Andre Villas-Boas

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Andre Villas-Boas

#2021 Hozzászólás Szerző: gerawba »

kdako írta:
gerawba írta:
kdako írta:Tegnap magabiztosan írtam, hogy nevének ejtése Vijjász-Boász, de elbizonytalanodtam. A portugálok elvileg nem ejtik j-nek a két l-t, szóval Vilász-Boász lenne. De meghallgattam pár videóban a portugálok kiejtését, és ami feltűnt, hogy az első Sz-t nem ejtik, de a j és a l kérdésében nem egységesek...
Szerintem meg írjátok be google translatorbe, és hallgassátok meg, erre már rég van rendes algoritmus (magyarul úgy olvassa fel a gép, ahogy ejtik portugálul)
http://www.youtube.com/watch?v=y2TUL_B73Lg" onclick="window.open(this.href);return false;
Én nem tudom ez milyen dal, de ezt sztem vmi angol csávó énekli. (magyarul neki is annyi köze van a jó kiejtéshez, mint nekünk)

http://www.youtube.com/watch?v=rS3JzTac0qg" onclick="window.open(this.href);return false;
1.40-nél mintha megköszönné Villas-Boasnak a riporter.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Andre Villas-Boas

#2022 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

gerawba írta:Amúgy baromi jó stílusa van, ami az öltözködését illeti... Nálam veri JM-et. :D
Nekem is nagyon bejön. :D

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Andre Villas-Boas

#2023 Hozzászólás Szerző: kdako »

gerawba írta:
kdako írta:Tegnap magabiztosan írtam, hogy nevének ejtése Vijjász-Boász, de elbizonytalanodtam. A portugálok elvileg nem ejtik j-nek a két l-t, szóval Vilász-Boász lenne. De meghallgattam pár videóban a portugálok kiejtését, és ami feltűnt, hogy az első Sz-t nem ejtik, de a j és a l kérdésében nem egységesek...
Szerintem meg írjátok be google translatorbe, és hallgassátok meg, erre már rég van rendes algoritmus (magyarul úgy olvassa fel a gép, ahogy ejtik portugálul)
http://www.youtube.com/watch?v=y2TUL_B73Lg" onclick="window.open(this.href);return false;
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Andre Villas-Boas

#2024 Hozzászólás Szerző: kdako »

Anti írta:
Egyébként fonetikusan hogy mondják?

Vijja-Boa
vagy Villa-Boa
vagy Villa-Boas

én az elsőre gondolok, de hát nemtudok portugálul... :)
A második sz-t kimondják, az elsőt nem mindenki, és a j-l vita sem eldöntött. De nyomozok tovább.
GO BLUES!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Andre Villas-Boas

#2025 Hozzászólás Szerző: gerawba »

kdako írta:Tegnap magabiztosan írtam, hogy nevének ejtése Vijjász-Boász, de elbizonytalanodtam. A portugálok elvileg nem ejtik j-nek a két l-t, szóval Vilász-Boász lenne. De meghallgattam pár videóban a portugálok kiejtését, és ami feltűnt, hogy az első Sz-t nem ejtik, de a j és a l kérdésében nem egységesek...
Szerintem meg írjátok be google translatorbe, és hallgassátok meg, erre már rég van rendes algoritmus (magyarul úgy olvassa fel a gép, ahogy ejtik portugálul)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Andre Villas-Boas

#2026 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Leginkább az europa ligába figyeltem, de a portugál kupa döntőt is láttam, hihehetetlen hogy együtt tud élni a csapattal. A kupa döntőben is égtek és pillanatok alatt, olyan hepajt csapott, hogy rúgtak még a félidő előtt 3 gólt :D . Nagyon jól bele tud nyúlni a meccsekbe.

Az meg hogy minden meccsen támadólag lép fel (nem véletlen a 3-4 lőtt gól, szinte minden meccsén a porto-ban), a játéka nagyban a szélekre épül és a labdatartásra, csak hab a tortán. Az biztos hogy olyan unalmas meccseink nem lesznek egy darabig, mint tavaly volt jónéhány 8)

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Andre Villas-Boas

#2027 Hozzászólás Szerző: Anti »

Én csak abban reménykedek, hogy töltse ki minimum a 3 éves kontraktusát, és azt hosszabbitsa meg azután. Nagyon nem örülnék ha 15milcsi után már jövőre távozna...

Egyébként fonetikusan hogy mondják?

Vijja-Boa
vagy Villa-Boa
vagy Villa-Boas

én az elsőre gondolok, de hát nemtudok portugálul... :)
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Andre Villas-Boas

#2028 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

gerawba írta:Amúgy baromi jó stílusa van, ami az öltözködését illeti... Nálam veri JM-et. :D
Akkor nem velem van a gond, mert masnak is feltunt :)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Andre Villas-Boas

#2029 Hozzászólás Szerző: kdako »

Tegnap magabiztosan írtam, hogy nevének ejtése Vijjász-Boász, de elbizonytalanodtam. A portugálok elvileg nem ejtik j-nek a két l-t, szóval Vilász-Boász lenne. De meghallgattam pár videóban a portugálok kiejtését, és ami feltűnt, hogy az első Sz-t nem ejtik, de a j és a l kérdésében nem egységesek...
GO BLUES!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Andre Villas-Boas

#2030 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Amúgy baromi jó stílusa van, ami az öltözködését illeti... Nálam veri JM-et. :D
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Andre Villas-Boas

#2031 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Végre megérkezett, egy karakteres, fiatal, 4-3-3-as támadó felfogású ember!

4-5 gólokat rúgott a csapata EL elődöntőkben, portugál kupa döntőben és még sorolhatnám. Tudom, ez más csapat, más emberek, de ha csak kicsit jobban a saját szemléletére tudja alakítani a brigádot, nagyon jó meccseink lesznek. És végre nem kell többet a dögunalmas, olaszos, totyogós, elavult "gyémánt" meg f@szom tudja milyen dolgokat nézni...

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Andre Villas-Boas

#2032 Hozzászólás Szerző: Ramox »

Szerintem meg ne hasonlítson Mourinho-ra... Maradjon gentleman, nyerjen több kupát, legyen sikeresebb, és maradjon jóval tovább mint Mou.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Andre Villas-Boas

#2033 Hozzászólás Szerző: laczze »

dankodavid írta:
Verusss írta:Örülök! :) (Egyelőre) Remélem nemsokára egyre jobban és többmindenben fog hasonlítani Mourinho-ra! :D
Eloszor a nyilatkozatai stilusaban kezdjen el hasonlitani Mou-ra, aztan johet a tobbi :)
nem nem, először a csapat teljesítményén és kupákban kezdjen el hasonlítani, aztán jöhet a többi :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Andre Villas-Boas

#2034 Hozzászólás Szerző: frentzen »

dankodavid írta:
Verusss írta:Örülök! :) (Egyelőre) Remélem nemsokára egyre jobban és többmindenben fog hasonlítani Mourinho-ra! :D
Eloszor a nyilatkozatai stilusaban kezdjen el hasonlitani Mou-ra, aztan johet a tobbi :)
We are strong we are the best
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Andre Villas-Boas

#2035 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Nagyon nem örültem, mikor elküldtük Carlot, de ha már megtörtént, akkor talán valóban Boas a legjobb opció.

Azt, hogy Hiddinket itt néhányan a világ legjobbjának tartják egy olyan fél év miatt, amikor sok minden összejött, arra sok szót pazarolni nem érdemes, mert orbitális baromság, no meg aztán vele tényleg nem lehetne hosszú távra tervezni. (bár ez a hosszú távra tervezés a Chelseanél hülyeség, kár figyelembe venni, hogy hány éves az edző, mert max. 3-4 évig húzzák)

Na, hát gondolom AVB-nek nincs gond a motivációval, ambiciózusnak tűnik (meg nyilván az is), remélem beváltja a hozzá fűzött reményeket, mert szimpatikus figura. Pénzt kapni fog dögivel, innentől kezdve nem nagyon lehet kifogás.
HAZARD = Messi+Ronaldo

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Andre Villas-Boas

#2036 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Verusss írta:Örülök! :) (Egyelőre) Remélem nemsokára egyre jobban és többmindenben fog hasonlítani Mourinho-ra! :D
Eloszor a nyilatkozatai stilusaban kezdjen el hasonlitani Mou-ra, aztan johet a tobbi :)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Verusss
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 20:03
Kedvenc játékos: Terry+Lampard+Cech+Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba+Joe Cole+Zola
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Andre Villas-Boas

#2037 Hozzászólás Szerző: Verusss »

Örülök! :) (Egyelőre) Remélem nemsokára egyre jobban és többmindenben fog hasonlítani Mourinho-ra! :D

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Andre Villas-Boas

#2038 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

Szuperrr!!!! Remélem sikeredző lesz nálunk, és rengetek kupát nyerünk vele! :)

Sindu
Hozzászólások: 762
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Andre Villas-Boas

#2039 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Szóval akkor ő tényleg olyan zsír edző? Nem néztem túl sűrűn Porto meccseket, milyen játékra számíthatunk vele?

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Andre Villas-Boas

#2040 Hozzászólás Szerző: frentzen »

chiedis írta:
Blueflag írta:Remek döntés szerintem Villas-Boas. Fiatal, ambíciózus, elszánt, egy nagyon intelligens figura, karakteres, a Portóval csodát tett, és ismerős környezetbe jön. Hihetetlen, hogy pár éve még csak egy nevenincs segéd volt, aki gyűjtötte a megkülönböztető mezeket az edzés végén, ma meg már az egyik legnagyobb edzőként emlegetik, és többet fizettünk érte, mint némelyik játékosért.

Abramovics nem szarral gurigázik, ez biztos. Minden nap imádkoznom kéne, hogy ő a tulajdonosunk.
ja, hasonló érzéseim vannak.
Ha kudarcot vall, legalább volt megint egy olyan edzőnk, aki él a pálya mellett mint anno J.
Ugrál, üvölt.
Állítom, ha megnyertük volna a BL-t, fapofával állt volna Carlo és tapsolt volna. Talán

Ja és OFF: lehet fogadni nálam, hány embernek lesz Boas-ról avatar képe ? Sztem 4-5, de ha nem írom le, lehet 8-10 is összejött volna.
Kdako, mi lesz a te avataroddal ? Hiányzik még a pizzás fiú ? 8)
Nekem marad Ferreira
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Lezárt