Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#2141 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dante írta:Kanté a legjobb védekező középpályásként van számon tartva és rengeteg egyéni díjat nyert az elmúlt 3 évben.

Én azt remélem, hogy mindenki odateszi magát, kollektíven kell megállítani a barcat. Messi eddig nem lőtt gólt, de iniesta, busquets és hasonló, nem gólfelelős nevek igen, tehát nem csak az argentínt kell kivenni a játékból.
Ettől függetlenül érdekes párharcok lehetnek, de ugyanígy ők is várhatják hogy a jó formában lévő Paulinho (akár csozé és herrera) módszerével megfogják Hazard-t.
Kemény meccs lesz, legyenek kitartóak, ne adják föl és harapjanak. (Nem úgy mint Suarat)
Ha kozeppalyasrol van szo hamarabb emlitik meg Modric, Kroos, Busquets, Pogba pl mint Kantet, ugy ertettem, hogy nincs annyira a szobeszedben es ha atlag fociszeretoket megkerdezel, nem ot fogjak eloszor mondani, nincs annyira a kozeppontban, reklamozva. A teljesitmenyevel viszont raszolgal azert mondtam, hogy sajnos.
Szerintem Paulinhot meg ugy barkit a barcabol Hazard is levesz siman mikor jo napot fog ki es odateszi magat. Ha jol emlekszem akkor Jose es Herrera taktikaja az volt, hogy agyonrugja Hazardt. A barcara nem ez jellemzo, hogy ilyen favagok es ilyen eszkozokhoz folyamodjanak, inkabb a szineszkedes, siras, reklamalas miatt sportszerutlenek.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#2142 Hozzászólás Szerző: Dante »

Kanté a legjobb védekező középpályásként van számon tartva és rengeteg egyéni díjat nyert az elmúlt 3 évben.

Én azt remélem, hogy mindenki odateszi magát, kollektíven kell megállítani a barcat. Messi eddig nem lőtt gólt, de iniesta, busquets és hasonló, nem gólfelelős nevek igen, tehát nem csak az argentínt kell kivenni a játékból.
Ettől függetlenül érdekes párharcok lehetnek, de ugyanígy ők is várhatják hogy a jó formában lévő Paulinho (akár csozé és herrera) módszerével megfogják Hazard-t.
Kemény meccs lesz, legyenek kitartóak, ne adják föl és harapjanak. (Nem úgy mint Suarat)

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#2143 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

almos írta:Azt várom, mikor a Barca játékosai először találkoznak a pályán Kantéval. Soha nem játszottak még ilyen játékos ellen, szerintem nagyon megnehezíti majd dolgukat. Kíváncsian várom, vajon Messi képes lesz-e a kis franciát is úgy lerázni, mint a legtöbb játékost. :mrgreen:
Viszont ez forditva is igaz. Messit 1 ember nem allitja meg az tuti, kompletten kell vedekezni ellene, mert kenyszeritokkel es cselekkel siman levesz barkit, ezt el kell ismerni. Viszont amikor mindig van plusz ember aki ott van, ha visszakapja a kenyszeritoket konyebben lehet vedekezni ellene.
Szerintem Kantenak is egy nagy teszt lesz ez a parharc, ha itt is tudja hozni azt amit tud a PL-ben, akkor nemzetkozileg is elismertebb lesz. Jelenleg a nagyvilagban, ha kozeppalyasokrol van szo, meg nincs ugy szamontartva, mint ahogy megerdemelne, nincs ugy reflektorfenyben, mint a tobbi nagynevu rivalisa.
Ami abbol a szempontbol ertheto, hogy ez az elso szezonja amikor a BL-ben jatszik, se a Leicesterrel, se velunk tavaly nem jatszott itt ugye. Kivancsi leszek ra is, tobbek kozott.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Bajnokok Ligája

#2144 Hozzászólás Szerző: almos »

Azt várom, mikor a Barca játékosai először találkoznak a pályán Kantéval. Soha nem játszottak még ilyen játékos ellen, szerintem nagyon megnehezíti majd dolgukat. Kíváncsian várom, vajon Messi képes lesz-e a kis franciát is úgy lerázni, mint a legtöbb játékost. :mrgreen:
LAMPARD#8

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#2145 Hozzászólás Szerző: laczze »

A Magyar Chelsea Szurkolói Klub és az Eurobarca adminjai
beszélik ki, mit is várnak az egymás elleni párharctól.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=XlTKHqkO9s8" onclick="window.open(this.href);return false;
Drogba,Lampard,Terry <3

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#2146 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Nagyon jol jott most ez a kupahetvege, mert ugye elotte volt egy meccs amin jatszott mindenki akinek kellett, az elott volt 3 szabadnapjuk, most megint sokan tudtak pihenni szoval nagyon frissnek es elesnek kell lenni a csapat 80%-nak.
Mondanom se kell mennyi mulik Hazard teljesitmenyen es a hatso harom kozul ketton, mert Azpit nem feltem. Chrisre kivancsi leszek, hogy ekkora jatekosok ellen mit tud majd nyujtani es Cahill felretehetne a benazasait es elolephetne olyan vezerre, mint Terry, mondjuk nem arra gondolok mikor derekbatorte Alexist :lol:

A kozeppalyan Kante remelem intezi Iniestat, Cesc pedig tudja osztani a forintos labdait. Marcos elvileg jatszhat, kellene neki 1-2 szabadrugast kiharcolni 20-25-rol, ha jatszanak a torpeink erre van is esely boven. Amitol kicsit felek, hogy ki lesz Kante es Fabregas mellett, Bakayoko tuti nem szerencsere, de ha Drink jatszik ott azzal se vagyunk elorebb, tul korulmenyes es ott nem fernek bele a labdavesztesek, amiket kisebb csapatok ellen is szokott.
Csak akkor ki marad? Luiz egyebkent tenyleg serult, instan aki koveti a jatekosokat konnyen rajohet, hogy kamuzik e vele kapcsolatban Conte vagy nem, mert mikor azt mondta serult, Luiz a rehab medencebolmeg orvosi kezelesekrol nyomta fel a storykat, szoval 100% szavahiheto Conte.
Elol nehez dontes, hogy a gyorsabb mozgekonyabb Morata kellene elore vagy a tank, erosebb Giroud

Egyebkent eddig Giroud hasonlo hatekonysaggal dolgozik a kapu elott, ugyanugy oriasi helyzeteket hagyott ki labbal csak nem akartam szitani a tuzet, illetve nem is erdekel annyira egyiknel sem mikor nyer a csapat, de akik Moratanal ezt felhozzak valahogy nem jelentkeztek akkor. Szoval az nehez kerdes, de Conte szavai alapjan Morata fog kezdeni, de biztos vagyok benne, hogy valtani fogjak egymast Giroudal.
En szemely szerint nagyon varom mar a meccset es lazban egek, hogy vegre kedd legyen. Egy dolgot szeretnek csak, hogy mindenki tegye oda magat maximalisan es akkor nem lehet baj, illetve ha lesz se erdekel majd. De szerintem egy ekkora meccsen, foleg pont a barca ellen ez nem is lehet kerdes.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#2147 Hozzászólás Szerző: Dízel »

#nyilatkozat | Conte: „Már egy hónapja elemzem Barcelona játékát. Ők a világ egyik legjobb csapata, ezért tökéletesen kell, hogy játszunk ellenük. Nagyon veszélyesek, mikor ők birtokolják a labdát, de vannak gyenge pontjaik, és ezt kell kihasználnunk. Tudom, hogy Messi még nem rúgott gólt ellenünk, remélem ez nem fog változni. Messi egy fantasztikus játékos, és fontos, hogy ne csak rá koncentráljunk, hiszen a csapattársai is nagyszerűek. Tisztelnünk kell ellenfelünket, de ugyanakkor izgatottak kell legyünk egy ilyen nehéz feladat előtt.”

A magyar szurkoloi facebook csoportból másoltam.
Egyébként érdekelt mindig is, hogy egy edző hogy készül fel más csapatokból, mert mar hallottam olyat is, nem tudom igaz e, hogy volt olyan edző aki leszarta, hogy mit játszik a masik csapat, ők a saját játékukra koncentráltak csak. De ilyen szerintem csak a megye 3tól lefele van, meg esetleg Josénal. :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2148 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Mai bajnoki meccsén a barca teljes kezdővel játszott, végig szakadó esőben. Mi egy nappal korábban játszottunk, pihentetve a legjobbakat és nem kell utaznunk. Szinte semmi esélyünk, de 1-2 százalékot hátha számít.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#2149 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta:
emsanya írta:Szerintem kizárt hogy Luiz kezdő legyen kedden, se hátul, se középpályán.
Sajnos szerintem is te jársz a legközelebb az igazsághoz...
Szerintem luiztol abszolút elköszönhetünk. Kenedy és ő álltak ki Costa mellett, az egész balhé ezzel indult. Megosztja az öltözőt és a többiek valószínűleg nem nézik jó szemmel a bomlasztast és a gyenge játékot sem. (Hazard ignoralta a watford elleni góljánál)

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#2150 Hozzászólás Szerző: laczze »

Szerintem mindenképp a kontrákra kell rádolgozni.
Csak úgy van esélyünk. Messi Suarez kegyetlenek lesznek, minden lehetőséget ki fognak használni. Labdabirtoklás helyzetek biztos fölényben lesznek.
Először a védelmet kell rendbe rakni, a 0-0 nem rossz nekünk.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2151 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:Szerintem kizárt hogy Luiz kezdő legyen kedden, se hátul, se középpályán.
Sajnos szerintem is te jársz a legközelebb az igazsághoz...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Bajnokok Ligája

#2152 Hozzászólás Szerző: béla »

Szabi írta:Kifutna egy ilyen kezdő 11: Courtois - Rüdiger, Christensen, Cahill - Azpi, Kanté, Luiz, Drinkwater, Alonso - Hazard, Morata :D

Mondjuk Moses pihent tegnap, de ha Conte nagyon deffenzívre veszi a figurát, a vicctől eltekintve azt el tudom képzelni, hogy Azpi kihúzódik jobbra.
Szerintem is benne van Azpi a szélen,de nem biztos hogy jó döntés lenne. Sokkal többet nyernénk hátul Azpi kitartásával és pióca stílusával,mint Rüdiger fizikumával.

Luiz is fasza lenne közepén,de nála nem lehet tudni, hogy melyik arcát fogja mutatni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2153 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szerintem kizárt hogy Luiz kezdő legyen kedden, se hátul, se középpályán.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#2154 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Kifutna egy ilyen kezdő 11: Courtois - Rüdiger, Christensen, Cahill - Azpi, Kanté, Luiz, Drinkwater, Alonso - Hazard, Morata :D

Mondjuk Moses pihent tegnap, de ha Conte nagyon deffenzívre veszi a figurát, a vicctől eltekintve azt el tudom képzelni, hogy Azpi kihúzódik jobbra.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#2155 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Remélhetőleg Conte nem megy át Mou-ba és nem adja fel a játékunk egy defenzívebb formációért. Szerintem a Roma elleni szopóroller épp elég tanulság volt. Mivel Pedro és Fabre elég idejében lejöhetett, ezért én az ő kezdetésükre számítok, Fabre Kanté párjaként, míg Pedro Hazard-Morata mellett 3.-ként.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Bajnokok Ligája

#2156 Hozzászólás Szerző: broduer »

almos írta:Bakayoko kezdése életveszély lenne számunkra, én is inkább Luizt támogatnám ott.
Luiz szerintem rendszeresen túlpörög és túltolja a középpályán, ahogy azt a Roma ellen is tette. Fel-le rohangál néha ész nélkül, és mindenkit letarol, mindenhova odacsúszik. Ami a barca és a törpéi ellen nem biztos, hogy egy életbiztosítás, mivel van egy olyan érzésem, hogy a bíró nem lesz szívbajos lapokat osztani és az tényleg a vég lenne ha emberhátrányba kerülnénk. Más kérdés persze, hogy Bakayoko valószínűleg még gyengébb lenne. Nem lennék Conte helyében.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Bajnokok Ligája

#2157 Hozzászólás Szerző: almos »

Bakayoko kezdése életveszély lenne számunkra, én is inkább Luizt támogatnám ott.
LAMPARD#8

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#2158 Hozzászólás Szerző: laczze »

focimark írta:
Pityee írta:
focimark írta:Conte on Alonso and Bakayoko: "Alonso is ready but Bakayoko I don’t think will be ready(to play against Barcelona)" #CFC
Ebben az esetben viszont érdekes lesz ha Conte továbbra is kitart a 3-5-2 mellett. Valszeg Drinkwater megy be akkor Bakayoko helyett.
Vagy Luiz, mivel valoszinuleg nem akar 3 viszonylag alacsony emberrel kiallni Conte a kozeppalyan.
Luiz a kp n nagy húzas lenne. Szerintem ez lenne a legjobb opcio, de Conte meglepne ha meghúzná ezt.
Drogba,Lampard,Terry <3

Mesti
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010. szeptember 15., szerda 21:29
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#2159 Hozzászólás Szerző: Mesti »

Bakayokot kiállították nem?
Megsérült utána, vagy mi? Lemaradtam, hogy miert nem bevethető..
Lehet Conte fejben keresendő problémákra gondol.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#2160 Hozzászólás Szerző: Dízel »

focimark írta:Conte on Alonso and Bakayoko: "Alonso is ready but Bakayoko I don’t think will be ready(to play against Barcelona)" #CFC
Nagy jó hír mindkettő.

Válasz küldése