Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#18001 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bules írta:Mindenki MU - CHelsea döntőt jósolt, erre tessék........
Hát őszintén, mikor meglett a párosítás, a MU és a Chelsea a két legjobb fomában lévő csapat volt a világon... de legalábbis nagyon közel jártak hozzá. Azóta sok minden változott, és végül a két "pihentebb" csapat nyert. Tegyük hozzá, előtte sem voltak esélytelenek. De míg mi egy nyögvenyelős meccsen kaptunk ki nehezen, tizenegyesekkel, addig a MU tegnap sima 3-0. És bár a bajnokság szinte már a zsebükben van, azért ott is foszladozni látszanak a szálak.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

#18002 Hozzászólás Szerző: bules »

Mindenki MU - CHelsea döntőt jósolt, erre tessék........

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#18003 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bilhacica írta:lenne egy kérdésem amugy lécci az illetékesek válaszoljanak rá :)
Amikor Kaká ideigazolása van lapon sokan azt irják angliába nem jo... miért is? jah tom mert a világ talán legjobb formájába lévő csapat ellen, amely egyben angol is, 3 golt szerzett és egyiket sem csak ugy 4. -5.nek hanem az első 3 at tehát a legfontosabbakat... de végülis mind1 ha vki nem lesz elado a köv transfer season be akkor az Ő...
Illetékesnek érzem magam :wink:
Azért nagy különbség, hogy valaki két mérkőzésen a megszokott csapattársakkal mire képes, vagy egy teljesen új gárdában, új stadionban, egy teljes idényben. Kaká remek játékos, ismétlem, de ettől én még mindig nem vagyok elájulva tőle, legalábbis annyira, mint itt többen, akár te magad. De ő ugyanabban a csapatban sztár, ahol Seva is az volt, és tessék, te vagy az egyik, aki leginkább kritizálja őt, de ezt már egyszer leírtam. Lehet, hogy bevállna a Chelseaben, vagy akár Angliában, de közel sem biztos. Az ő játékához kell egy Gattuso és Pirlo. Nem hiszem, hogy Lamparddal és Joeyval, Makevel ugyanerre lenne képes. De ne legyen igazam. Hozzuk, és lepjen meg. Nem vagyok én semmi jónak elrontója, és én is díjazom a szép játékot.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#18004 Hozzászólás Szerző: Megyó »

nah ez jo volt :D
a Milan az elmult 4 év legjobb csapata azt iszem ez nem kérdés...
Ha ki is estek 3 golos vezetésről siukerült ill a barca ellen tavaly de az meg egy szar dida kifutáson mullott meg sok sok antimákon.
Kakára gondolkoztam milyen jelzőt irjak, de azt hiszem kár irni bármit is...
Csak lealacsonyitanám... de talán egy jo van: utoljára akkor láttam ilyen hasznos és egyszerre szépen játszo focistát amikor Zidane fénykorában játszott.
lenne egy kérdésem amugy lécci az illetékesek válaszoljanak rá :)
Amikor Kaká ideigazolása van lapon sokan azt irják angliába nem jo... miért is? jah tom mert a világ talán legjobb formájába lévő csapat ellen, amely egyben angol is, 3 golt szerzett és egyiket sem csak ugy 4. -5.nek hanem az első 3 at tehát a legfontosabbakat... de végülis mind1 ha vki nem lesz elado a köv transfer season be akkor az Ő...
Gratulálok a Milannak zseniális labdarugojuk van és egytől egyig inteligens "szakemberek", olyanok mint egy nagyszerü mérnők vagy közgazdász csak Ők a fociban szakemberek. 3 akcio gol ugy hogy nekik volt muszáj támadniuk, zseniális, nincs erre jobb szo...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#18005 Hozzászólás Szerző: kdako »

Mindjárt jobb a kedvem, öröm volt nézni a manure vergődését. Ez még nagyban kihathat rájuk, elbukhatnak mindent. Bár, a mai játék uátn az a csoda, hogy eddig jutottak...
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#18006 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ja, vége, sima 3-0, úgy, hogy gyakorlatilag helyzete sem volt a Manchesternek. Az a harmadik gól nem semmi volt...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#18007 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

én azt nem értem miért remegegett a mu,hogy vidics felépüljön ?? kb mint nálunk bula !

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#18008 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

végre valami jó is történik ! alázzák ezt a tetű mancsot ! :P :D :P :D :P :D :P

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#18009 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

tibi71 írta:
s-h-i-n-e.com írta:
Kakának sztem itt van Lampard.
Teljesen más típusú két játékos. :wink:
Két ilyen gólerős középpályással nagyon "ütős" lenne a Chelsea. (ha a brazilt középpályásnak számítjuk) :D[/quote]kaka művész,lampard inkább iparos ! ballack helyett szivesebben látnám a brazilt ![/quote]

simáááán...(bár ezt a közös véleményünket eddig is tudtuk)... :wink:

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#18010 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

s-h-i-n-e.com írta:
Kakának sztem itt van Lampard.[/quote]

Teljesen más típusú két játékos. :wink:
Két ilyen gólerős középpályással nagyon "ütős" lenne a Chelsea. (ha a brazilt középpályásnak számítjuk) :D[/quote]kaka művész,lampard inkább iparos ! ballack helyett szivesebben látnám a brazilt !

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#18011 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:mindenkinek tetszik a milan jateka? nekem is.
akkor most lenne egy kerdesem.

amikor sheva erkezett a nyaron, jose azt mondta, hogy nem lesz gondja a beilleszkedessel, mert a chelsea jatekrendszere nagyon hasonlit a milanera. csokolom, en ezt most nem nagyon latom. hogy is van ez? :? :oops:
Ha már itt tartunk: mindkét gól kapáslövésből született. Ilyere mi még csak gondolni sem merünk... Drogba nagyritkán (a két félfordulatos gólnál pl, de ezen kívül...)
Egyébként náluk minden Kaká felé irányul, nálunk Drogba felé, csak ők olasz (rövid passzos, földön zajló) játékkal teszik mindezt, mi pedig angolosan ívelgetünk. És nekünk még kapusposzton előnyünk van a Milannal szemben (legalábbis napjaink Dida-ja nem ér fel Cech-el.) Stabil védekezés, kissé lassabb iramú játék, minden stimmel. Mi azokra a ritmusváltásokra nem vagyunk képesek, amire a Milan igen, mert azt főként lapos labdákkal lehet megcsinálni. Sevát egyszer nem tudtuk rendesen kiugratni. Erre Robben lenne képes talán, vagy Drogba, de Drogba már igen ritkán passzol (és miért tenné), Robben szintén nem felejthetetlen asszisztjairól neves... bár tegnap is adott egy hatalmas labdát Drogbának, csak az sem lett gól...
És egy tény: egy brazil irányítót kár és felesleges összehasonlítani egy angollal, így Kaká és Lampardé is, de azt hiszem, itt van az alapvető különbség.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#18012 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

[/quote]Kakának sztem itt van Lampard.[/quote]

Teljesen más típusú két játékos. :wink:
Két ilyen gólerős középpályással nagyon "ütős" lenne a Chelsea. (ha a brazilt középpályásnak számítjuk) :D

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#18013 Hozzászólás Szerző: Robi »

CFCBoy írta:
tibi71 írta:
undertow írta:mindenkinek tetszik a milan jateka? nekem is.
akkor most lenne egy kerdesem.

amikor sheva erkezett a nyaron, jose azt mondta, hogy nem lesz gondja a beilleszkedessel, mert a chelsea jatekrendszere nagyon hasonlit a milanera. csokolom, en ezt most nem nagyon latom. hogy is van ez? :? :oops:
ahoz kéne kaka és lehet,hogy hasonlitana ?!
Kakának sztem itt van Lampard. Ja és sztem is jól játszik a Milan... tetszetősen, még Sheva, és Ronaldo nélkül is...
de nem szeretm az ilyen összehasonlításokat. Nálam Kaká az Kaká,Lampard az Lampard,stb...Egyébként jó a Milan szerintem is. Ha már választani kell,valóban nyerjen a Milan a végén is,de őszintén szólva engem nem izgat. Én azt is túlélem ha angol győztes van. Nálam tegnap lezárult az idei Bl. Majd jövőre...talán,remélem...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#18014 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

s-h-i-n-e.com írta:
undertow írta:
s-h-i-n-e.com írta: ...ez talán egy kicsit erős, de a f*ck U Fergie, f*ck U nem elég sportszerű...így talán legyen inkább Neked igazad. :D
kizarasos alapon...
a pool nem lehet ketszeres bl gyoztes par even belul, nem birna a gyomrom, a manure meg legyen a leheto legtavolabb a triplazastol.
a milan nem izgat kulonosebben, ok nyerhetik.

...ezek szerint nem csak én zakkannék meg (végleg) angol győztes esetén... :lol:
Minimum hárman vagyunk! :D
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#18015 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

tibi71 írta:
undertow írta:mindenkinek tetszik a milan jateka? nekem is.
akkor most lenne egy kerdesem.

amikor sheva erkezett a nyaron, jose azt mondta, hogy nem lesz gondja a beilleszkedessel, mert a chelsea jatekrendszere nagyon hasonlit a milanera. csokolom, en ezt most nem nagyon latom. hogy is van ez? :? :oops:
ahoz kéne kaka és lehet,hogy hasonlitana ?!
Kakának sztem itt van Lampard. Ja és sztem is jól játszik a Milan... tetszetősen, még Sheva, és Ronaldo nélkül is...

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#18016 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

tibi71 írta:eddig úgy néz ki,hogy a két legpihentebb és legvesésbé kifacsart csapat játsza a döntőt !
...talán kisebb célokat kellene kitűznünk...pl. jövőre a Liga Kupában mehetne a "kettes" csapat, legfeljebb nem lesz címvédés, de engem őszintén szólva nem izgatna...

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#18017 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

undertow írta:mindenkinek tetszik a milan jateka? nekem is.
akkor most lenne egy kerdesem.

amikor sheva erkezett a nyaron, jose azt mondta, hogy nem lesz gondja a beilleszkedessel, mert a chelsea jatekrendszere nagyon hasonlit a milanera. csokolom, en ezt most nem nagyon latom. hogy is van ez? :? :oops:
ahoz kéne kaka és lehet,hogy hasonlitana ?!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#18018 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

eddig úgy néz ki,hogy a két legpihentebb és legvesésbé kifacsart csapat játsza a döntőt !

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#18019 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

undertow írta:
s-h-i-n-e.com írta:
undertow írta:hajra milan!
...ez talán egy kicsit erős, de a f*ck U Fergie, f*ck U nem elég sportszerű...így talán legyen inkább Neked igazad. :D
kizarasos alapon...
a pool nem lehet ketszeres bl gyoztes par even belul, nem birna a gyomrom, a manure meg legyen a leheto legtavolabb a triplazastol.
a milan nem izgat kulonosebben, ok nyerhetik.

...ezek szerint nem csak én zakkannék meg (végleg) angol győztes esetén... :lol:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#18020 Hozzászólás Szerző: undertow »

mindenkinek tetszik a milan jateka? nekem is.
akkor most lenne egy kerdesem.

amikor sheva erkezett a nyaron, jose azt mondta, hogy nem lesz gondja a beilleszkedessel, mert a chelsea jatekrendszere nagyon hasonlit a milanera. csokolom, en ezt most nem nagyon latom. hogy is van ez? :? :oops:

Válasz küldése