Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
norbi556
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006. február 23., csütörtök 21:31

#19801 Hozzászólás Szerző: norbi556 »

beláthatnák a chelsea szurkolók is h nem volt esélyük. Azzal védekeznek hogy a piros lap miatt. A dolog egyik oldala igaz, de a másik meg az hogy mire gondolt a chelsea, a meccs elején mikor beállt védekezni? hagyta a barcát járatni a labdát, támadgatni... tán azt gondolta h komoly szabálytalanság nélkül megállitják a világ talán legjobb támadótrióját?? naná h nem tudták, ezért kapott pirosat a del horno. látszott rajta h azzal a feladattal játszik h nehogy elengedje messit, állitsa meg mindenféleképpen! Csinálta is a szabálytalanságokat rendesen, sárga lapot érőt is, ugyhogy összességében megérdemelt a piros lapja. Mourinho belesült a nagy taktikájába. Nem mert hazai pályán támadó focit játszani, és a piros lap lett az eredménye. Látszott h félnek a barcától! biztos abban biztak h a barca megint eladogatja majd a labdát a középpályán, mint tavaly és lekontrázzák őket. Hát nem jött össze, félve beálltak védekezni, várták a barca hibáját, ami nem jött, és ráb*sztak. Ugygogy ne legyen kifogás h mert a piros lap miatt... Mivel más kifogásotok pedig nem lehet, ismerjétek el ti is, mint mindenki rajtatok kivül hogy jobb csapat a BARCA!
pápá

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#19802 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

En lehet hogy homokoztam ,de te egy homokos vagy .Mar csak azert is hogy latom hogy milyen kepet teszel be magadrol te mumajer .Eloszor is en biztos hogy idosebb vagyok mint te .2; Ennekem legalabb van tevem nem ugy mint neked aki meg mindig drotot hasznal antennanak .A jose -rol meg annyit meg ha nem is jutnk tovabb , Rijkaard ha 100 evig lesz edzo akkor se lesz olyan jo mint Jose .So get lost MORON .

Nunito
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006. február 23., csütörtök 15:01

#19803 Hozzászólás Szerző: Nunito »

Dórinak abszolut igaza van :!: de egy valamiben téved :!: a kiállitásig ti voltatok emberelőnyben :!:

Ha Marquez nincs akkor más a vége... Oleguer "meglepő módon" nem volt a helyzet magaslatán

sasi1

#19804 Hozzászólás Szerző: sasi1 »

grimrieper írta:Nem ertem .En azt hittem hogy ez a CFC forum ,es nem valami Barca divat drukker forum .Eloszor is ha ti nem ismeritek el hogy Messi rajatszott ,akkor ti egy masik meccset neztetek .2;Akkor is tovabb jutunk mert rugunk nektek harmat .3; Majd akkor legyen nagy pofatok ha el is ertek valamit .Mert mi mar ujra bajnokok vagyunk a sajat ligankban .

.
Maradjunk annyiban, hogy én már akkor Koeman-ékat néztem, mikor te még homokoztál, és szerintem ti háttal ültetek a tévének tegnap este.....
Olyanok vagytok mint murinnyó................
Szánalmas.

dóri
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2006. február 23., csütörtök 20:10

#19805 Hozzászólás Szerző: dóri »

Na de fiúúk! Ne mérgesedjen már el ennyire ez a helyzet. És különben is. Szerintetek van értelme ennek a mi lett volna ha? kezdetű mondatoknak?
Mert szerintem nincs. Minden fanatikus elfogult, ez így van rendjén. De azért nem kéne pocskondiázni az ellenfél játékosait, vagy meggyanúsítani hülyeségekkel. És ezt most mindkét szurkolótáborra értem.
A kiállítással kapcsolatban. Én nem éreztem jogtalannak a kiállítást, de hát én elfogult vagyok, tehát nem tudom józanul, külső szemmel megitélni a dolgot. Megkérdeztem jópár elfogulatlan embert ezzel kapcsolatban ma, és őszintén szólva mindenki mást mondott. Vitás eset ez tény, de ilyen mindig előfordul a fociban. A bíró döntött, lehet jól, lehet rosszul. De ez mindig benne van. Igazán csak az érintettek, jelen esetben Messi és Del Horno tudják, kiállítás volt-e vagy sem. Sajnos nemsajnos, egy játékvezetőnek hatalma van eldönteni egy meccset. Most ez titeket sújtott, legközelebb talán pont a Barcát fogja. Kár ezen vitatkozni. A tegnapi meccsen szerintem nagyon rossz volt a bíró, sok hibával fújt. Egyik oldalon 2 megnemadott 11-es(ezek jogosságán szerintem nem lehet vitatkozni), másik oldalon meg nem tudom mert azok ugye egy Barca-szurkoló fejében nem maradnak meg :lol: , de biztos vagyok benne, hogy ott is volt jó pár rossz ítélete. Sajnos ez van, kár hogy ezen a meccsen túl sok és túl nagy szerepet kapott a bíró. De ezen kár siránkozni megtörtén. Én annyiból nem örültem a kiállításnak, mert szerettem volna, ha egyenlő számban tehát egyenlő erőviszonyok mellett küzd meg a két csapat. Akkor talán kiderült volna, ki is a jobb csapat. Talán majd a következő meccsen.
Mostmár mindjárt befejezem, nyugi.. :lol:
Szal végül le a kalappal mindakét csapat előtt. Úgy érzem nem a csapatokon múlt, hogy egy jobb, izgalmasabb meccsett lássunk. A Barcelona nagyon hajtott, nem játszott a legjobban, de ez mindig benne van. Ugyanakkor a végén már produkálta azt a szép, látványos játékot, amiért anno "beléjük szerettem". A Chelsea meg ahogy kijött a második félidőre az számomra nagyon meggyőző volt. Hihetetlen szívvel játszottak, tényleg gratulálok nekik. Én még nem láttam őket igy játszani, bár tény az is, hogy nem sok Chelsea meccset nézek. :roll:
Végül csak annyit kérnék tőletek, hogy ismerjétek el, hogy Európa, vagy talán a világ két legjobb futballcsapatáról van szó, és eszerint beszéljetek mind a saját, mind az ellenfél csapatáról. Tiszteljétek egymás csapatát, és egymást, és ne kérdőjelezzétek meg a másik ember rajongását. Ne sűllyedjetek már le ilyen szintre. Persze akinek nem inge..........
Bocsi hogy hosszú lett, és bocsi hogy beleszóltam, tudom, hogy én nem érthetek hozzá, mert én csak egy lány vagyok.
"El Barça es el mejor de Europa"

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#19806 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Nem ertem .En azt hittem hogy ez a CFC forum ,es nem valami Barca divat drukker forum .Eloszor is ha ti nem ismeritek el hogy Messi rajatszott ,akkor ti egy masik meccset neztetek .2;Akkor is tovabb jutunk mert rugunk nektek harmat .3; Majd akkor legyen nagy pofatok ha el is ertek valamit .Mert mi mar ujra bajnokok vagyunk a sajat ligankban .

Erre varjatok gombot sok hulye divatdrukkerbarcafan.

sasi1

#19807 Hozzászólás Szerző: sasi1 »

Gabesz008 írta:Ne csüggedjünk Chelsea fanok,nem dőlt még el a továbbjutás.Bár szomorú,hogy a Barca csak emberelőnyben tud legyőzni,de ha a visszavágóra a fiúk úgy futnak ki,mint a tegnapi meccs második félidejében akkor nem kell aggódnunk a meccs miatt.Kezünkbe vesszük a meccs irányítását,küzdünk és meglátjuk majd az eredményét a kemény munkának.Addig is fel a fejjel és megszorjuk majd a Barcát.Go Blues!!!
Épp itt az idelye, hogy leszálljon murinnnyó a földre..........
Majd most megtanulja.
Az irányítást akarjátok a kezetekbe venni a noucampban?
Az érdekes lesz.
Nebúsúljatok....
A bajnokság még meglehet.

Messi=Maradona két nagy király

Gabesz008
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 16:57

#19808 Hozzászólás Szerző: Gabesz008 »

Jah és szerintem büszkék lehetünk a csapatra,hogy 10 emberrel is így küzdött,nincs okunk a szégyenkezésre. :wink:

Gabesz008
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 16:57

#19809 Hozzászólás Szerző: Gabesz008 »

Ne csüggedjünk Chelsea fanok,nem dőlt még el a továbbjutás.Bár szomorú,hogy a Barca csak emberelőnyben tud legyőzni,de ha a visszavágóra a fiúk úgy futnak ki,mint a tegnapi meccs második félidejében akkor nem kell aggódnunk a meccs miatt.Kezünkbe vesszük a meccs irányítását,küzdünk és meglátjuk majd az eredményét a kemény munkának.Addig is fel a fejjel és megszorjuk majd a Barcát.Go Blues!!!

Nunito
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006. február 23., csütörtök 15:01

#19810 Hozzászólás Szerző: Nunito »

Chelsea88 írta:1. EZ a Del Hornos belépő nem volt kiállítás,főleg nem hazai pályán...lehetett látni a mozgásán,hogy a labdát akarta elrúgni,csakhát nem jött össze.
2. Véleményem szerint a meccs Del Horno kiállításával ment el.
Igen most a Barcások biztos azt mondják,hogy volt 200 helyzetük...igen volt...de ha nem lett volna a kiállítás,akkor nem lett volna fele ennyi helyzetük sem,nem kellet volna lejönni Joe nak és akkor támadásban is sokkal erősebbek lettünk volna.

3. Drogba a ziccernél nem volt lesen...ezt is befújták...
Geremi 11 es volt tény.

4. Terry viszont a másik vitatott eset,nem volt az...Felfelé nézett,nem láthatta Messit...és sztem nem fogta meg a labdát...
5. Én élvesztema meccset,kiváló összecsapás volt...és jó volt nézni a Chelsea játékában a kűzdeni tudást.
6. egyszer szeretnék egy olyan meccset látni,ahol nem a Chelsea ellen fújnak,és 11 ember a 11 emberrel játszik,nem pedig 10 a :!: 12 :!: vel szemben... valahogy mi mindig hátrányban kell hogy játszunk...érdekes...
1. a labda már épp elmegy del horno mellett és eszébe sincs utána nyulni :!: Robben gyomrosára hadd ne mondjak semmit: http://www.fm2005.tvn.hu/0ehh1.gif - Cantona a charlton ellen csak egy legyet akart lerugni a szurkoló mellől, de épp nem jött össze

2. Ti "szereztétek meg" a vezetést

3. de lesen volt... ha csak egy hajszála is előrébb van az les... és előrébb volt az "emberkétek"

4. ja biztos bevolt rugva egy kis minőségi orosz vodkától és azt hitte ő a kapus

5. Miért eddig nem láttál :!: Nagy chelseas vagy... Vialliék idejében kellett volna divatcsapatnak lennie a chelseanak, akkor még FOCIztak

6. bajnokikat nem nézel :?:

Barcafan

#19811 Hozzászólás Szerző: Barcafan »

CFCBoy írta:az utóbbi 2 évben 2 északi bíró állított ki játékost, ha jól tom, 1 svéd( Frisk) és most ez a norvég......de nembaj.....Továbbmegyünk, aki ezt nem hiszi, akko sztem a csapatba sem hisz! Come On BLUES!!!!!!
Így van!!! Találtam még egy hasonlóságot a kiállítottakkal és a bírókkal kapcsolatban. Frisk és Hauge nevében is van "a" (Frisk keresztneve "a"-val kezdődik)Sztem itt valami összeesküvés van..... mivel Murinho nevében nincs "a" betű, Riykardéban viszont igen

geccccccccccc, itt újrajátszás lesz :shock:

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#19812 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

az utóbbi 2 évben 2 északi bíró állított ki játékost, ha jól tom, 1 svéd( Frisk) és most ez a norvég......de nembaj.....Továbbmegyünk, aki ezt nem hiszi, akko sztem a csapatba sem hisz! Come On BLUES!!!!!!

bence
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 17:59
Tartózkodási hely: Szentendre

#19813 Hozzászólás Szerző: bence »

Szerintem az összes bíró pikkel a Chelsea-ra. Mert amikor kiállította Del Hornót az csak sárgát ért volna.
Egébként amikor reggel bementem a suliba,ment a banzáj hogy kikapott a Chelsea, jöttek hozzám vagy 10-en újjongva hogy "kikapott az a béna,szar Chelsea".
De hát ez van...

Barcafan

#19814 Hozzászólás Szerző: Barcafan »

látom nehéz megemészteni a vereséget... Azért ne menjetek el Murinho szintre, bár látom egyesek már odáig is elmentek, bár újrajátszást még senki sem írt... :)

take it easy... inkább örüljetek annak, hogy még csak 1 van közte


Ui.: Az meg, hogy 5 összecsapásból 3-on volt kiállítás tőletek, az a saját szegénységi bizonyítványotokat jelenti... Az hogy a bíró már jó régóta mellettünk fúj az meg nagy csacsiság, hiszen nálatok van egy kommunista olajmágnás akinek annyi pénze van, hogy lassan minden csapat az övé lesz:DDD

persze ez az utóbbi irónia volt, mielőtt még valamelyik nagytudású ember belémkötne

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#19815 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

És mi let volna, ha a barca játszik 10 emberrel?????? Akkor meg sztem a Chelsea nyert volna, szóval lényegtelen ez a piroslapos hiszti....az nem volt piros, max sárga, Messi meg ahogy mindenki mondta, rá is játszott.....ha így halad, fiatalon is elnyerheti az Oscart.....Remélem mindenki egészséges lesz a visszavágóra, és harcolunk a továbbjutásért!
a meccsről meg annyit, h a meccs embere Terry, Maké, Guddy, és Carvalho.....ők mentették meg a csapatot a nagyobb vereségtől...Ferreira is jól játszott balbekket, de Ő inkább a támadásokat segítette......Drogba most amikor beállt, egészen jó lett a játékunk, ha azt a pár helyzetét berúgja, akkor nyerünk.....de ez van....

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#19816 Hozzászólás Szerző: undertow »

es remelem ezt goofyek is elhiszik :)

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#19817 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Nem hivhatjuk vissza Bridge-et?

Ronal.10

#19818 Hozzászólás Szerző: Ronal.10 »

VIGYÁZ jön a Chelsea!!! Kedden be lesz mocskolva a Nou Camp :o !!!!!!!!!
8) Barca nem hiszem hogy kikapna......max döntetlen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ami jo.... SZOVAL TEGNAP ELDÖLT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#19819 Hozzászólás Szerző: Robi »

Richi írta:ohh istenem ez a kiállításos dolog haggyad már magad.örüljetek h tegnap ennyi volt mert del horno már az elején arra ment h lerúgja messit.bittos féltékeny vagy nemtom de a pirosnál is köze nem volt a labdához szóval ezt a témát el lehet felejteni,11est se kaptunk végülis örülhettek h csak 2gól volt a barca neve mellett mert lehetett volna öt is arci-marcik :twisted:
nagyon szeretem az ilyen inteligens focihoz nem értő szurkolókat,mint amilye te vagy

Richi
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 14:46
Tartózkodási hely: nyíregyháza

#19820 Hozzászólás Szerző: Richi »

ohh istenem ez a kiállításos dolog haggyad már magad.örüljetek h tegnap ennyi volt mert del horno már az elején arra ment h lerúgja messit.bittos féltékeny vagy nemtom de a pirosnál is köze nem volt a labdához szóval ezt a témát el lehet felejteni,11est se kaptunk végülis örülhettek h csak 2gól volt a barca neve mellett mert lehetett volna öt is arci-marcik :twisted:
Visca El Barca!!!

Válasz küldése