Andre Villas-Boas

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Andre Villas-Boas

#781 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

redrum írta:
krisztián 89 írta:hazavágja az egész csapatot!!nagyon negatív irányba mozdult el minden az ő irányítása alatt!!!!!ezt bátran kilehet jelenteni!!!
Ehhez csak annyit, hogy tavaly ilyenkor (23. forduló után) 1 ponttal szarabbul álltunk mint most, plusz az FA kupából is kiestünk már a 4. fordulóban.
Nem azért hoztuk ide, hogy 1 ponttal többet fejlődjön a csapat. A játék kritikán aluli, eskü Scolari idején nem volt ilyen gáz, mint most hónapok óta. Carloval jobb volt. Ha a csapat lő 2gólnál többet már magunk alá pisilünk, Carlo alatt több gólt lőttünk. Alig van olyan meccs, ahol nem kapunk gólt, Carloval ez is másképp volt.
És egy olyan edzőhöz hasonlítottam csak, aki nem volt a szivem csücske, Mourinhoz nincs képem, vagy Carlo első szezonjához meg pláne.
Ez nagy hülyeség szerintem, hogy tavalyhoz képest 1 ponttal több van, mivel gondolom nem ugyanezekkel az ellenfelekkel játszottunk, mint most, lehetetlen, hogy javultunk tavalyhoz képest..

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Andre Villas-Boas

#782 Hozzászólás Szerző: Mister »

mYkr0 írta:Megértem az AVB ócsárolókat, mert igazuk van abban, hogy kiégett Maloudáknak, meg "televagyokkreativitással" Meireleseknek nem kéne a pad közelébe se kerülni. De mégsem várhatjuk el, hogy 18-19 éves játékosokat csak úgy dobáljon be a csapatba. El fog jönni az idejük nekik is (legalábbis én még bízok), hiszen mint láthatjuk, a jövő csapatát próbáljuk építeni.(Courtois, Lukaku, Sturridge, Piazon, De Bruyne leigazolása)

Ha a fiatal kerettel állnánk így egy rossz szavam nem lenne...Nem látom azt a csapatépítést.Az nem ilyen....De volt egy nyári és egy téli időszak mikor tényleg nekiállhatott volna építeni.

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Andre Villas-Boas

#783 Hozzászólás Szerző: redrum »

krisztián 89 írta:hazavágja az egész csapatot!!nagyon negatív irányba mozdult el minden az ő irányítása alatt!!!!!ezt bátran kilehet jelenteni!!!
Ehhez csak annyit, hogy tavaly ilyenkor (23. forduló után) 1 ponttal szarabbul álltunk mint most, plusz az FA kupából is kiestünk már a 4. fordulóban.
I'm goin' down down down down

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Andre Villas-Boas

#784 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Ne legyen pofád felvenni a 20milliós végkielegítésed!!!

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Andre Villas-Boas

#785 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

Megértem az AVB ócsárolókat, mert igazuk van abban, hogy kiégett Maloudáknak, meg "televagyokkreativitással" Meireleseknek nem kéne a pad közelébe se kerülni. De mégsem várhatjuk el, hogy 18-19 éves játékosokat csak úgy dobáljon be a csapatba. El fog jönni az idejük nekik is (legalábbis én még bízok), hiszen mint láthatjuk, a jövő csapatát próbáljuk építeni.(Courtois, Lukaku, Sturridge, Piazon, De Bruyne leigazolása)

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Andre Villas-Boas

#786 Hozzászólás Szerző: Mister »

rafanadal írta:
Hatalmas poén ez így ezredjére.
Ha neked tetszik ez amit eddig nyújt.....Játszhatja a nagyfiút,de ne az imádott csapatomat tegye tönkre!!!!! (Mivel eddig semmi pozitívat nem csinált)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mister 2012. január 31., kedd 23:43-kor.

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Andre Villas-Boas

#787 Hozzászólás Szerző: daw3 »

edeskeves írta:
White írta:Gyerekek azt vágjátok hogy Cole helyett nem Bertrandot fogja rakni balra hanem Bosingwát :wink:
Vagy Ferreira :D
Iva-Luiz-Terry- Bosingwa lesz szerintem is.
Bárcsak Bertrand játszana.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Andre Villas-Boas

#788 Hozzászólás Szerző: frentzen »

edeskeves írta:
White írta:Gyerekek azt vágjátok hogy Cole helyett nem Bertrandot fogja rakni balra hanem Bosingwát :wink:
Vagy Ferreira :D
Mou játszatta anno ott :D De Gallas is volt balszélső :D
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Andre Villas-Boas

#789 Hozzászólás Szerző: Spring »

White írta:Gyerekek azt vágjátok hogy Cole helyett nem Bertrandot fogja rakni balra hanem Bosingwát :wink:
Ferreira-Luiz-Iva-Bosingwa. fogadni mernék, és nem hülyülök
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Andre Villas-Boas

#790 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

White írta:Gyerekek azt vágjátok hogy Cole helyett nem Bertrandot fogja rakni balra hanem Bosingwát :wink:
Vagy Ferreira :D

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Andre Villas-Boas

#791 Hozzászólás Szerző: White »

Gyerekek azt vágjátok hogy Cole helyett nem Bertrandot fogja rakni balra hanem Bosingwát :wink:
#OnceABlueAlwaysABlue

krisztián 89
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011. július 6., szerda 9:49
Kedvenc játékos: anelka
Kedvenc exjátékos: shevchenko

Re: Andre Villas-Boas

#792 Hozzászólás Szerző: krisztián 89 »

hazavágja az egész csapatot!!nagyon negatív irányba mozdult el minden az ő irányítása alatt!!!!!ezt bátran kilehet jelenteni!!!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Andre Villas-Boas

#793 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Hatalmas poén ez így ezredjére.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Andre Villas-Boas

#794 Hozzászólás Szerző: Mister »

http://www.hasandrevillasboasbeensackedyet.com/" onclick="window.open(this.href);return false; Mit találtam XD

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Andre Villas-Boas

#795 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Igazából lehet,h szánalmas,de én Carlót visszasírom.Sokkal szerethetőbb volt a csapat,mint most.AVB gyenge edző,ezt nem 1-2 meccs következtetéseiből vonom le.PL 2. voltunk,most álom lenne ha 2-ak lennénk.Tudom,h Carlo idejében is álltunk szarul,de akkor nem volt ilyen kilátástalan a helyzet.
Stone haxleader!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3593
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Andre Villas-Boas

#796 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

És ez az agybajos még az egyetlen kreatív kpnkat is elküldte (josh)...komolyan mondom, rosszabb mint Scolari, pedig az már szint!

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Andre Villas-Boas

#797 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

dankodavid írta:Tényleg, őszintén remélem, hogy AVB tudja mit csinál, mert különben ebből szezon végére nagy szopás lehet. És ha az lesz, azt csak magának köszönheti, a felmondólevéllel együtt.

Ha az a célja h romba döntse a klubbot ezzel a fostalicska lélektelen szarral amit már hónapok óta előadnak ezek a takony túlfizetett retkek akkor valószínű h látja az alagút végén a fényt.
Eddig én nem fúrtam AVB-t, de amit az átigazolási szezon alatt művelt, mondott az dilettánsá teszi a szememben és egy baromnak tartom, hogy én tanyasi alföldi parasztgyerek is látom h egy fos a csapat ő meg aki Robson mellett tanult lenyilatkozza h jó a keret és nincs szükség igazolásokra.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Andre Villas-Boas

#798 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Tényleg, őszintén remélem, hogy AVB tudja mit csinál, mert különben ebből szezon végére nagy szopás lehet. És ha az lesz, azt csak magának köszönheti, a felmondólevéllel együtt.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Andre Villas-Boas

#799 Hozzászólás Szerző: Mister »

André remélem elégedett vagy a szupersztár kereteddel!! Csak így tovább hajrá EL!!!!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Andre Villas-Boas

#800 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Helyes Dávid, helyes. Ehhez meg az Egykori edzőink topic pár hsz-éhez: Igaziból Abra nem az olyanok miatt balfasz, h kivásárolja 15-ért AVB-t és elküldi, hanem h adja évek óta a fizetését a semmit nem nyújtó játékosoknak. Maloudának 3-4 szezon alatt volt két jó fél éve, és elüldögél, el van, felveszi a pénzt, az a lényeg. Kalou szintúgy. Anelka legalább egyszer bebotlott vagy 30 gólt. Ezek miatt nevetséges Abra, h a sok luxuskurva Zimány Lindát fizeti itt, akik látványosan szarnak mindenre, csak felveszik a fizut, meg beállnak játszani 20 percre, de azért úgy h ne izzadjanak le túlságosan, meg a zselét se kelljen kimosni a hajból. Nem érdekelne, hogy mennyi pénzem van, kivágnám őket mint a rongyot. Ha nem tanulsz, 1est kapsz, ha nem dolgozol, ráadásul a legocsmányabb melóban is mosolyogva 80 rongyért, kivágnak mint macskát szarni.
Nyugodj bekeben Mister !

Lezárt