Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17861 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Akkor min? Már megbeszéltük és ezek után egy szót sem fogok már erre a témára pazarolni. Szeretem az igazságosságot. Nem lett volna igazságos, ha mi nyerjük a bajnokságot. Ezért örültem, hogy a MU nyert. Ugyanakkor örültem a második helynek és rettentően örültem az FA Cupnak.
Nincs miről beszélni. Ennyi.
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#17862 Hozzászólás Szerző: undertow »

a manchester jobb volt, ez teny, nem is ezen vitatkozunk.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#17863 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Én ToreAndre-val értek egyet.A Manchester egy összerakott,jó csapat benyomását keltette.Mi volt,hogy a kieső csapatokat is csak az utolsó percekben tudtuk megverni.A tavalyi Chelsea nem tetszett.De a felkészülési meccseken szépen játszottunk,nemérdekel hány góllal,de nyertünk.Malouda a Lyonban és a válogatottban is pazar labdákkal szolgálta ki a csatártársakat,és gólérzékeny is volt,tehát bizakodó vagyok.Inkább ne nyerjünk 5 trófeát,de úgy üljek le a TV elé,hogy jó meccset fogok látni,bárki ellen játszunk!Azért Mourinho van akkora edző,hogy ezt tudja!(egyébként régebben a Barcelonánál volt pályaedző LOL.. :D )Persze nem azt mondom,hogy ne nyerjünk semmit,a nagy álmom a BL.Egyszer azt akarom látni,ahogy John Terry emeli fel azt a serleget,nem a Raúl vagy a Maldini!De a játékunkkal volt a baj tavaly,a MU jobb volt.Ennyi! :D

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#17864 Hozzászólás Szerző: undertow »

nem, azert erdemeltek meg, mert tobb pontot gyujtottek. ilyen egyszeru.
38 meccs eleg sok, egyertelmuen kiderul, hogy ki a jobb. a szerencse csak minimalis tenyezo. a lenyeg a konzisztencia.
(hozzateszem a manunak is volt jopar szenvedos meccse es makos gyozelme. csak ezek felett kisse elsiklasz :))

a jatekuk kepe alapjan meg max szimpatikusak. marmint neked ;)



egyebkent allitasod alapjan a 90es evek vegen megerdemeltuk volna a bajnoki cimet. de ha leveszed a kek szemuveget akkor ezt nem lehet komolyan gondolni. szexi futball ide vagy oda.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17865 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Rohadtul nem az 1-0ákon van a hangsúly. A ManU többszőr játszott szebben és többszőr nyert megérdemelten, mint mi. Hányszor volt szar meccsünk az idén? Két kezemen nem tudom megszámolni. Ahol Drogba, Essien vagy épp Lamps világklasszisa mentett ki minket a csávából, nem pedig az, hogy lett volna valami csapatjátékra emlékeztető dolog. Nem az 1-0-val van a probléma, hanem, hogy 1-0 után beállunk védekezni és kész.
Az előző szezont a védelemnek, Essiennek és Drogbának köszönhetjük. Minden más kaki volt.
A ManU pedig egységes volt és ritkán játszottak szarul..
Ezért érdemelték meg Ők a bajnokságot. Előtte meg ezért érdemeltük meg mi.
Szerencsére mindez meglátszott a pontokon is.
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#17866 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:
undertow írta:
ToreAndre írta:Remélem megnyerjük a bajnokságot, megérdemelten. És ez a legfontosabb, nem az, hogy ki hány pontot szerez.
csak tudod a bajnoki cimet az erdemli meg, aki legtobb pontot gyujti...
ez egy ilyen jatek.
Szerintem meg NEM! Az enyém is egy vélemény, meg a tied is.
hat, pedig a futball nevu jatekban igen ;)
mi is arra kaptuk mind a harmat.

egyebkent szerintem vitasd meg egy pool szurkerrel, hogy a bajnoki cimeik nagyreszet nem erdemeltek meg, mert ok voltak az 1-0ak kiralyai. szerinted menni fog? :)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17867 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Szerintem mi más okból szurkolunk a Linfield-nek!:)
Kép
Only one Di Matteo!

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#17868 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Hidd el, én lennék a legnagyobb Linfield szurkoló, ha kiejtenék egy 1:1-es vagy nagyobb arányú döntetlennel a svédeket. Akkor aztán már tényleg kötelező lenne a továbbjutás a DVSC-nek, akik már amúgy is erősödtek tavaly óta. Persze idén is bajnokok lesznek. Szóval, igenis Mr. Undertow, GO LINFIELD! És hajrá Loki! :)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17869 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

undertow írta:
ToreAndre írta:Remélem megnyerjük a bajnokságot, megérdemelten. És ez a legfontosabb, nem az, hogy ki hány pontot szerez.
csak tudod a bajnoki cimet az erdemli meg, aki legtobb pontot gyujti...
ez egy ilyen jatek.
Szerintem meg NEM! Az enyém is egy vélemény, meg a tied is.
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#17870 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Bár elősször a Linfield-en jussanak tovább, akiket szintúgy szeretek!:)
nem, ne jussanak tovabb a linfielden :)
go linfield! :p

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#17871 Hozzászólás Szerző: undertow »

Dandeer írta:Én Toréval ellentétben DVSC-sikert várok. Az Elfsborg nem éppen a nagy múltú csapatok közé sorolható, még Svédországban sem. Mást mondanék, ha a Djurgardens, az AIK, vagy a Göteborg lenne az ellenfél. De szimpatikus csapatnak tűnik abból a pár videóból, amit láttam róluk.
meg nem esett ki a linfield...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#17872 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Remélem megnyerjük a bajnokságot, megérdemelten. És ez a legfontosabb, nem az, hogy ki hány pontot szerez.
csak tudod a bajnoki cimet az erdemli meg, aki legtobb pontot gyujti...
ez egy ilyen jatek.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17873 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nyilván én is a Lokinak szurkolok (Svédországon belül sem vagyok egy Elfsborg fan, sokkal inkább Hammarby és Halmstad valamint Brommapojkarna és Alnö drukker vagyok) de a realitás az az Elfsborg továbbjutása.
Bár elősször a Linfield-en jussanak tovább, akiket szintúgy szeretek!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

#17874 Hozzászólás Szerző: findex »

Dandeer írta:Én Toréval ellentétben DVSC-sikert várok. Az Elfsborg nem éppen a nagy múltú csapatok közé sorolható, még Svédországban sem. Mást mondanék, ha a Djurgardens, az AIK, vagy a Göteborg lenne az ellenfél. De szimpatikus csapatnak tűnik abból a pár videóból, amit láttam róluk.
hát nemtom.szerintem a Debrecennek sincs valami nagy múltja.de kiderül.egyébként én is a lokinak szurkolok :D
Carefree, wherever we may be

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#17875 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Én Toréval ellentétben DVSC-sikert várok. Az Elfsborg nem éppen a nagy múltú csapatok közé sorolható, még Svédországban sem. Mást mondanék, ha a Djurgardens, az AIK, vagy a Göteborg lenne az ellenfél. De szimpatikus csapatnak tűnik abból a pár videóból, amit láttam róluk.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17876 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Jaj, de régi téma már Andy... Azt hittem már elfelejtettük. Nem szeretnék ismételten magyarázkodni, nem is nagyon fogok. Te (és mindenki más) így látod, én nem. Ennyi. Nem kell ebből nagy dolgot csinálni.
Nekem nem annyi egy klubnak szurkolni, hogy, ha nyerünk, akkor: :lol: ha döntetlen, akkor :? , ha vereség, akkor: :cry: (vagy sokatok esetében: :x )
Elfogadod vagy nem. Szerencsére nagyjából mindenki elfogadta.
Idén eddig jól alakulnak a dolgok, jól igazoltunk, míg a Pool és a ManU rossz írányba halad, nekem ez már jó. Remélem megnyerjük a bajnokságot, megérdemelten. És ez a legfontosabb, nem az, hogy ki hány pontot szerez.
Only one Di Matteo!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#17877 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

undertow írta:
ToreAndre írta:Befejezem a vitát. De mélységesen bánt, hogy nem tartotok "igazi" Chelsea drukkernek, csak, mert nem úgy látom a dolgokat, mint az átlag...

szpecnaz: A ManU-nak szurkoltam, hogy nyerjék meg EZT a bajnokságot. Mert ők érdemelték, a mutatott játék és a hozzáállás miatt egyértelműen
tenyleg nem erzed az ellentmondast?
Tore már annyi felé kezd 'elhajlani', hogy komoly erőfeszítéseket kell majd tenni, hogy a scouser kedvenceken, a mindenféle kiscsapatokon a szerinte 'méltó' bajnokcsapaton kívű jusson némi energiája a Chelsea-re is.

Tore, ezt most nem a csőlátás mondatja velem, de arra semmilyen körülmények között mentség, hogy rivális győelmét kívánod, amikor még nekünk is reális esélyünk volt megszerezni a bajnoki címet. A játékuk és hozzáállásuk csak annyira volt jó, mint a mienk. Mivel ők szerezték a legtöbb pontot, ők lettek a bajnokok. Ennyi, de csak ennyi. Arról úgy látszik szívesen feledkezel meg, hogy legalább 3-4 csapat volt, akik simán lefeküdtek nekik, ellenünk viszont úgy hajtottak, mintha az életük múlott volna rajta.
Kérdezz meg bármilyen focidrukkert, hogy a saját csapata ellen szurkolna-e a legnagyobb riválisnak a bajnoki címért folytatott küzdelemben 4-5 fordulóval a végén, csak mert szerinted szebben játszanak, aztán nézd meg, milyen reakciót vált ki egy ilyen kapitális baromság.
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#17878 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Tévedés. A svéd klubok eredményei az elmúlt 5 szezonban azt eredményezik, hogy a bajnok az 1. fordulóban induljon. Persze, ha az Elfsborg teszem azt tavaly ment volna 1-2 kört, már más lenne a helyzet, mert az is számít, hogy az adott klub milyen eredményeket ér el (lásd koefficiens ranking: http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uef ... l2007.html ).
(A válogatott meccsek pedig egyáltalán nem számítana, ez klub futball. :wink: )

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17879 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

?? Tudtommal nem a klubbok, hanem az adott ország világranglistás helye és a csapatok nemzetközi kupákban elért sikerei számítanak.
Ezutóbbiban nagyjából egál a helyzet, de a svéd válogatott milliószor jobb!
Only one Di Matteo!

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#17880 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

ToreAndre írta:Egyszerűen nem is értem, hogy miképp fordulhat elő az, hogy a svéd bajnok elsőkörös, míg a magyar csak másod...
Hát úgy, hogy az Elfsborg még nem nagyon volt Európában, a DVSC pedig azért már mutatott valamit (Hajduk).

Válasz küldése