Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Bajnokok Ligája

#15281 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Zsoca87 írta:Amúgy nem tudom kinek tűnt még fel, de a tegnapi szurkolás szégyen volt. A pár ezres Pool szurkolótábor röhögve lenyomta a majd 40ezer állítólagos kék szurkolót. Kár hogy nem azok járnak hazai meccsekre, mint akik idegenbe. :)
ne csodálkozz, hogy 0-2-nél és 3-4-nél a Poolosok szurkoltak hangosabban. mint ahogy az sem csoda hogy 4-4 után már csak kék zászlók lengtek.
a meccs nagy részében a Pool irányított, nekik kellett futniuk az eredmény után, a hazai szurkolók meg a gyors 0-2 után szerintem sokkot kaptak :)

ja, és a 40000-es Chelsea közönségből továbbra is csak a pár ezer, kapu mögötti szurkoló szurkol valójában ;)

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#15282 Hozzászólás Szerző: Steffi »

Hatalmas meccs volt, nagyon boldog vagyok, hogy elődöntőben vagyunk, a Barca sem lesz könnyű ellenfél. Remélem ma a Mancs kiesik.
Hajrá Kékek!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#15283 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Amúgy nem tudom kinek tűnt még fel, de a tegnapi szurkolás szégyen volt. A pár ezres Pool szurkolótábor röhögve lenyomta a majd 40ezer állítólagos kék szurkolót. Kár hogy nem azok járnak hazai meccsekre, mint akik idegenbe. :)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#15284 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ha már rapid, akkor egy kis OFF:

Aki MOzillát használ, annak jól jöhet ez a plugin: http://www.skipscreen.com/
Nem kell várni. ;)

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#15285 Hozzászólás Szerző: Japep »

Szerintem biztos lesz angol is...Balázs feltett az előző L'pool meccsről is, gondolom erről is lesz - de ha valakinek mindegy, akkor itt van:

Méret: 350 MB + 350 MB
Hossz: 00:46:11 + 00:49:25
Adatok: 640x480, 1200 kbps, 1264 kbps, 25 képkocka/s
Audio: 64 kbps
! Kommentátor: lengyel

Kód: Egész kijelölése

http://rapidshare.com/files/221434028/Chelsea_-_Liverpool_1pol_DF__www.AllGoals.pl_.part1.rar
http://rapidshare.com/files/221421554/Chelsea_-_Liverpool_1pol_DF__www.AllGoals.pl_.part2.rar
http://rapidshare.com/files/221401580/Chelsea_-_Liverpool_1pol_DF__www.AllGoals.pl_.part3.rar
http://rapidshare.com/files/221384134/Chelsea_-_Liverpool_1pol_DF__www.AllGoals.pl_.part4.rar

http://rapidshare.com/files/221473670/Chelsea_-_Liverpool_2pol_DF__www.AllGoals.pl_.part1.rar
http://rapidshare.com/files/221463405/Chelsea_-_Liverpool_2pol_DF__www.AllGoals.pl_.part2.rar
http://rapidshare.com/files/221451819/Chelsea_-_Liverpool_2pol_DF__www.AllGoals.pl_.part3.rar
http://rapidshare.com/files/221439701/Chelsea_-_Liverpool_2pol_DF__www.AllGoals.pl_.part4.rar
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

ivasivka
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009. március 31., kedd 14:39
Kedvenc játékos: CFC
Kedvenc exjátékos: CFC

Re: Bajnokok Ligája

#15286 Hozzászólás Szerző: ivasivka »

nekem is egy angol összefoglalóra fáj a fogam

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#15287 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Japep nekem mind1 a kommentátor. csak az lenne a jó ha magyar oldalon lehetne letölteni. De akkor várjuk meg Balázst?

ivasivka
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009. március 31., kedd 14:39
Kedvenc játékos: CFC
Kedvenc exjátékos: CFC

Re: Bajnokok Ligája

#15288 Hozzászólás Szerző: ivasivka »

Lehet h nem ide kéne írnom,de nem tudja vki,h lesz-e a tegnapi meccsről összefoglaló a videok között?
Ezt a meccset még az unokáimnak is mutogatni fogom,elképesztő volt.

Avatar
Gaboor88
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 19:43
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Budapest XV. kerület

Re: Bajnokok Ligája

#15289 Hozzászólás Szerző: Gaboor88 »

Ez az idei bl szezon sem semmi. Minden mérkőzés tartogat valami meglepetést, rohadtul nem a papírforma érvényesül. Például ki hitte volna, hogy ez a 2 che-pool mérkőzés 12 gólt tartogat számunkra az elmúlt egymás elleni mérkőzések tükrében? Sztem senki. A bwin-en is nézegettem a meccs előtt az odds-okat és a 4-4-re valami 150-es volt, de javítsatok ki ha rosszul emlékszem.
Én ilyen jó bl-re nem emlékszem. Már a csoportmérkőzéseken is csak mértékkel érvényesült a papírforma (lásd inter, chelsea, real második). Aztán jöttek a nyolcaddöntők chelsea- juve, pool- real, manu- inter, barca- lyon párosítással. Meglepő eredmények születtek itt is, elég ha csak a pool- real 5-0-ra gondolunk vagy mourinho csapatának gólképtelenségére. A mostani negyeddöntők eredményeit pedig felesleges ragozni. A bayern meg lett alázva, a manu meg az arsenal a nem túl nagy csapatoknak kikiáltott portoval és villareal-lal küszködhetnek meg a továbbjutásért, ami nem lesz olyan könnyű mint előzőleg feltételezhető volt. A chlesea- pool meccs izgalmait már lentebb kommentáltam...
És még nincs vége a szezonnak! Mi jöhet még? Kiejtjük a barca-t is és megnyerjük a döntőt? Amikor minket anno decemberben (amikor ritka szar formában voltunk) összesorsoltak a juve-val azt hittem, hogy itt vége. A juve oda-vissza kipicsázta a real-t, nem állt rosszul a bajnokságban sem, mi pedig még a bl meccs előtt meg lettünk alázva mencseszterben és kicsit liverpool-ban is. Nem sok esélyt láttam a továbbjutásra. Aztán jött egy Hiddink nevű úriember és elhitette velünk szurkolókkal és a játékosokkal, hogy igenis Európa legjobbjai közt van a helyünk. És most itt vagyunk a legjobb 4 közt.... A negyeddöntő párosításai előtt én 3 csapatot tartottam jobbnak a miénknél: pool, manu, barca. Talán a sors fintora, hogy pont ezeken a csapatokon kell átvergődnünk a bl címért. A pool-t tegnap kiejtettük, azt a liverpoolt egyébként aki 5-0-ás összesítéssel kiejtette a real-t, 4-1-re verte meg a manu-t az old traffordon és 5-0ra verte az aston villa-t. A manu sztem verhető csapat, mostmár csak egy csapatot tartok jobbnak nálunk, ez pedig a barcelona nevű betegség.... Akárki is jut be ezen a gyilkos "B" ágon a döntőbe az megnyeri, és meg is érdemli.
Véleményem szerint ma kiesik a manu, az arsenal meg továbbjut. Ez pusztán megérzés.
Mi pedig kiejtjük a barca-t április végén, május elején, ezek után a mérkőzések után kijelenthető, hogy nincs egyértelmű meccs, eredmény. Hátha megint csodát alkotunk. A barca ellen nagy szükség lesz rá...
"I think I'm a special one"

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#15290 Hozzászólás Szerző: Japep »

tiszi írta:Valaki tudna segíteni hol lehetne letölteni a tegnapi mérkőzést?
Tudok, de csak lengyel kommentárral...aminőségre nincs panasz, csak idegesítő a hang.
Szerintem magyar kommentárral nem is lesz, esetleg még meglehet várni Balázst, hátha megint tud valamit angol kommentárost... :)
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#15291 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Valaki tudna segíteni hol lehetne letölteni a tegnapi mérkőzést? Esetleg magyar oldalt tud valaki??
Valamit láttam már amit Joey belinkelt de azon nem látok át semmit és nem is magyar...

Avatar
Gaboor88
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 19:43
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Budapest XV. kerület

Re: Bajnokok Ligája

#15292 Hozzászólás Szerző: Gaboor88 »

A következőket anélkül írom, hogy visszaolvastam volna.

Hihetetlen mérkőzés volt. Ez az a meccs amiről évek, évtizedek múlva is beszélnek a fociszurkolók. Az utolsó pillanatig izgultam, már majd letörtem a karosszék karfáját. Imádom az ilyen mérkőzéseket ami tele van fordulatokkal. Sokkal jobban örülök egy ilyen 4-4-es döntetlennek mint mondjuk egy unalmas 0-0-nak amivel simábban továbbjutottunk volna. Tavaly is nagyon élveztem amikor 3 csapat kéz a kézben szaladt a pl trófeáért. Igaz, hogy elvesztettük, de meg volt az izgalom, hogy vajon most veszít pontot a másik csapat, mit játszunk, stb.. Ha már úgy is el kellett vesztenünk jó volt az utolsó pillanatokig küzdeni, szurkolni, aggódni. Bízom benne, hogy a manu meg a pool szenved 1-2 vereséget (játszanak mind2-en még az Arsenallal meg a Tottenhammal, szal meg van rá az esély), hogy utolérhessük őket aztán megint kéz a kézben 3-an küzdünk a bajnoki címért. Ha már el kell vesztenünk akkor az utolsó pillanatokig bízhassunk. Ilyen volt a tegnapi meccs is. Ezért érdemes focit néznünk, szurkolni, ezek azok a meccsek amikért érdemes délutánokat rááldozni és a haverokkal órákon keresztül vitatni a mérkőzést a csapatok állapotát, átigazolásokat, stb.. (legyen az chelsea, pool, barca vagy manu szurkoló, hisz mindanyjian a focit szeretjük nem a másikat utáljuk, legalábbis az én haverjaim közt).
"I think I'm a special one"

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#15293 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Drogba tartja az egygólos átlagát a BL-ben. :D Csak így tovább.

szerk.: Megnéztem egy jó minőségű visszajátszást, tényleg megérdemli hogy megkapja a gólt.

Avatar
fradi77
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009. március 19., csütörtök 16:23
Kedvenc játékos: J.Cole
Kedvenc exjátékos: Sevchenko

Re: Bajnokok Ligája

#15294 Hozzászólás Szerző: fradi77 »

a barca kemény mecs lesz ez tuti de meg kelnyerni a bl nics mese szerintem ezt muszáj hajrá chelsea

Avatar
rq7
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 10:25

Re: Bajnokok Ligája

#15295 Hozzászólás Szerző: rq7 »

Nagyon örülök a csapat sikerének és elődöntőt játszani a Barca-val nagyon nagy dolog!!!

Egyenként sajnos egy-két játékos tudása alatt teljesített, nem véletlenül rezgett a léc 2x is.

Chech nem a világ legjobb kapusa (mint ahogy említette itt valamelyik fórum társam), nagyon rosszul védett, ha pontozni lehetne, akkor 2-3 pontot adnék a 10-ből! Carvalho a védelemben még nincs topformában, ez is meglátszott a játékán. Kalou és Malouda nálam egyszint, vagyis mindkettő szürkeség a "nagy kékségben"! Ballack jól játszott, kár a kihagyott ziccerért, Essien jó labdaszerző ezt most is bizonyította, Lampard végre úgy játszott ahogy egy karmesterhez illik, eredményesen, pontosan és akkor DROGBA, nincs mit fényezni megújult, olyan mint régen Mourinho idejében!
Ricardo Quaresma - „trivela és rabona” király!

Avatar
sammy
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2009. február 1., vasárnap 1:44
Kedvenc játékos: Fabregas
Kedvenc exjátékos: Meireles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#15296 Hozzászólás Szerző: sammy »

Meccsmérleg:
-4-5 szívroham
-2 palack bor (egyedűl) :shock:
-kb 37 szál cigi
-két csöpögő tenyér
-két telefonhívás a Pool-os csapattársamól (0-2 és 1-2 után) aki még haverom is urambocsá'...
-majdnem tévébe vágott távirányító
-elsorvadt hangszálak
-pár ezer ősz hajszál
-bizonyára szitkozódó szomszédok hada...
-sok töprengés: jobb lett volna simán, mondjuk 3-0-ra nyerni és NO stressz?...
-az idő képzeletben való sürgetése, kb 1 perc = 10 perc szinten
-megtérés, imák, hozsannázás majd az egészet feledve újra tetemes mennyiségű káromkodás
-előző pont párszor újra ismételve... :roll:
-...és továbbjutááááááááááááááás!!!!!!!!!!!!!!
-------------------------------------------------

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#15297 Hozzászólás Szerző: kdako »

Most a CFC TV-ben is erről van szó. Iva, sokan mondták Essient, és kiderült, hogy Malouda is balbekként kezdte...Messiről van szó!
GO BLUES!

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#15298 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

kdako írta:Ma is öregedtem pár évet, ahogy szombaton is! 2 hetünk van felkészülni a barcából, remélem azért a bajnokságot se adjuk fel!

Ha jól számoltam, Puyol és Dani Alvés nem lesz az első meccsen. a védelmük fele. és nem mindegy, hogy a brazil szaladgál a szélen, vagy - hirtelen nem is tudom, ki a helyettese.

A baj csak az, hogy az se mindegy, hogy az angol( A.Cole) szaladgál a szélen vagy nekem tényleg gőzöm sincs, hogy ki a helyettese. Mivel angliába vagyok most ezért én az ITV1-en néztem a meccset ahol J. Cole volt az egyik vendég aki azt mondta, hogy még ő se tudja, hogy ki lesz Ashley helyett. Azt mondta, hogy az egyetlen megoldás Iva balszélre küldése hisz Bosingwa addigre felépül.
I'm Chelsea till I die

Tysonka
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 16:06
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Nyékládháza

Re: Bajnokok Ligája

#15299 Hozzászólás Szerző: Tysonka »

Ilyen izgalmas meccset én még nem láttam, 0-2nél nagy bajt josoltam, a sok kis köcsög, manu és pool szurkolo örült.

Aztán a végén mégis én örültem, majdnem az 5ről kiugorva:)
nagyon boldog vagyok.

Jöhet az ennél is nehezebb Barca:S

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#15300 Hozzászólás Szerző: kdako »

Ma is öregedtem pár évet, ahogy szombaton is! 2 hetünk van felkészülni a barcából, remélem azért a bajnokságot se adjuk fel!

Ha jól számoltam, Puyol és Dani Alvés nem lesz az első meccsen. a védelmük fele. és nem mindegy, hogy a brazil szaladgál a szélen, vagy - hirtelen nem is tudom, ki a helyettese.
GO BLUES!

Válasz küldése