Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#18061 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

s-h-i-n-e.com írta:...Úgy érzem, hogy az utolsó hazai BL meccset uraltuk, de sajnos a Bolton ellen nagyon gyengén védekeztünk a beíveléseknél. A gond neve Crouch, akinek az ilyen helyzetekben még felugrania sem kell. :D
Ha annyira szabadon hagyunk két-három embert, mint tettük azt a Bolton ellen is, akkor nem kell hozzá kétméteres ember, hogy gólt szerezzen...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#18062 Hozzászólás Szerző: Festa »

Mi lesz ha Benítez az öltözfolyosón vál vele pár baráti szót.?

Balhé ha kiesünk,semmi ha továbbjutunk. :wink:
Mi az élet értelme??? 42!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#18063 Hozzászólás Szerző: kdako »

Spanyol bíró, Mejuto Gonzalez vezeti a meccset.
GO BLUES!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#18064 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

...baromi kellemetlen helyzet. Remélem Carvalho játszik.
Nincsenek jó emlékeim a múltkori Pool elleni (idegen-beli) középső védő párosunkról... 8) Gyönyörű felállás volt. :roll:
Most mondjuk még az a szerencse, hogy van Terry, de sajna ő még nem 100%-os. Az az érzésem, hogy ha nem játszik Carvalho, akkor nem ússzuk meg kapott gól nélkül (talán vele sem).
Reményeim szerint mi szerzünk vezetést, mert ellenkező esetben az utóbbi időszak nem túlságosan kreatív támadójátékát látva, igen komoly gondjaink lehetnek.
Remélem Sheva a Bolton elleni szép megmozdulásához hasonlóan még villant valamit, csak kicsit gólerősebben. :) Bízom benne, hogy kevesebb helyzet is elég lesz a gólhoz.
Úgy érzem, hogy az utolsó hazai BL meccset uraltuk, de sajnos a Bolton ellen nagyon gyengén védekeztünk a beíveléseknél. A gond neve Crouch, akinek az ilyen helyzetekben még felugrania sem kell. :D

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#18065 Hozzászólás Szerző: undertow »

de, persze lehet.
de sajnos nem hiszem.
majd kedd este kiderul.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#18066 Hozzászólás Szerző: kdako »

Nem lehet, hogy José megint csak trükközik Riccy sérülésével kapcsolatban? Nem tűnt olyan súlyosnak a sérülés a meccs közben.

De nagyon bosszantó, hogy Ballack is egy teljesen buta helyzetben sérült meg.
GO BLUES!

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#18067 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Azért megszámolhatjuk, hány olyan kaliberű jobbszélső fűzi be Bridget, mint Colet...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#18068 Hozzászólás Szerző: undertow »

es attol eltekintve, hogy mar megszamolni se tudom hany jobbszelso fuzte be iden cashleyt...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#18069 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Drogba írta:...
h A Cole az epizódszereplők közé sorolod!!!
Lehet utálni, mert az Arse-ből jött, de az megint hülyeség lenne! Nézzetek meg egy meccset, amikor játszik, ő az, aki végig fut, küzd rohan, sprintel az egész meccsen!
Igen, de ha az idényt nézzük, Cole az idény elején sokáig ugyanúgy nem illeszkedett a csapatba, mint a többi érkező, Bridge viszont a legelejétől fogva jó volt. Mindegy, ezt lehet ragozni. Én így gondolom. Te úgy.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#18070 Hozzászólás Szerző: Drogba »

ZenZo írta:
bilhacica írta:
szpecnaz írta: egy kicsit zaklatott ez az írás...nem is nagyon értem hogy mire akarsz célozni..:)
hmm arra hogy amikor azt irod pl ballacknál hogy lőtt egy golt meg tetszett az örjöngése, akkor itt nem igazán a focirol van szo... ha szuperhőst akarsz magadnak, akinek semmi köze a CFC hez, akkor vegyél egy spiderman képregényt. aki csak egy cseppet, tényleg csak egy kicsit is ért a focihoz és látta az összes meccsünket ebbe az évben, az pontosan érzi, hogy a jo játékot nem seva és ballack csinálja. amivel önmagába nem lenne baj, mivel ez nekem nem a vesszöparipám, csak nem tom megérteni hogy Lampardot van aki padoztatná de seva ne hogy padozzon mert akkor nem jön formába. vagy pl egy meccs utáni értékelés: "seva és ballack nagyon hasznos volt sok labdát szereztek..." blablabla.... igen ez igaz de persze véletlenül sem azzal kezdődne az elemzés hogy Drogba pl mindent eldöntött megint vagy hogy Essien letörte az oldalvonalat annyit futott rajta. kicsit el van torzulva az értékitélete pár embernek... ha seva és ballack szar akkor mindenki irja itt az okosságot hogy nem kapott labdát vagy tul nagy volt a pálya vagy nem tom... minek keresni a kifogásokat? szarok egész évben nem!? dehogy nem... nincs ezen mint ragozni. nem érdekel kinek milyen multja volt a Chelsea előtt csak az érdekel mit teljesitenek augusztustol juni közepéig és ha ezt vesszük alapul néhány játékosunk megfizethetetlen néhány meg jobb ha otthon van mint a pályán mert olyan mintha 9 en kellene meccset nyernünk 11 ellen...
1. Hősök kontra nem hősök? Ugyanmár! Ugyanaz a másik oldal, aki akkor sem ültetné Lampardot a padra, amikor már 6-8 meccsen keresztül nemhogy nem jól, hanem egyenesen rosszul játszott. Ez nem hőskép? Tuuudom, tudom, mert már sokat tett a csapatért, bla-bla. Szerintem inkább ez a hős-szindróma. Azért ne játszassunk senkit, mert régen és/vagy máshol jó volt, ok. De akkor miért kivételezünk azokkal, akik a Chelseaért tettek sokat régen, nem más csapatért? (természetesen hülye kérdés ez, ezzel én is tisztában vagyok, csak te pont ezt sugallod). Ha a teljesítményt nézzük...
2. Seva és Ballack játékát pont ezért kell kiemelni. Egyrészt mindig több szó esik az újakról, másrészt amikor jók, akkor sem szól róluk az ellentábor egy jó szót sem, ezért ez ránk marad. Drogba és Essien vitte a hátán a csapatot idén, ezt senki nem vitatja szerintem, függetlenül attól, hogy szó esik-e kettejük játékáról épp, vagy sem. Kettőjük mellett aki még hatalmas részt vállalt abból, ahol állunk, az Cech, Carvalho, Diarra, Bridge. A többieknek epizódszerep jutott: Lampard, A. Cole, Ballack, Seva, Mikel, Robben, Hilario, Terry, Boulah, Geremi, SWP, Kalou, PF, JC mind-mind alkalom adtán kihúzott bennünket a slamasztikából, de alapvetően - bármilyen okból kifolyólag is, keveset, néha rosszul, többször gyengén stb. játszott, stb. stb. Köszönhetünk nekik pontokat, meccseket, de idényt nem. Persze ez szubjektív, és mindenki mást és mást sorol egyik vagy másik csoportba, és mindenkinél akad olyan, akit se ide, se oda nem sorol, mint én Maket.
3. Az értékítélet szubjektív dolog, mindenkinek van egy sajátja, ettől az nem eltorzult... én pl. gyakran támadtam SWP-t és a Sweep szimpatizánsokat, de ettől nem tartottam senkit hülyének. Megkérdeztem tőle, miért, persze, de ennyi.
Zenzonak igaza van többé-kevésbé, legalább is szerintem!
Egyedül azzal nem érek egyet, h A Cole az epizódszereplők közé sorolod!!!
Lehet utálni, mert az Arse-ből jött, de az megint hülyeség lenne! Nézzetek meg egy meccset, amikor játszik, ő az, aki végig fut, küzd rohan, sprintel az egész meccsen! Tudom, nem kell mondani, h Bridge is uezt teszi! Mindketten egész jól cseleznek, EZÉRT, szerintem A Cole is megérdemli, h ő is a "hatalmas részt vállalt abból, ahol állunk"-nak(by ZenZo) nevezett "csapathoz" csatlakozzon...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#18071 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Dandeer írta:A Viasat3 közvetíti a meccsünket kedden, nem az m1. Viva Hajdú B.! :)
yy, imádom :D nélküle nem is olyan meccs hangulata :D

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#18072 Hozzászólás Szerző: undertow »

mourinho írta:kedden mindig a viasat kozvetit. szerdankent az m1.
nem egeszen.
az m1 minden meccsnaprol(azaz kedd ES szerda) egy meccset valaszt es azt adja.
a viasat a maradekbol valogat.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#18073 Hozzászólás Szerző: mourinho »

kedden mindig a viasat kozvetit. szerdankent az m1.

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#18074 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

A Viasat3 közvetíti a meccsünket kedden, nem az m1. Viva Hajdú B.! :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#18075 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bilhacica írta:
szpecnaz írta:
bilhacica írta: bocs nem akarok beleszolni ki mit gondoljon, igazán nem, de akik ebbe és más topicba sevát dicsérik hogy igy meg ugy volt jo meg igy meg ugy is alakulhatott volna, azt miért teszi?.... ha Robben játszott volna és olyan formába tett volna ezt mint 2005 ben akkor most 3-0 al mennék az anfieldre. tehát azt kellene elismerni aszem ami tegnap történt, tehát hogy Drogba már megint azt tette amit kellett, nyert.
egy kicsit zaklatott ez az írás...nem is nagyon értem hogy mire akarsz célozni..:)
hmm arra hogy amikor azt irod pl ballacknál hogy lőtt egy golt meg tetszett az örjöngése, akkor itt nem igazán a focirol van szo... ha szuperhőst akarsz magadnak, akinek semmi köze a CFC hez, akkor vegyél egy spiderman képregényt. aki csak egy cseppet, tényleg csak egy kicsit is ért a focihoz és látta az összes meccsünket ebbe az évben, az pontosan érzi, hogy a jo játékot nem seva és ballack csinálja. amivel önmagába nem lenne baj, mivel ez nekem nem a vesszöparipám, csak nem tom megérteni hogy Lampardot van aki padoztatná de seva ne hogy padozzon mert akkor nem jön formába. vagy pl egy meccs utáni értékelés: "seva és ballack nagyon hasznos volt sok labdát szereztek..." blablabla.... igen ez igaz de persze véletlenül sem azzal kezdődne az elemzés hogy Drogba pl mindent eldöntött megint vagy hogy Essien letörte az oldalvonalat annyit futott rajta. kicsit el van torzulva az értékitélete pár embernek... ha seva és ballack szar akkor mindenki irja itt az okosságot hogy nem kapott labdát vagy tul nagy volt a pálya vagy nem tom... minek keresni a kifogásokat? szarok egész évben nem!? dehogy nem... nincs ezen mint ragozni. nem érdekel kinek milyen multja volt a Chelsea előtt csak az érdekel mit teljesitenek augusztustol juni közepéig és ha ezt vesszük alapul néhány játékosunk megfizethetetlen néhány meg jobb ha otthon van mint a pályán mert olyan mintha 9 en kellene meccset nyernünk 11 ellen...
1. Hősök kontra nem hősök? Ugyanmár! Ugyanaz a másik oldal, aki akkor sem ültetné Lampardot a padra, amikor már 6-8 meccsen keresztül nemhogy nem jól, hanem egyenesen rosszul játszott. Ez nem hőskép? Tuuudom, tudom, mert már sokat tett a csapatért, bla-bla. Szerintem inkább ez a hős-szindróma. Azért ne játszassunk senkit, mert régen és/vagy máshol jó volt, ok. De akkor miért kivételezünk azokkal, akik a Chelseaért tettek sokat régen, nem más csapatért? (természetesen hülye kérdés ez, ezzel én is tisztában vagyok, csak te pont ezt sugallod). Ha a teljesítményt nézzük...
2. Seva és Ballack játékát pont ezért kell kiemelni. Egyrészt mindig több szó esik az újakról, másrészt amikor jók, akkor sem szól róluk az ellentábor egy jó szót sem, ezért ez ránk marad. Drogba és Essien vitte a hátán a csapatot idén, ezt senki nem vitatja szerintem, függetlenül attól, hogy szó esik-e kettejük játékáról épp, vagy sem. Kettőjük mellett aki még hatalmas részt vállalt abból, ahol állunk, az Cech, Carvalho, Diarra, Bridge. A többieknek epizódszerep jutott: Lampard, A. Cole, Ballack, Seva, Mikel, Robben, Hilario, Terry, Boulah, Geremi, SWP, Kalou, PF, JC mind-mind alkalom adtán kihúzott bennünket a slamasztikából, de alapvetően - bármilyen okból kifolyólag is, keveset, néha rosszul, többször gyengén stb. játszott, stb. stb. Köszönhetünk nekik pontokat, meccseket, de idényt nem. Persze ez szubjektív, és mindenki mást és mást sorol egyik vagy másik csoportba, és mindenkinél akad olyan, akit se ide, se oda nem sorol, mint én Maket.
3. Az értékítélet szubjektív dolog, mindenkinek van egy sajátja, ettől az nem eltorzult... én pl. gyakran támadtam SWP-t és a Sweep szimpatizánsokat, de ettől nem tartottam senkit hülyének. Megkérdeztem tőle, miért, persze, de ennyi.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#18076 Hozzászólás Szerző: Steffi »

szpecnaz írta:
bilhacica írta:
szpecnaz írta: egy kicsit zaklatott ez az írás...nem is nagyon értem hogy mire akarsz célozni..:)
hmm arra hogy amikor azt irod pl ballacknál hogy lőtt egy golt meg tetszett az örjöngése, akkor itt nem igazán a focirol van szo... ha szuperhőst akarsz magadnak, akinek semmi köze a CFC hez, akkor vegyél egy spiderman képregényt. aki csak egy cseppet, tényleg csak egy kicsit is ért a focihoz és látta az összes meccsünket ebbe az évben, az pontosan érzi, hogy a jo játékot nem seva és ballack csinálja. amivel önmagába nem lenne baj, mivel ez nekem nem a vesszöparipám, csak nem tom megérteni hogy Lampardot van aki padoztatná de seva ne hogy padozzon mert akkor nem jön formába. vagy pl egy meccs utáni értékelés: "seva és ballack nagyon hasznos volt sok labdát szereztek..." blablabla.... igen ez igaz de persze véletlenül sem azzal kezdődne az elemzés hogy Drogba pl mindent eldöntött megint vagy hogy Essien letörte az oldalvonalat annyit futott rajta. kicsit el van torzulva az értékitélete pár embernek... ha seva és ballack szar akkor mindenki irja itt az okosságot hogy nem kapott labdát vagy tul nagy volt a pálya vagy nem tom... minek keresni a kifogásokat? szarok egész évben nem!? dehogy nem... nincs ezen mint ragozni. nem érdekel kinek milyen multja volt a Chelsea előtt csak az érdekel mit teljesitenek augusztustol juni közepéig és ha ezt vesszük alapul néhány játékosunk megfizethetetlen néhány meg jobb ha otthon van mint a pályán mert olyan mintha 9 en kellene meccset nyernünk 11 ellen...
jó...de ha lehet akkor inkább batmant olvasnék...jobban csípem mint spiderman-t....azt ugye azért megengeded?:)....Ballack és Seva idei teljesítménye nem valami nagy szám...kb a meccsek negyedén játszottak jól, én bízok bennük, szerintem jövőre mindketten jó formában lesznek, a csapat ahogy most van szerintem jó...de ha gondolod szólok spiderman-nek hogy intézze el őket (Seva,Ballack)...:)
Én is jobban szeretem Batmant, mint a Pókembert, sőt, a Pókembert utálom.-)
Amúgy osztom Geri véleményét, én is bízom bennük, és nem szidom őket, ha nem megy a játék. :-) Lesz ez jobb is. Közel a BL döntő, majd víritanak valamit a fiúk...
Hajrá Kékek!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#18077 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

bilhacica írta:
szpecnaz írta:
bilhacica írta: bocs nem akarok beleszolni ki mit gondoljon, igazán nem, de akik ebbe és más topicba sevát dicsérik hogy igy meg ugy volt jo meg igy meg ugy is alakulhatott volna, azt miért teszi?.... ha Robben játszott volna és olyan formába tett volna ezt mint 2005 ben akkor most 3-0 al mennék az anfieldre. tehát azt kellene elismerni aszem ami tegnap történt, tehát hogy Drogba már megint azt tette amit kellett, nyert.
egy kicsit zaklatott ez az írás...nem is nagyon értem hogy mire akarsz célozni..:)
hmm arra hogy amikor azt irod pl ballacknál hogy lőtt egy golt meg tetszett az örjöngése, akkor itt nem igazán a focirol van szo... ha szuperhőst akarsz magadnak, akinek semmi köze a CFC hez, akkor vegyél egy spiderman képregényt. aki csak egy cseppet, tényleg csak egy kicsit is ért a focihoz és látta az összes meccsünket ebbe az évben, az pontosan érzi, hogy a jo játékot nem seva és ballack csinálja. amivel önmagába nem lenne baj, mivel ez nekem nem a vesszöparipám, csak nem tom megérteni hogy Lampardot van aki padoztatná de seva ne hogy padozzon mert akkor nem jön formába. vagy pl egy meccs utáni értékelés: "seva és ballack nagyon hasznos volt sok labdát szereztek..." blablabla.... igen ez igaz de persze véletlenül sem azzal kezdődne az elemzés hogy Drogba pl mindent eldöntött megint vagy hogy Essien letörte az oldalvonalat annyit futott rajta. kicsit el van torzulva az értékitélete pár embernek... ha seva és ballack szar akkor mindenki irja itt az okosságot hogy nem kapott labdát vagy tul nagy volt a pálya vagy nem tom... minek keresni a kifogásokat? szarok egész évben nem!? dehogy nem... nincs ezen mint ragozni. nem érdekel kinek milyen multja volt a Chelsea előtt csak az érdekel mit teljesitenek augusztustol juni közepéig és ha ezt vesszük alapul néhány játékosunk megfizethetetlen néhány meg jobb ha otthon van mint a pályán mert olyan mintha 9 en kellene meccset nyernünk 11 ellen...
jó...de ha lehet akkor inkább batmant olvasnék...jobban csípem mint spiderman-t....azt ugye azért megengeded?:)....Ballack és Seva idei teljesítménye nem valami nagy szám...kb a meccsek negyedén játszottak jól, én bízok bennük, szerintem jövőre mindketten jó formában lesznek, a csapat ahogy most van szerintem jó...de ha gondolod szólok spiderman-nek hogy intézze el őket (Seva,Ballack)...:)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#18078 Hozzászólás Szerző: Megyó »

szpecnaz írta:
bilhacica írta:
bilhacica írta:seva egy szar:) DRogbAT????????? miért ?????? nem dicséritek inkább?? lehet annak több értelme lenne mint vki más menteni aki szar volt és köze nem volt a meccshez....
bocs nem akarok beleszolni ki mit gondoljon, igazán nem, de akik ebbe és más topicba sevát dicsérik hogy igy meg ugy volt jo meg igy meg ugy is alakulhatott volna, azt miért teszi?.... ha Robben játszott volna és olyan formába tett volna ezt mint 2005 ben akkor most 3-0 al mennék az anfieldre. tehát azt kellene elismerni aszem ami tegnap történt, tehát hogy Drogba már megint azt tette amit kellett, nyert.
egy kicsit zaklatott ez az írás...nem is nagyon értem hogy mire akarsz célozni..:)
hmm arra hogy amikor azt irod pl ballacknál hogy lőtt egy golt meg tetszett az örjöngése, akkor itt nem igazán a focirol van szo... ha szuperhőst akarsz magadnak, akinek semmi köze a CFC hez, akkor vegyél egy spiderman képregényt. aki csak egy cseppet, tényleg csak egy kicsit is ért a focihoz és látta az összes meccsünket ebbe az évben, az pontosan érzi, hogy a jo játékot nem seva és ballack csinálja. amivel önmagába nem lenne baj, mivel ez nekem nem a vesszöparipám, csak nem tom megérteni hogy Lampardot van aki padoztatná de seva ne hogy padozzon mert akkor nem jön formába. vagy pl egy meccs utáni értékelés: "seva és ballack nagyon hasznos volt sok labdát szereztek..." blablabla.... igen ez igaz de persze véletlenül sem azzal kezdődne az elemzés hogy Drogba pl mindent eldöntött megint vagy hogy Essien letörte az oldalvonalat annyit futott rajta. kicsit el van torzulva az értékitélete pár embernek... ha seva és ballack szar akkor mindenki irja itt az okosságot hogy nem kapott labdát vagy tul nagy volt a pálya vagy nem tom... minek keresni a kifogásokat? szarok egész évben nem!? dehogy nem... nincs ezen mint ragozni. nem érdekel kinek milyen multja volt a Chelsea előtt csak az érdekel mit teljesitenek augusztustol juni közepéig és ha ezt vesszük alapul néhány játékosunk megfizethetetlen néhány meg jobb ha otthon van mint a pályán mert olyan mintha 9 en kellene meccset nyernünk 11 ellen...

Lamp8

#18079 Hozzászólás Szerző: Lamp8 »

tényleg Robben mikor épül fel?

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2289
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#18080 Hozzászólás Szerző: Anti »

A hangulat Liverpoolban lehet, hogy idegen csapatokat megrenget egy kicsit, de a PL-es csapatok (amelyek minimum egyszer átélik évente), nem olyan nagy meglepetés. Sőt ezen a szinten már a játékosokat talán hamarabb motiválja. Lásd. Lampard a West Ham ellen. Olyan csapatoknál, ahol egy szezonban vannak annyian, mint Angliában egy meccsen, már más kérdés... :roll:

Válasz küldése