Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#19821 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

22.02.2006 Chelsea - Barcelona 1 - 2
08.03.2005 Chelsea - Barcelona 4 - 2
23.02.2005 Barcelona - Chelsea 2 - 1
18.04.2000 Barcelona - Chelsea 5 - 1
05.04.2000 Chelsea - Barcelona 3 - 1

az is milyen érdekes, hogy ezen az 5 meccsünkön 3 Chelsea játékost állítottak ki... hmm...

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#19822 Hozzászólás Szerző: Robi »

szpecnaz írta:azért 1 dolgot ne felejtsünk el...ha Gallas nem épül fel a barca elleni meccsig akkor nincsen balhátvédünk... :(
engem gyorsan leigazolhatna Muri,ha gondolja :) (csak felkéne épülnöm)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#19823 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

azért 1 dolgot ne felejtsünk el...ha Gallas nem épül fel a barca elleni meccsig akkor nincsen balhátvédünk... :(

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#19824 Hozzászólás Szerző: Dani »

EZ a Del Hornos belépő nem volt kiállítás,főleg nem hazai pályán...lehetett látni a mozgásán,hogy a labdát akarta elrúgni,csakhát nem jött össze.Messiről meg annyi a véleményem,ha jól megfigyeltétek,Amikor kitört ez a botrány,felnézett,látta hogy mivan,és gyorsan visszafeküdt hemperegni....ez olyan Reyes es volt.
Véleményem szerint a meccs Del Horno kiállításával ment el.
Igen most a Barcások biztos azt mondják,hogy volt 200 helyzetük...igen volt...de ha nem lett volna a kiállítás,akkor nem lett volna fele ennyi helyzetük sem,nem kellet volna lejönni Joe nak és akkor támadásban is sokkal erősebbek lettünk volna.
Az első Barca gól Dinho beívelése,Terry öngól,nem volt szabálytalanság,jogtalanul kapott szabadot a Barca..és gól....
Drogba a ziccernél nem volt lesen...ezt is befújták...
Geremi 11 es volt tény.
Terry viszont a másik vitatott eset,nem volt az...Felfelé nézett,nem láthatta Messit...és sztem nem fogta meg a labdát...
Gratulálok a Chelsea-nek,10 emberrel gyönyörűen helytálltak.
Ezutána meccs után "visszasírom" Frisk-et,még ő sem vezette ilyen borzalmasan a meccset...felháborító volt ez a Norvég bíró...
Én élvesztema meccset,kiváló összecsapás volt...és jó volt nézni a Chelsea játékában a kűzdeni tudást.
És ha a visszavágora is így lépünk fel,nem pedig megtörten és emberhátrányban,akkor nagy az esélyünk.!
ez már a 2. Chelsea-Barca meccs a BL ben,mióta a Chelsea is klasszis csapat,de egyszer szeretnék egy olyan meccset látni,ahol nem a Chelsea ellen fújnak,és 11 ember a 11 emberrel játszik,nem pedig 10 a :!: 12 :!: vel szemben...
valahogy mi mindig hátrányban kell hogy játszunk...érdekes...

egypt
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2006. február 7., kedd 16:45

#19825 Hozzászólás Szerző: egypt »

Nunito írta: azt meg hadd ne mondjam, h Mourinho milyen higiénás szokásait végezze el a gyepével...
Szerinted a Chelsea-játékosok alatt zöldebb volt a fű?

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#19826 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Tényleg!:)
2000:
Chelsea - Barcelona 3-1
Barcelona-Chelsea 3-1 - Babayaro kiállítása a vége 5-1

2005:
Barcelona-Chelsea 0-1 - Drogba kiállítása, a vége 2-1
Chelsea-Barcelona 4-2

2006:
Chelsea-Barcelona 0-0 - Del Horno kiállítása, a vége 1-2

...lol :D
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#19827 Hozzászólás Szerző: undertow »

Vito írta:amúgy falra hányt borsónak találom ezt a "max sárgát ért" dolgot.
ugyanis, ha a talpalásért megkapja amegérdemelt sárgáját és itt megkapja a következőt, akkor piros.
PONT.
ezt gondolhatta a biro is. es ezzel irta al a sajat hulyesegi bizonyitvanyat...
gondolkozzal mar el egy kicsit. ha az elsoert megkapja a jogos sargat, akkot ez az eset meg sem tortenik.
raadasul a fociban olyan nincs, hogy korabbi esetek alapjan merlegel a biro. ez minden csak nem szabalyos.

es csak ugy erdekessegkeppen, a barca meg soha nem verte meg a chelseat emberelony nelkul. erre tul buszkek nem lehettek...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#19828 Hozzászólás Szerző: undertow »

szpecnaz írta:nála nagyobb nincsen ebben a szakmában..és még csak 18-19 éves...bravó
ne sertegesd pirest! :D
egyebkent meg a barcaban is van nala nagyobb szinesz: deco. de valdes se semmi.

Nunito
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006. február 23., csütörtök 15:01

#19829 Hozzászólás Szerző: Nunito »

hola :!:

nem mondom el én is, h a szándékot büntették - ja boccs még is mondtam :lol:

csak annyit, h nem Ti vezettetek emberhátrányban :?: :?: :?: akkor végülis egy szavatok nem lehet...

azt meg hadd ne mondjam, h Mourinho milyen higiénás szokásait végezze el a gyepével...

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#19830 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Újra és újra ...egyszerűen béna volt, lukat rugott,vitte tovább a lendület ,ütközés előtt még vissza is húzta a lábát. Amugy a Nou Camp-ban fordított esetben már azt lefujták volna, ahogy Messi Robben elé "bírkozta" magát.....

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#19831 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Vito írta:
ToreAndre írta:A tavalyi első meccset épp Szegeden néztem a Blues caféban... Hát, ott nem volt egy Barcás sem...Hova jártok?
Blues caféba biztos nem.
mostanában a Coco-clubban szoktát adni a meccseket.
DE! Szegeden nem igazán van hagyománya ennek a kocsmás meccsnézésnek, bár sztem jó dolog.
mi pár haverral szoktuk nézni nálam, otthon.
A Vízmű klubba elég sokan jártunk...
Only one Di Matteo!

Vito
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 14:27

#19832 Hozzászólás Szerző: Vito »

ToreAndre írta:A tavalyi első meccset épp Szegeden néztem a Blues caféban... Hát, ott nem volt egy Barcás sem...Hova jártok?
Blues caféba biztos nem.
mostanában a Coco-clubban szoktát adni a meccseket.
DE! Szegeden nem igazán van hagyománya ennek a kocsmás meccsnézésnek, bár sztem jó dolog.
mi pár haverral szoktuk nézni nálam, otthon.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#19833 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Vito írta:
ToreAndre írta:Azért a Barca és a Chelsea drukkereiről: Ugye együtt néztük vagy 20-an a meccset a Véndiákban és volt ott néhány Barcás... Kérdem én. Hogy lehet az, hogy mi sálakkal, mezekkel, énekelve, a szép dolgokat megtapsolva drukkoltunk, míg ők csak ültek és próbáltak kifigurázni minket??
Barca szív?? Ehh...
Büszke vagyok a csapatomra.
A legjobb dolog a világon a Chelsea-nek szurkolni!!!
ONE AND ONLY CHELSEA!!!!!
neked a legjobb, nekem az egyik legrosszabb lenne.
nem tudom milyen Barca-drukkerek lehettek, de ebből általánosítani elég nagy demagógia a részedről.
ha lejöttél volna Szegedre, akkor hallhattad volna, hogy bizony nem az a pár drukker képviseli a Barca szívet ...ehhh.

amúgy falra hányt borsónak találom ezt a "max sárgát ért" dolgot.
ugyanis, ha a talpalásért megkapja amegérdemelt sárgáját és itt megkapja a következőt, akkor piros.
PONT.
nem beszélve ismételten a kezezésekről.

Puyol is kaphatott volna sárgát, de ettől még Del Horno ámokfutása ugyanúgy megtörtént.

azért levehetnétek a kék szemüveget srácok.
persze..amit írsz abban van igazság....de ne felejtsük el hogy minden történést ez a piros lap indított el..de mi lett volna ha?..mint írtam a bíró eléggé beleavatkozott a meccs kimenetelébe...sajnos.....

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#19834 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Vito írta: neked a legjobb, nekem az egyik legrosszabb lenne.
nem tudom milyen Barca-drukkerek lehettek, de ebből általánosítani elég nagy demagógia a részedről.
ha lejöttél volna Szegedre, akkor hallhattad volna, hogy bizony nem az a pár drukker képviseli a Barca szívet ...ehhh.

amúgy falra hányt borsónak találom ezt a "max sárgát ért" dolgot.
ugyanis, ha a talpalásért megkapja amegérdemelt sárgáját és itt megkapja a következőt, akkor piros.
PONT.
nem beszélve ismételten a kezezésekről.

Puyol is kaphatott volna sárgát, de ettől még Del Horno ámokfutása ugyanúgy megtörtént.

azért levehetnétek a kék szemüveget srácok.
A tavalyi első meccset épp Szegeden néztem a Blues caféban... Hát, ott nem volt egy Barcás sem...Hova jártok?

Del Horno az elsőért nem kapott sárgát...azzal nem kell foglalkozni. Sárgát ért volna, de nem kapott. Ha Puyol megkapja a második sárgáját, máshogy alakult volna a meccs, hidd el!!
A kiállítás akkor is jogtalan volt!! Minden józaneszű emberbek ezt kéne állítania!!
Only one Di Matteo!

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#19835 Hozzászólás Szerző: Steffi »

paco83 írta:Most hogy végre láttam (mert sajna csak holnap tudom megnézni) határozottan állítom hogy pirosat nem ért!!!!!!Felugrani meg azért ugrott fel hogy jobban látszódjon hogy puffan!!!!!!!!!!!!!!
Én inkább ezt tartom szánalmasnak nem pedig minket!!!!
ToreAndre ismét egyetértek veled!!!!!!!
Az a megmozdulás max. egy sárgát ért. Remélem a visszavágón megverjük őket! 10 emberrel ez sem olyan rossz!!! Hajrá fiúk!!!!!
Hajrá Kékek!

Vito
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 14:27

#19836 Hozzászólás Szerző: Vito »

ToreAndre írta:Azért a Barca és a Chelsea drukkereiről: Ugye együtt néztük vagy 20-an a meccset a Véndiákban és volt ott néhány Barcás... Kérdem én. Hogy lehet az, hogy mi sálakkal, mezekkel, énekelve, a szép dolgokat megtapsolva drukkoltunk, míg ők csak ültek és próbáltak kifigurázni minket??
Barca szív?? Ehh...
Büszke vagyok a csapatomra.
A legjobb dolog a világon a Chelsea-nek szurkolni!!!
ONE AND ONLY CHELSEA!!!!!
neked a legjobb, nekem az egyik legrosszabb lenne.
nem tudom milyen Barca-drukkerek lehettek, de ebből általánosítani elég nagy demagógia a részedről.
ha lejöttél volna Szegedre, akkor hallhattad volna, hogy bizony nem az a pár drukker képviseli a Barca szívet ...ehhh.

amúgy falra hányt borsónak találom ezt a "max sárgát ért" dolgot.
ugyanis, ha a talpalásért megkapja amegérdemelt sárgáját és itt megkapja a következőt, akkor piros.
PONT.
nem beszélve ismételten a kezezésekről.

Puyol is kaphatott volna sárgát, de ettől még Del Horno ámokfutása ugyanúgy megtörtént.

azért levehetnétek a kék szemüveget srácok.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#19837 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Most hogy végre láttam (mert sajna csak holnap tudom megnézni) határozottan állítom hogy pirosat nem ért!!!!!!Felugrani meg azért ugrott fel hogy jobban látszódjon hogy puffan!!!!!!!!!!!!!!
Én inkább ezt tartom szánalmasnak nem pedig minket!!!!
ToreAndre ismét egyetértek veled!!!!!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#19838 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Azért a Barca és a Chelsea drukkereiről: Ugye együtt néztük vagy 20-an a meccset a Véndiákban és volt ott néhány Barcás... Kérdem én. Hogy lehet az, hogy mi sálakkal, mezekkel, énekelve, a szép dolgokat megtapsolva drukkoltunk, míg ők csak ültek és próbáltak kifigurázni minket??
Barca szív?? Ehh...
Büszke vagyok a csapatomra.
A legjobb dolog a világon a Chelsea-nek szurkolni!!!
ONE AND ONLY CHELSEA!!!!!
Only one Di Matteo!

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#19839 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

Robi írta:ezt én sem értem...ez egy teljesen jogos kiállítás. Gonolom,ha ugyenez történik Robbennel,hogy felrúgja mondjuk Márquez,akkor nem azt írjuk,hogy ez egy jogtalan kiállítás :)
Messi műeséseiről meg annyit,hogy mivel ő argentín,ezért benne van. Nálunk is vannak műeső világbajnokok,meg ez sajnos ma már benne van a fociban
Kb akkora volt a fault, mint egy kontránál lerántani/akasztani valakit. Az is sárga és ez is. Nem volt nagyon durva és a szitu sem volt veszélyes. Egy bodycheck, ennyi. Sárga azt szevasz.

Puyol faultja Robben ellen? még sárgát sem kapott... vicc.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#19840 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Messi felugrott, a levegőben találkoztak, ütköztek. Ennyi. Nem volt ez semmi, csak annak tünt. A talpalásért járt volna a sárga, de ezért semmi!
Only one Di Matteo!

Válasz küldése