Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#3001 Hozzászólás Szerző: Chester »

De meglepő, hogy a PSG-t kaptuk... K*rva unalmas már ez a BL, a sokadik Barca-Arsenalt is kisorsolták... :roll:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#3002 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Milyen élvezet lesz nézni ahogy Neymarék átmennek az Arsenalon. :)

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#3003 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Jott a papirforma..nem mi leszunk ez eselyesek, bar legutobb is sajat magunknak basztuk el.
A sorsolas alapjan viszont jo par nagy csapat kihullik mar az elejen.

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#3004 Hozzászólás Szerző: adee93 »

Ugyan úgy mint tavaly megint a PSG-vel játszunk.
Blue is the Colour

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#3005 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Februarig boven valtozhat a helyzet, es szerintem nem elkepzelhetetlen, igy akkor sem vagnek rogton eret, ha a PSG-t kapnank vagy a Juvet.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6471
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#3006 Hozzászólás Szerző: Dante »

OFF.: nyertetek, már szeretem Pedro-t!!! <3

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#3007 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dante írta:
Chester írta:Kenedy is latin. :D Pedro meg nálam nagy kedvenc lett a hozzáállásával, simán bevághatta volna a hisztit, hogy élete klubjától elpaterolták, helyette inkább hajt mint az állat. Nagy fogás volt, kár, hogy nem előbb, illetve nem olcsóbban szereztük meg. Na de vége az OFF-nak.
A mi braziljaink annyira játszanak latinos focit mint a Stoke. En sajnos nem tudom kedvelni Pedro-t, de tény hogy a hozzáállásával nincs gond.
Oscar, Willian? Nem is kell sokaig visszamenni az idoben, a Porto ellen mikor pont ketten felpassz-sarokkal lekeszites-loves tipikus latin 1-2 huzasbol helyzet. Es amigy is ok ketten minimum hozzak a dolgokat. Ellenben Ramiressel :D

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Bajnokok Ligája

#3008 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta:
Chester írta:Kenedy is latin. :D Pedro meg nálam nagy kedvenc lett a hozzáállásával, simán bevághatta volna a hisztit, hogy élete klubjától elpaterolták, helyette inkább hajt mint az állat. Nagy fogás volt, kár, hogy nem előbb, illetve nem olcsóbban szereztük meg. Na de vége az OFF-nak.
A mi braziljaink annyira játszanak latinos focit mint a Stoke. En sajnos nem tudom kedvelni Pedro-t, de tény hogy a hozzáállásával nincs gond.
Nana! Láttad mit művelt múltkor shaqiri és arnautovic? már elég latinosan szívatták az ellenfelet ;)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6471
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#3009 Hozzászólás Szerző: Dante »

Chester írta:Kenedy is latin. :D Pedro meg nálam nagy kedvenc lett a hozzáállásával, simán bevághatta volna a hisztit, hogy élete klubjától elpaterolták, helyette inkább hajt mint az állat. Nagy fogás volt, kár, hogy nem előbb, illetve nem olcsóbban szereztük meg. Na de vége az OFF-nak.
A mi braziljaink annyira játszanak latinos focit mint a Stoke. En sajnos nem tudom kedvelni Pedro-t, de tény hogy a hozzáállásával nincs gond.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#3010 Hozzászólás Szerző: Chester »

Kenedy is latin. :D Pedro meg nálam nagy kedvenc lett a hozzáállásával, simán bevághatta volna a hisztit, hogy élete klubjától elpaterolták, helyette inkább hajt mint az állat. Nagy fogás volt, kár, hogy nem előbb, illetve nem olcsóbban szereztük meg. Na de vége az OFF-nak.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6471
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#3011 Hozzászólás Szerző: Dante »

Chester írta:Nem gondoltam volna, hogy ezt valaha leirom, de: Pedroval mi a gond?
Unom a Barca importot, meg a latinokat. Hajtani Kenedy meg Traore is tudna.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#3012 Hozzászólás Szerző: Chester »

Dante írta:Torres képtelen volt mák nelkul gólt lőni itt, mig Costa csak dagadt paraszt, de o rola legalabb tudjuk hogy mukodik raadasul csatárként. Egyebkent én nem bánnám ha lelepne (meg Daveen kivul a tobbi spanyol) csak tudomhogy egy ujabb defektes ember jonne a helyére. Hihetetlen hogy milyen jo kvalitasu jatekosaink vannak de mindegyiknek van valami kettyoja.
Nem gondoltam volna, hogy ezt valaha leirom, de: Pedroval mi a gond?

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6471
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#3013 Hozzászólás Szerző: Dante »

Torres képtelen volt mák nelkul gólt lőni itt, mig Costa csak dagadt paraszt, de o rola legalabb tudjuk hogy mukodik raadasul csatárként. Egyebkent én nem bánnám ha lelepne (meg Daveen kivul a tobbi spanyol) csak tudomhogy egy ujabb defektes ember jonne a helyére. Hihetetlen hogy milyen jo kvalitasu jatekosaink vannak de mindegyiknek van valami kettyoja.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Bajnokok Ligája

#3014 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

petr írta:Azert costa es torres kozott hatalmas nagy differencia van
mig diego probal golt szerezni es kuzd a csapatert,addig a kolyok csak harapta a labdat es bujt a vedok kozt
remelem erezted a kulonbseget
Nem, nem érzem a különbséget. Én amikor láttam Torrest itt játszani, sose a motiváltságával volt a baj, vagy esetleg azzal, hogy ne akart volna gólt rúgni. Szóval a próbál gólt lőni ezzel ki is van pipálva
Küzd a csapatért milyen értelemben? Hogy többet gyakorolják a 10 emberes játékot, vagy a küzdést ő szó szerint értelmezte? Annyi választja el tahóságban Suareztől (a játékintelligenciát nem is említem, ajjaj..), hogy ő még harapással nem próbálkozott. Ilyen szempontból nagyon szolgálja a csapat érdekeit, igazán megköszönhetjük neki...
A búj a védők között pedig egy csatárstílus, ami nálunk nem működik. A mi taktikánk a csatárokkal kapcsolatban tényleg jobban passzol az "isteni" Diego-hoz. Ja várj, az másvalaki..

És hogy keretes szerkezetként lezárjam a mondandóm: nem nem látok lényeges különbséget. Torres hazontalan volt, mert szerencsétlenkedett. Costa haszontalan, mert bármikor benne van a piros lap (micsoda csapatszellem!) és ugyanúgy nem rúgja be a helyzeteket mostanában, ami legalább eddig mellette szólt. Nekem mindegy összességében, hogy buta (costa) vagy szerencsétlen (Torres), ha haszontalanság szempontjából kell összevetni. Ezerszer inkább nézném a Fernando szerencsétlenkedését itt, mint Diego harcát a világgal. Persze ebbe benne van az, hogy míg előbbit szeretem, utóbbit nem.

petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: Bajnokok Ligája

#3015 Hozzászólás Szerző: petr »

Azert costa es torres kozott hatalmas nagy differencia van
mig diego probal golt szerezni es kuzd a csapatert,addig a kolyok csak harapta a labdat es bujt a vedok kozt
remelem erezted a kulonbseget

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Bajnokok Ligája

#3016 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Megint csak az a baj, hogy Costa kb. annyit tett hozzá így, mint Torres tett rosszabb napjain. Előbbit nagyra kell jelenleg értékelni, utóbbit meg a (nem Torres fanok és fangirl-ök kivételével) a halál faszára elküldött mindenki. Bár nála legalább sosem volt piros lap fenyegetés...

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Bajnokok Ligája

#3017 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Chester írta:Az ellenfél egy gyors kontrát vezet ellened, erre te felrúgod a labdát vezető játékost. Szándékos volt, sárgát is kapsz érte, mégis sokan kérnek elnézést. Az elnézéskérés az nem feltétlen jelenti azt, hogy megbánta az illető, simán azért is mehet, hogy ne kapjon (piros)lapot a szabálytalankodó.
Ez tiszta sor, de azért Costa esetében nagyon erős lett volna ezért a piros. Sárgát meg nyilván így is-úgy is kapott volna érte, ha kér bocsánatot, ha nem.
(Egyébként ez itt már kezd nagyon off lenni. :D )

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#3018 Hozzászólás Szerző: Chester »

Az ellenfél egy gyors kontrát vezet ellened, erre te felrúgod a labdát vezető játékost. Szándékos volt, sárgát is kapsz érte, mégis sokan kérnek elnézést. Az elnézéskérés az nem feltétlen jelenti azt, hogy megbánta az illető, simán azért is mehet, hogy ne kapjon (piros)lapot a szabálytalankodó.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Bajnokok Ligája

#3019 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Chester írta:
Hawaii írta:A hangsúly továbbra is azon van, hogy egyből elnézést kért, és ha tényleg alattomos és tahó megmozdulás lett volna a részéről, akkor egész egyszerűen nem kért volna egyből bocsánatot (mert ugye az alattomosságnak pont ez lenne az alapja).
Azért ez egyáltalán nem így működik. Attól még, hogy elnézést kért, simán csinálhatta direkt, és mivel Costáról beszélünk, nagyobb a valószínűség az utóbbira.
Ha vmit szándékosan csinálsz, azért nem szokás elnézést kérni.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#3020 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hawaii írta:A hangsúly továbbra is azon van, hogy egyből elnézést kért, és ha tényleg alattomos és tahó megmozdulás lett volna a részéről, akkor egész egyszerűen nem kért volna egyből bocsánatot (mert ugye az alattomosságnak pont ez lenne az alapja).
Azért ez egyáltalán nem így működik. Attól még, hogy elnézést kért, simán csinálhatta direkt, és mivel Costáról beszélünk, nagyobb a valószínűség az utóbbira.

Válasz küldése