Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
pelyva andrás
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2005. december 31., szombat 18:35

Bajnokok ligája

#20041 Hozzászólás Szerző: pelyva andrás »

MINDENKI megmondta!A BARCA az egggggyetlen csapat ami megtudja állitani a chelsea-t!Tehát legyetek szivesek visszavenni az arcból és ha tovább jut a csapatotok:"emelem a kalapom"Amúgy nagyon eredményesek vagytok de nem lehet élvezni a meccseteket!3-4 gólokat kell lőnni 1 meccsen,nem 1-et bekinozni!Ha hiszitek,ha nem nagyon szeretem a chelsea-t,de ez már nekem nem jön be!VIVA BARCA!!!!!!!! :shock:

Ailton
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 21:57
Tartózkodási hely: Kaposvár -Tab
Kapcsolat:

#20042 Hozzászólás Szerző: Ailton »

Gyeszti írta:Nagy örömömre Johnson végigjátszotta a meccset aug. 24-én a WBA ellen, és szerintem nem volt rossz. Azóta talán egyszer lépett pályára kezdőként, de ha jól emlékszem lecserélték. :cry:
igen, utána a Newcastle ellen játszott 60 perce tés aennyi az idei teljesítménye.

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#20043 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Nagy örömömre Johnson végigjátszotta a meccset aug. 24-én a WBA ellen, és szerintem nem volt rossz. Azóta talán egyszer lépett pályára kezdőként, de ha jól emlékszem lecserélték. :cry:

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#20044 Hozzászólás Szerző: Robi »

andyslacker írta:Azért a védelmet ne vegyük olyan biztosra. Ferreirában mindig benne van egy végzetes hiba, Huth-ról nem is beszélve. Félő, hogy ahogy közeledik a VB, José több lehetőséget ad a germánnak, hogy bekerüljön a válogatottba.
ettől én is félek,Klinsmann nem véletlenül beszélt Joséval.Adjuk el a p*csába,mármint Huthot.A másik: Ferreiran és Huthon kívül még johnsonba is benne van a hiba (ha játszik).Bár róla utoljára a tavalyi szezonban hallottam :oops:

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#20045 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Ailton írta:szerintem nyerünk, mert:
hasonlítsuk össze a posztonként a csaptot:
-kapus 1-0 ide : Valdez bizonytalan, egész mecsen rágózik kap egy gólt, köp egyet, rágózik, kap egy újabbat rá se bagózik....
-védelem: 2-0 ide: a Barca védelmének több gyenge pontja is van, a Chelseaé szinte tökéletes.
középpálya: marad 2-0, itt ugyanolyan jó képességű labdarúgók vannak mindkét csapatban.
-csatársor 2-1: a Barca csatársora jobb, mert Eto'o-nak jobb a helyzetkihasználása, mint Drogbának.

Tehát összetettben:
2-1[/u]
Azért a védelmet ne vegyük olyan biztosra. Ferreirában mindig benne van egy végzetes hiba, Huth-ról nem is beszélve. Félő, hogy ahogy közeledik a VB, José több lehetőséget ad a germánnak, hogy bekerüljön a válogatottba.
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#20046 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Szerintem simán megoldható, hogy ne kapjunk gólt otthon. Tavaly (illetve még idén, ugye:)) nagyon leültünk 3-0 után, ami érthető. Jöt a két portugál hibája és máris 3-2 volt...
Bár szerintem is az idegenbeli meccsen fog eldölni minden. Nyerjünk otthon 1-2 góllal, hogy a Camp Nou-ba kontrázhassunk!!! Már pedig abban nagyon jók vagyunk. Tavaly is 0-1-gyel fordultunk....
Aztán csak a kiállítás miatt nem nyertük meg azt a meccset.
Nagyon remélem, hogy Drogba nem játszik majd. Crespo-t a csapatba!!
A cseréje meg legyen SCOTTY!!:)
Only one Di Matteo!

Ailton
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 21:57
Tartózkodási hely: Kaposvár -Tab
Kapcsolat:

#20047 Hozzászólás Szerző: Ailton »

Azért a bajnoskágból ne iduljunk ki, igazán erős csapattal nem játszottattok. Ezt a mai Realt még a REAC is megverné, így a Celta, Máalga, Depor meg nem vmi acélos támadósorral rendelkezik. A Premier Leagueben sokkal jobb csatársorok ellen kell játszani, hisz a Henry, Bergkamp, Reyes a Ronney, v. Nistelrooy, a Cissé, Moro és mondjuk a Keane, Defoe, Mido csatáros sem gyenge. Ezzel szemben a Primera Divisionban az titetek mellett a Valencié igazán erős Mista, Villa.
De majd emglátjuk, hogy kijön e a két bajnokság közti különbség.

Barcafan

#20048 Hozzászólás Szerző: Barcafan »

Na igen Oleguer... Tavaly mi barca szurkolók azért imátkoztunk, hogy Frenki vegye már ki a kezdőből, de legalább középről. Nos ez meg is történt pár hónapja... Oleguer ha játszik, akkor is csak jobb szélen kap szerepet... Amióta ott van nem hibázik annyit(mert kevesebbet van ott a labda:DD) tehát az ő hibáiból mostanság már nem alapozhat senki. A Puyol-Marquez kettős pedig teljesen megoldja a védekezést...

Amióta ő nincs ott a védelem tengelyében azóta a bajnokságban 10 meccsen 28-4-es, a bl-ben pedig 6 meccsen 14-2-es gólkülönbséget produkáltunk.
De gondolom ti is tudjátok, hogy a csapat védekezése nem csak a védősoron múlik. Labdavesztéskor már a 3 támadónk egyből visszatámad(Roni nem igazán:D) és a középpályásokkal vmint a feltolt védelemmel olyan szinten szűkítjük a területet hogy a középszintű ellenfelek még a kapuinkig sem jutnak el sokszor...

És tuti biztos hogy nem fogjátok kapott gól nélkül kihúzni egyik meccset sem ellenünk!!! Erre garanciát vállalok:)))

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#20049 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

a barca támadósora európában szinte a legerősebb,de a védelmetek katasztrófa.....oleguernél még Johnson is jobb,pedig Ferreira fog jáccani....puyol meg talán marquez a legerősebb védő/k,nekünk meg az egész védelmünk erősebb,mint a tiétek....ki lehet húzni....simán

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#20050 Hozzászólás Szerző: undertow »

siman kihuzhatjuk kapott gol nelkul.
a lenyeg, hogy terry es gallas legyen kozepen es ket rendes fullbackket jatszassunk. meg persze hogy maka ne seruljon meg elotte, mert essien biztos nem lesz.

Barcafan

#20051 Hozzászólás Szerző: Barcafan »

Te télleg bízol abban, hogy a barca nem tud majd gólt rúgni Londonban??? Ez max akkor fog összejönni, ha a sok gólhelyzetet nem sikerül majd gólra váltani, mert mondjuk lesz 2-3 kapufa, vagy Cech véd majd bravúrokkal...

Nemtom emléxel-e a tavalyi meccsekre... amikoris a barca védekezése jóval gyengébb volt a mostaninál + nem volt Messi mégis a helyzeteket nézve simán tovább kellett volna jutnunk... Az a 20-4-es kapura lövési arány a Nou Campban meg az a 2 kapufa a 4-2-es meccsen szted kicsit nem aggasztó??? Sztetek megintbele szalad majd Rijkaard abba a hibába hogy 10perc alatt 3 kontrából 3 gólt kapunk???

Kizáááááárt dolog szvsz... szoa imátkozzatok majd, mert hogy ez megint az év meccse lesz az biztos... ha nem is a cselzi miatt de a Barca miatt tuti, mert szinte mindenben fejlődtünk és a visszavágás vágya is hajt minket!

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#20052 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Viszem tovább a szót, mert karácsonykor megakadt, február pedig még messze van.

Szerintem idegenben lőtt gól fog dönteni, valamint az, hogy a Chelsea játszik előbb otthon.
Tudjuk, hogy védekezni nagyon tudunk (bár a Fulham meccs most nem úgy sikerült, ahogy szokott), és ezért remélhetőleg a Stamford Bridgen nem kapunk gólt, és mongyuk azért egyet valahogy csak lövünk.
Egyszerűen nem lesz területe sem Dinnyónak, sem Etonak, hogy a gyorsaságukat kihasználják, és ha nem lendületből cseleznek, akkor meg lehet őket fogni. Terry és Carvalho képes erre, de Gallas is (Huth nem).
A visszavágon, az 1-0 miatt a Barcának támadnia kell. Így már csak arra kell ügyelni majd, hogy időnként egy-egy kontrából találjuk be Robben, Cole, vagy Duff révén (esetleg WP), és nem lesz gond. Tippem: 2-1 a Barcának, és idegenben lőtt góllal megyünk tovább. Kb. ennyi az összkülönbség a két csapat között.

vendég0

#20053 Hozzászólás Szerző: vendég0 »

mindegy, srácok, a lényeg hogy mindenféleképpen jó meccseket láthatunk majd, mint tavaly, és reméljük, ezek mentesek leszenk Mourinho érdekes kirohanásaitól, és hogy a meccseken ezúttal nem lesznek vitatható bírói ítéletek (Droga kiállítása Barcelonában, és Terry győztes gólja Carvalho "akciója" után)

Ailton
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 21:57
Tartózkodási hely: Kaposvár -Tab
Kapcsolat:

#20054 Hozzászólás Szerző: Ailton »

szerintem nyerünk, mert:
hasonlítsuk össze a posztonként a csaptot:
-kapus 1-0 ide : Valdez bizonytalan, egész mecsen rágózik kap egy gólt, köp egyet, rágózik, kap egy újabbat rá se bagózik....
-védelem: 2-0 ide: a Barca védelmének több gyenge pontja is van, a Chelseaé szinte tökéletes.
középpálya: marad 2-0, itt ugyanolyan jó képességű labdarúgók vannak mindkét csapatban.
-csatársor 2-1: a Barca csatársora jobb, mert Eto'o-nak jobb a helyzetkihasználása, mint Drogbának.

Tehát összetettben:
2-1[/u]

Barcafan

#20055 Hozzászólás Szerző: Barcafan »

andrijcar írta: 5.A Barcelona védelme szerintem sebezhető. Ez tegnap a Celta Vigo ellen is látszott. Ugyanazokat a hibákat követik el, mint tavaly ellenetek. A védelmüket feltolják a félpályáig, így az ellenfél ha kp-án labdát szerez és gyors első emberei vannak, könnyen gólhelyzetbe kerülhet.
A Barca idén a Vigo ellen nyújtotta a leggyengébb teljesítményét... szoa erre nem kéne alapozni, hogy mi volt azon a meccsen. Szvsz ott a barca középpályája teljes káosz volt. Mondom idén ilyen xarul még nem nyomtuk

Előtte viszont volt nem 1 olyan meccsünk, mikor az ellenfél a 70-80. percben rúgott először kapura. Nem véletlenül +35-os a gólkülönbségünk az elmúlt 10-15 meccsen...

Ennyi erővel én is felhozhatom a MU elleni vereségeteket... ugyanis ha úgy fogjátok kihasználni a helyzeteiteket akkor sima lesz a továbbjutás :lol: :lol:

tehát a Barca védeleme idén sokkal jobb mint tavaly volt. A középpálya és a védelem teljesen összhangban van... tavalyhoz képest nagyon sokat fejlődtünk hátul, meg elől is Messi segítségével... szoa most egy sokkal jobb barcával fogjátok szembe találni magatokat, és tavaly is csak 1(szabálytalan) góllal voltatok jobbak... persze ha a nou campban a 20 helyzetből nem csak 2-t lövünk be, akkor.....

na csak ennyi... béke

Vendég

#20056 Hozzászólás Szerző: Vendég »

sdfr írta:sztem a barca jut tovább me cselzi nem tud csak szerencsésen bepattano golokat löni:) és ez nem lesz elég.................boccs! :?
A meccs február végén lesz, addigra hatosával ontjuk a gólokat!!! Különben is nem ezen múlik...

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#20057 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Azért nem a sok bepattanó miatt lettünk,PL bajnokok csúccsal ! Valamiért az első 20 percben csak vezettünk 3-0-ra ! Egyébként Ronaldinho gólja zseniális volt és mindenki erről beszél,pedig ahogy Duff átvette a zsugát az első meccsen a gól elött.....! Nekem az volt az év mozdulata !!

anoním

#20058 Hozzászólás Szerző: anoním »

"a chelsea nemtud szerencsésen bepattanó gólokat lőne"
tavaly lampard bayern oda-visszavágóján lőtt góljait nem láttad?

Avatar
JoeCole
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 17:15
Tartózkodási hely: Miskolc/Szeged

#20059 Hozzászólás Szerző: JoeCole »

Kedved sdfr!

Én azért furcsálom, hogy a Chelsea csak ilyen "szerencsétlen bapattanós gólokat" tud lőni, de mégis valahogy 9ponttal vezetünk...
Biztos csak véletlen... Na persze... 8)

sdfr

#20060 Hozzászólás Szerző: sdfr »

sztem a barca jut tovább me cselzi nem tud csak szerencsésen bepattano golokat löni:) és ez nem lesz elég.................boccs! :?

Válasz küldése