Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#23941 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Azért én gondolkodás nélkül aláírnék két 1-0ás győzelmet a maradék két bajnokin. :D

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#23942 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Én is egyetértek.
Szerintem meglesz a bajnokság és a kupa is. Remek szezon volt, remek teljesítmények.
Malouda feltámadt, Lampard és Drogba hozta a szokásosat, Iva berobbant, a fiatalok sosem látott esélyt kaptak. Carlo első évében eddig jutott. Nagy szó szerintem. 3szor lőttünk 7 gólt, már önmagában is hihetetlen.
7 gól kell a 100-hoz, szerintem összejöhet. Kellő önbizalommal ütjük a Pool-t az Anfield-en és szórunk egy ötöst a Wigan-nek. Ennyi.:-)
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#23943 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

szpecnaz írta:Szerintem nem volt rossz idény. A csapat fosta a gólokat...ennyi gólt bajnokságban szerintem még sohasem lőttünk. A csapat egy kupát biztos bezsebel, sőt talán 2-t is, az meg hogy kiscsapatok ellen meccseket elbuktunk...és?...Ha azokat behúzzuk akkor veretlenül vagyunk bajnokok, ami meg lehetetlen(anno az arsenalnak nem kis szerencséje volt)...a nagyokat eddig oda-vissza vertük, ami még murival sem volt meg....na és a bl kudarc...azt elcseszte carlo, de jövőre majd okosabb lesz...naivság azt gondolni hogy minden évben megnyerünk mindent mert mi vagyunk a chelsea...
Teljesen egyetértek. Én sem értem a fanyalgókat, rendben, voltak mélypontok a szezonban, de melyikben nincs? És miért van az hogy azt gondoljátok, minden meccset meg kell és lehet nyerni?
Néha olyan érzésem van, hogy a MU-nak csak a győzelmeit veszitek számításba amikor a szezonról filóztok, a Chelsea-nél pedig csak azokat a meccseket, amikor nem nyertünk.

(apropó gólrekord: 2 meccs alatt 5öt kéne lőni, hogy PL rekordot döntsünk)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#23944 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Szerintem nem volt rossz idény. A csapat fosta a gólokat...ennyi gólt bajnokságban szerintem még sohasem lőttünk. A csapat egy kupát biztos bezsebel, sőt talán 2-t is, az meg hogy kiscsapatok ellen meccseket elbuktunk...és?...Ha azokat behúzzuk akkor veretlenül vagyunk bajnokok, ami meg lehetetlen(anno az arsenalnak nem kis szerencséje volt)...a nagyokat eddig oda-vissza vertük, ami még murival sem volt meg....na és a bl kudarc...azt elcseszte carlo, de jövőre majd okosabb lesz...naivság azt gondolni hogy minden évben megnyerünk mindent mert mi vagyunk a chelsea...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#23945 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Kis érdekesség. Bár még nincs 21 éves, de Jack Cork másodjára esett ki valamelyik bajnokságból. 2 éve a Scunthorpe-pal a Championshipből, idén a Burlney-vel a Premier League-ből. (Sőt, egészen tavaly januárig tagja volt a később kieső S'oton-nak is)
Pedig mindenhol csapata egyik legjobbja volt...:-)
Only one Di Matteo!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#23946 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Speedie írta:Ahogy elnézem Alex nagyon sokat tanul Ricky-től mer lassan már ő is olyan elegánsan fog játszani..:) Hutcie meg amit művelt káprázatos..de viszont Iva nem volt az igazi középen..:) :roll:
Az hogy hutchie kaprazatos volt, enyhe tulzas. Az hogy Hutchie magabiztos volt, igaz. Ivanovics meg sztem pazarul jatszott, Alexel egyetemben!

Blueflag írta:Valaki elmondaná, miért volt ez egy csúnya idény? Majd utána én is leírom, miért nem volt az, most nincs időm rá.
Reszemrol a korai BL kieses elegge bearnyekolja az egesz szezont, tovabba; A szezonban par meccset kiveve- koztuk a mait - nem ereztem azt a 2005-os magabiztossagot (2005 ota folyamatosan eltunik). Pontokat veszitettunk olyan csapatoktol, akiket
ha megvertunk volna, marpedig megkellett volna, akkor mar elozo elotti meccsen unnepelhettuk volna a bajnoki cimet... Sott..
Nagyon hianyzott a jatekunkbol valami, ami pl a mai napon megvolt.
Es hat kikaptunk a Citytol otthon, ami nekem nagyon fajt!
Viszont az ideny pozitivumai szerintem Zsirkov es Ivanovic, nekik nagyon orulok.
Plusz persze remelem visszuk a PL-t es az FA-t ami egyaltalan nem rossz!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Játékosok

#23947 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Blueflag írta:Valaki elmondaná, miért volt ez egy csúnya idény? Majd utána én is leírom, miért nem volt az, most nincs időm rá.
Szerinted a játékunk milyen volt?Ezen felül CA balfaszkodásai (bocs Bubi :D ) a cserékkel és a kezdővel (legfőképp Deco-val).
Tömören ennyi.

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Játékosok

#23948 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Ahogy elnézem Alex nagyon sokat tanul Ricky-től mer lassan már ő is olyan elegánsan fog játszani..:) Hutcie meg amit művelt káprázatos..de viszont Iva nem volt az igazi középen..:) :roll:
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#23949 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Valaki elmondaná, miért volt ez egy csúnya idény? Majd utána én is leírom, miért nem volt az, most nincs időm rá.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Játékosok

#23950 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Bubi írta:szvsz ez egy csunya ideny volt.
Úgy fest csak ebben értünk egyet. :D
A többit nem is kommentelném....majd meccs után. :P
Remélem nézni is tudom.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#23951 Hozzászólás Szerző: Bubi »

paco83 írta:
Tehát összegezve CA egy balfasz. :D
Bruma középső védő, legalábbis nálunk ott játszik.Nekem mindegy hogy kölcsön mennek vagy maradnak csak fejlődjenek és épüljenek be a csapatba.Nem kéne úgy járni mint Glen Johnson-al.
Szerintem nem balfsz, varom a nyarat, es a kovetkezo idenyt!:) Igaz, meg ennek sincs vege, de hiaba jo az FA es a Bajnoksag, szvsz ez egy csunya ideny volt.

En ugytudom, hogy Bruma jobbszelso bekk, es nalunk is azt jatszott a nagycsapatban.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Luisss
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010. április 7., szerda 11:25
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#23952 Hozzászólás Szerző: Luisss »

Ha komolyan gondolják hogy a következő szezonban 5 fiatal játékos a keret tagja lesz annak csak örülni lehet.Már jó páran megérdemelnék hogy ott legyen az első csapatnál.Az én vélemény hogy ki az a 5 játékos:Mancienne,Stoch,Van Anhoolt,Borini,Kakuta.De rajtuk kívül is van még jó pár játékos akit már lassan be lehetne építeni az első csapatba,és remélem is hogy komolyan gondolják a csapatnál ezt a dolgot.

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Játékosok

#23953 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Hegee írta:Nem lesz könnyű dolga CA-nak, a köv. szezonban. Van két klasszis jobb, ill. bal oldali védője. Ha Bos visszatér, akkor igazán nemtom eldönteni kit lenne a hasznosabb a kezdőbe rakni. Bár amit Iva sérülése elött művelt az nemvolt semmi. Iva vs. Bos.
Ash. vs. Zhirkov de ha Zhirkovot nem szélső védőnek vesszük hanem szélső kp-nak akkor Malouda vs. Zhirkov.
Nem hangzik rosszul. :lol:
Azthizem e téren bármely csapat cserélne velünk. :roll: :)
Ahogy Malouda játszik a bal oldalon az utóbbi időben,semmi kétség,hogy ő lesz a kezdő és nem Yuri...Yuri csak akkor kerülhetne a bal szélre,ha valami ilyesmit játszanánk:
----kapus----
védő-védő-védő-védő
---kp---kp---Yuri
---cs---cs---Florent
Farewell Didier!

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Játékosok

#23954 Hozzászólás Szerző: Keppi »

Hegee írta:Nem lesz könnyű dolga CA-nak, a köv. szezonban. Van két klasszis jobb, ill. bal oldali védője. Ha Bos visszatér, akkor igazán nemtom eldönteni kit lenne a hasznosabb a kezdőbe rakni. Bár amit Iva sérülése elött művelt az nemvolt semmi. Iva vs. Bos.
Ash. vs. Zhirkov de ha Zhirkovot nem szélső védőnek vesszük hanem szélső kp-nak akkor Malouda vs. Zhirkov.
Nem hangzik rosszul. :lol:
Azthizem e téren bármely csapat cserélne velünk. :roll: :)
Ez a kérdés ha reálisan nézzük a dolgokat megint csak a szezon elején lesz aktuális, utána úgyis tele leszünk sérültekkel mint mindig..
Egyébként én valami olyasmit tudnék elképzelni, hogy:

Iva - Carv/Alex - Terry - AC
Essien
Bosingwa - Lamps - Zhirkov
Drogba - Malouda

Aztán a két csatárt lehet variálni, és igazából a két szélső kp (Bos & Zhirkov is felfutnak, ha meg nagyon támadni kell, akkor Essien mellé lép fel Iva meg AC és csak 2 középső védő marad hátul.
:)

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#23955 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Hegee írta:Nem lesz könnyű dolga CA-nak, a köv. szezonban. Van két klasszis jobb, ill. bal oldali védője. Ha Bos visszatér, akkor igazán nemtom eldönteni kit lenne a hasznosabb a kezdőbe rakni. Bár amit Iva sérülése elött művelt az nemvolt semmi. Iva vs. Bos.
Ash. vs. Zhirkov de ha Zhirkovot nem szélső védőnek vesszük hanem szélső kp-nak akkor Malouda vs. Zhirkov.
Nem hangzik rosszul. :lol:
Azthizem e téren bármely csapat cserélne velünk. :roll: :)
Mondjuk AC helye abszolút bérelt a kezdőben, itt csak az Iva vs. Bos harc kimenetele lesz kérdéses. További hasonló gondokat kívánok Carlonak! :D
211! NEW RECORD!

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#23956 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

Gábor írta:Ez jobban nézne ki:
Iva--Alex--Terry--Cole
Ivát még nagyon nem láthattuk középhátvédként,de emlékeim szerint már játszott ott.Nos,jobb hátvédnek nagyon jól bevált és én inkább hagynám ott kibontakozni,mint egy jóval erősebb KH duó mellé berakni 3. embernek(cserepad).
Ivanovic nagyon gyors.Pont ezért játszik inkább a szélen.Egy KH játékához erő,gyorsaság és precizitás kell...E műfajokból csak 1 van amiből jobb mondjuk Terrynél és Alexnél,az pedig az előbb említett gyorsaság...
Ha játszhatna Terry biztos ez lenne ...

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Játékosok

#23957 Hozzászólás Szerző: Gábor »

tomi87 írta:
Chris22 írta:
Gábor írta:Branislav Ivanovic kezdőként lép ma pályára a Stoke City ellen,méghozzá John Terry helyén,középhátvédként...
Forrás:Chelseafc.com
+
Egy olyat olvastam a SkySportson egy CA nyilatkozatból,hogy a következő idényben lényegesen nagyobb szerepet kapnak majd a fiatalok.Még egy olyat is olvastam,mintha azt mondta volna,hogy a 2010-11-es szezonban 5 fiatal lesz a kezdőcsapat tagja! :shock:
A végén még jobb lesz mint Terry és kiszorítja a kezdőből :D
Inkább Alex-et és Carvalho-t szoríthatná ki,a következő szezonban megnéznék egy Bosingwa-Ivanovics-Terry-A.Cole védelmet!
Ez jobban nézne ki:
Iva--Alex--Terry--Cole
Ivát még nagyon nem láthattuk középhátvédként,de emlékeim szerint már játszott ott.Nos,jobb hátvédnek nagyon jól bevált és én inkább hagynám ott kibontakozni,mint egy jóval erősebb KH duó mellé berakni 3. embernek(cserepad).
Ivanovic nagyon gyors.Pont ezért játszik inkább a szélen.Egy KH játékához erő,gyorsaság és precizitás kell...E műfajokból csak 1 van amiből jobb mondjuk Terrynél és Alexnél,az pedig az előbb említett gyorsaság...
Farewell Didier!

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Játékosok

#23958 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Chris22 írta:
Gábor írta:Branislav Ivanovic kezdőként lép ma pályára a Stoke City ellen,méghozzá John Terry helyén,középhátvédként...
Forrás:Chelseafc.com
+
Egy olyat olvastam a SkySportson egy CA nyilatkozatból,hogy a következő idényben lényegesen nagyobb szerepet kapnak majd a fiatalok.Még egy olyat is olvastam,mintha azt mondta volna,hogy a 2010-11-es szezonban 5 fiatal lesz a kezdőcsapat tagja! :shock:
A végén még jobb lesz mint Terry és kiszorítja a kezdőből :D
Inkább Alex-et és Carvalho-t szoríthatná ki,a következő szezonban megnéznék egy Bosingwa-Ivanovics-Terry-A.Cole védelmet!
Chelsea The Pride Of London

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#23959 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Gábor írta:Branislav Ivanovic kezdőként lép ma pályára a Stoke City ellen,méghozzá John Terry helyén,középhátvédként...
Forrás:Chelseafc.com
+
Egy olyat olvastam a SkySportson egy CA nyilatkozatból,hogy a következő idényben lényegesen nagyobb szerepet kapnak majd a fiatalok.Még egy olyat is olvastam,mintha azt mondta volna,hogy a 2010-11-es szezonban 5 fiatal lesz a kezdőcsapat tagja! :shock:
A végén még jobb lesz mint Terry és kiszorítja a kezdőből :D

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Játékosok

#23960 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

Gábor írta:Branislav Ivanovic kezdőként lép ma pályára a Stoke City ellen,méghozzá John Terry helyén,középhátvédként...
Forrás:Chelseafc.com
+
Egy olyat olvastam a SkySportson egy CA nyilatkozatból,hogy a következő idényben lényegesen nagyobb szerepet kapnak majd a fiatalok.Még egy olyat is olvastam,mintha azt mondta volna,hogy a 2010-11-es szezonban 5 fiatal lesz a kezdőcsapat tagja! :shock:
Ennek nagyon örülök, mert bejött a számításom, amit a Keret, kezdőcsapat topikban írtam, méghozzá, hogy Iva középen kezd.

Válasz küldése