Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#17961 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

ToreAndre írta:
kdako írta:Túlértékelt. Volt két éve két csapattal, amikor kijött a lépés, erre kikiáltották Európa legjobb edzőjének. unalmas, szürke, rosszul igazol és a hülye rotációs taktikájához ragaszkodik. utóbbi kettőnek csak örülök, de nem ismerem el a képességeit.
Hát, vannak akik pont az ilyen "unalmas" "szürke" Benitezeket szeretik és nem az exibicionista Mourinho-kat. Lehet, hogy azért igazol rosszul, mert bár gazdag klub a Pool, mégsincs 200 milliója...
Amúgy szerintem nem igazol rosszul csak sokat.
Már írtam máshol, hogy ezerszer szívesebben láttam volna Kuyt-öt Seva helyén, Agger-t Khalid helyén, Crouch-ot Kalou helyén és sorolhatnám...
Persze ez szubjektív!:)

Visszatérve hihetetlen mennyi utálat van bennetek más emberek, csapatok íránt...
Ha utálat annyira nincs is, de dicsérni tényleg nehezemre esik más csapatot/játékost/edzőt... bár most pl. le merem írni, hogy ez a Milan nagyon megérdemelte a BL-t. Simán ők voltak a sorozatban legjobbak.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17962 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Miért a sikerei alapján lehet megítélni egy edzőt? Dávid "lesenkiházizta" azaz emberileg mínősítette. (ez nem szakmai kritika)
Lehet, hogy egy BL arany és ezüst + 1 FA Cup + Ligakupa ezüst nem sok, de pl. Jewell sem mutatott semmit vagy Chris Coleman, Curbisley sem... Mégis szimpatikus edzők és sosem mondanám rájuk, hogy senkiházi...
Only one Di Matteo!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#17963 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kdako írta:
ToreAndre írta:Már miért lenne senkiházi?? Most komolyan? Nem szerepel, ritkán szólnak róla az újságok, nyert azért pár trófeát?? Nem nagyon keveredik botrányba. Mégis mi bajod van már vele is?? Vagy elég, hogy egy rivális csapat edzője??
Túlértékelt. Volt két éve két csapattal, amikor kijött a lépés, erre kikiáltották Európa legjobb edzőjének. unalmas, szürke, rosszul igazol és a hülye rotációs taktikájához ragaszkodik. utóbbi kettőnek csak örülök, de nem ismerem el a képességeit.

rosszul igazol????????? olyan játékosokkal menetel a blben akiknek az előző évben még bl indulási joga sem volt! no name senkikből 2 nap alatt alapembert csinál. a valencia sem az az oriás klubb manapság aki nem birja hova költeni a pénzét, főleg amikor Ő volt ott az edző akkor sztárok nélüli csapatnak hivták. nyert Uefat bajnokságot velük, L'poollal cshield, ligakupa, fa, bl. és még jol jött ki neki két éve :D
ne érts félre nem téged basztatlak de amiket irsz az...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17964 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

kdako írta:Túlértékelt. Volt két éve két csapattal, amikor kijött a lépés, erre kikiáltották Európa legjobb edzőjének. unalmas, szürke, rosszul igazol és a hülye rotációs taktikájához ragaszkodik. utóbbi kettőnek csak örülök, de nem ismerem el a képességeit.
Hát, vannak akik pont az ilyen "unalmas" "szürke" Benitezeket szeretik és nem az exibicionista Mourinho-kat. Lehet, hogy azért igazol rosszul, mert bár gazdag klub a Pool, mégsincs 200 milliója...
Amúgy szerintem nem igazol rosszul csak sokat.
Már írtam máshol, hogy ezerszer szívesebben láttam volna Kuyt-öt Seva helyén, Agger-t Khalid helyén, Crouch-ot Kalou helyén és sorolhatnám...
Persze ez szubjektív!:)

Visszatérve hihetetlen mennyi utálat van bennetek más emberek, csapatok íránt...
Only one Di Matteo!

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#17965 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

bilhacica írta:
kdako írta:de ez legye az edzőzseninek kikiáltott senkiház gondja...
lol... Benitezre gondolsz? Ők kétszer voltakdöntöbe mi egyszer se. ki nek van minden évben jobb játékos kerete és több pénze? nekünk. ez a kijelentésed azért nagyon tulzo és még a nem L'pool szurkolok számára is sértő... azaz legalább is nekem az. Benitez emberileg és szakmailag is tiszteletre méltó...
no azért ne is magasztaljuk túlzottan Rafát. sokat nem mutatott az elmúlt években és azt ti sem gondoljátok komolyan, hogy a Pool költségvetése nagyon messze lenne a miénktől. A különbség annyi, hogy ők sok-sok éve tudnak nagyokat igazolni, mi pedig csak most zárkóztunk fel.

emberileg nem ismerem, szakmailag pedig annyira nem nagy szám szerintem. (mint pl. Ancelotti)

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#17966 Hozzászólás Szerző: kdako »

bilhacica írta:
kdako írta:de ez legye az edzőzseninek kikiáltott senkiház gondja...
lol... Benitezre gondolsz? Ők kétszer voltakdöntöbe mi egyszer se. ki nek van minden évben jobb játékos kerete és több pénze? nekünk. ez a kijelentésed azért nagyon tulzo és még a nem L'pool szurkolok számára is sértő... azaz legalább is nekem az. Benitez emberileg és szakmailag is tiszteletre méltó...
Akkor sértődj meg:lol: , a másik hsz-ben már kifejtettem, hogy miért írtam.
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#17967 Hozzászólás Szerző: kdako »

ToreAndre írta:Már miért lenne senkiházi?? Most komolyan? Nem szerepel, ritkán szólnak róla az újságok, nyert azért pár trófeát?? Nem nagyon keveredik botrányba. Mégis mi bajod van már vele is?? Vagy elég, hogy egy rivális csapat edzője??
Túlértékelt. Volt két éve két csapattal, amikor kijött a lépés, erre kikiáltották Európa legjobb edzőjének. unalmas, szürke, rosszul igazol és a hülye rotációs taktikájához ragaszkodik. utóbbi kettőnek csak örülök, de nem ismerem el a képességeit.
GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17968 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Bilhacica tökéletesen megmondta a frankót!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#17969 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kdako írta:de ez legye az edzőzseninek kikiáltott senkiház gondja...
lol... Benitezre gondolsz? Ők kétszer voltakdöntöbe mi egyszer se. ki nek van minden évben jobb játékos kerete és több pénze? nekünk. ez a kijelentésed azért nagyon tulzo és még a nem L'pool szurkolok számára is sértő... azaz legalább is nekem az. Benitez emberileg és szakmailag is tiszteletre méltó...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17970 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Már miért lenne senkiházi?? Most komolyan? Nem szerepel, ritkán szólnak róla az újságok, nyert azért pár trófeát?? Nem nagyon keveredik botrányba. Mégis mi bajod van már vele is?? Vagy elég, hogy egy rivális csapat edzője??
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#17971 Hozzászólás Szerző: kdako »

ToreAndre írta:Hát, én máshogy látom. A Milan lassan, unalmasan, öregurasan játszott (mennyi is az átlagéletkor? 70??) pár Kaka megmozdulást leszámítva semmi. Benítez meg rosszul cserélt. Ha Crouchy-t beviszi előbb + a 80. percben Bellamy-t, meg lehetett volna.
A rutin nyerte meg a BL-t a Milan-nak. Inzaghi meg egy béna pöcs, két gól ide, két gól oda....
A Milan direkt altatott, szerintem zseniálisan játszották ezt a focit, amely valóban nem szép, de eredményes. Taktikailag hihetetlenek voltak.

A poolnál Benitez eltaktikázta a meccset. azt hitte, ha ugyanazt játssza nagyjából (inkább a szélsőket erőltetve), mint a Milan, akkor megverheti őket. hiba volt az egycsatáros játék, de ez legye az edzőzseninek kikiáltott senkiház gondja...
GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17972 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hát, én máshogy látom. A Milan lassan, unalmasan, öregurasan játszott (mennyi is az átlagéletkor? 70??) pár Kaka megmozdulást leszámítva semmi. Benítez meg rosszul cserélt. Ha Crouchy-t beviszi előbb + a 80. percben Bellamy-t, meg lehetett volna.
A rutin nyerte meg a BL-t a Milan-nak. Inzaghi meg egy béna pöcs, két gól ide, két gól oda....
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#17973 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ja, amúgy ez most reggel jutott eszembe: - ugyan majdnem ránkcáfoltak, de - mit mondott José az idény előtt, az elveszített Charity Shield után? "Ez a Pool jó, de nem elég jó. Semmit sem nyernek idén." - lássatok csodát. :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#17974 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:
Chelseafan írta:Háhháá, ennyit ér a Pool! Ezért örülhettek, hogy bejutottak. Ha a Chelsea jut tovább, akkor most mi ünnepelnénk! 8)
Engem ezek után még jobban bosszant, hogy ezt a töketlen Poolt nem vertük ki az elődöntőben.
Azt már akkor is tudtuk, hogy ott nem a Pool vert meg minket, hanem ütöttük el magunkat a továbbjutástól azzal, hogy 120 percen keresztül nem voltunk képesek betalálni Reina hálójába. Egy góllal eldöntöttük volna az egészet. A Pool (és a Boro) a JM éra két mumuscsapata, egyszerűen nem tudunk ellenük játszani. A Mersey partiak nagyon jól zárnak, szűkítik le a területet, ez ellen pontosan az az ellenszer, amit ma a Milan csinált. Faltot kihozni a kapu előterében, vagy rövid passzos kiugratásokkal zavarba hozni a védelmet.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#17975 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hát, nem volt egy nagy színvonalú meccs, és igazából a Poolnak volt egy első 20 perce, talán 15, meg a végén 3. Néha viszont iszonyat csapnivalóan játszott, a mélyponton meg is kapták a második gólt. A PL egyik legjobb védelme ilyet hibázzon... A Milan magához képest gyenge játékkal is uralta a játékot, azt játszotta, amit akart, és be is jött. Igazságos eredmény született. Nem az angolok ellen szurkoltam, de ez a Pool nem érdemelt 3 éven belül két BL győzelmet. Azt is mondhatnám, örülök az eredménynek.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#17976 Hozzászólás Szerző: kdako »

Chelseafan írta:Háhháá, ennyit ér a Pool! Ezért örülhettek, hogy bejutottak. Ha a Chelsea jut tovább, akkor most mi ünnepelnénk! 8)
Engem ezek után még jobban bosszant, hogy ezt a töketlen Poolt nem vertük ki az elődöntőben.
GO BLUES!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#17977 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Háhháá, ennyit ér a Pool! Ezért örülhettek, hogy bejutottak. Ha a Chelsea jut tovább, akkor most mi ünnepelnénk! 8)

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#17978 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

repes a szivem,hogy buktak a dokmunkások :P :!:

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#17979 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

a bl-döntő előtt a mi indulónkat nyomatták az ünnepségen! 8) :lol: :lol: kemény volt

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#17980 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ZenZo írta:
tibi71 írta:sevának nem ment a milanba ! úgy értem az utolsó fél évben nagyon szarul játszott !! állandóan a góltalanságáról beszélt a sajtó ! az összes milan fórumon arról beszéltek,hogy most kéne továbbadni ! és lám mi voltunk azok a balekok,hogy kiadtunkérte 1valag pénzt ! gondoljunk csak a vb-re ! már ott látszott,hogy gödőrbe van a srác ! mi 1rendkivül rosszformába levő sevcsenkót vettünk+ ! kaka pedig élete formáját hozza !!!! ez azért nagy külömbség ! :!:
Na azért tisztázzunk valamit: Seva az utolsó félévében a Milanban nem szar volt, hanem főleg sérült. Az meg, hogy a saját szurkolóik miket írtak a fórumokon, hát, lehet egy vélemény, persze, de ha valaki külsősként beleolvasna az itt elhangzó dolgokba... A VB-n ugyanaz volt, mint Rooney: komoly sérülésből összedrótozták, hogy játszhasson, de lényegében nem sokat tudott tenni. Mi egy sérülése ellenére vb-t játszó Sevát vettünk meg, aki így sem egészséges, sem kipihent nem volt, mikor érkezett. Aztán - mivel nem játszott túl jól - padoztattuk, aztán meg többször újra sérült volt.
Bár az eredmény ugyanaz, bárhonnan nézzük is: nincs élete legjobb formájában. Azért azt sem mondanám, hogy a legrosszabban, mert relatíve kiegyensúlyozott teljesítményre vall: Sevcsenko 13 - 4, 3, 3, 3 gól. Ha a bajnokságban csak öttel többet lőtt volna, szerintem senkinek a világon nem lenne baja vele, bár, sosem lehet tudni... a szurkolók szörnyűek tudnak lenni :)
akkor mégnagyobb balek volt ambra ! sérült és gyengeformába levő csatárt vett+ ! egyébként 18 meccses góltalansága volt tavaly és biztos közrejátszott a sérülése is ! én nem vagyok seva ellenes !! sőt,imádom ! azon+ kimondottan kivagyok mikor sokan a 30 millát hozzákfel !!! nem a chelsea pénztárcáját terhelte ez a temérdek pénz,amit évekig 'nyögünk' ! itt ambra idehozta a haverját aki történetesen 1aranylabdás csatár és kifizette farzsebből ! tehát hagyjuk már az 'ennyi pénzért+annyi pénzért dumát' :P a chelsea nem 1szokványos klubb,itt minden teljesen másképp müködik ! én bízok sevába és remélem jövöre 20gól körül termel a pl-be !!

Válasz küldése