Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#3181 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

https://www.youtube.com/watch?v=30QtDYCHCHA
Erre a Bellerin szopatásra gondoltok? :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#3182 Hozzászólás Szerző: Chester »

Pedig nem sz*r játékos, nem értettem anno a sok kritikát. Az ára, na abban én sem értettem egyet, de látjuk, hogy mennyire megérte a Bayernnek, nincs Götze, Ribery, Robben, mégis van támadójátékuk, hála Costának.

Most azért, mert Willian egy támadó csapatban ugyanezt hozná, akkor már ne is igazoljon a Chelsea támadó felfogású játékost, amíg ott van az a f*sz a kispadon? :D

Ma megnéztem az Arsenal-Bayernt, és kicsit "megkívántam" a meccsnézést, de amíg Mourinho van, nem hiszem, hogy leülök Chelsea meccseket nézni.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#3183 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Mr Robot írta:Halkan megkérdezném, hogy aki anno ellenezte Douglas Costa megvételét, az miért tette? :D
Ez nem az én véleményem, de korábban többen azt mondták, hogy Willian kb. ugyanazt tudná hozni a Bayernben, mint Costa, és vice versa. (és most a gólgyáros előtti Willianre értettem ezt :D )

Mondjuk azt hozzáteszem, hogy abban is biztos vagyok, hogy ilyen kiugró teljesítményre és szerepre ember nem számított szerintem...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Bajnokok Ligája

#3184 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Mr Robot írta:Halkan megkérdezném, hogy aki anno ellenezte Douglas Costa megvételét, az miért tette? :D
Mert nem védekezik elég jól

:lol:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#3185 Hozzászólás Szerző: Chester »

Halkan megkérdezném, hogy aki anno ellenezte Douglas Costa megvételét, az miért tette? :D

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#3186 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

dankodavid írta:
koni0725 írta:[
Pár hete még itt is kikaptunk volna. Normál esetben természetesen szar eredmény lenne a döntetlen, sőt, még most sem jó de sajnos ez nem normális eset. Jelenleg minden javulásra utaló jelnek örülni kell, ez pedig ma véleményem szerint egy ilyen meccs volt. Fényévekre vagyunk a csúcsformánktól, de ismét nem kaptunk gólt és centimétereken illetve bírói hibákon múlt a győzelmünk.

Próbáld meg így nézni.
Te most tényleg idealizálod a hitványságot? :D
Nem, inkább próbálom a pozitívumokat nézni egy hullámvölgy esetén is. :)
211! NEW RECORD!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#3187 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

koni0725 írta:[
Pár hete még itt is kikaptunk volna. Normál esetben természetesen szar eredmény lenne a döntetlen, sőt, még most sem jó de sajnos ez nem normális eset. Jelenleg minden javulásra utaló jelnek örülni kell, ez pedig ma véleményem szerint egy ilyen meccs volt. Fényévekre vagyunk a csúcsformánktól, de ismét nem kaptunk gólt és centimétereken illetve bírói hibákon múlt a győzelmünk.

Próbáld meg így nézni.
Te most tényleg idealizálod a hitványságot? :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#3188 Hozzászólás Szerző: Szabi »

koni0725 írta: Pár hete még itt is kikaptunk volna. Normál esetben természetesen szar eredmény lenne a döntetlen, sőt, még most sem jó de sajnos ez nem normális eset. Jelenleg minden javulásra utaló jelnek örülni kell, ez pedig ma véleményem szerint egy ilyen meccs volt. Fényévekre vagyunk a csúcsformánktól, de ismét nem kaptunk gólt és centimétereken illetve bírói hibákon múlt a győzelmünk.
Mondjuk azt az egyet remélem, hogy végre leesik neki, hogy amióta nincs a cimbi, azóta lehoztunk 2 meccset úgy, hogy az egyiken egy meccshiányos, a másikon meg egy posztidegen ember került a be helyette, és egyik meccsen sem volt az ellenfélnek olyan eget rengetően nagy ziccere, ami előtte egy Walsallnak megadatott nem is egyszer. Csak ezt vegye észre, hogy ezt a barmot ki kell rakni, és akkor már van mire építeni, addig míg ez nem történik meg, ott lesz a srácok szeme előtt a kezdősípszónál a 0-1 vagy 0-2-es hendi, így meg nem könnyű játszani... (ezzel nem a jókedvű csapattársakat akarom felmenteni természetesen)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#3189 Hozzászólás Szerző: Szabi »

gerawba írta:
rafanadal írta:Semmi baj, idegenben jó az x, a csapat mindent megtett, a gyep vizes volt, a bíró csalt, #campaignAgainstChelsea és a szezon csak jövő héten kezdődik. Azt ki ne felejtsük (nekem a mai nap kedvence ez volt), hogy idén a 4 trófea megnyerése a cél. (Vagy valami ilyen 4 trófeás mesét mondott Mourinho.)
És a srácok jókedvűek voltak az se felejtsd ki!
Diego Costa: Az utolsó 5 percet a mai edzésről elkérte,mivel úgy gondolja tudja mi a gondja a csapatnak. Arra nem adott választ José mit mondott,de azt mondta ilyen jókedvű utolsó percei még edzésnek nem volt,mint ezután a beszéd után.

Ez a Villa meccs előtt volt, úgy látszik ez a siker kulcsa, lehet nem csak 5 percet kéne elkérni, hanem a többszörösét, és akkor jönnének a győzelmek, ilyen egyszerű. (amúgy ezt a 2 mondatot esküszöm lementem valahova, zseniális :D )
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#3190 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

dankodavid írta:
koni0725 írta:
edeskeves írta:Kis szerencsevel siman hoztuk volna a meccset, ugye a 2 kapufa plusz Cesc tizi volt szerintem. Elso felido rendben volt, nem ertem a masodikban miert nem mentunk nekik, az mar nagyon gyenge volt megint.
De a csapat javul ez szemmel lathato, legalabb ennyi pozitivum.
Legalább egy ember van, aki észreveszi a javulásra utaló jeleket és nem ezt az undorító elbaszott iróniát nyomatja. Hányinger komolyan, amit páran csináltok. Tisztelet a kivételnek.
Ez nem irónia. Tényleg örülünk, ott a pontocskánk, elhoztuk az egy pici, de annál jelentősebb pontocskát a Bajnokok Ligájában! A mi fiaink pontot szereztek a kijevi katlanban. Ez nem akármi.
Pár hete még itt is kikaptunk volna. Normál esetben természetesen szar eredmény lenne a döntetlen, sőt, még most sem jó de sajnos ez nem normális eset. Jelenleg minden javulásra utaló jelnek örülni kell, ez pedig ma véleményem szerint egy ilyen meccs volt. Fényévekre vagyunk a csúcsformánktól, de ismét nem kaptunk gólt és centimétereken illetve bírói hibákon múlt a győzelmünk.

Próbáld meg így nézni.
211! NEW RECORD!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#3191 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

koni0725 írta:
edeskeves írta:Kis szerencsevel siman hoztuk volna a meccset, ugye a 2 kapufa plusz Cesc tizi volt szerintem. Elso felido rendben volt, nem ertem a masodikban miert nem mentunk nekik, az mar nagyon gyenge volt megint.
De a csapat javul ez szemmel lathato, legalabb ennyi pozitivum.
Legalább egy ember van, aki észreveszi a javulásra utaló jeleket és nem ezt az undorító elbaszott iróniát nyomatja. Hányinger komolyan, amit páran csináltok. Tisztelet a kivételnek.
Ez nem irónia. Tényleg örülünk, ott a pontocskánk, elhoztuk az egy pici, de annál jelentősebb pontocskát a Bajnokok Ligájában! A mi fiaink pontot szereztek a kijevi katlanban. Ez nem akármi.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#3192 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

edeskeves írta:Kis szerencsevel siman hoztuk volna a meccset, ugye a 2 kapufa plusz Cesc tizi volt szerintem. Elso felido rendben volt, nem ertem a masodikban miert nem mentunk nekik, az mar nagyon gyenge volt megint.
De a csapat javul ez szemmel lathato, legalabb ennyi pozitivum.
Legalább egy ember van, aki észreveszi a javulásra utaló jeleket és nem ezt az undorító elbaszott iróniát nyomatja. Hányinger komolyan, amit páran csináltok. Tisztelet a kivételnek.
211! NEW RECORD!

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#3193 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Kis szerencsevel siman hoztuk volna a meccset, ugye a 2 kapufa plusz Cesc tizi volt szerintem. Elso felido rendben volt, nem ertem a masodikban miert nem mentunk nekik, az mar nagyon gyenge volt megint.
De a csapat javul ez szemmel lathato, legalabb ennyi pozitivum.

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#3194 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Engem nagyon levitt,hogy tobbszor nyomas ala helyeztek az ukranok. Nem hittem el,imadkozni kellett, hogy kibirjuk kapott gol nelkul. Egy Dinamo Kijev ellen :D. Es most nem akarom az o erdemuket lebecsulni,de az idei BL-nek semmi ertelme,ha egy Dinamo Kijevet nem tudunk felulmulni. Egy Barca,Bayern,Psg,Real teljesen mas szint. Fenyevekkel elorebb vannak mint mi most... es bar lehet ezt tudni/latni honapok ota de meg mindig nem tudom elfogadni,hogy ezzel a kerettel nem tudunk egyszeruen nyerni.

Es lehet azt mondani,hogy ket kapufa, rengeteg helyzet stb..Mar megint magyarazkodas lesz a vege,hogy a jatekvezeto fel donteseket a chelsea javara itelni,szerencse is ellenunk dolgozik blabla...

Zouma nem jobbhatved,semmi keresnivaloja nincs azon a poszton,tobbszor elmentek mellette es meg szerencse, hogy nem kapott meg egy sargat. Costa lathatatlan volt,nem is tudok rola tobbet mondani,es rivalisa nincs. Falcaot hagyjuk, ugyebar masfel eve ilyen, Remy meg tokeletes harmadik csatar,szeretem,hogy robotozik es hajt,de nem uti meg azt a klasszis szintet(bar iden joggal merul fel a kerdes a csapat haza tajan, hogy ki a klasszis) Januarban Falcao out,Griezmann in. Igy lenne rendes rivalis Costanak.

Kesze-kusza gondolatok szallingoznak a fejemben errol a meccsrol,es csak arra volt jo, hogy felidegesitsem magam megint,iden sokadjara. :x
Stone haxleader!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#3195 Hozzászólás Szerző: gerawba »

rafanadal írta:Semmi baj, idegenben jó az x, a csapat mindent megtett, a gyep vizes volt, a bíró csalt, #campaignAgainstChelsea és a szezon csak jövő héten kezdődik. Azt ki ne felejtsük (nekem a mai nap kedvence ez volt), hogy idén a 4 trófea megnyerése a cél. (Vagy valami ilyen 4 trófeás mesét mondott Mourinho.)
És a srácok jókedvűek voltak az se felejtsd ki!
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4798
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#3196 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

rafanadal írta:Azt ki ne felejtsük (nekem a mai nap kedvence ez volt), hogy idén a 4 trófea megnyerése a cél. (Vagy valami ilyen 4 trófeás mesét mondott Mourinho.)
Az ifikről beszélt. Ők 2-0ára nyerték a meccset :wink:

Dávid8
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013. augusztus 25., vasárnap 19:33
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#3197 Hozzászólás Szerző: Dávid8 »

Dupla nulla, mint az idei szezonunk. Sajnos semmi meglepő. :twisted:

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#3198 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Semmi baj, idegenben jó az x, a csapat mindent megtett, a gyep vizes volt, a bíró csalt, #campaignAgainstChelsea és a szezon csak jövő héten kezdődik. Azt ki ne felejtsük (nekem a mai nap kedvence ez volt), hogy idén a 4 trófea megnyerése a cél. (Vagy valami ilyen 4 trófeás mesét mondott Mourinho.)
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4798
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#3199 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bandi írta:Komolyan egyet cseréltünk csak? Gondolom azért, mert mindenki rohadt jó volt. Vicc bmeg.... Mondjuk az a szomorú, hogy a meccs előtt inkább attól féltem hogy ki fogunk kapni egy Dinamo szintű csapattól...
Énis értetlenül állok az 1 csere miatt. Hát ezt a csapatot a szatyor 3al kúrta. Mi meg örülünk az iksznek... Ha a hazait bukjuk... RdM abban a szituban már repült. EZT A F*SZT!!!

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Bajnokok Ligája

#3200 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Komolyan egyet cseréltünk csak? Gondolom azért, mert mindenki rohadt jó volt. Vicc bmeg.... Mondjuk az a szomorú, hogy a meccs előtt inkább attól féltem hogy ki fogunk kapni egy Dinamo szintű csapattól...

Válasz küldése