Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#20021 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Azt hiszem a Barca-nál nem is kaphattunk volna nehezebb ellenfelet (, talán még valamelyik olasz csapat lenne igazán kellemetlen.)
A Barca-ban nagyon jó egyéni képességű játékosok vannak, de ellenük talán könnyebb játszani, mint mondjuk egy olasz csapat ellen, mert a Barca sokkal támadóbb szellemben játszik, ezáltal nagyobb területet hagy.
A kontrákban és a gyors, néhány "húzásból" felépített támadásokban igazán erős a Chelsea.
Remélem - akárcsak tavaly - sikeresen vesszük ezt a párharcot is.
A dolog másik oldala, hogy amelyik csapat BL-t szeretne nyerni, annak minden akadályon túl kell lépnie.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#20022 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Barcafan írta:Csak aztán nehogy nagyot koppanj :wink:
Szerintem nem fog senki se nagyot koppani. A Barcelonától nem szégyen kikapni, sokkal inkább a Barcának, akinek a szurkolói nagyon fogadkoznak! Nektek sokkal nagyobb a tét, mert, ha kiestek, akkor az már 2-0 lesz ide!:) (az elmúlt egy évre gondolok természetesen)
Only one Di Matteo!

Barcafan

#20023 Hozzászólás Szerző: Barcafan »

Csak aztán nehogy nagyot koppanj :wink:

Avatar
Chelseaboy
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:56
Tartózkodási hely: Szekszárd

#20024 Hozzászólás Szerző: Chelseaboy »

Hát azt hogy kinyer azt már csak tavasszal fogjuk megtudni sajnos :? DE úgyis a CHELSEA nyer :wink:
Forever Blues!!!

Avatar
andrijcar
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Pécs

#20025 Hozzászólás Szerző: andrijcar »

Előre senki sem tudhatja mi lesz február végén.
Mindkét csapat remek és jelenleg nagyon erős, ezért bármi megtörténhet. Akármelyik megy tovább, nagy tett lesz. A személyes meglátásom szerint a Chelsea védekezése jobb, gólokat pedig mindig rúg.
A Barca a védelmén bukhatja el a párharcot.
Azon kár vitatkozni, melyik bajnokság az erősebb, mert ez lemérhetetlen. Mindenhol vannak "sztárcsapatok", amelyek kiemelkednek a mezőnyből.
Valószínűleg a Juventus,Milan élcsapat lenne a spanyol bajnokságban, a Chelsea,Manchester mondjuk az olaszban és a Barca is az angolban. Egyszerűen azért, mert tele vannak kiváló játékosokkal és egy hosszabb sorozat alatt ez megmutatkozik. A BL egész más, ott elég egy elrontott meccs, peches nap és máris oda minden. Úgy vélem hogy a Nemzetközi porondon, főleg az egyeneskieséses szakaszban, könnyű elcsúszni, sokkal könnyebb, mint egy hosszú bajnokságban.
Természetesen aki megnyer egy BL-t, eljut a döntőig, az nem véletlenül van ott, de jókora szerencse is kell ehhez.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#20026 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Zoli írta:Én nem értem minek járnak ide ellen szurkolók??!!!!!!!!!!!!
Mondjuk megvitatni az egymás elleni meccseket.

Szerintem nem kell ebből problémát csinálni, feltéve persze hogy normális stílusban írnak...

pelyva andrás
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2005. december 31., szombat 18:35

#20027 Hozzászólás Szerző: pelyva andrás »

A Juventustol tarthatsz is mert sokkal erösebbek mint tavaly-de hol vannak még ők tölletek!Valóban a spanyol bajnokság nem valami erös,söt szerintem a bl csoport körünk is gyenge volt ezért is várom már nagyon ezt az össze csapást!Ja,a profi védö meg csak azért kellene mert van felesleges 32 millio eurónk!Béke! :lol: :oops:

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#20028 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Mint ahogy a Chelsea szurkolóinak SINCS semmi oka arra, hogy hurráoptimizmusban ringassa magát a meccsekkel kapcsolatban, ugyanígy NINCS erre oka a Barca szurkolóknak sem.
Nehogy má azt higgyétek, hogy a ti Barcátokat nem lehet elkalapálni, mert elég nagy tévedésben vagytok. És ugyanez igaz a Chelsea-re is.
Ebben a párosításban bármi megtörténhet, oda-vissza többgólos győzelemmel, vagy épp rakkolós 0-0-ákkal is.
Még mindíg fenntartom a véleményem, hogy a Chelsea védekezése és kontrajátéka ebben a helyzetben többet ér, mint a Barca látványos támadójátéka. Igaz, hogy gyorsak és nagyon kombinatívak, de ezt a legjobb védelem ellen kell majd megmutatni, és nem a Celta Vigo meg hasonló szintű védelmek ellen. A spanyol bajnokságban nincsenek igazán jó védelmek, ott nem lehet ezt jól letesztelni. Majd a kékek ellen lehet.
És még annyit, hogy nemcsak a Barca játéka fejlődött tavaly óta, hanem a Chelsea-é is. Ti azt hiszitek, hogy a világ focija megállt közben, csak ti javultatok?

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Bajnokok ligája

#20029 Hozzászólás Szerző: undertow »

pelyva andrás írta:Talán egy profi védő kellene!Szerinted? :D
egy? :twisted: :lol:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Bajnokok ligája

#20030 Hozzászólás Szerző: undertow »

pelyva andrás írta:MINDENKI megmondta!A BARCA az egggggyetlen csapat ami megtudja állitani a chelsea-t!Tehát legyetek szivesek visszavenni az arcból és ha tovább jut a csapatotok:"emelem a kalapom"Amúgy nagyon eredményesek vagytok de nem lehet élvezni a meccseteket!3-4 gólokat kell lőnni 1 meccsen,nem 1-et bekinozni!Ha hiszitek,ha nem nagyon szeretem a chelsea-t,de ez már nekem nem jön be!VIVA BARCA!!!!!!!! :shock:
hat, en spec a juvetol jobban tartottam.
az meg, hogy 'mindenki' megmondta nem vmi komoly erv, nem gondolod? :)

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#20031 Hozzászólás Szerző: Steffi »

Barcafan írta:Akár én is mondhatnék egy olyat, hogy ti meg Lampard nélkül nem érnétek semmit...

de ilyeneket felesleges írni hiszen nálunk ottvan Dinho nálatok meg Lampard...
Azért ez annyira nem igaz. A Chelsea-ben több emberben benne van a gól, mint a Barca játékosaiban. Az tény, hogy Ronaldinho remek játékos, de mondjuk Eto-nak elég sok lepke gólja volt az idén is. Meg sokszor segítenek a bírók is a Barcának, akár csak tavaly.

Remélem idén is lemossuk őket!!!
Hajrá Kékek!

pelyva andrás
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2005. december 31., szombat 18:35

Bajnokok ligája

#20032 Hozzászólás Szerző: pelyva andrás »

Arra gondoltam,hogy a "drága"ellenfelünk nehogy vásároljon valami hasonló képeségü középpályást mint essien vagy makke!Mert essien nem lessz!Ha makke megsérül akkor lampard kifuthatja a belét is!Plussz szeretném ha nem vásárolnánk valami szerencsétlent!Talán egy profi védő kellene!Szerinted? :D

Barcafan

#20033 Hozzászólás Szerző: Barcafan »

téli igazolások???? nem úgy nézel ki mint aki ért a focihoz, de abban egyetértünk hogy barca továbbjutás lesz :wink:

pelyva andrás
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2005. december 31., szombat 18:35

Bajnokok ligája

#20034 Hozzászólás Szerző: pelyva andrás »

Sziasztok!Semmi rosszat nem irtam amiért haragudnotok kellene!Azért mert a barcelonát szeretem?15 éve nyomon követem a focit vmit csak tudok!Nem okoskodni jöttem csak folyamatosan olyan dolgokrol beszéltek,hogy be kaka! Te meg Barcafan,hát tölled nem vártam!Amugy szerintem az edzöi húzások fognak dönteni,meg téli átigazolások! :evil: :lol:

Barcafan

#20035 Hozzászólás Szerző: Barcafan »

Akár én is mondhatnék egy olyat, hogy ti meg Lampard nélkül nem érnétek semmit...

de ilyeneket felesleges írni hiszen nálunk ottvan Dinho nálatok meg Lampard...

Avatar
Chelseaboy
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:56
Tartózkodási hely: Szekszárd

#20036 Hozzászólás Szerző: Chelseaboy »

Szerintem a Barca-nak ugyanannyi esélye van mint a Chelsea-nek... de szerintem is kapafogú emberük nélkül nem érnek semmit :P
Forever Blues!!!

Barcafan

#20037 Hozzászólás Szerző: Barcafan »

Ez jó vicc volt:))))

Csak szólok, hogy ennek a gyenge bajnokságnak az 1-2 fordulóval ezelőtti utolsó helyezettje(Betis) elverte a nagyszerű cselszkiteket... :lol: :lol:

Az meg hogy Ronaldihno nélkül nem érünk semmit az is nagy csacsiság:))) Vszeg akkor nem lennénk ennyire jók, de megoldanánk... De erről felesleges is beszélni mivel nálunk játszik, és az ő segítségével minden esély megvan arra, hogy továbbjussunk ellenetek... legalább annyi esélyünk van mint nektek.

Kár, hogy most idejöttek ezek a nagytudású szurkolók mint pelyva is meg az előző hozzászóló és elrontják az eddigi párbeszédeket 8)

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

#20038 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Hát Pelyva én csak aszt üzenem 3-4 gól meccsenként az az iszonyat erős Premier Divisionba biztos sikerül, még az EVERTON is dobogós lenne ott.....Ja meg a Barca ide vagy oda lehet hogy jó csapat de piszok szerencsés is meg ha nem lenne ott Ronaldinho még a Real is megverné!!!! :P

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

Re: Bajnokok ligája

#20039 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

pelyva andrás írta:MINDENKI megmondta!A BARCA az egggggyetlen csapat ami megtudja állitani a chelsea-t!Tehát legyetek szivesek visszavenni az arcból és ha tovább jut a csapatotok:"emelem a kalapom"Amúgy nagyon eredményesek vagytok de nem lehet élvezni a meccseteket!3-4 gólokat kell lőnni 1 meccsen,nem 1-et bekinozni!Ha hiszitek,ha nem nagyon szeretem a chelsea-t,de ez már nekem nem jön be!VIVA BARCA!!!!!!!! :shock:
Tudomasul vettuk, es koszonjuk!!!
Majd ertesitunk. :)

Zoli
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 20:17
Tartózkodási hely: a földön:D

#20040 Hozzászólás Szerző: Zoli »

ekkora fszt mit ez a pelyva :lol:

Válasz küldése