Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#18461 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Norbert írta:
zirkonium írta:Nem panaszkodhatunk
Így van, van náluk sérült és lesz egy pár eltiltott (március 22.-én erről dönt az UEFA). Nálunk meg J. Cole kivételével már mindenki egészséges... :wink:
Ja, az eltiltások befolyásolhatnak sokmindent!Bár én Morientestöl félek csöppet(Monaco)!

A Roma meg kiszórja a Manu-t sztem!De ez csak magánvélemény :)
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#18462 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Zsoca87 írta:
Oziris írta:Pff
Milannak tök lassu a védelme!Drogba is,meg bármely szélsönk 5ször körbefutja Maldiniékat!
Egyedül Kakát kéne kiiktatni,azt meg sztem Make simán megoldaná!
HÁt azért Kakat simán kiiktatni... Szerintem te nem ismered el a képességeit. Szerintem tényleg ő az egyetlen aki gondot tud okozni, de őt nem fogjuk tudni eléggé semlegesíteni. Magyarul ha velünk kerülünk össze szerintem a 2 meccsen 2 gólt tuti fogunk kapni.
Dehogynem ismerem el a képességeit!Nem mondtam én olyat h nem ismerném el!A Celtic is semlegesitette 190percen keresztül kb!
Amugy meg ha Ronaldinhot ki tudtuk iktatni akkor Kakát se lehetetlen szerintem!
De nemis filózok tovább mert a sorsolás miatt ez nem aktuális :)
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#18463 Hozzászólás Szerző: Norbert »

zirkonium írta:Nem panaszkodhatunk
Így van, van náluk sérült és lesz egy pár eltiltott (március 22.-én erről dönt az UEFA). Nálunk meg J. Cole kivételével már mindenki egészséges... :wink:
IN CHELSEA WE TRUST!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#18464 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Nem panaszkodhatunk

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#18465 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Chelsea Fc- Valencia
AS Roma - Manchester United

AC Milan -Bayern München
PSV Eindhoven - Liverpool

Izgis lesz! 3 angolt és a Bayern-t akarom az elődöntőbe!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#18466 Hozzászólás Szerző: mourinho »

valenica. zirko rosszul lattad, azokcsak a csapatok voltaK.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#18467 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

A főpróbán a Man U-t kaptuk...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#18468 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nah, kezdődik...
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#18469 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Az én tippeim:

Alsó ág:

Chelsea-Bayern
Milan-PSV

Felső ág:

Liverpool-Valencia
Manchester-Roma
Only one Di Matteo!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#18470 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Zsoca87 írta:"There's no outstanding one. There was a spell last year when everyone was saying 'we don't want to get Barcelona' but I don't think anyone's saying that this year. I hope I'm right." by Alex Ferguson

Teljesen egyetértek vele.

Aki nem tud angolul: "nincs kiemelkedő csapat. Tavaly mindenki parázott a Barcától, h ne őket kapja, de idén nincs ilyen csapat. Remélem legalábbis".

Nagyon szabad fordítás, de ezt mondta végülis. :D
pont ezen gondolkodtam én is. a két angol kiki meccs de a többi csapat ellen egyáltalán nem izgulok...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#18471 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

"There's no outstanding one. There was a spell last year when everyone was saying 'we don't want to get Barcelona' but I don't think anyone's saying that this year. I hope I'm right." by Alex Ferguson

Teljesen egyetértek vele.

Aki nem tud angolul: "nincs kiemelkedő csapat. Tavaly mindenki parázott a Barcától, h ne őket kapja, de idén nincs ilyen csapat. Remélem legalábbis".

Nagyon szabad fordítás, de ezt mondta végülis. :D

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#18472 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Zsoca87 írta:
Oziris írta:Pff
Milannak tök lassu a védelme!Drogba is,meg bármely szélsönk 5ször körbefutja Maldiniékat!
Egyedül Kakát kéne kiiktatni,azt meg sztem Make simán megoldaná!
HÁt azért Kakat simán kiiktatni... Szerintem te nem ismered el a képességeit. Szerintem tényleg ő az egyetlen aki gondot tud okozni, de őt nem fogjuk tudni eléggé semlegesíteni. Magyarul ha velünk kerülünk össze szerintem a 2 meccsen 2 gólt tuti fogunk kapni.
áhh azért ez igy nem igaz 2 golt... Celtic se kapott egyet, de abban teljesen igazad van hogy Make egy az egy be nem kapcsolja ki Kakát.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#18473 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Oziris írta:Pff
Milannak tök lassu a védelme!Drogba is,meg bármely szélsönk 5ször körbefutja Maldiniékat!
Egyedül Kakát kéne kiiktatni,azt meg sztem Make simán megoldaná!
HÁt azért Kakat simán kiiktatni... Szerintem te nem ismered el a képességeit. Szerintem tényleg ő az egyetlen aki gondot tud okozni, de őt nem fogjuk tudni eléggé semlegesíteni. Magyarul ha velünk kerülünk össze szerintem a 2 meccsen 2 gólt tuti fogunk kapni.

Avatar
edmonton
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2006. augusztus 11., péntek 9:26

#18474 Hozzászólás Szerző: edmonton »

Ha lehet akkor angolt ne én a psvt érzem de még a münchen is jó lenne. A milánt és a rómát azért nem akarnám mert őket szintén kedvelem tehát velük inkább a döntőben.
Edmonton Oilers fan

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#18475 Hozzászólás Szerző: Oziris »

kdako írta:Az új munkahelyemen van egy ős milanos manusz, és arról beszéltünk, hogy ő a Chelsea-t akarja kapni, márpedig azért, mert 1. Seva elcsábítása óta utál minket 2. a Milan védekezésével nem bírna a Chelsea sehogy sem 3. Kakát nem bírná semlegesíteni senki. Ssinte szembe röhögtem, mert ezt a csatárok nélküli Milant kivégeznénk.

Amilyen a sors, biztos hogy lesz valami extra érdekesség: tehát Seva miatt a Milan, Ballack miatt a Bayern, revans a Poolon, stb. Bár szinte fel lehet sorolni ilyen szempontból az összes csapatot... :lol:

Ahogy közeleg a sorsolás, a Roma-Valencia tengelytől kezd a Bayern felé húzni a megérzésem... :)
Pff
Milannak tök lassu a védelme!Drogba is,meg bármely szélsönk 5ször körbefutja Maldiniékat!
Egyedül Kakát kéne kiiktatni,azt meg sztem Make simán megoldaná!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#18476 Hozzászólás Szerző: Oziris »

ToreAndre írta:Miért hiszitek azt, hogy a PSV olyan könnyű ellenfél lenne? Mert nem topligában játszanak? 2 éve csak a büdös Milan mákján múlt, hogy nem jutottak döntőbe! Engem egyáltalán nem lep meg a jó szereplésük! Nem lenne jó, őket kapni. A Milanra szavaztam. Talán ők a leggyengébbek.
Ja a Portora is sokan azt mondták h a leggyengébb meg h simán nyerjük mindkét meccset!
Ahhoz képest nem kicsit kinlódtunk!
Szóval ennyit a "kis" csapatokról!
Chelsea FOREVER!!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#18477 Hozzászólás Szerző: kdako »

Az új munkahelyemen van egy ős milanos manusz, és arról beszéltünk, hogy ő a Chelsea-t akarja kapni, márpedig azért, mert 1. Seva elcsábítása óta utál minket 2. a Milan védekezésével nem bírna a Chelsea sehogy sem 3. Kakát nem bírná semlegesíteni senki. Ssinte szembe röhögtem, mert ezt a csatárok nélküli Milant kivégeznénk.

Amilyen a sors, biztos hogy lesz valami extra érdekesség: tehát Seva miatt a Milan, Ballack miatt a Bayern, revans a Poolon, stb. Bár szinte fel lehet sorolni ilyen szempontból az összes csapatot... :lol:

Ahogy közeleg a sorsolás, a Roma-Valencia tengelytől kezd a Bayern felé húzni a megérzésem... :)
GO BLUES!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#18478 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Matuszka írta:hány órakor lesz a sorsolás???.......... és közvetíti a TV?????.....És ha igen akkor melyik adón?? :roll:
Athénban lesz a sorsolás, magyar idő szerint déli 12 órakor és az Eurosport élőben közvetíti! :wink:
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#18479 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

hány órakor lesz a sorsolás???.......... és közvetíti a TV?????.....És ha igen akkor melyik adón?? :roll:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#18480 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:en nem orulnek a romanak. ha JT nem jatszhatna szerintem kiesnenk. nagyon jo tamadoik vannak.
Ezt minden csapatról el lehet mondani. Itt a pillanatnyi forma, lelkesedés, tűz játszik szerepet legnagyobb részt. Nekünk is félelmetes támadóink vannak. Drogbát nem kell bemutatni, de Seva is elkaphat egy jobb napot teszem azt pont egy olasz csapat ellen... ráadásnak Essien és Carvalho, Diarra és Bridge és Cole is jó formában van, a kapuban pedig Cech áll. Azt hiszem, kijelenthetjük, hogy az utóbbi mérkőzéseken a védelem az, ami folyamatosan átlagon felül teljesít. Terrytől pedig tartok, mert nagyon hiányzik neki a match-fitness. Régen játszott meccset.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése