Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Bajnokok Ligája

#3021 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

gerawba írta:
Hawaii írta:Azért ez talán egy picit elgondolkodtató lehet még a Costat elvből gyűlölők számára is.
Kicsit fogalomzavarba kerültél az "elvből gyűlölők" meg mondjuk a "megelégelt sorozatos tahóság/alattomosság" kifejezések között, legközelebb üdítően hatna, ha azt választanád, amelyik a valósághoz közelebb áll.
Megnyugtatlak, hogy nem szenvedek fogalomzavarban, de tényleg köszi az aggódást, nagyon értékelem.
Elvből utálod, mert akármit csinál, az sunyi, alattomos és természetesen szándékos. Meg sem kérdőjelezed, hogy direkt csinálta-e. Én is tudom, hogy nem egy szent játékos, mert tényleg elég paraszt tud lenni időnként, de a tegnapi esete épp nem tartozott ezek közé. A hangsúly továbbra is azon van, hogy egyből elnézést kért, és ha tényleg alattomos és tahó megmozdulás lett volna a részéről, akkor egész egyszerűen nem kért volna egyből bocsánatot (mert ugye az alattomosságnak pont ez lenne az alapja).

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Bajnokok Ligája

#3022 Hozzászólás Szerző: béla »

gerawba írta:
Hawaii írta:Minden bizonnyal más meccset néztünk, mert engem tegnap már-már csatárra emlékeztetett. Mindenképp felüdülés volt a tegnapi játéka az eddigiekhez képest.

Nem mondtam, hogy az ő érdeme a gól, de ha nincs ott, és nem lövi rá, akkor értelemszerűen malacgól sincs. A második lehetőségnél pedig eléggé szabálytanul fellökték. Ilyen sebesség mellett nagyon minimális kontakt is elég ahhoz, hogy elveszítsd az egyensúlyodat. Nyilván, ha fociztál volna valaha is, akkor ezt pontosan tudnád, és nem tartanád ezt a lökést egy szabályos megmozdulásnak. ;)
Fociztam igen. :) Mondjuk nem ilyen megyei magasságokban, hanem csak hobbiból, fő sportágnak egy itthon kicsivel színvonalasabbat választottam, ott is van verekedés, csak ott még úszni is kell hozzá :) Teljesen szabályos volt, test-test ellen, az ilyet max. az NB1-ben fújják le. Egyébként az nem a második eltékozolt sansznál volt, hanem a harmadiknál.
Ezek felnőtt férfiak,ráadásul Costa akart lökni az ellenfélen, csak lepattant róla. Teljesen szabályos szerintem is.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#3023 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Hawaii írta:Minden bizonnyal más meccset néztünk, mert engem tegnap már-már csatárra emlékeztetett. Mindenképp felüdülés volt a tegnapi játéka az eddigiekhez képest.

Nem mondtam, hogy az ő érdeme a gól, de ha nincs ott, és nem lövi rá, akkor értelemszerűen malacgól sincs. A második lehetőségnél pedig eléggé szabálytanul fellökték. Ilyen sebesség mellett nagyon minimális kontakt is elég ahhoz, hogy elveszítsd az egyensúlyodat. Nyilván, ha fociztál volna valaha is, akkor ezt pontosan tudnád, és nem tartanád ezt a lökést egy szabályos megmozdulásnak. ;)
Fociztam igen. :) Mondjuk nem ilyen megyei magasságokban, hanem csak hobbiból, fő sportágnak egy itthon kicsivel színvonalasabbat választottam, ott is van verekedés, csak ott még úszni is kell hozzá :) Teljesen szabályos volt, test-test ellen, az ilyet max. az NB1-ben fújják le. Egyébként az nem a második eltékozolt sansznál volt, hanem a harmadiknál.
Hawaii írta:Azért ez talán egy picit elgondolkodtató lehet még a Costat elvből gyűlölők számára is.
Kicsit fogalomzavarba kerültél az "elvből gyűlölők" meg mondjuk a "megelégelt sorozatos tahóság/alattomosság" kifejezések között, legközelebb üdítően hatna, ha azt választanád, amelyik a valósághoz közelebb áll.
Hawaii írta:Összességében én elégedett voltam vele. Végre valahára jól mozgott, és küzdött. Soha rosszabb meccset tőle!
Abban egyetértek, hogy soha rosszabbat tőle, épp elég volt az elmúlt hetekbeli teljesítményéből (tegnap meg azoknál valóban jobb volt, már-már elérte egy középkategóriás csatár szintjét)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Bajnokok Ligája

#3024 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

gerawba írta:Valószínű más meccset néztünk, ha szerinted nem érheti kritika a játékát. Vagy 3x vihette (volna) egy az egyben a kapusra, elsőre totál ziccerben sikerült Casillasba püfölni (remélem azt még te sem gondolod, hogy utána az ordas nagy malac gól a visszapattanó miatt az ő érdeme lenne), egyszer egyszerűen csak a csiga lassúsága miatt a 16osig se ért el, mert beértek, végül pedig szintén a lomhasága miatt fellökték vállal a 16-os környékén (szabályosan)... Mindhárom esetben kb. 100%-os gólhelyzetnek kellett volna lennie. De úgy emlékszem volt még valami, csak most hirtelen nem ugrik be. (a Casillasnak való odarúgásról meg nem is szóltam)

Ebben a hajtott meg odatette magát dologban semmi pozitívum, ez az alap, ami után 0-ról indul az értékelése. A tegnapi meccsen a csapatot nem érheti inkább úgy összességében kritika, végre valami focira emlékeztető dolog volt, több jó teljesítménnyel. (Costáé pont nem, maximum átlagos)

A következő 8-10 meccs kb. mindegyikén legalább ilyen teljesítményt kell lehozni, ha valamennyire meg akarjuk menteni a szezont, főleg a bajnokikon (hétfőn kezdve egy Leicester veréssel)
Minden bizonnyal más meccset néztünk, mert engem tegnap már-már csatárra emlékeztetett. Mindenképp felüdülés volt a tegnapi játéka az eddigiekhez képest.

Nem mondtam, hogy az ő érdeme a gól, de ha nincs ott, és nem lövi rá, akkor értelemszerűen malacgól sincs. A második lehetőségnél pedig eléggé szabálytanul fellökték. Ilyen sebesség mellett nagyon minimális kontakt is elég ahhoz, hogy elveszítsd az egyensúlyodat. Nyilván, ha fociztál volna valaha is, akkor ezt pontosan tudnád, és nem tartanád ezt a lökést egy szabályos megmozdulásnak. ;)

Azt meg gondolom észre sem vetted, hogy pl csinált Williannak egy ajtó-ablak ziccert, de azt a lövést sikerült Casillasnak kivédenie, mert Willian gyakorlatilag belerúgta Casillasba. A Casillasos afférral kapcsolatban meg közel sem vagyok biztos, hogy direkt csinálta. Alapvetően Costara nem jellemző, hogy bocsánatot kérjen, de ebben az esetben egyből, minden mérlegelés nélkül megtette. Azért ez talán egy picit elgondolkodtató lehet még a Costat elvből gyűlölők számára is.

Összességében én elégedett voltam vele. Végre valahára jól mozgott, és küzdött. Soha rosszabb meccset tőle!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#3025 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Hawaii írta:
gerawba írta:Ennél a Costánál szerintem nem volt ostobább játékosunk... De a foci tudása se egy nagy durranás.
Mondjuk ezen a meccsen épp odatette magát elég rendesen, és mindkét gólunkban vastagon benne volt, illetve ezen felül is voltak szép megmozdulásai. Ha minden meccsen minimum ennyit lehozna, akkor én azzal már bőven elégedett lennék. Ez most épp egy olyan meccs volt, amikor nem igazán érheti kritika a játékát.
:shock:
Valószínű más meccset néztünk, ha szerinted nem érheti kritika a játékát. Vagy 3x vihette (volna) egy az egyben a kapusra, elsőre totál ziccerben sikerült Casillasba püfölni (remélem azt még te sem gondolod, hogy utána az ordas nagy malac gól a visszapattanó miatt az ő érdeme lenne), egyszer egyszerűen csak a csiga lassúsága miatt a 16osig se ért el, mert beértek, végül pedig szintén a lomhasága miatt fellökték vállal a 16-os környékén (szabályosan)... Mindhárom esetben kb. 100%-os gólhelyzetnek kellett volna lennie. De úgy emlékszem volt még valami, csak most hirtelen nem ugrik be. (a Casillasnak való odarúgásról meg nem is szóltam)

Ebben a hajtott meg odatette magát dologban semmi pozitívum, ez az alap, ami után 0-ról indul az értékelése. A tegnapi meccsen a csapatot nem érheti inkább úgy összességében kritika, végre valami focira emlékeztető dolog volt, több jó teljesítménnyel. (Costáé pont nem, maximum átlagos)

A következő 8-10 meccs kb. mindegyikén legalább ilyen teljesítményt kell lehozni, ha valamennyire meg akarjuk menteni a szezont, főleg a bajnokikon (hétfőn kezdve egy Leicester veréssel)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#3026 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

andrewm93 írta:
kecske01 írta:Tegnap kint volt A.Pato is a meccsen... :D Régen nagyon csíptem.
Atya ég milyen jó játékos volt, mennyi gólt rúgott Chelsea mezben... Fifában :D Én is csíptem, de sajna az a fránya térde. Jó játékos lehetett volna, kár érte
Kedvenc gólom tőle. Milyen elegánsan rakta be Valdes lába között. :)
https://www.youtube.com/watch?v=K2EQQGFqxFY

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Bajnokok Ligája

#3027 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

kecske01 írta:Tegnap kint volt A.Pato is a meccsen... :D Régen nagyon csíptem.
Atya ég milyen jó játékos volt, mennyi gólt rúgott Chelsea mezben... Fifában :D Én is csíptem, de sajna az a fránya térde. Jó játékos lehetett volna, kár érte

Zalán

Re: Bajnokok Ligája

#3028 Hozzászólás Szerző: Zalán »

Egyébként a tegnapi meccs élvezetes volt, a második gólnál úgy örültem mint a bajnoki címnek, úgy kellett mint egy falat kenyér. A többit meg már leírta mindenki más csak ennyit akartam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zalán 2015. december 10., csütörtök 18:45-kor.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#3029 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Tegnap kint volt A.Pato is a meccsen... :D Régen nagyon csíptem.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Bajnokok Ligája

#3030 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

dankodavid írta:Kiégett a retinám.
Akkor ezt itthagyom, hátha még páran fennakadnak rajta :twisted:

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#3031 Hozzászólás Szerző: James Lee »

szellőztetett, na... :D

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#3032 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Kiégett a retinám.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Bajnokok Ligája

#3033 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

dankodavid írta:
tibi71 írta:
gerawba írta:Ennél a Costánál szerintem nem volt ostobább játékosunk... De a foci tudása se egy nagy durranás.
DE !!!! Shaun Wrong-Phillips
Kép
Kép

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#3034 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

tibi71 írta:
gerawba írta:Ennél a Costánál szerintem nem volt ostobább játékosunk... De a foci tudása se egy nagy durranás.
DE !!!! Shaun Wrong-Phillips
Kép
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#3035 Hozzászólás Szerző: Chester »

Costa lelkes volt végre, ezt meg kell andi neki. Viszont pont arról híres, hogy a ziccereit nagy %-ban értékesíti, és most pont ez nem megy neki. :?

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Bajnokok Ligája

#3036 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

gerawba írta:Ennél a Costánál szerintem nem volt ostobább játékosunk... De a foci tudása se egy nagy durranás.
Mondjuk ezen a meccsen épp odatette magát elég rendesen, és mindkét gólunkban vastagon benne volt, illetve ezen felül is voltak szép megmozdulásai. Ha minden meccsen minimum ennyit lehozna, akkor én azzal már bőven elégedett lennék. Ez most épp egy olyan meccs volt, amikor nem igazán érheti kritika a játékát.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Bajnokok Ligája

#3037 Hozzászólás Szerző: almos »

Na végre! Ez a tegnapi játék a Porto ellen végre emlékeztetett kicsit a tavalyi önmagunkra. Sok helyzetünk volt, uraltuk a pályát, nem volt kérdéses ki fog továbbjutni. Tetszett, erre vártunk augusztus óta. Ramires, Matic, Zouma, Hazard és Willian is tetszett. Fabregas pihentetése mindenféleképp jó ötletnek bizonyul, remélem hétfőn is a padon marad.
LAMPARD#8

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Bajnokok Ligája

#3038 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

gerawba írta:Ennél a Costánál szerintem nem volt ostobább játékosunk... De a foci tudása se egy nagy durranás.
DE !!!! Shaun Wrong-Phillips

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#3039 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nyertünk egy meccset, úgy is hétfőn van bajnoki, mehetnek megint Tom Cruise-hoz bulizni.

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#3040 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

ez game ez life

Kép

Válasz küldése