Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#18141 Hozzászólás Szerző: twopac »

bellamy nem sérült?és robben jáchat a viszzavágón?
mindörökké chelsea!!

Avatar
Sasuke
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2007. április 10., kedd 22:28
Tartózkodási hely: Miskolc

#18142 Hozzászólás Szerző: Sasuke »

Úgy érzem a mai meccs nem lesz unalmas!Van egy olyan sejtésem hogy Seva ma gólt fog lőni!Go Chelsea!!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#18143 Hozzászólás Szerző: Norbert »

undertow írta:
s-h-i-n-e.com írta:Pool ide-Pool oda, Bellamy-t & Kuyt-ot én is bírom. 8)
bellamy? :shock:
mit birsz rajta? mert csatarnak kozepszeru, ettol eltekintve meg egy budos nagy taho...
Nyak nélküli szénné tetkózott golfütővel saját klubtársát elverő bozótlakó...
Ennyi dícséretet kiérdemel :lol:
IN CHELSEA WE TRUST!

Straboo
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2007. március 4., vasárnap 20:27
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnssen
Tartózkodási hely: Vác

#18144 Hozzászólás Szerző: Straboo »

Emberek,nem tudom ti hogy vagytok vele,de én eléggé félek már most az esti meccs miatt...a gyomrom görcsben van... :oops:
Remélem összeszedik és jól felszívják magukat a Fiúk a Pool ellen! Olyan játékot,mint a hétvégi Newcastle ellen nem szeretnék látni...

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#18145 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

kdako írta:
ZenZo írta:
s-h-i-n-e.com írta: Őszintén szólva kicsit aggaszt, hogy mi van Carvalho-val, mert ha nem játszik, akkor komoly gondjaink lehetnek. Sajna Terry még nem 100%-os.
A másik izgalmat az okozza, hogy ha minden igaz, akkor Dr.Ogba nem kaphat már sárga lapot a BL-ben, különben ki kell hagynia egy meccset. :?
Drogba csatár párjának én mást képzelnék, de ez ugyebár csak álom szinten mozog. :)
Ja, Carvalho kiválásával a jelenlegi két legjobbunk maradna távol a ma esti küzdelemtől. Drogba lapjai pedig tényleg aggasztóak, de inkább a második Pool ellenit hagyja ki, mint a döntőt... (undertow: ezért is kérdeztem a döntős lapokat: nem tudtam, megmaradnak e a lapok, mert akkor talán jobb, ha Drogba most kapja meg a harmadik sárgáját, mint a visszavágón. Kicsit sok a veszélyeztetett emberünk ilyen szempontból, és Essien és Carvalho mellett nekem - a csapatnak meg pár tízezer szurkolónak gondolom :) - ő hiányozna a legjobban bármelyik meccsről is legyen szó)
Remélem bírja idegileg is, és nem hagyja hogy felhecceljék, nem lesznek felesleges reklamálások.
...na jó, kiegyezhetünk benne, hogy a döntőben kaphat egy sárgát... :wink:

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#18146 Hozzászólás Szerző: kdako »

ZenZo írta:
s-h-i-n-e.com írta: Őszintén szólva kicsit aggaszt, hogy mi van Carvalho-val, mert ha nem játszik, akkor komoly gondjaink lehetnek. Sajna Terry még nem 100%-os.
A másik izgalmat az okozza, hogy ha minden igaz, akkor Dr.Ogba nem kaphat már sárga lapot a BL-ben, különben ki kell hagynia egy meccset. :?
Drogba csatár párjának én mást képzelnék, de ez ugyebár csak álom szinten mozog. :)
Ja, Carvalho kiválásával a jelenlegi két legjobbunk maradna távol a ma esti küzdelemtől. Drogba lapjai pedig tényleg aggasztóak, de inkább a második Pool ellenit hagyja ki, mint a döntőt... (undertow: ezért is kérdeztem a döntős lapokat: nem tudtam, megmaradnak e a lapok, mert akkor talán jobb, ha Drogba most kapja meg a harmadik sárgáját, mint a visszavágón. Kicsit sok a veszélyeztetett emberünk ilyen szempontból, és Essien és Carvalho mellett nekem - a csapatnak meg pár tízezer szurkolónak gondolom :) - ő hiányozna a legjobban bármelyik meccsről is legyen szó)
Remélem bírja idegileg is, és nem hagyja hogy felhecceljék, nem lesznek felesleges reklamálások.
GO BLUES!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#18147 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Lamp8 írta:
tibi71 írta:kaka fantasztikus ! kár,hogy nincs ilyen kreatív gyors k.pályásunk ! talán joe,de szerintem a brazil sokkal jobb ! mindenesetre olomlábú ballack helyett már holnap elcserélném !
khm.. nemrég mondtam a Newcastle meccs után h mennyire jó lenne Kaka a Chelseaben, mivel ott is az volt a probléma h nem volt támadó középpályásunk. (Lampard akkor nem számított annak) A Milannál az a baj, hogy Kakának nincsenek megfelelő képességű társai, ha idekerülne, itt minden adott lenne neki, nem kéne hátraszaladgálnia a labdákért, csak csinálná a dolgát mindeféle plusz nyomás nélkül. Kár hogy széttörnék mint a ropit...
"Jó" ez a ropis duma. "Nagyon" bejön. :)
Tegnap is széttörték, amikor 3 MU védőből csinált hülyét (+ kapus), ráadásul idegenben, ami még nagyobb gáz.


Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#18149 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

undertow írta:
s-h-i-n-e.com írta:Pool ide-Pool oda, Bellamy-t & Kuyt-ot én is bírom. 8)
bellamy? :shock:
mit birsz rajta? mert csatarnak kozepszeru, ettol eltekintve meg egy budos nagy taho...
...háát igen, mindannyian 10tában vagyunk vele, hogy milyen "korrekt srác" Bellamy, de én inkább az erősségeire próbálok koncentrálni... :)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#18150 Hozzászólás Szerző: undertow »

ez ok, de nem egeszen vilagos elottem, hogy mit gondoltal, megis miert torlodnenek ;)
ez annyit jelentene, hogy az elodontoben mindenki nyugodtan szabalytalankodhatna egy durvat.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#18151 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

s-h-i-n-e.com írta: Őszintén szólva kicsit aggaszt, hogy mi van Carvalho-val, mert ha nem játszik, akkor komoly gondjaink lehetnek. Sajna Terry még nem 100%-os.
A másik izgalmat az okozza, hogy ha minden igaz, akkor Dr.Ogba nem kaphat már sárga lapot a BL-ben, különben ki kell hagynia egy meccset. :?
Drogba csatár párjának én mást képzelnék, de ez ugyebár csak álom szinten mozog. :)
Ja, Carvalho kiválásával a jelenlegi két legjobbunk maradna távol a ma esti küzdelemtől. Drogba lapjai pedig tényleg aggasztóak, de inkább a második Pool ellenit hagyja ki, mint a döntőt... (undertow: ezért is kérdeztem a döntős lapokat: nem tudtam, megmaradnak e a lapok, mert akkor talán jobb, ha Drogba most kapja meg a harmadik sárgáját, mint a visszavágón. Kicsit sok a veszélyeztetett emberünk ilyen szempontból, és Essien és Carvalho mellett nekem - a csapatnak meg pár tízezer szurkolónak gondolom :) - ő hiányozna a legjobban bármelyik meccsről is legyen szó)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#18152 Hozzászólás Szerző: undertow »

s-h-i-n-e.com írta:Pool ide-Pool oda, Bellamy-t & Kuyt-ot én is bírom. 8)
bellamy? :shock:
mit birsz rajta? mert csatarnak kozepszeru, ettol eltekintve meg egy budos nagy taho...

Lamp8

#18153 Hozzászólás Szerző: Lamp8 »

tibi71 írta:kaka fantasztikus ! kár,hogy nincs ilyen kreatív gyors k.pályásunk ! talán joe,de szerintem a brazil sokkal jobb ! mindenesetre olomlábú ballack helyett már holnap elcserélném !
khm.. nemrég mondtam a Newcastle meccs után h mennyire jó lenne Kaka a Chelseaben, mivel ott is az volt a probléma h nem volt támadó középpályásunk. (Lampard akkor nem számított annak) A Milannál az a baj, hogy Kakának nincsenek megfelelő képességű társai, ha idekerülne, itt minden adott lenne neki, nem kéne hátraszaladgálnia a labdákért, csak csinálná a dolgát mindeféle plusz nyomás nélkül. Kár hogy széttörnék mint a ropit...

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#18154 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Drogba írta:
s-h-i-n-e.com írta:
tibi71 írta:remélem milan lesz a végálomás a mancsnak ! erről kaka gondoskodni fog ! rajtam múlna swp és ballack már ma reggel indulna milánoba,hogyy kaka ide jöjjön cserébe !
Akkor ezek szerint Te még nem hallottad azt az "általános" véleményt, hogy egy brazil nem élne meg az angol bajnokságban, mert a védők "széttörnék, mint a ropit". :lol: (Ez az állítás már akkor se' állta meg a helyét, amikor a nem túlságosan magas Juninho vígan, évekig játszadozott a Boro-ban.)
Én bárkit odaadnék a mai Chelsea középpályásai közül érte. (mármint a Milan játékosáért)
Kicsit unalmas a színtelen játékunk (na jó, van színe...szürke), de legalább eredményes. 8)
Kaká lehet, h kettőt is megérne...Nagyon brutális volt tegnap is!
A Liverpoolról annyit, h biztos kapunk gólt ma, Bellamy Kuyt van olyan jó, mint Drogba meg Seva..., ha nem jobb!
Nálam a brazil támadójáték a No.1, tehát erre nem térnék ki különösebben. :wink:

Pool ide-Pool oda, Bellamy-t & Kuyt-ot én is bírom. 8) ...de azért remélem most nem lesz igazad.

Őszintén szólva kicsit aggaszt, hogy mi van Carvalho-val, mert ha nem játszik, akkor komoly gondjaink lehetnek. Sajna Terry még nem 100%-os.
A másik izgalmat az okozza, hogy ha minden igaz, akkor Dr.Ogba nem kaphat már sárga lapot a BL-ben, különben ki kell hagynia egy meccset. :?
Drogba csatár párjának én mást képzelnék, de ez ugyebár csak álom szinten mozog. :)

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#18155 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

zirkonium írta:Kép
Egy kép a Bridge-ről
Jó kép, de az lenne csak igazán döbbentes, ha nem lenne teltház egy BL elődöntőn... :)

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#18156 Hozzászólás Szerző: Festa »

Oziris írta:
LooseR írta:ja kár hogy nem hulyek a milan vezetoi akkor talán 1 ballack kaka cserét csinálhatnánk(swp is mehetnem ugyis fos altalában
SWP???Láttál te már angolt Seria A -ban??? :D

Én igen.Paul Ince-t az Interben )96-97 es szezonban játszott és nem vallott szégyent.Amúgy az angoloknak nem való a Széri á.Ott túl sok az alatomos szabálytalanság.
Mi az élet értelme??? 42!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#18157 Hozzászólás Szerző: Oziris »

LooseR írta:ja kár hogy nem hulyek a milan vezetoi akkor talán 1 ballack kaka cserét csinálhatnánk(swp is mehetnem ugyis fos altalában
SWP???Láttál te már angolt Seria A -ban??? :D
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#18158 Hozzászólás Szerző: Steffi »

LooseR írta:
Steffi írta:
medicine_man írta: Ballack harcos tipus nem véletlen lóg a 13as samsungos mez itt a falon :)
Én is pont azt bírom bírom benne, hogy olyan kakaskodó! .-)) :lol:
Tanulság: ballack szar seva jó
Nem osztom a véleményed! .-)
Hajrá Kékek!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#18159 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

kdako írta:Kint leszel Te is, Zirk? Grimrieper, neked ugye van jegyed?
Nem, csak a hétvégén jártam Londonban. Véndiákban leszek én is.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#18160 Hozzászólás Szerző: kdako »

Drogba írta:A Liverpoolról annyit, h biztos kapunk gólt ma, Bellamy Kuyt van olyan jó, mint Drogba meg Seva..., ha nem jobb!
Te is nagyon optimista vagy, hallod-e...
GO BLUES!

Válasz küldése