Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#18941 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

grimrieper írta:
Gyeszti írta:A tegnapi meccs szerintem udorító volt! Nem értettem, hogy miért kell nekünk lesüllyedni a Barca szintjére! Angliában ezt sosem csináljuk! Az első negyed óra után annyira felhúztam magam Drogbán, hogy majdnem lekapcsoltam a tv-t. A fickó UNDORÍTÓ volt! Pedig mostanában már nem szokta ezt csinálni. Az is megfordult a fejemben, hogy Jose küldte fel azzal az utasítással, hogy idegelje fel az ellenfél játékosait. De ha így lett volna, az lett volna csak igazán szánalmas! Lampard volt talán az egyetlen, aki hű maradt önmagához és az általam úgy imádott angol focihoz és fair play-hez. Remélem nem fogom többet látni így játszani a kedvenc csapatomat!
A döntetlen eredmény szerintem reális, sem ők, sem mi nem érdemeltünk volna győzelmet!
Ja és Gudit nagyon sajnáltam, remélem nem súlyos a sérülése! Jobbulást neki!
Nyugi nyugi Gyeszti meg egy ilyen beiras a Didirol este tobbett nem ehetsz ennalamroston sult hust.
Pedig ezt igazán sajnálnám! A bárány különösen finom volt! Azért ha a szívedre teszed a kezed, be kell látnod, hogy igazam/igazunk van!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#18942 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Steffi írta:A másik ami zavart, ez a szemét kommentátor. Állandóan a Barcát istenítette. Egy kommentátor legyen pártatlan a közvetítés alatt!! :evil: :evil: :evil:
Én soha nem láttam Chelsea BL meccset a magyar TV-ben, de annyira irritált ez a köcsög kommentátor, hogy hihetetlen. Bezzeg a második gól után nem volt köpönyeg, meg varázslat, hanem eléggé kussban volt. Lampard gólja is egy szokványos gól volt számára... szánalmas f@cker!!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#18943 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Drogbat én is melegebb éghajlatra küldtem 10 perc után. Néha nem tudom eldönteni, hogy ő ilyen ostoba agyatlan, vagy mindez jose taktikája vele. Mindenestre semmi szükség nincs erre a mi játékunkban. S nagy kár érte.

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

#18944 Hozzászólás Szerző: Pethy »

tibi71 írta:
praszler laszlo írta:Szerintem eto toloszekkel is tobbet csinal mint gudi :lol:
az biztős ha eto játszik tegnap nem usszuk + két góllal mert a két fickó között 5 fény év van !
De ha nálunk Cech véd lehet sokkal magabiztosabb a védelem mert ugye komunikálni is érdemes :!:

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#18945 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Gyeszti írta:A tegnapi meccs szerintem udorító volt! Nem értettem, hogy miért kell nekünk lesüllyedni a Barca szintjére! Angliában ezt sosem csináljuk! Az első negyed óra után annyira felhúztam magam Drogbán, hogy majdnem lekapcsoltam a tv-t. A fickó UNDORÍTÓ volt! Pedig mostanában már nem szokta ezt csinálni. Az is megfordult a fejemben, hogy Jose küldte fel azzal az utasítással, hogy idegelje fel az ellenfél játékosait. De ha így lett volna, az lett volna csak igazán szánalmas! Lampard volt talán az egyetlen, aki hű maradt önmagához és az általam úgy imádott angol focihoz és fair play-hez. Remélem nem fogom többet látni így játszani a kedvenc csapatomat!
A döntetlen eredmény szerintem reális, sem ők, sem mi nem érdemeltünk volna győzelmet!
Ja és Gudit nagyon sajnáltam, remélem nem súlyos a sérülése! Jobbulást neki!
Nyugi nyugi Gyeszti meg egy ilyen beiras a Didirol este tobbett nem ehetsz ennalamroston sult hust.

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#18946 Hozzászólás Szerző: Steffi »

1.Kapus írta:
Steffi írta:A másik ami zavart, ez a szemét kommentátor. Állandóan a Barcát istenítette. Egy kommentátor legyen pártatlan a közvetítés alatt!! :evil: :evil: :evil:
Meg amikor felmutatta a sárgát ez a Farina A. Cole-nak akkor is nagyon a Barca felé mondta a magáét, mint egy Barca szurkoló! :evil: Egy szóval ha még egy meccsünket ez kommentálja akkor leveszem a hangot a tv-ről!
Én sok meccset (foci, tenisz) nézek hang nélkül, mert unom a szemét kommentátorokat! Általában mindig az ellen szurkolnak, akinek én szurkolok! :evil:
Hajrá Kékek!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#18947 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

a világon 2 fajta ember létezk a Chelsea drukker és a nem Chelsea drukker....szerintem olyan hogy Chelsea-vel szimpatizáló nincsen. Aki nem szereti a Chelsea-t az gyűlöli szívből és mindet megtesz annak érdekében hogy ezt ki is mondja, sőt néha ddig mennek hogy több energiát fektetnek a pocskondiázásba mint a saját csapatuk szurkolásába. Ezt el kell fogadni...bár engem különösen nem zavar.... :lol:

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: tavalyelőtti meccs

#18948 Hozzászólás Szerző: kdako »

gergo írta:Valki nem tudná megmondani hogy ha le lehet akkor honnan lehet letölteni a a két évvel ezelőtti Chelsea - Barca összefoglalóját? Nagyon emlékezetes és fantasztikus meccs volt az, (a mostani sajnos nem) és jo lenne ha vki tudna swegiteni.
ELőre is kösz
Talán jövő héten adja a Sport1-2 a Chelsea Tv-ben.
GO BLUES!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#18949 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

praszler laszlo írta:Szerintem eto toloszekkel is tobbet csinal mint gudi :lol:
az biztős ha eto játszik tegnap nem usszuk + két góllal mert a két fickó között 5 fény év van !

gergo
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006. május 14., vasárnap 16:49

tavalyelőtti meccs

#18950 Hozzászólás Szerző: gergo »

Valki nem tudná megmondani hogy ha le lehet akkor honnan lehet letölteni a a két évvel ezelőtti Chelsea - Barca összefoglalóját? Nagyon emlékezetes és fantasztikus meccs volt az, (a mostani sajnos nem) és jo lenne ha vki tudna swegiteni.
ELőre is kösz

Avatar
praszler laszlo
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2006. október 26., csütörtök 10:26
Kapcsolat:

#18951 Hozzászólás Szerző: praszler laszlo »

Szerintem eto toloszekkel is tobbet csinal mint gudi :lol:
Praszler Laszlo

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#18952 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Nos...a tegnapi meccsről..A drogba színészkedése a meccs elején nekem sem nagyon tetszett, nem kell ez...a gyors bekapott gól hála Istennek nem fogta meg a csapatot. Essien fejese és robben lövése kifejezetten szemet gyönyörködtető volt. Sajnos a bíró már a meccs elején elvesztette a tekintélyét amit a sok sárgával próbált kompenzálni. Szétfújta a meccset, tévedett a hazai csapat kárára, tévedett a Chelsea kárára. Lampard gólja zseniális volt. Essien nálam nagyot játszott, igaz néha odapakolt Roninak (de nem túl durván), meg egyszer elhülyéskedte a labdát hátul. Bula+Make amilyen jó volt az előző meccsen, annyira voltak gyengék a mostani meccsen. Két dolog nem tetszett a meccsen, mikor Terry Decoba belelőtte a labdát+ mikor Carvalho odapakolt valakinek. Ezek számomra nem Chelsea focistához méltó cselekedetek( igaz az is hogy a játékosok elég magas hőfokon égtek). Carvalho-nál sajnos nem ritka az ilyen sunyi megmozdulás. Összeségében megérdemelt volt a döntetlen és a JÁTSZOTT játékkal elégedett voltam, voltak helyzeteink és ez a nou camp-ban dicséretes. Én elégedett vagyok a döntetlennel!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#18953 Hozzászólás Szerző: undertow »

miert mit csinaljon egy vedo, alljon es nezze? :)
persze, hogy odalepett, de nem ezert fordult ki eidur bokaja.

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#18954 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

undertow írta:nem carvalho miatt, rosszul lepett es kifordult a bokaja.
(viszont megse szineszkedett, ugyhogy sorry neki a reakciom miatt :oops: )
Hát én ugy emléxek, hogy azért igencsak odapiszkált a kis lábaival Carvalho :)
De biztos nem volt szándékos (:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#18955 Hozzászólás Szerző: undertow »

-Ba7u- írta:
CFCBoy írta:
mourinho írta: miert, mit csinalt?
Tombolt, meg ütötte a szívét, meg a címert, de sztem ez nem olyan "sértő"...
Meg is lett a 'büntetése'! pár hét pihi, Ricci becsúszása miatt.
nem carvalho miatt, rosszul lepett es kifordult a bokaja.

(viszont megse szineszkedett, ugyhogy sorry neki a reakciom miatt :oops: )

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#18956 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Steffi írta:
kdako írta:Guddy egy perc alatt elfelejtette velem hat Chelsea-s évét a gólörömmel. Hűtlen!
Lehet megköveztek, de én sosem szerettem Gudi-t, valahogy mindig unszimpi volt. A tegnapi viselkedése óta meg főleg!!!!!!!!!! :evil:
nekem nem volt unszimpi csak szerintem seva vagy drogba cipöjét sem pucolhatná unalmas óráiba !

Avatar
1.Kapus
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006. július 23., vasárnap 20:36
Tartózkodási hely: Gyula
Kapcsolat:

#18957 Hozzászólás Szerző: 1.Kapus »

Steffi írta:A másik ami zavart, ez a szemét kommentátor. Állandóan a Barcát istenítette. Egy kommentátor legyen pártatlan a közvetítés alatt!! :evil: :evil: :evil:
Meg amikor felmutatta a sárgát ez a Farina A. Cole-nak akkor is nagyon a Barca felé mondta a magáét, mint egy Barca szurkoló! :evil: Egy szóval ha még egy meccsünket ez kommentálja akkor leveszem a hangot a tv-ről!
Mindörökké Chelsea

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#18958 Hozzászólás Szerző: Steffi »

A másik ami zavart, ez a szemét kommentátor. Állandóan a Barcát istenítette. Egy kommentátor legyen pártatlan a közvetítés alatt!! :evil: :evil: :evil:
Hajrá Kékek!

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#18959 Hozzászólás Szerző: Steffi »

kdako írta:Guddy egy perc alatt elfelejtette velem hat Chelsea-s évét a gólörömmel. Hűtlen!
Lehet megköveztek, de én sosem szerettem Gudi-t, valahogy mindig unszimpi volt. A tegnapi viselkedése óta meg főleg!!!!!!!!!! :evil:
Hajrá Kékek!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#18960 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Gyeszti írta:A tegnapi meccs szerintem udorító volt! Nem értettem, hogy miért kell nekünk lesüllyedni a Barca szintjére! Angliában ezt sosem csináljuk! Az első negyed óra után annyira felhúztam magam Drogbán, hogy majdnem lekapcsoltam a tv-t. A fickó UNDORÍTÓ volt! Pedig mostanában már nem szokta ezt csinálni. Az is megfordult a fejemben, hogy Jose küldte fel azzal az utasítással, hogy idegelje fel az ellenfél játékosait. De ha így lett volna, az lett volna csak igazán szánalmas! Lampard volt talán az egyetlen, aki hű maradt önmagához és az általam úgy imádott angol focihoz és fair play-hez. Remélem nem fogom többet látni így játszani a kedvenc csapatomat!
A döntetlen eredmény szerintem reális, sem ők, sem mi nem érdemeltünk volna győzelmet!
Ja és Gudit nagyon sajnáltam, remélem nem súlyos a sérülése! Jobbulást neki!
szerintem ez mourinho taktikaja volt, de en nem sajnaltam csinaljuk ezt nyugodtan amig a barsza is ilyen.

Válasz küldése