak az igazan nagyok, kiveve minket. Pl a Barca evrol - evre ottvan, ez szerencse? Sorsolas?

Szerintem csak onamitas, hogy jelenleg barmelyik kupa fontosabb lenne a BLnel, egy
edul a BL van, amit Abramovics ota nem sajatitottunk el! Itt az ideje.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#23928 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ToreAndre írta:Egyetértek Geri! Ha el is vesztjük mindkét trófeát, ez egy sikeres, jó szezon.
Senki nem nyújtott kiemelkedőt, végre igazán csapatként funkcionáltunk.
azert hihetetlen hogy te ennyire igenytelen vagy.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#23929 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ZenZo írta:
ToreAndre írta:Egyetértek Geri! Ha el is vesztjük mindkét trófeát, ez egy sikeres, jó szezon.
Senki nem nyújtott kiemelkedőt, végre igazán csapatként funkcionáltunk.
Azért ezt nem mondanám. Ivanovics, Drogba és Ashley Cole szerintem mind kiemelkedőt nyújtottak, és annak ellenére, hogy Lampard sokszor észrevehetetlen és gyér játékkal rukkolt elő, ismét meglőtte a 20 gólt... eszméletlen, nincs rá jobb szó, ami minimum kiemelkedő.

Nálam a nagy csalódás Anelka és Malouda fél szezonnyi visszaesése, és Joe Cole szenvedése. Egyébként tényleg minden rendben, fiatalok, PF, Ballack, Mikel, Kalou, mindenki letette a magáét az asztalra.
Malouda visszaesése? Eddig sehol sem volt a csávó, idén kezdett el focizni..és szerintem egész évben jól csinálta. Az egyetlen igazi szélsőnk, aki hozta a kötelezőt...igaz más szélső nincs nagyon a csapatban..
Azért legyen negatívum. Deco lassú és körülményes és azt sem tudja hogy ki hova mozog. Ferreira nem angol élcsapat színvonal. Egy erősebb everton szint. Kettőnek lehet odaadni most az útlevelet meg egy gyümölcskosarat a több éves munkáért. Na jó, ferreira anno jó volt, ő kaphat mellé csokit is.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#23930 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Bubi írta:Persze en is nagyon buszke leszek, ha zsebrarakjuk a PL-t es az FA-t, viszont mar ideje lenne BLt nyerni! A keretunk megvan hozza, jo edzonk van, es minden tamogatast megkapnak hozza a jatekosok. Minden evben sulyos milliokat kolt a klub jatekosok igazolasara, es megsincs meg.

Nalam ez mar nem csak a CFCrol szol, ez az egesz kezdi azt a latszatot kelteni, mint pl a Holland bajnoksag, Belga bajnoksag, Nemet bajnoksag... Ezekben van par darab nagycsapat, akik a bajnoksagban ellentmondast nem turoen magukmoge utasitanak mindenkit, viszont a nemzetkozi porondon nem jutnak sokra. Ezt nem tamasztja ala a Bayern, akinek nagyon drukkolok!

Korubelul ez megy Angliaban is. Igazabol, ha matematikailag nem is, de tudni lehetett hogy iden a Manu es a Chlesea viheti el kizarolag a bajnoki cimet, mostanra mar ez biztossa is valt, viszont a BLben nem maradt szigetorszagi csapat! Nagyon csunya... Es az olyan porcelanlabu, primadonna, szogoracipellos latinokat tartjak, hozzateszem jogosan - bajnokaspiransnak, mint a Barcelona vagy az Inter. Szerintem ott lenne a helyunk, sott, tisztaban vagyok a csapat multjaval, es az Abra era elotti korulmenyekkel, de ennek ellenere en elvarom, hogy minimum a 4ed dontoig ottlegyunk. Onnan is csak akkor eshetunk ki, ha elotte vert izzadtunk az eredmenyert.

Angliat tartom a legerosebb, legnivosabb bajnoksagnak. Itt jatszak a legszebb es legkemenyebb focit, es ehhez meltatlan amit mi iden nyujtottunk nemzetkozileg, akarcsak a manu teljesitmenye.
A csapat az elmúlt 5 évből 4-ben elődöntős volt. Szerintem ez szép eredmény, bár tudom hogy a bl-ben nincsen második hely. Azért azt ne felejtsük el hogy a Bl nem más mint szerencsejáték, vannak esélyesek és azok közül a kedvezőbb sorsolású, meg az éppen jobb formában lévő csapat megnyeri. Bl-t nem lehet felépítve nyerni, az vagy jön vagy nem. Egyszer jönni fog az is, fölösleges türelmetlenkedni. Számomra a Pl-nek nagyobb presztizse van. Az meg azért egy kicsit erős hogy az angol bajnokság a holland meg belga bajnoksággal hasonlítjuk össze azért mert idén nincs angol a bl elődöntőben.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#23931 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Zsoca írta:
paco83 írta:Csak és kizárólag magam nevében szólva :
Nekem speciel sokkal jobban esik egy szép játékkal lejátszott meccs mégha ki is kapunk, mint a szenvedős de szerencsés győzelem.Sajnos utóbbiból volt jó pár az idei szezonban.
A számomra fontosabb a mutatott játék mint a különböző kupák.
Ne vedd magadra, csak viccből írom, de elmehetnél akkor Arsenal szurkolónak ezek alapján. :D:D
Ezen a szinten szep jatekkal kell sok kupat nyerni :)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#23932 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

paco83 írta:Csak és kizárólag magam nevében szólva :
Nekem speciel sokkal jobban esik egy szép játékkal lejátszott meccs mégha ki is kapunk, mint a szenvedős de szerencsés győzelem.Sajnos utóbbiból volt jó pár az idei szezonban.
A számomra fontosabb a mutatott játék mint a különböző kupák.
Ne vedd magadra, csak viccből írom, de elmehetnél akkor Arsenal szurkolónak ezek alapján. :D:D

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Játékosok

#23933 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Csak és kizárólag magam nevében szólva :
Nekem speciel sokkal jobban esik egy szép játékkal lejátszott meccs mégha ki is kapunk, mint a szenvedős de szerencsés győzelem.Sajnos utóbbiból volt jó pár az idei szezonban.
A számomra fontosabb a mutatott játék mint a különböző kupák.Persze én is örülök ha megnyerünk mindent, de ha ezt borzalmas játékkal tesszük arra nem lehet büszke az ember.
Speciel az sem zavarna ha kiesnénk a PL-ből. :D
Szóval ha tudunk szépen játszani nagyjából folyamatosan (ami az idei évről nagyon nem mondható el) akkor majd örülök és azt mondom, hogy ez egy sikeres évad volt.
Játékosokról inkább nem irok mert az már megvolt. :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#23934 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Persze en is nagyon buszke leszek, ha zsebrarakjuk a PL-t es az FA-t, viszont mar ideje lenne BLt nyerni! A keretunk megvan hozza, jo edzonk van, es minden tamogatast megkapnak hozza a jatekosok. Minden evben sulyos milliokat kolt a klub jatekosok igazolasara, es megsincs meg.

Nalam ez mar nem csak a CFCrol szol, ez az egesz kezdi azt a latszatot kelteni, mint pl a Holland bajnoksag, Belga bajnoksag, Nemet bajnoksag... Ezekben van par darab nagycsapat, akik a bajnoksagban ellentmondast nem turoen magukmoge utasitanak mindenkit, viszont a nemzetkozi porondon nem jutnak sokra. Ezt nem tamasztja ala a Bayern, akinek nagyon drukkolok!

Korubelul ez megy Angliaban is. Igazabol, ha matematikailag nem is, de tudni lehetett hogy iden a Manu es a Chlesea viheti el kizarolag a bajnoki cimet, mostanra mar ez biztossa is valt, viszont a BLben nem maradt szigetorszagi csapat! Nagyon csunya... Es az olyan porcelanlabu, primadonna, szogoracipellos latinokat tartjak, hozzateszem jogosan - bajnokaspiransnak, mint a Barcelona vagy az Inter. Szerintem ott lenne a helyunk, sott, tisztaban vagyok a csapat multjaval, es az Abra era elotti korulmenyekkel, de ennek ellenere en elvarom, hogy minimum a 4ed dontoig ottlegyunk. Onnan is csak akkor eshetunk ki, ha elotte vert izzadtunk az eredmenyert.

Angliat tartom a legerosebb, legnivosabb bajnoksagnak. Itt jatszak a legszebb es legkemenyebb focit, es ehhez meltatlan amit mi iden nyujtottunk nemzetkozileg, akarcsak a manu teljesitmenye.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#23935 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:Egyetértek Geri! Ha el is vesztjük mindkét trófeát, ez egy sikeres, jó szezon.
Senki nem nyújtott kiemelkedőt, végre igazán csapatként funkcionáltunk.
Azért ezt nem mondanám. Ivanovics, Drogba és Ashley Cole szerintem mind kiemelkedőt nyújtottak, és annak ellenére, hogy Lampard sokszor észrevehetetlen és gyér játékkal rukkolt elő, ismét meglőtte a 20 gólt... eszméletlen, nincs rá jobb szó, ami minimum kiemelkedő.

Nálam a nagy csalódás Anelka és Malouda fél szezonnyi visszaesése, és Joe Cole szenvedése. Egyébként tényleg minden rendben, fiatalok, PF, Ballack, Mikel, Kalou, mindenki letette a magáét az asztalra.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#23936 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Wisey írta:
ToreAndre írta:Egyetértek Geri! Ha el is vesztjük mindkét trófeát, ez egy sikeres, jó szezon.
Senki nem nyújtott kiemelkedőt, végre igazán csapatként funkcionáltunk.
egy "sikeres" szezonhoz legalább egy kupára szükségünk lenne azért ;)
Én valahogy úgy vagyok vele, hogy az FA kupa már nem lenne olyan nagy értékű, mert már tavaly vigasztalódtunk vele és akkor örültem is neki, de idén már nem tudná betölteni ezt a szerepet.
A PL-t innen már meg kell nyerni, mert szép szezon ide, lőtt gólok oda, mindenkinek keserű lenne a szája íze, ha 1-2 fordulóval a vége előtt buknánk el azt, amiért majd' 1 éven át küzdött a csapat. (Sőt, papíron mindenképpen az utolsó fordulóban buknánk el, ha úgy alakulna). Szóval ez azért nagyon rossz lenne.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Játékosok

#23937 Hozzászólás Szerző: Wisey »

ToreAndre írta:Egyetértek Geri! Ha el is vesztjük mindkét trófeát, ez egy sikeres, jó szezon.
Senki nem nyújtott kiemelkedőt, végre igazán csapatként funkcionáltunk.
egy "sikeres" szezonhoz legalább egy kupára szükségünk lenne azért ;)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#23938 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Egyetértek Geri! Ha el is vesztjük mindkét trófeát, ez egy sikeres, jó szezon.
Senki nem nyújtott kiemelkedőt, végre igazán csapatként funkcionáltunk.
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#23939 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Etelkozi írta:Érthető, hogy úgy tekintünk vissza erre a szezonra, hogy sikeres. Most.
Én azonban nagyon félek tőle, hogy a puklinál könnyen romba dőlhet ez az egész.

És szerintem, ez után a szezon után, ahol tényleg végig ott voltunk elől, szarta a csapat gólokat, szépen, jól és eredményesen játszott, ha mégis csak 2. leszünk, fel fogunk mérgünkben, dühünkben robbani.

Látni, ahogy a veresek csókolgatják a kupát...

Brrr....

Szóval várjuk meg a vasárnapot, hogy első helyről fussunk a pukli meccs után neki a Wigannak.
még ha el is szúrjuk ezt a bajnokságot, igazából az sem fog zavarni. Tetszett a csapat idei játéka és tudom hogy lesz még bajnok a Chelsea. Jövőre lehet hogy még több fiatal lesz a csapatban és ez is jó hír. Az meg főleg hogy ancelottit nem piszkálgatják a padon és úgy tünik hosszú idő után ismét van olyan edző aki 1 évnél tovább van a padon.

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Játékosok

#23940 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Érthető, hogy úgy tekintünk vissza erre a szezonra, hogy sikeres. Most.
Én azonban nagyon félek tőle, hogy a puklinál könnyen romba dőlhet ez az egész.

És szerintem, ez után a szezon után, ahol tényleg végig ott voltunk elől, szarta a csapat gólokat, szépen, jól és eredményesen játszott, ha mégis csak 2. leszünk, fel fogunk mérgünkben, dühünkben robbani.

Látni, ahogy a veresek csókolgatják a kupát...

Brrr....

Szóval várjuk meg a vasárnapot, hogy első helyről fussunk a pukli meccs után neki a Wigannak.

Válasz küldése