Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#3801 Hozzászólás Szerző: Anti »

Kib...ott idegesítő, hogy a két negyeddöntős meccs után lesz egy manure hazai, és egy arse idegenbeli, és egy továbbjutás esetén az 1. meccs után egy pool... :x Jó persze, tovább is kell jutni, de egy jelenlegi PSG ellen még illene.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#3802 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Fábregas beteg, de valószínűleg játszani fog este. Thiago Motta is kidőlt, ha ő sem játszhat akkor tényleg elfogynak középen.

Kép

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#3803 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

ChesterB írta:Kezdődik. :D :D

https://twitter.com/PSG_inside/status/5 ... 3509052420" onclick="window.open(this.href);return false;
Áhhh, imádom. Tavaly is lenyomták ugyan ezt. :lol:
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#3804 Hozzászólás Szerző: Chester »

Didier90 írta:Én a laikus szememmel nem látom jobbnak Tibót semmivel.... Ha nem a BL meccsen, akkor remélem a PL meccsen fog kezdeni Cech, és nem azért mert legenda hanem mert utcalány jól védett. Csak azért Courtois az első számu mert 10 évvel fiatalabb és ő a jövő... nem azért mert egyértelműen jobb lenne. Ha Cech lenne a fiatalabb fordított helyzet lenne szvsz
Cech ugyan ilyen helyzetben szorította ki anno Cudicinit, és azzal a döntéssel is Mourinhonak volt igaza, ahogyan most is szvsz. Sok különbség nincs köztük, de ha megnézed Courtois első olyan meccsére, ami az ő bakiján ment el, majdnem februárig "kellett" várni, Cech meg lassan 15 év tapasztalattal sem tudja azt a k*rva rövidsarkot védeni. Mindkettő kiváló kapus, de ha Courtois újra helyrerázódik fejben, nem kérdés hogy neki kell játszania.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#3805 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

ChesterB írta:Szerintem Cech fog kezdeni, általában akkor szokott tweetelni a meccsekről ha játszik, most ugyan úgy megtette. :D Mourinho tudja melyikük kezd, a játékosoknak azonban még nem mondta el. Courtois meg ha kiheverte az utóbbi 2 meccs bakiját, akkor vissza fog kerülni a kapuba, akár már holnap is.
Didier90 írta:Ezzel tulajdonképpen azt üzenné Cechnek, hgy mindegy hogy védesz 2. számu maradsz, akkor is ha Courtois bizonytalankodik...
Ha így lenne, akkor nem kezdett volna Cech az Everton ellen. Courtois az első számú, ha újra formába lendül, akkor vissza fog kerülni a kapuba, ezt valószínűleg mindketten tudják.
Azért a villa ellen is volt 1-2 bizonytalansága... nem csak a city ellen. Persze klasszis szintet hoz, de most azért van versenytársa.
Én a laikus szememmel nem látom jobbnak Tibót semmivel.... Ha nem a BL meccsen, akkor remélem a PL meccsen fog kezdeni Cech, és nem azért mert legenda hanem mert utcalány jól védett. Csak azért Courtois az első számu mert 10 évvel fiatalabb és ő a jövő... nem azért mert egyértelműen jobb lenne. Ha Cech lenne a fiatalabb fordított helyzet lenne szvsz
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#3806 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Anti írta:Luiz egész jól megtanult angolul :D :

Ebből :lol: :

https://www.youtube.com/watch?v=v7KUNt5cybw" onclick="window.open(this.href);return false;

ez lett :) :

https://www.youtube.com/watch?v=aGAi7S1N7E4" onclick="window.open(this.href);return false;
Ezen én is jót mosolyogtam:D Így még nem hallhattuk beszélni angolul. Chelsea játékosként csak makogott.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#3807 Hozzászólás Szerző: Anti »

Luiz egész jól megtanult angolul :D :

Ebből :lol: :

https://www.youtube.com/watch?v=v7KUNt5cybw" onclick="window.open(this.href);return false;

ez lett :) :

https://www.youtube.com/watch?v=aGAi7S1N7E4" onclick="window.open(this.href);return false;
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Bajnokok Ligája

#3808 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

A Courtois-Cech vitához:
Kép
Why always me?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#3809 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szerintem Cech fog kezdeni, általában akkor szokott tweetelni a meccsekről ha játszik, most ugyan úgy megtette. :D Mourinho tudja melyikük kezd, a játékosoknak azonban még nem mondta el. Courtois meg ha kiheverte az utóbbi 2 meccs bakiját, akkor vissza fog kerülni a kapuba, akár már holnap is.
Didier90 írta:Ezzel tulajdonképpen azt üzenné Cechnek, hgy mindegy hogy védesz 2. számu maradsz, akkor is ha Courtois bizonytalankodik...
Ha így lenne, akkor nem kezdett volna Cech az Everton ellen. Courtois az első számú, ha újra formába lendül, akkor vissza fog kerülni a kapuba, ezt valószínűleg mindketten tudják.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Bajnokok Ligája

#3810 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Didier90 írta:
kecske01 írta:
Botond9797 írta:Szerintetek mi lesz a kezdőnk holnap? Én egy Cech-Iva, Cahill, Terry, Azpi-Matic, Fabregas-Willian, Oscar, Hazard-D.Costa-t tudnék a leginkább elképzelni...
Szerintem Courtois kezd.
Az nem lenne jó üzenet Mourinhotól ha Courtois kezdene Cech helyett egy olyan meccs után, ahol neki köszönhetjük, hogy nem kaptunk ki. Ezzel tulajdonképpen azt üzenné Cechnek, hgy mindegy hogy védesz 2. számu maradsz, akkor is ha Courtois bizonytalankodik...
A legutóbbi meccs után én is nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy nem Cech kezd holnap. Úgy tűnt, ihletett formában van, Courtois-val sincs semmi baj, nekem még azok a "bizonytalankodások" se tűntek olyan komolynak, mégis számomra egyértelmű, hogy holnap Cech-nek kell védeni. Zouma-ra én is kíváncsi vagyok, Mou bevállalja-e a játszatását, de én Ibra játékstílusa miatt gondolom, hogy Cahill fog kezdeni. A többi meg szerintem egyértelmű, nagyon remélem, hogy nem lesz defenzívebb a felállás!
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#3811 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

kecske01 írta:
Botond9797 írta:Szerintetek mi lesz a kezdőnk holnap? Én egy Cech-Iva, Cahill, Terry, Azpi-Matic, Fabregas-Willian, Oscar, Hazard-D.Costa-t tudnék a leginkább elképzelni...
Szerintem Courtois kezd.
Az nem lenne jó üzenet Mourinhotól ha Courtois kezdene Cech helyett egy olyan meccs után, ahol neki köszönhetjük, hogy nem kaptunk ki. Ezzel tulajdonképpen azt üzenné Cechnek, hgy mindegy hogy védesz 2. számu maradsz, akkor is ha Courtois bizonytalankodik...
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#3812 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Botond9797 írta:Szerintetek mi lesz a kezdőnk holnap? Én egy Cech-Iva, Cahill, Terry, Azpi-Matic, Fabregas-Willian, Oscar, Hazard-D.Costa-t tudnék a leginkább elképzelni...
Szerintem Courtois kezd.

antimaci
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014. január 11., szombat 15:54
Kedvenc játékos: Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#3813 Hozzászólás Szerző: antimaci »

Botond9797 írta:Szerintetek mi lesz a kezdőnk holnap? Én egy Cech-Iva, Cahill, Terry, Azpi-Matic, Fabregas-Willian, Oscar, Hazard-D.Costa-t tudnék a leginkább elképzelni...
Zoumara leszek kíváncsi bemeri-e rakni, de amúgy a többi része valószínűleg ez lesz szerintem is.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#3814 Hozzászólás Szerző: Chester »

Kezdődik. :D :D

https://twitter.com/PSG_inside/status/5 ... 3509052420" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Bajnokok Ligája

#3815 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Szerintetek mi lesz a kezdőnk holnap? Én egy Cech-Iva, Cahill, Terry, Azpi-Matic, Fabregas-Willian, Oscar, Hazard-D.Costa-t tudnék a leginkább elképzelni...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#3816 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Mikel sérülés miatt nem utazott Párizsba, RLC lesz ott helyette.

A PSG-ből továbbra is úgy tűnik hogy hiányozni fog Aurier, Marquinhos, Cabaye és Matuidi is. Óriási csapás ez nekik, gyakorlatilag két poszton esik ki nekik négy ember. Van der Wiel baromi gyengén védekezik, Dzsdzsák anno össze-vissza nyalatta öt Hollandiában, az ő oldalán nyomni kéne. Hazard amúgy sem mutatott semmit a BL-ben amióta itt van.

SZERK: Aurier, Cabaye és Lucas nincsenek a holnapi meccskeretben, Marquinhos és Matuidi igen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Николаевич 2015. február 16., hétfő 19:31-kor.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#3817 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én bízom benne hogy a biztonság lesz az első és hogy visszaállunk, kontrákból építve lehet akár gólokat is szerezni. Látva a PSG játékát az elmúlt időkben, iszonyat körülményes és pláne visszaálló csapatok ellen tehetetlen az egész. A PSG egy elképzelés nélküli, sztárokból álló egylet, míg mi egy működő gépezet vagyunk. Alakuljon bárhogy, biztos tovább fogunk menni, úgy érzem...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#3818 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Alig várom, hogy álljunk ki a 0-0-ás taktikával vagy az 1 gólos vereség is belefér taktikával és majd izzadjunk a Bridgen. Eljátszottuk már ezt párszor, pedig tényleg verhetőek lennének és akár kényelmesen is készülhetnénk a visszavágóra.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#3819 Hozzászólás Szerző: Chester »

gerawba írta:Feltételezem idegenben a semmire sem jó 0-0-áért megyünk
Az idegenbeli gól(ok)ra mindenképp rámegyünk, csak jó lenne nem tökönlőni magunkat és kikapni 3-1-re mint tavaly.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#3820 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Ez a PSG egy nulla a nemzetközi elithez képest (amibe mi bele tartozunk), ráadásul idén még gyengébbek, mint tavaly-tavalyelőtt, úgyhogy elég gáz lenne, ha problémát okozna a továbbjutás.
Feltételezem idegenben a semmire sem jó 0-0-áért megyünk, bár azért reménykedem benne, hogy kivételesen Mourinho mégse ezt a vesztes taktikát alkalmazza, hanem győzelemre tör, mert simán meg lehet fogni őket. Szenvednek a francia bajnokságban, 3. helyen vannak, rengeteg gólt kapnak, túl sokat se rúgnak, a játékuk se túl jó...

Minden egyes poszton jobb játékosaink vannak (talán Thiago Silva a kivétel), Ibra nagyon gyenge formában van a csúcshoz képest idén (mondjuk jó lenne nem most kapná össze magát), Cavani is alig emlékeztet a világklasszis önmagára... (arról nem is beszélve, hogy egy halom sérültjük van)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Válasz küldése