Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#18161 Hozzászólás Szerző: kdako »

zirkonium írta:Kép
Egy kép a Bridge-ről
Kint leszel Te is, Zirk? Grimrieper, neked ugye van jegyed?
GO BLUES!

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#18162 Hozzászólás Szerző: Drogba »

s-h-i-n-e.com írta:
tibi71 írta:remélem milan lesz a végálomás a mancsnak ! erről kaka gondoskodni fog ! rajtam múlna swp és ballack már ma reggel indulna milánoba,hogyy kaka ide jöjjön cserébe !
Akkor ezek szerint Te még nem hallottad azt az "általános" véleményt, hogy egy brazil nem élne meg az angol bajnokságban, mert a védők "széttörnék, mint a ropit". :lol: (Ez az állítás már akkor se' állta meg a helyét, amikor a nem túlságosan magas Juninho vígan, évekig játszadozott a Boro-ban.)
Én bárkit odaadnék a mai Chelsea középpályásai közül érte. (mármint a Milan játékosáért)
Kicsit unalmas a színtelen játékunk (na jó, van színe...szürke), de legalább eredményes. 8)
Kaká lehet, h kettőt is megérne...Nagyon brutális volt tegnap is!
A Liverpoolról annyit, h biztos kapunk gólt ma, Bellamy Kuyt van olyan jó, mint Drogba meg Seva..., ha nem jobb!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#18163 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Kép
Egy kép a Bridge-ről

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#18164 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

kdako írta:Azt se felejtsük el, hogy amióta José az edzőnk, nem kaptunk gólt a Bridge-en a Pooltól.
Reméljük ezután is így lesz. :)

A Liverpool általában nem sok vizet zavar a SB-en...ha nehezen is, de be szokta húzni a csapat a meccseket. Ez alól időnként a kupameccsek kivételt képeznek. A Pool igazi kupacsapat az utóbbi (?) időben. Sajnos nagyon fel tudják szívni magukat a BL-re, de a Chelsea azért Chelsea, hogy elintézze, hogy a Pool játékosainak már csak a bajnokság hátralevő meccseire és nyári pihire kelljen koncentrálniuk. :wink:

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#18165 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

tibi71 írta:remélem milan lesz a végálomás a mancsnak ! erről kaka gondoskodni fog ! rajtam múlna swp és ballack már ma reggel indulna milánoba,hogyy kaka ide jöjjön cserébe !
Akkor ezek szerint Te még nem hallottad azt az "általános" véleményt, hogy egy brazil nem élne meg az angol bajnokságban, mert a védők "széttörnék, mint a ropit". :lol: (Ez az állítás már akkor se' állta meg a helyét, amikor a nem túlságosan magas Juninho vígan, évekig játszadozott a Boro-ban.)
Én bárkit odaadnék a mai Chelsea középpályásai közül érte. (mármint a Milan játékosáért)
Kicsit unalmas a színtelen játékunk (na jó, van színe...szürke), de legalább eredményes. 8)

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#18166 Hozzászólás Szerző: kdako »

Azt se felejtsük el, hogy amióta José az edzőnk, nem kaptunk gólt a Bridge-en a Pooltól.
GO BLUES!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#18167 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

remélem milan lesz a végálomás a mancsnak ! erről kaka gondoskodni fog ! rajtam múlna swp és ballack már ma reggel indulna milánoba,hogyy kaka ide jöjjön cserébe !

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#18168 Hozzászólás Szerző: undertow »

mar miert torlodnenek?

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#18169 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Amúgy kérdés: a döntőre megmaradnak a sárgák? Tehát ha a két-sárgásaink közül bárki is a második mérkőzésen szed be még 1-et, akkor nem játszhat döntőt? Vagy a döntőre törlődnek a lapok?
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#18170 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:
ZenZo írta:Hát, 3-2 a vége. A második félidőre nagyon visszaesett a Milan, és nem értem, miért. Az első 50 perc alapján nyerniük kellett volna. Amúgy is jól védekeztek, bár kicsit sok szabálytalanságot követtek el a 16-os előterében. De mégis 3-2 lett. Amit Kaká nem vert be az egyik oldalon, azt Rooney bevágta a másikon. Az egyenlítő találta elég szerencsétlen volt (csakúgy, mint az első), de mégis 3. Bár az olaszok szempontjából talán nem rossz eredmény az idegenben rúgott két gól és az egy gólos hátrány, bár ehhez a San Siroban nyerni kell.
Kivált Maldini és Gattuso, ennyi.
Lehet, és inkább Gattusora tennék én is, de az, hogy a Milannak Kakán kívül lényegében nem volt támadója, legalább annyit számított. Gilardino mintha pályán sem lett volna.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#18171 Hozzászólás Szerző: kdako »

undertow írta:
ZenZo írta:2-1. Kaká-t ez a védelem nem tudja megállítani. Óriási zavar, azért nagyon látszik "szegényeken", hogy így még nem álltak fel... a mi hiányos védelmünk azért ilyet nem csinált.
milyen vedelem? ;)
Ez eddig nálam az év gólja, így bolondot, majmot, bohócot stb. csinálni ezekből a gyökerekből, öröm volt nézni. :lol:
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#18172 Hozzászólás Szerző: kdako »

ZenZo írta:Hát, 3-2 a vége. A második félidőre nagyon visszaesett a Milan, és nem értem, miért. Az első 50 perc alapján nyerniük kellett volna. Amúgy is jól védekeztek, bár kicsit sok szabálytalanságot követtek el a 16-os előterében. De mégis 3-2 lett. Amit Kaká nem vert be az egyik oldalon, azt Rooney bevágta a másikon. Az egyenlítő találta elég szerencsétlen volt (csakúgy, mint az első), de mégis 3. Bár az olaszok szempontjából talán nem rossz eredmény az idegenben rúgott két gól és az egy gólos hátrány, bár ehhez a San Siroban nyerni kell.
Kivált Maldini és Gattuso, ennyi.

Nem rossz ez a mi szempontunkból sem, kapaszkodniuk kell, és eléggé fáradt lesz a manure, mire a Bridge szent gyepére kerül.
GO BLUES!

LooseR
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006. július 31., hétfő 13:33

#18173 Hozzászólás Szerző: LooseR »

Steffi írta:
medicine_man írta:
bilhacica írta: ironikus utálat mondom... kezdem egyíre jobban kedvelni őket, Sevát mindeképp. Ballackot is szeretném ha ugy játszana az átlagos napjain mint most a valencia ellen...
Ballack harcos tipus nem véletlen lóg a 13as samsungos mez itt a falon :)
Én is pont azt bírom bírom benne, hogy olyan kakaskodó! .-)) :lol:
Tanulság: ballack szar seva jó

Avatar
Sasuke
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2007. április 10., kedd 22:28
Tartózkodási hely: Miskolc

#18174 Hozzászólás Szerző: Sasuke »

ku**** élet, nem baj a milannak elég 1:0-ra nyerni vagy 2:1-re oszt megvan a továbbjutás

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#18175 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hát, 3-2 a vége. A második félidőre nagyon visszaesett a Milan, és nem értem, miért. Az első 50 perc alapján nyerniük kellett volna. Amúgy is jól védekeztek, bár kicsit sok szabálytalanságot követtek el a 16-os előterében. De mégis 3-2 lett. Amit Kaká nem vert be az egyik oldalon, azt Rooney bevágta a másikon. Az egyenlítő találta elég szerencsétlen volt (csakúgy, mint az első), de mégis 3. Bár az olaszok szempontjából talán nem rossz eredmény az idegenben rúgott két gól és az egy gólos hátrány, bár ehhez a San Siroban nyerni kell.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

LooseR
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006. július 31., hétfő 13:33

#18176 Hozzászólás Szerző: LooseR »

ja kár hogy nem hulyek a milan vezetoi akkor talán 1 ballack kaka cserét csinálhatnánk(swp is mehetnem ugyis fos altalában

Avatar
Sasuke
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2007. április 10., kedd 22:28
Tartózkodási hely: Miskolc

#18177 Hozzászólás Szerző: Sasuke »

Hát nem tudom miért mondják ránk hogy a hosszabításba lövünk gólokat akkor ez mi volt???

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#18178 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

kaka fantasztikus ! kár,hogy nincs ilyen kreatív gyors k.pályásunk ! talán joe,de szerintem a brazil sokkal jobb ! mindenesetre olomlábú ballack helyett már holnap elcserélném !

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#18179 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:
ZenZo írta:2-1. Kaká-t ez a védelem nem tudja megállítani. Óriási zavar, azért nagyon látszik "szegényeken", hogy így még nem álltak fel... a mi hiányos védelmünk azért ilyet nem csinált.
milyen vedelem? ;)
:lol: jogos!
Egyébként nem tudom, csak nekem tűnt e úgy, de figyeltétek, mennyire hasonlít a Milan játéka alapjaiban a miénkre? Labdatartásra építenek, viszonylag lassú, statikus a játékuk (igaz, amire építenek, azok a ritmusváltások és kiugratások, nálunk ez nem jellemző annyira), sok a visszapassz.
Amúgy érdekes, hogy a Milan erőlteti inkább a test-test elleni játékot, a MU ritkán támadja egy-az-egyben az olaszokat. Ja, és amitől nem félek a holnapi meccsen: nagyon sportszerű a játék, alig van szabálytalanság, az sem komoly, talán itt a végén Evra és Gattuso találkozása, de az is inkább csak nagynak tűnt, mint amilyen volt. Egyébként jobb a Milan eddig. Kíváncsi vagyok, meg tudja-e tenni a United az, mint - majdnem - mindig, hogy kijönnek, és gólt lőnek.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Sasuke
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2007. április 10., kedd 22:28
Tartózkodási hely: Miskolc

#18180 Hozzászólás Szerző: Sasuke »

Szerintetek mennyivel fog nyerni a milan??Mert szerintem ha a MU nem csinál valamit könnyen belerohanhat egy nagy verésbe

Válasz küldése