Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#24001 Hozzászólás Szerző: misakd »

Huu nincs olyan komoly csapat a PLben amelyik atlageletkorban idösebb nalunk :? Deco,Hilario,Belletti,ferreira mehet de én Ballcknak is javasolnam a tavozast,Carvalhoval nem tom mi legyen, Anelka ha menne örülnék neki, Joey megint nagy kerdöjel

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#24002 Hozzászólás Szerző: Dízel »

uhh tényleg, csúnyán benéztem a csapat átlag életkorát :oops: sorry.
de a 4 nagyból mi vagyunk a legidősebbek.

Avatar
Pacal
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2010. április 22., csütörtök 19:07
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Játékosok

#24003 Hozzászólás Szerző: Pacal »

kuningas írta:Nem ártana ha nyáron jönne legalább 4-5 minőségi fiatal,pl:Agüero,illetve az Anderlechtből Lukaku.
Csatlakozom ahhoz amit irtál. Nem ártana sok tehetséges fiatal igazolása lehetőleg jó áron!!
Blue is the color!
Football is the game!

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Játékosok

#24004 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Dízel írta:elég ránézni pl csapatok átlagéletkorára. mi vagyunk a legidősebbek.

http://www.transfermarkt.co.uk/en/premi ... b_GB1.html" onclick="window.open(this.href);return false;

belletti tuti megy, deco is mehetne, Hilario is, Ferreira-t csak akkor ha van kivel pótolnunk, mert van... csak nem kéne kölcsön adogatni mindenkit. Carvalho még mindig a világ egyik legjobbja, minőségi csere!
én ezeket a játékosokat is csak ugy adnám el, ha igazolunk helyettük... minden utcalány évbe ez van h. lesérül egy poszton 2-3 játékos, pl idén baloldalt. + a védelmünk több mint fele kidőlt, mikor Maloudanak kellett balhátvédet játszania...
Szerintem ha jobban megnézed akkor látod hogy nem mi vagyunk a legidősebbek."Csupán" az ötödik legidősebb.Viszont pénzbe mi vagyunk legjobbak bár azt nem tudom hogy a második mit jelent.

kuningas
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2010. március 18., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#24005 Hozzászólás Szerző: kuningas »

Nem ártana ha nyáron jönne legalább 4-5 minőségi fiatal,pl:Agüero,illetve az Anderlechtből Lukaku.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#24006 Hozzászólás Szerző: Dízel »

elég ránézni pl csapatok átlagéletkorára. mi vagyunk a legidősebbek.

http://www.transfermarkt.co.uk/en/premi ... b_GB1.html" onclick="window.open(this.href);return false;

belletti tuti megy, deco is mehetne, Hilario is, Ferreira-t csak akkor ha van kivel pótolnunk, mert van... csak nem kéne kölcsön adogatni mindenkit. Carvalho még mindig a világ egyik legjobbja, minőségi csere!
én ezeket a játékosokat is csak ugy adnám el, ha igazolunk helyettük... minden utcalány évbe ez van h. lesérül egy poszton 2-3 játékos, pl idén baloldalt. + a védelmünk több mint fele kidőlt, mikor Maloudanak kellett balhátvédet játszania...

Avatar
sadam
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2009. május 3., vasárnap 14:34
Kedvenc játékos: J.Cole
Kedvenc exjátékos: A.Robben

Re: Játékosok

#24007 Hozzászólás Szerző: sadam »

Bubi írta:Ezzel nem értek egyet.Anelkának és JC-nek se megy mostanában valami fényesen.Deco-ról meg ne is beszéljünk.Mégis ott vannak a kezdőben vagy a kezdő környékén.Ez tisztán CA balfaszsága.
ezzel egyetértek

CA egy nagyon jó edző, de nem a Chelseaben
igaz, hogy vezetjük a bajnokságot, de valami nem jó
túl sok az oreg a csapatban, nagyon el kéne egy kis fiatalitas
Ballack, Deco, Ferreira, Carvalho, Belletti, Hilario mind mehetne
a helyükre meg csak 25 év alattiak, mert még igy is marad elég sok tapasztalt játékosunk, akik viszik a csapatot, a fiatalok meg egy kis életet visznek a játékba

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Játékosok

#24008 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Bubi írta:Sturridge-rol meg annyit, hogy az edzeseken Carlo latja, hogy hogyan teljesit a srac, es ha egy Anelka, vagy Joe Cole mellett nem jut kezdobe, de meg lehetoseghez sem, akkor ott valami bibi van. C.A. nem hulye, jatszatna, ha azt latna, hogy tud adni valamit a csapatnak.
Ezzel nem értek egyet.Anelkának és JC-nek se megy mostanában valami fényesen.Deco-ról meg ne is beszéljünk.Mégis ott vannak a kezdőben vagy a kezdő környékén.Ez tisztán CA balfaszsága.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#24009 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pacal írta:Gondolkoztam, hogy fiatalitani kellene a csapatot meg kellene egy jó támadó és akkor döbbentem rá egy nagyon fontos kérdésre.Sturridgével mivan? Eszméletlen jó csatárnak tartom a korához képest. De miért nem játszatja Anchelotti? Mi a baj vele? Elég sokszor nézek Chelsea meccset de én még sose láttam kezdőbe, de még cserébe se. Remélem sok értő arc :D meg válaszolja a kérdésemet!

Nem en vagyok itt a legertobb, de talan tudok nemileg segiteni :)

A ligakupat, illetve FA kupat szanta C.A. a fiataloknak, igy is lett nagyjabol. Azthiszem Sturridge vezeti a hazi gollovo listat az FA kupaban! Rendszeresen kezdokent, vagy epp cserekent rugott golokat. Osszesen nem tudom hanyat, de nemsokara le fogja itt irni valaki.

Sturridge nagyon akar, de en ahany meccset lattam, mindig az jott le, hogy meg egy kicsit fejlodnie kell. Sok labda megy el rajta, az 1:1eket rendszeresen elsieti! Kicsit talan izgul, de latszik rajta, hogy bizonyitani akar. Talan jovore mar tobbet lathatunk tole, egy kolcsonadas is jot tenne neki, akarcsak; Brumanak, Aanholtnak, Borininek, Maticnak, kakutanak, ugy mint; Stochnak es Manciennenek. Utobbi ketto eszmeletlen jol teljesitett kolcsonben, reszemrol nagy remenyekkel varom oket haza!

Sturridge-rol meg annyit, hogy az edzeseken Carlo latja, hogy hogyan teljesit a srac, es ha egy Anelka, vagy Joe Cole mellett nem jut kezdobe, de meg lehetoseghez sem, akkor ott valami bibi van. C.A. nem hulye, jatszatna, ha azt latna, hogy tud adni valamit a csapatnak.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pacal
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2010. április 22., csütörtök 19:07
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Játékosok

#24010 Hozzászólás Szerző: Pacal »

Gondolkoztam, hogy fiatalitani kellene a csapatot meg kellene egy jó támadó és akkor döbbentem rá egy nagyon fontos kérdésre.Sturridgével mivan? Eszméletlen jó csatárnak tartom a korához képest. De miért nem játszatja Anchelotti? Mi a baj vele? Elég sokszor nézek Chelsea meccset de én még sose láttam kezdőbe, de még cserébe se. Remélem sok értő arc :D meg válaszolja a kérdésemet!
Blue is the color!
Football is the game!

Avatar
sadam
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2009. május 3., vasárnap 14:34
Kedvenc játékos: J.Cole
Kedvenc exjátékos: A.Robben

Re: Játékosok

#24011 Hozzászólás Szerző: sadam »

Cechnek 2013-ig van szerződése

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#24012 Hozzászólás Szerző: broduer »

Bocsi a kérdést de nem tudjátok véletlenül ,hogy Cech szerzödése mikor jár le?

Avatar
Greench
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2008. január 29., kedd 23:02
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Játékosok

#24013 Hozzászólás Szerző: Greench »

BlueBlood1993 írta: (tudom, LFS eröltette, de nem kellett volna engedni)
Itt a pont. Quaresma is igy volt, ő meg semmit nem csinált : :lol:
Chelsea mindenek felett! GO BLUES!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3614
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#24014 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Az átigazolási topikban nosztaligáztam, és már 4 éve sem akarta senki Decot, és milyen igazuk lett:

Tore:
"Deco egy pöcs, színészmesterséggel bíró, hülye porugéze. Nehogy jöjjön. Elég baj az, hogy tele vagyunk portugálokkal."

CFCBoy:
"de deco???? Ő 1 mandínerkirály, Robben sokkal jobb, és gyorsabb, deco meg sem közelíti.......remélem senki nem jön, és senki nem megy, főleg nem a barcához, v onnan jönnek"

Abranak anno csak el kellett volna ezeket olvasni, ha magától már nem látta be, hogy Deco gyenge játékos... (tudom, LFS eröltette, de nem kellett volna engedni)

Ezt csak érdekességképpen írtam be, nem azért, hogy a portugált agyon szidjam.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3200
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#24015 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Zsoca írta:
tomi87 írta: Én már azon se lepődnék meg,ha csak augusztus-ban játszana legközelebb :evil: !
Én leginkább ennek is örülnék. Kétlem, hogy tudna olyan formát futni, amivel bármi hatása is lenne az utolsó pár meccsünkre. Inkább menjünk biztosra vele.
A tavalyi sérülése után is elképesztő formában tért vissza, biztos emlékszel még a Juve elleni meccsre, vagy a csizmaszárral bepörgetett góljára.
211! NEW RECORD!

Avatar
Luisss
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010. április 7., szerda 11:25
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#24016 Hozzászólás Szerző: Luisss »

miller írta:
Luisss írta:Na úgy néz ki hogy Agüero jönni fog!Ennek örülök,mert szükség van egy ilyen fiatal gólerős gyors csatárra.Elég jó oldalon lehet olvasni,hogy nyilatkozik.Azt mondja hogy a Chelsea megfelelő csapat lenne a számára mert egy rendkívül jó csapat.Sok jó játékos van benne és szerinte sokat tanulhatna Dorgbától,és Lampardtól is. :) :D
azt nem mutatnád meg esetleg, hogy melyik az a jó oldal,ahol ezt lehet olvasni? :)

A Skysports-on írták :)

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24017 Hozzászólás Szerző: miller »

Luisss írta:Na úgy néz ki hogy Agüero jönni fog!Ennek örülök,mert szükség van egy ilyen fiatal gólerős gyors csatárra.Elég jó oldalon lehet olvasni,hogy nyilatkozik.Azt mondja hogy a Chelsea megfelelő csapat lenne a számára mert egy rendkívül jó csapat.Sok jó játékos van benne és szerinte sokat tanulhatna Dorgbától,és Lampardtól is. :) :D
azt nem mutatnád meg esetleg, hogy melyik az a jó oldal,ahol ezt lehet olvasni? :)
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Avatar
Luisss
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010. április 7., szerda 11:25
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#24018 Hozzászólás Szerző: Luisss »

Na úgy néz ki hogy Agüero jönni fog!Ennek örülök,mert szükség van egy ilyen fiatal gólerős gyors csatárra.Elég jó oldalon lehet olvasni,hogy nyilatkozik.Azt mondja hogy a Chelsea megfelelő csapat lenne a számára mert egy rendkívül jó csapat.Sok jó játékos van benne és szerinte sokat tanulhatna Dorgbától,és Lampardtól is. :) :D

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#24019 Hozzászólás Szerző: Dízel »

miért kellett elengedni az ANK-ra :x :x :x
óriási felelőtlenség és hiba volt :evil: vele is meg a chelseavel is kibasztak, de én inkább őt sajnálom, megint elment jó fél év az életéből hogy nem tett semmit hozzá a csapatjátékához :?

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Játékosok

#24020 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Zsoca írta:
tomi87 írta: Én már azon se lepődnék meg,ha csak augusztus-ban játszana legközelebb :evil: !
Én leginkább ennek is örülnék. Kétlem, hogy tudna olyan formát futni, amivel bármi hatása is lenne az utolsó pár meccsünkre. Inkább menjünk biztosra vele.
Azért a VB-n szükség lenne rá a válogatott-ban :roll: !
Chelsea The Pride Of London

Válasz küldése