Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#19981 Hozzászólás Szerző: undertow »

en egy 0-0at is el tudnek fogadni az elso meccsen.

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#19982 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Drogba lehet, h kihagyja a Barca elleni odavágót, mert aggódik hosszú ideje húzódó térdproblémája miatt....újjabb kiesett játékos, pont ez hiányzott...Essien, lehet, h Gallas, most Drogba, remélem innentől megállnak a séültek, és elverjük a Stamfordon a barcat, csak itt tudjuk megfogni őket, a szentélyünknben, úgyhogy HAJRÁ!!!!!!!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#19983 Hozzászólás Szerző: Dani »

Steffi írta:
zirkonium írta:RUUD VAN NISTELROOY azt üzeni a Barcelona-nak, hogy egyetlen idegenbeli góllal kiüthetik a Chelseat. RVN meg van győzödve, hogy egy idegenbeli Barca gól eldönti a továbbjutást.

De savanyú lehet nekik a szőlő, te jó ég..., hogy örülne, ha ő játszhatna a Barca ellen! Mind your own f@cking business Ruud!
Mindig is utáltam ezt a lófejű-t!!!!!
Lényegtelen mit üzen,a BL. előtt azt nyilatkozta,hogy 99% hogy megnyerik a BL.t,nem jött be,és ez a tippje sem fog...És amíg ilyen szinten van a MU.addig nem érdekel mit nyilatkozik,és sztem senkit se... :lol: :lol: :lol:

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#19984 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Én is, ezek után meg pláne.....fergussonnak adjon tanácsot, és mondjon vélemélnyt, h hogyan lehetnek bajnokok.......v hogyan jussanank tovább a BL-ben 1 lille-vreal és benfica ellen, aztán mondhat akármit a barcának rólunk.... :evil:

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#19985 Hozzászólás Szerző: Steffi »

zirkonium írta:RUUD VAN NISTELROOY azt üzeni a Barcelona-nak, hogy egyetlen idegenbeli góllal kiüthetik a Chelseat. RVN meg van győzödve, hogy egy idegenbeli Barca gól eldönti a továbbjutást.

De savanyú lehet nekik a szőlő, te jó ég..., hogy örülne, ha ő játszhatna a Barca ellen! Mind your own f@cking business Ruud!
Mindig is utáltam ezt a lófejű-t!!!!!
Hajrá Kékek!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#19986 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

RUUD VAN NISTELROOY azt üzeni a Barcelona-nak, hogy egyetlen idegenbeli góllal kiüthetik a Chelseat. RVN meg van győzödve, hogy egy idegenbeli Barca gól eldönti a továbbjutást.

De savanyú lehet nekik a szőlő, te jó ég..., hogy örülne, ha ő játszhatna a Barca ellen! Mind your own f@cking business Ruud!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#19987 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Következő kifogás az italautomaták hiánya lesz az öltöző előtti folyosón, amit speciel megértenék mivel az a godzillamosolyú Dinho leamortizált egyet a vesztes meccs után a Bridge-n, a hülyéje...
Küldjük a Gerrardot megviccelő kissrácot, bár őrá is érkezhet kifogás, hogy huligán viselkedésével sokkolná a katalánokat a meccs előtt...
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#19988 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

hát most ássák fel a pályát, és várják meg, míg kinő a fű?????? ha annyira jó pályán akarnak játszani, akkor hozzanak ide gyeptéglát, és rakják le, a probléma meg lenne oldva, ha nem lenne sötét laporta :D

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#19989 Hozzászólás Szerző: Dani »

Ezt én már megszoktam a barcától....Nem is csodálkoztam rajta,csak kiröhögtem őket...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#19990 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

zirkonium írta:Ja, legyen nekik mire fogni. Azt nem veszik észre, hogy mi is ugyanazon a pályán fogunk játszani??
Majd viszek a zsebemben fűmagot és beszórom a pályára...
aztán meg az lenne a gond hogy túl dús a fű....egyszerűbb lenne fölkaparni a nou camp gyepszőnyegét és áthozni ide a meccsre...bár szerintem ebbe is belekötnének..:)

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#19991 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Ja, legyen nekik mire fogni. Azt nem veszik észre, hogy mi is ugyanazon a pályán fogunk játszani??
Majd viszek a zsebemben fűmagot és beszórom a pályára...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#19992 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

HAHAHAHAHAHA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ..no mi van?Már most kezdik a mentegetőzést?Csak nem tele a gatya Laporta?:)...azért ez tényleg szánalmas....kicsit üldözési mániája van a barcának....amúgy meg mit rinyálnak?Tudtommal rio szegénynegyedében sincsenek olyan rózsás állapotok...szóval ronaldinhonak nem mind1?:)....de ettől függetlenül a bozsik gyepszőnyege jobb állapotbn van, mint a Bridge-é..;)

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#19993 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

A Barceolna aggályát fejezte ki a Stamford Bridge-i pálya minőségével kapcsolatban. Szerinteük a Chelsea direkt nem cseréli le a füvet újra, hogy ezzel gyengítse a Barca passzolós játékát.
Szánalmas.

chelsinho
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2006. január 6., péntek 16:34

#19994 Hozzászólás Szerző: chelsinho »

A sorsolás után nagy volt a szám, hogy úgy lefogjuk verni a Barcelonát hogy sirni fognak, de ahogy közeledik a rangadó úgy kezdek beijedni a meccstől.
Mondjuk most mindkét csapat 1 kisebb hullámvölgyben van de szerintem ezalatt gyüjtik az erőt a meccsre. Azt hiszem nagy meccs lesz!!!!
9 és fél nap!!!!!!!!!!!!!!

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#19995 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

zirkonium írta:Szerintem Essien nagyon fog hiányozni középről, de sajnos nélküle kell megoldani.
Lesz helyette Maka...

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#19996 Hozzászólás Szerző: Steffi »

Chelsea88 írta:van egy olyan selytésem,hogy a Barca pont ellenünk fog magára találni...korán jött ez a "hullámvölgy" de remélem kitart nekeik egy darabig... :lol:
Remélem a szezon végéig :-))) :lol: :lol:
Hajrá Kékek!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#19997 Hozzászólás Szerző: Dani »

van egy olyan selytésem,hogy a Barca pont ellenünk fog magára találni...korán jött ez a "hullámvölgy" de remélem kitart nekeik egy darabig... :lol:

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#19998 Hozzászólás Szerző: Steffi »

A Barca most nincs csúcsformában (VÉGRE), 2szer is elkenték a szájukat. Remélem Eto a kihagyott 11ese után egy kicsit vissza vesz. .-)))))
Hajrá Kékek!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#19999 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Szerintem Essien nagyon fog hiányozni középről, de sajnos nélküle kell megoldani.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#20000 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Azért ne feledjük Carvalho 'trükje" oroszlánrésze volt a továbjutásnak ! Nekem semmi bajom vele,nagy rutinja van,főleg a BL-meccsek tekintetében ! Az egész csapat sz...r passzba van,inkább játszon középen mint Horno(akit csípek).Wili nagyon jó megoldás a szélen gyors,jól védekezik az egy dolog,hogy nem szeret a szélén játszani pedig a válogatottban is ez a szerepkör vár rá szerintem !

Válasz küldése