Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#19021 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Ha ezek után nem nyerjük meg a csopit, megeszem a nemlétező kalapom! :) Nagyon nagyot játszott a csapat. De nem közhelyezek! IDE A BL-TRÓFEÁT! From Stamford Bridge to Camp Nou we'll keep the Blue Flag flying high!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#19022 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Steffi írta:"A velük vívott első meccsemen kiállítottak.."

Ekkor lettem Chelsea drukker! :-) :lol:
melyik velük vívott első meccsre gondolsz?

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#19023 Hozzászólás Szerző: Steffi »

"A velük vívott első meccsemen kiállítottak.."

Ekkor lettem Chelsea drukker! :-) :lol:
Hajrá Kékek!

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

#19024 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Véleményem szerint Boulahrouz és Essien volt a kulcsember, Ballack-Lampard páros 1re jobb!!!

A. Cole csak nem volt olyan rossz igazolás nem :roll: :wink: ?

Shevának már nagyon kéne a gól!

Drogba: hát ha így folytatja ő az aranylabdás :twisted:

Avatar
1.Kapus
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006. július 23., vasárnap 20:36
Tartózkodási hely: Gyula
Kapcsolat:

#19025 Hozzászólás Szerző: 1.Kapus »

CFCBoy írta:
Ricko írta:Értékelésem a meccsről:

Hilárió: 8 A világ legjobb harmadikszámú kapusa az szent!!!!!!!!!! :D
Boulahrouz: 10 Kannibál módjára felfalta a dinnyét :lol:
Carvalho: 7 Betonfal :)
Terry: 8 Szintén, de kicsit jobb volt Carvalho-nál :)
A.Cole: 6 A gólpassz szép volt, de azonkívül 0 (félig sérült is volt BRIDGE-t a pályára) :(
Makelele: 8 Szép teljesítményt nyújtott :)
Ballack: 8 Ő is :)
Essien: 8 Hosszútávfutóink hósszútávot futnak :lol:
Lampard: 7 Nem az igazi :(
Sheva: 7 Nem volt rossz, csak kicsit ügyetlen :)
Drogba: 10 SZENZÁCIÓS ARANYLABDÁT NEKI!!!!!!! Kiváló formában van :D
Robben: 6 Keveset játszott (többet a pályára) :)
Kalou: Bombacsere :lol: :lol: :lol:
A te értékelésed alapján Terry, Makelele és Essien is megérdemelne egy 10-est!!!! Essien végig futotta a pálya minden négyzetcm-jét, Makelele és Terry meg folyton kiléptek, és megszerezték a labdát, vagy lekapcsolták az akciót. Nagyon jól játszottunk!!!!!! És most tényleg mindenki kérdezhetné: Csak 1-0-ra győztünk?????
De azt az egy gólt nagyon megérdemeltük!
Mindörökké Chelsea

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#19026 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Ricko írta:Értékelésem a meccsről:

Hilárió: 8 A világ legjobb harmadikszámú kapusa az szent!!!!!!!!!! :D
Boulahrouz: 10 Kannibál módjára felfalta a dinnyét :lol:
Carvalho: 7 Betonfal :)
Terry: 8 Szintén, de kicsit jobb volt Carvalho-nál :)
A.Cole: 6 A gólpassz szép volt, de azonkívül 0 (félig sérült is volt BRIDGE-t a pályára) :(
Makelele: 8 Szép teljesítményt nyújtott :)
Ballack: 8 Ő is :)
Essien: 8 Hosszútávfutóink hósszútávot futnak :lol:
Lampard: 7 Nem az igazi :(
Sheva: 7 Nem volt rossz, csak kicsit ügyetlen :)
Drogba: 10 SZENZÁCIÓS ARANYLABDÁT NEKI!!!!!!! Kiváló formában van :D
Robben: 6 Keveset játszott (többet a pályára) :)
Kalou: Bombacsere :lol: :lol: :lol:
A te értékelésed alapján Terry, Makelele és Essien is megérdemelne egy 10-est!!!! Essien végig futotta a pálya minden négyzetcm-jét, Makelele és Terry meg folyton kiléptek, és megszerezték a labdát, vagy lekapcsolták az akciót. Nagyon jól játszottunk!!!!!! És most tényleg mindenki kérdezhetné: Csak 1-0-ra győztünk?????

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#19027 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Értékelésem a meccsről:

Hilárió: 8 A világ legjobb harmadikszámú kapusa az szent!!!!!!!!!! :D
Boulahrouz: 10 Kannibál módjára felfalta a dinnyét :lol:
Carvalho: 7 Betonfal :)
Terry: 8 Szintén, de kicsit jobb volt Carvalho-nál :)
A.Cole: 6 A gólpassz szép volt, de azonkívül 0 (félig sérült is volt BRIDGE-t a pályára) :(
Makelele: 8 Szép teljesítményt nyújtott :)
Ballack: 8 Ő is :)
Essien: 8 Hosszútávfutóink hósszútávot futnak :lol:
Lampard: 7 Nem az igazi :(
Sheva: 7 Nem volt rossz, csak kicsit ügyetlen :)
Drogba: 10 SZENZÁCIÓS ARANYLABDÁT NEKI!!!!!!! Kiváló formában van :D
Robben: 6 Keveset játszott (többet a pályára) :)
Kalou: Bombacsere :lol: :lol: :lol:
Yes, We BLUE!!!

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#19028 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

GYŐZTÜNK!!!! :D :D még hozzá nem is akárhogy...Különösen meg kell dícsérni Hiláriót aki fantasztikusnan védett,és Boulahrouzt aki nem engedte Ronaldinhot érveényesülni.De az egész csapat nagyon jól játszott.

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#19029 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Csodálatos játékkal győztünk... Szerintem is végigverné a világot a Chelsea, ha mindig így focizna! Egyszerűen szinte mindenki a maximumot nyújtotta. De nekem mégis Boulahrouz, Essien és Drogba játéka volt a csúcs!
Boulahrouz, ahogyan levette a pályáról Ronaldinhot, hát az valami csodálatos volt, Essien mindenhol ott volt, egy nagy hibát követett el, de azt is támadásnál, amikor 3 a 2-ben vezettük a lasztit. Drogba meg továbbra is csúcsformában...
Gratula az egész csapatnak, így tovább... :wink:

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#19030 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

"Nem vagyok Superman" - szögezte le pazar gólját követően Didier Drogba, akinek találatával a Chelsea a Stamford Bridge-en 1-0-ra legyőzte a címvédő Barcelonát a Bajnokok Ligája csoportmérkőzései keretében játszott szerda esti, londoni meccsen.

Az A betűjelű kvartett rangadóján, amelynek visszavágóját két hét múlva rendezik a katalán fővárosban, az elefántcsontparti támadó élete egyik legjobb teljesítményével rukkolt elő, elhalványítva a Chelsea többi világsztárjának alakítását.

"Én csupán azt teszem, amit a csapatom elvár tőlem, vagyis hogy jól játsszak és minél több gólt szerezzek" - mondta az afrikai kontinens legjobbja címre is okkal pályázó csatár a Sky Sportsnak nyilatkozva. "Két éve vártam erre a pillanatra, roppant nehéz gólt rúgni nekik" - fűzte hozzá arra utalva, hogy most vette be először a Barcelona kapuját, holott már korábban is több alkalma kínálkozott erre.

"A velük vívott első meccsemen kiállítottak, a múlt szezon meg nagyon nehéz volt számomra, mivel többnyire a kispadon ültem. Ma este viszont mindent jól csináltunk, a védekezésünk is kiváló volt" - örvendezett Drogba, kinek elsősorban köszönheti az angol gárda idei sikereit, így azt is, hogy a Bajnokok Ligájában mindhárom eddigi találkozójukat megnyerve vezetik a csoportot.

Kritikusabb hangot ütött meg ugyanakkor csapata szerdai sikere után José Mourinho vezetőedző, aki egyszerűen elégtelennek minősítette az eredményt. Az inkább kihívó viselkedéséről és öntelt nyilatkozatairól, mintsem szerénységéről híres portugál szakember szerint a győzelmük jóval nagyobb arányú is lehetett volna.

"Nyertünk ugyan, s ez egy komoly diadal, ám rengeteg helyzetünk akadt, s miközben vártuk az újabb gólt, az csak nem akart megszületni" - elégedetlenkedett Mourinho, aki azért hozzátette, hogy a céljuk most már a csoportelsőség.
ORIGO

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#19031 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Mar a Lutonon rengeteg Barcas volt, masrol se beszeltek az emberek, mint az esti csucs merkozesrol. Ahogy kipakoltam a ruhamat, es koszontem a csaladomnak, maris indultunk Misivel a kocsmajaba (promo :)), 4-tol elkezdtunk melegiteni. 6 ora korul a Viktorian ugy a 3. metroba sikerult beszallni. 7-kor lehetett hosszas sorbanallas utan es tiz font elleneben bejutni. Mondanom se kell, hogy 19.45-re teljesen megtelt a kocsma. Ugy 19.15-kor szorolapon megkaptuk a kezdot, mehettek a spekulaciok. Meg a kocsmaban is elkepeszto a profizmus ami a tajekoztatast illeti. Kezdtek hangolni az emberek, mi is belelendultunk. A meccskezdest is jo nagy ovacio kovette. Messi labdatartasanal futtykoncert, Ronaldinho labdavesztesenel "who are you, who are you" rigmusok, volt minden. A masok felidoben aztan amit csak eltudtok kepzelni, megmerem kockaztatni, hogy jobb volt a hangulat mint a stadionban, egy pillanatig sem bantam hogy nem vettem meg a jegyuzertol a jegyet 150-ert. Drogba goljanal, 5 perc orommamor, es a szokasos "who let the Drogba out", aztan jott minden, "Flying high", "Celery", "Fuck them all", es termeszetesen az "I'm Chelsea till I die". Az utolso sipszo utan bevadulas, 100 ember osszeolelkezve ugralt, a plafonon is sor folyt, (a polom teljesen).
Na hat elkepzelhetitek jol sikerult az este. Sokatokkal talalkozom szombaton, wisey felvetette, hogy igyunk a Misieknel, ennek semmi akadalya, a szepseghiba az, hogy a kocsma a Highgate-en van (eszak). Kicsit sokat kell metrozni de ha nektek nem gond akkor hajra. Mi biztos onnan indulunk.
Udv mindenkinek:
Clarmont

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#19032 Hozzászólás Szerző: kdako »

Drogba a skyon: "I saw with the manager that he wanted to take me off for the second half because I was not good," Drogba told Sky Sports 2.
"It was difficult for me to keep playing because we needed the three points for the team, for Petr, for Carlo and for the girl who died on the road.
"She used to work for Chelsea. We had difficult moments and it's difficult to say that maybe we forget the victory.
"Today, my goal is dedicated to all her family.
"Nobody thinks Chelsea is a big family with everybody working behind all the players.
"Every time you see the players, the work done behind is fantastic. I want to congratulate them for everything they do for us. If we are playing well today, it's because of them."
He added: "I was waiting for this for two years now. It's difficult for me to play against Barcelona and not score in four games.
"In the first game I was sent off, but I was happy because my team won the game at home.
"Last year was very difficult because I was on the bench, supporting my partners and we were not lucky to win the game.
"Today we did everything. We defended very well, we played as a team, with good spirit and, when you play like that, at the end you score."
GO BLUES!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#19033 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

A 3 pont (vagy legalább nem kikapni) mindennél fontosabb volt. Ennek ellenére viszonylag támadóbb felfogásban játszottunk, máshogy nem is szabad a Barca ellen. Nagyon sajnálom az elhibázott ajtó-ablak ziccereket, szerencsére nem bosszulták meg magukat a meccs végére.
Sheva lassan, de szerintem javul, amint betalál megtáltosodik. Drogba zseniálisan nyomta. Maka és Essien nálam 9-10-es! Khalid egyenletesen fogta Ronit, apróbb hibáktól eltekintve remekül játszott. (ki az a Ferreira???) Hilário igazolta Mourinho meggyőződését. Ha csak ezen a meccsen játszott, már megérte megvenni. A csoport állása mindent elárul....

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#19034 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Wisey írta:
ToreAndre írta:Ha tényleg azért kell Sheva, hogy lekösse a védőket, miért nem hoztuk vissza mondjuk Sutton-t!!:) Ő is megtudná csinálni és nem került volna ilyen rohadt sokba!:)
Suttont békén hagynák a védők, mert tudják hogy úgysem lő gólt :)

(Még mielőtt kijavítanál, tudom hogy Sutton jó volt a Blackburnben és a Celticben is, ezt csak a Chelsea-s karrierjére értettem. De ez amúgy is OFF 8) )
Ironizáltam!:) Bár én szaron is bírtam Sutton-t!
Only one Di Matteo!

Zola
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2006. október 17., kedd 9:04
Tartózkodási hely: Budapest

#19035 Hozzászólás Szerző: Zola »

Wisey írta:
ToreAndre írta:Ha tényleg azért kell Sheva, hogy lekösse a védőket, miért nem hoztuk vissza mondjuk Sutton-t!!:) Ő is megtudná csinálni és nem került volna ilyen rohadt sokba!:)
Suttont békén hagynák a védők, mert tudják hogy úgysem lő gólt :)

(Még mielőtt kijavítanál, tudom hogy Sutton jó volt a Blackburnben és a Celticben is, ezt csak a Chelsea-s karrierjére értettem. De ez amúgy is OFF 8) )
Bocs, Tore, de én nem azt mondtam, hogy azért kell a Sheva, hogy lekösse a védőket. Csak megállapitottam, hogy most ez történik. Egyébként meg nem sok olyan támadó van, akinek olyan tudása/hire van, hogy leköt 2 védőt. Sutton biztos nincs köztük és fénykorában sem volt...
Blue is the Colour...

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#19036 Hozzászólás Szerző: Wisey »

ToreAndre írta:Ha tényleg azért kell Sheva, hogy lekösse a védőket, miért nem hoztuk vissza mondjuk Sutton-t!!:) Ő is megtudná csinálni és nem került volna ilyen rohadt sokba!:)
Suttont békén hagynák a védők, mert tudják hogy úgysem lő gólt :)

(Még mielőtt kijavítanál, tudom hogy Sutton jó volt a Blackburnben és a Celticben is, ezt csak a Chelsea-s karrierjére értettem. De ez amúgy is OFF 8) )

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#19037 Hozzászólás Szerző: kdako »

Újabb gyöngyszem az eurobarcáról, amely zene füleimnek: Nagyon gyengék voltunk tegnap és sztem is a középpályán vesztettük el a meccset, mégpedig a védekező középpályánk gyengesége miatt. Míg náluk a Makelele-Essien duó nagyon jól szűrt és a betömörülő védelemmel együtt átjátszhatatlanok voltak, addig ők egyszerűen átrohantak a mi középpályánkon és lendületből vezethették rá a labdát a védőkre. Így persze, hogy szopatták a védőinket oda-vissza.
GO BLUES!

Avatar
JoeCole
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 17:15
Tartózkodási hely: Miskolc/Szeged

#19038 Hozzászólás Szerző: JoeCole »

Én nem akarok senkit se kiemelni a csapatból meg kritizálni
Az ilyet hívják úgy hogy csapatmunka. Kétségtelen hogy azért klasszisok
játszanak a Barcában is, de tegnap a mi a klasszisaink csapatot alkottak.
Kisegítették egymást, egymásért hajtottak és minden kék szívért (értsd jól ;)). Nem tudom melyik riporter mondta (talán szegény Jenő bá') azt hogy legszebb öröm a sportöröm... tegnap úgyéreztem igaza volt.
Nekem még jobban a szívemhez nőtt a csapat tegnap :).

Blue is the color...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#19039 Hozzászólás Szerző: kdako »

Clarmont írta: En a shed barbol neztem a meccset, ahol olyan hangulat volt, hogy csak az tudja elkepzelni aki mar volt ott. Nekem is most eloszor volt szerencsem ott megnezni. Ha akarjatok irok en is egy meccs reportot a "Shed" szemszogebol.
Rendkivuli volt.
Mindenképpen, ki is rakhatjuk a főoldalra!
GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#19040 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ha tényleg azért kell Sheva, hogy lekösse a védőket, miért nem hoztuk vissza mondjuk Sutton-t!!:) Ő is megtudná csinálni és nem került volna ilyen rohadt sokba!:)
Only one Di Matteo!

Válasz küldése