Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

#17841 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

basszus, de szép gólt rúgott voronin a tulúznak.
Szép!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#17842 Hozzászólás Szerző: mourinho »

grimrieper írta:
Blueflag írta:Grimrieper:Nagyon díjazom az angol tudásodat,de vegyél vissza.Nem vagy te az atyaúristen,és fogadd el a véleményem.Szidás szó alatt nem a játékosok édesanyukájának pocskondiázását,és orrba szájba lebénázását értettem,hanem meg kell mondani,ha nem játszottak jól.És mindigis kitartottam a Chelsea mellett,viszont képes vagyok megmondani,ha nem tetszik a játékuk,ellentétben veled.Egyébként divatdrukkernek szokták mondani a hozzád hasonlók,ha valaki csak akkor szurkol,ha van miért.Én speciel nem ilyen vagyok,ne piszkálj.Én is megértelek,és elhiszem hogy kitartasz a csapat mellett.De azt nem hiszem el,hogy elégedetten állsz fel a TV elől,amikor az utolsó 5 percben egy szerencsés Drogba góllal nyer a csapat.Ha gondolod vegyél fel MSN-re,és beszélhetünk.Nah szia
ok msn bluebird13@hotmail.co.uk

eloszor is nem lehetsz kicsit terhes. szoval ha a 93 percben vagy az elso percben rugnak golt ugyanugy szamit.pont letojom hogy jol jatszik vagy sem addig amig latom hogy a belet is kihajtja a palyan. ameddig hajlando ott megdogleni addig nekem jo. megegyeszer aki ismer az tudja hogy milyen fanatikus vagyok. ya es meg egy rosszul tudom mert en vagyok az isten. mert minden ejjel az asszonny mondja nekem o istenem .,
:lol: :lol: :lol: :lol:

bence
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 17:59
Tartózkodási hely: Szentendre

#17843 Hozzászólás Szerző: bence »

grimrieper írta:
ToreAndre írta:Akkor min? Már megbeszéltük és ezek után egy szót sem fogok már erre a témára pazarolni. Szeretem az igazságosságot. Nem lett volna igazságos, ha mi nyerjük a bajnokságot. Ezért örültem, hogy a MU nyert. Ugyanakkor örültem a második helynek és rettentően örültem az FA Cupnak.
Nincs miről beszélni. Ennyi.
igazsag? szereted? na akkor neked is megsugom . a manur azert nyert mert mindeggyik seggebe egy lopatkot dugott fel a buzi skot. azert jartak olyan furcsan. az igazsag az azhogy egy teljes full squad CFC megint utca hosszal nyerte volna a bajnoksagot. ne igazsagra hanem picsa makra fogjad mert az volt a manurnak semmi mas. so fuck em all ,let god sort them out.
Nekem tetszik Kálmán véleménye. Vagy azért mert meg lettek fenyegetve, hogy 3 méter mélyen végzik ha nem nyernek.

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

#17844 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

tibi71 írta:
undertow írta:
ToreAndre írta:MONDTAM MÁR! Nem akarok vitatkozni. Mindenki máshogy látja a dolgokat. Fogadjátok el!
nem birom ki, hogy ne fuzzem hozza jose velemenyet :)

'I want to get better results and be more entertaining. I don't agree when people say "this team played fantastic and didn't win." I don't agree. For me that's the speech of the loser. I don't agree also when people say, "this team played very bad and won." That happens once in a lifetime, you play very badly and win because you're lucky.
'Normally the results are balanced. If you get results it's because you have positive things in the team, if you don't get results it's because you have negative things in the team.
'The beauty of the game is a concept, you like this shot or you don't like. What is beauty? It is a controversial concept in football. But for me beauty has a lot to do with having control of the game through possession, the speed of the game and changes of pace, the creative players being on top in a collective context. I feel in our squad the wingers are important to bring that.

...

'We had not other options last year. We had no more wingers to play, no players to change. I kept saying last season we survived.
'In the last game of the season, a very important game for us, we have to play 4-3-3 against Man United at Wembley - we have to do that with Joe Cole limping, with Robben coming later limping and Ashley Cole coming later limping. We have to do that, it was a very difficult season to do something positive for the game. So last season was about "survive", even the last game was about "win, go home with the Cup, make history, goodbye".
csak tőszavakban légyszi mond el a lényeget ! előre is köszi !
'Azt akarom hogy jobb eredményeink legyenek és szórakoztatóbb focit játszunk.Nem értek egyet azzal amikor azt mondják, hogy "ez a csapat fantasztikusan játszott de nem nyert.Nem értek egyet. Számomra ez a vesztesek szövege.Avval sem értek egyet amikor azt mondják, hogy "ez a csapat nagyon rosszul jásztott, de nyert". Ez az életben egyszer történik meg, nagyon rosszul játszol és mégis nyersz mert szerencsés vagy. Normálisan az eredmények kiegyensúlyozottak. Ha jönnek az eredmények az azért van mert pozitív dolgok vannak a csapatban, ha nem jönnek az eredmények az azért van mert negatív dolgok vannak a csapatban. A játék szépsége felfogás kérdése, tetszett ez a lövés, vagy nem tetszett.. Mi a szépség? Ez egy vitatott fogalom a fociban. Számomra a szépség leginkább a játék irányítása a labdabirtoklás útján, a játék sebessége és az iram változtatása. Úgy érzem a mi csapatunkban a szélsők nagyon fontosak ennek megvalósításában.

Nem volt más választásunk tavaly. Nem volt több szélsőnk aki játszon, nem voltak cseréink. Nem győzőm mondani, a tavalyi szezont csak túléltük. Az idény utolsó meccse nagyon fontos volt számunkra - 4-3-3at játszottunk a Wembleybe a Manure ellen - , egy sántikáló Joe Cole-lal kezdtünk, majd később jött egy sántikáló Robben, majd aztán egy sántikáló Ashley Cole.Ezt kellett csináljuk, nagyon nehéz volt ebben a szezonban pozitív dolgot tenni a játékunkba. Tehét az előző szezon a túlélésről szólt, még az utolsó meccs is erről szólt: "győzni, hazamenni a Kupával, történelmet írni, viszlát!!!".'

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#17845 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

José:
Jobb eredményeket akarok, és több szórakoztatást. Nem fogadom el, ha az emberek azt mondják: ez a csapat fantasztikusan játszott, de nem nyert. Nem fogadom el. Ez a vesztesek dumája. De ugyanúgy nem fogadom el azt sem, ha azt mondják: ez a csapat pocsékul játszott és nyert. Ilyen úgyis egyszer fordul elő az életben, hogy iszonyatosan játszol, de mégis nyersz, mert szerencséd volt.
...
Mi a szép játék? Számomra a szép játékot a mérkőzést legnagyobb arányban kontroll alatt tartani (labdatartással), a nagy iram jelentik, a kreatív játékosokkal a tetején. Úgy érzem a csapatunkban a wingerek a felelősek ezért (a szép és kreatív játékért).
...
Az előző évben nem volt választásunk. Nem voltak szélsőink, akiket játszassunk, nem voltak cseréink. Az előző szezon a túlélésről szólt.
...
Az előző szezon a túlélésről szólt, egyedül az utolsó mérkőzés (FA döntő) szólt arról, hogy "nyerj, vidd haza a kupát, írj történelmet, viszlát"

Hát durva fordításban valami ilyesmi.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#17846 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

undertow írta:
ToreAndre írta:MONDTAM MÁR! Nem akarok vitatkozni. Mindenki máshogy látja a dolgokat. Fogadjátok el!
nem birom ki, hogy ne fuzzem hozza jose velemenyet :)

'I want to get better results and be more entertaining. I don't agree when people say "this team played fantastic and didn't win." I don't agree. For me that's the speech of the loser. I don't agree also when people say, "this team played very bad and won." That happens once in a lifetime, you play very badly and win because you're lucky.
'Normally the results are balanced. If you get results it's because you have positive things in the team, if you don't get results it's because you have negative things in the team.
'The beauty of the game is a concept, you like this shot or you don't like. What is beauty? It is a controversial concept in football. But for me beauty has a lot to do with having control of the game through possession, the speed of the game and changes of pace, the creative players being on top in a collective context. I feel in our squad the wingers are important to bring that.

...

'We had not other options last year. We had no more wingers to play, no players to change. I kept saying last season we survived.
'In the last game of the season, a very important game for us, we have to play 4-3-3 against Man United at Wembley - we have to do that with Joe Cole limping, with Robben coming later limping and Ashley Cole coming later limping. We have to do that, it was a very difficult season to do something positive for the game. So last season was about "survive", even the last game was about "win, go home with the Cup, make history, goodbye".
csak tőszavakban légyszi mond el a lényeget ! előre is köszi !

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#17847 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:MONDTAM MÁR! Nem akarok vitatkozni. Mindenki máshogy látja a dolgokat. Fogadjátok el!
nem birom ki, hogy ne fuzzem hozza jose velemenyet :)

'I want to get better results and be more entertaining. I don't agree when people say "this team played fantastic and didn't win." I don't agree. For me that's the speech of the loser. I don't agree also when people say, "this team played very bad and won." That happens once in a lifetime, you play very badly and win because you're lucky.
'Normally the results are balanced. If you get results it's because you have positive things in the team, if you don't get results it's because you have negative things in the team.
'The beauty of the game is a concept, you like this shot or you don't like. What is beauty? It is a controversial concept in football. But for me beauty has a lot to do with having control of the game through possession, the speed of the game and changes of pace, the creative players being on top in a collective context. I feel in our squad the wingers are important to bring that.

...

'We had not other options last year. We had no more wingers to play, no players to change. I kept saying last season we survived.
'In the last game of the season, a very important game for us, we have to play 4-3-3 against Man United at Wembley - we have to do that with Joe Cole limping, with Robben coming later limping and Ashley Cole coming later limping. We have to do that, it was a very difficult season to do something positive for the game. So last season was about "survive", even the last game was about "win, go home with the Cup, make history, goodbye".

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#17848 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Blueflag írta:Grimrieper:Nagyon díjazom az angol tudásodat,de vegyél vissza.Nem vagy te az atyaúristen,és fogadd el a véleményem.Szidás szó alatt nem a játékosok édesanyukájának pocskondiázását,és orrba szájba lebénázását értettem,hanem meg kell mondani,ha nem játszottak jól.És mindigis kitartottam a Chelsea mellett,viszont képes vagyok megmondani,ha nem tetszik a játékuk,ellentétben veled.Egyébként divatdrukkernek szokták mondani a hozzád hasonlók,ha valaki csak akkor szurkol,ha van miért.Én speciel nem ilyen vagyok,ne piszkálj.Én is megértelek,és elhiszem hogy kitartasz a csapat mellett.De azt nem hiszem el,hogy elégedetten állsz fel a TV elől,amikor az utolsó 5 percben egy szerencsés Drogba góllal nyer a csapat.Ha gondolod vegyél fel MSN-re,és beszélhetünk.Nah szia
ok msn bluebird13@hotmail.co.uk

eloszor is nem lehetsz kicsit terhes. szoval ha a 93 percben vagy az elso percben rugnak golt ugyanugy szamit.pont letojom hogy jol jatszik vagy sem addig amig latom hogy a belet is kihajtja a palyan. ameddig hajlando ott megdogleni addig nekem jo. megegyeszer aki ismer az tudja hogy milyen fanatikus vagyok. ya es meg egy rosszul tudom mert en vagyok az isten. mert minden ejjel az asszonny mondja nekem o istenem .,

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#17849 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ez van amikor a két véglet találkozik... szerintem a Debrecen meg mindenhova való, csak a bl topikba nem :wink: legalább annyira off, mint a krumplihámozás. (sport a chelsea-n kívül a megfejtés)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#17850 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Szóval a BL. :) Tényleg, ha már szóba került az off, amíg nem tartunk főtáblánál, szabad a Debrecen szerepléséről tárgyalni? Csak jobb, mint a pocskondiázás. :roll:

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#17851 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Grimrieper:Nagyon díjazom az angol tudásodat,de vegyél vissza.Nem vagy te az atyaúristen,és fogadd el a véleményem.Szidás szó alatt nem a játékosok édesanyukájának pocskondiázását,és orrba szájba lebénázását értettem,hanem meg kell mondani,ha nem játszottak jól.És mindigis kitartottam a Chelsea mellett,viszont képes vagyok megmondani,ha nem tetszik a játékuk,ellentétben veled.Egyébként divatdrukkernek szokták mondani a hozzád hasonlók,ha valaki csak akkor szurkol,ha van miért.Én speciel nem ilyen vagyok,ne piszkálj.Én is megértelek,és elhiszem hogy kitartasz a csapat mellett.De azt nem hiszem el,hogy elégedetten állsz fel a TV elől,amikor az utolsó 5 percben egy szerencsés Drogba góllal nyer a csapat.Ha gondolod vegyél fel MSN-re,és beszélhetünk.Nah szia

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#17852 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Wisey írta:A régi vitákat felesleges újrakezdeni, idén is biztos lesz 1-2 újabb :)
Tore úgysem akarja megérteni, miért nem értjük meg őt, úgyhogy ez az egész felesleges...

Amúgy a téma a "Bajnokok Ligája" ;)
bocs mindenkitol az offert.
1;a Tore-t mar megszoktam o ilyen,mar en is beletorodtem.
2;csak nem lehet konnyen benyelni ha van meg egy belole. es en csak valaszoltam neki ,de ez nem mentseg .hacsak nem az hogy en egy fanatikus vagyok.mert nincs vilagos vagy sotet csak kek letezik .ha nyernek ha nem . es a manur akkor is csak egy nagy rakas szar.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#17853 Hozzászólás Szerző: Wisey »

A régi vitákat felesleges újrakezdeni, idén is biztos lesz 1-2 újabb :)
Tore úgysem akarja megérteni, miért nem értjük meg őt, úgyhogy ez az egész felesleges...

Amúgy a téma a "Bajnokok Ligája" ;)

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#17854 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Blueflag írta:Grimrieper: Ezt most komolyan gondoltad? :D Mennyi baromság.. először is nem bírod elfogadni az elfogult sötét elméddel,hogy idén szarok voltunk az előző 2 évhez képest!Nem ciki az,ha egy kicsit igazságos vagy,és szidod a csapatot.A másik meg az,hogy én a világ (egyik) leghíresebb bajnokságát nem az NB1-hez szeretném hasonlítani,hanem a Seria A-hoz,vagy a Primera Divisiónhoz.. A ManU szép,és eredményes focit játszott.És ezt minden Chelsea drukker elismerheti,mert sajnos így volt.Leiskoláztak minket,sajnos.Sérülésekre visszatérve,ez mindenhol bennevan,a Manchester a kupameccseket is középpályásokkal telerakott védősorral játszotta!Gondolok itt a BL meccsekre,a hazai kupákra,és jónéhány bajnoki meccsre is.Pl. az ellenünk lejátszottra,ahol szégyen szemre tavaly 3-0ra nyertünk,most pedig gólt sem tudtunk rugni.Nyisd már ki a szemed!
pubi az en szemem nyitva van. 2,en sotet szerintem az te vagy kb annyira hogy ha lemesz a sotet pincebe akkor arnyekot vetsz.3,LA drama liga,Seria bunda liga,kozel sincs olyan mint a PL.4,szep foci !!!!!! dial 1-800 -kiss my ass.mi is jatszuttunk szep es jo focit csak hogy mint ketszeres bajnok mindenki 11 hatveddal jatszott ellenunk. nem veletlenul hogy minden merkozesen azt mondtak a 75 perc utan hogy Chelsea time. en sok merkozersen voltam es megsughatom neked hogy a fiuk a szivuket es alekuket hajtottak ki. es en soha nem szidom a csapatom . igazsag? az igazsag az az hogy te csak akkor vagy drukker ha nyerunk hmmmm hogy is hivjak az ilyet?szoval mielott bebufogsz gondolkodj . todom hogy nagy az isten allatkertje es neha nyiotva a kapu de ez tudtommal a CFC forum esmi nem szidjuk a csapatot hanem szivvel lelekkel buzditjuk . ha te erre nem vagy kepes akkor why dont you take a left on kiss my ass,thena right on up yours then you will get to the blow me and praise the red fuckers road.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#17855 Hozzászólás Szerző: undertow »

sracok, a szemelyeskedest inkabb privatban.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#17856 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Grimrieper: Ezt most komolyan gondoltad? :D Mennyi baromság.. először is nem bírod elfogadni az elfogult sötét elméddel,hogy idén szarok voltunk az előző 2 évhez képest!Nem ciki az,ha egy kicsit igazságos vagy,és szidod a csapatot.A másik meg az,hogy én a világ (egyik) leghíresebb bajnokságát nem az NB1-hez szeretném hasonlítani,hanem a Seria A-hoz,vagy a Primera Divisiónhoz.. A ManU szép,és eredményes focit játszott.És ezt minden Chelsea drukker elismerheti,mert sajnos így volt.Leiskoláztak minket,sajnos.Sérülésekre visszatérve,ez mindenhol bennevan,a Manchester a kupameccseket is középpályásokkal telerakott védősorral játszotta!Gondolok itt a BL meccsekre,a hazai kupákra,és jónéhány bajnoki meccsre is.Pl. az ellenünk lejátszottra,ahol szégyen szemre tavaly 3-0ra nyertünk,most pedig gólt sem tudtunk rugni.Nyisd már ki a szemed!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17857 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

MONDTAM MÁR! Nem akarok vitatkozni. Mindenki máshogy látja a dolgokat. Fogadjátok el!
Only one Di Matteo!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#17858 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ToreAndre írta:Akkor min? Már megbeszéltük és ezek után egy szót sem fogok már erre a témára pazarolni. Szeretem az igazságosságot. Nem lett volna igazságos, ha mi nyerjük a bajnokságot. Ezért örültem, hogy a MU nyert. Ugyanakkor örültem a második helynek és rettentően örültem az FA Cupnak.
Nincs miről beszélni. Ennyi.
igazsag? szereted? na akkor neked is megsugom . a manur azert nyert mert mindeggyik seggebe egy lopatkot dugott fel a buzi skot. azert jartak olyan furcsan. az igazsag az azhogy egy teljes full squad CFC megint utca hosszal nyerte volna a bajnoksagot. ne igazsagra hanem picsa makra fogjad mert az volt a manurnak semmi mas. so fuck em all ,let god sort them out.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#17859 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Blueflag írta:Én ToreAndre-val értek egyet.A Manchester egy összerakott,jó csapat benyomását keltette.Mi volt,hogy a kieső csapatokat is csak az utolsó percekben tudtuk megverni.A tavalyi Chelsea nem tetszett.De a felkészülési meccseken szépen játszottunk,nemérdekel hány góllal,de nyertünk.Malouda a Lyonban és a válogatottban is pazar labdákkal szolgálta ki a csatártársakat,és gólérzékeny is volt,tehát bizakodó vagyok.Inkább ne nyerjünk 5 trófeát,de úgy üljek le a TV elé,hogy jó meccset fogok látni,bárki ellen játszunk!Azért Mourinho van akkora edző,hogy ezt tudja!(egyébként régebben a Barcelonánál volt pályaedző LOL.. :D )Persze nem azt mondom,hogy ne nyerjünk semmit,a nagy álmom a BL.Egyszer azt akarom látni,ahogy John Terry emeli fel azt a serleget,nem a Raúl vagy a Maldini!De a játékunkkal volt a baj tavaly,a MU jobb volt.Ennyi! :D
figyusz pubi. a manur annyival volt jobb hogy nem volt serulese mint nekunk. Cech,Carlo,Terry,Ricky,Joey,Robben,Ess,vegyel ki ennyi jo jatekost onan es kapsz egy masod osztalyu csapatot. ennyi serules utan is 2 kupa,masodik PL,legjobb 4 BL.csak azt szeretnem tudni hogy te mire alapozod a velemenyedet. miert nem latsz jo meccett? ha ez nem tetszik akkor nez meg a magyar elso osztalyut es akkor talan ertekelni fogod a PL-t . ya meg egy palya edzo ide vagy oda megis o volt 3 ven keresztul Europa legjobb edzoje.nem a jatekkal volt a baj hanem az hogy tele voltunk serulessel,Sheva,Ballack nem ment majd jovore. ezzel a kerettel ami volt az szep lett a vegere. hulyeseget ne irj. ha nem tetszik menj drukkolj a manurnak. megnyugodhatsz mindent megnyerunk ebben az evben. es akkor vegre az ilyenek mint te meg aTore is vegre befogjak a szajukat. Im sick and tired of a smuck like you.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#17860 Hozzászólás Szerző: undertow »

azon, hogy miert erdemelte.
mert ha pl mi gyujtunk tobb pontot, mert nem csak dontetleneket jatszunk a vegen, akkor biz' mi erdemeltuk volna.

Válasz küldése