Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#19941 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Gallas kérdéses, de nem lepne meg, ha rendbejönne a meccsre. Essien eltiltva. A mai meccsből aligha lehet valós következtetést levonni a szerdai meccset illetően. Tavaly a Barca meccs előtt 0:0 a Man City ellen, 1:0 az Everton ellen és a Necastle kivert minket a Fa Kupából. Teljesen más csapat fog játszani teljesen más taktikával. 1
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zirkonium 2006. február 20., hétfő 14:37-kor.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#19942 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

tudtommal sérült..és nem biztos hogy addig fölépül...

Barcafan

#19943 Hozzászólás Szerző: Barcafan »

Amúgy vmi olyat olvastam, hogy Essien mellett Drogba és Gallas sem fog játszani az odavágón... de mivel ma játszott Drogba sztem ő fog...

Gallassal mi a helyzet? Vki mondja már meg lécci

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#19944 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Ha nem lattad volna akkor elmondom .Nem a Colhester koszont be nekunk hanem mi maganknak .2;Nem Muri lesz akinek magyarazkodni kell hanem annak az idiota Riijkardnak .3; Amikor Drogba es Crespo majd bekoszont nektek szerdan ,de ne felejtsuk el Cole-t es Lampit is akkor irj be ide te nepmuveszeti mazas edeny .

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#19945 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Barcafan írta:Érdekes pár ember azon véleménye miszerint nem rúgunk gólt nektek:)

Ha egy ilyen Colchester beköszönt nektek akkor mi miért ne tennénk??? Meg fogtok lepődni! Kíváncsi leszek majd, hogy Murinho mikkel fogja megvádolni a kiesésetek után Frenkit illetve a bírót, mert hogy ő nem tud veszíteni az is biztos:)

De amúgy sok sikert:)

Egyébként Gallassal mivan??
két dolog...
1.) a mai csapat C csapat volt
2.) én nem mennék bele a találgatásba hogy ki megy tovább.:)

Barcafan

#19946 Hozzászólás Szerző: Barcafan »

Érdekes pár ember azon véleménye miszerint nem rúgunk gólt nektek:)

Ha egy ilyen Colchester beköszönt nektek akkor mi miért ne tennénk??? Meg fogtok lepődni! Kíváncsi leszek majd, hogy Murinho mikkel fogja megvádolni a kiesésetek után Frenkit illetve a bírót, mert hogy ő nem tud veszíteni az is biztos:)

De amúgy sok sikert:)

Egyébként Gallassal mivan??

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#19947 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Hey you barcafan you MORON . Nem a palya minosege miatt kell majd aggodnotok ,hanem attol hogy a Drogba ,Crespo kettos hanyat rug nektek .Az en tippem 2;0 , vagy 3; 0 nekunk .a barca ugy mint tavaly megy a laligaba vassza meg a la francba .

Ronal.10

#19948 Hozzászólás Szerző: Ronal.10 »

még 3 nap 8) :twisted: :twisted:

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#19949 Hozzászólás Szerző: Dani »

Barcafan írta:Hihetetlenül xar a pályátok minősége..... Mit csináltok ti azzal a szerencsétlen pályával??? Még a Kispesté is jobb pedig ha az már jobb valaminél akkor ott gondok vannak

Sztem a meccs után mennek kiterelik a varacskos disznókat hagy dagonyázzanak ott... Az meg nem kifogás hogy az ottani időjárás miatt..... Tudjuk mindannyian hogy a brit félszigeten a legjobbak a focipályák, mivel az ottani klíma a legjobb a gyepnek...

Inkáb nem is gondolok semmi hátsó szándékre, pedig az isteni Murinhotól ez is kitellik... egyszó mint száz káosz a pályátok és lassan azért is kell majd imátkoznunk hogy ne történjen semmi komolyabb sérülés
Aki tud focizni,az mindenhol tud focizni,ez nem kifogás...Annyira pedig nem rossz a pálya,mint ahogy itt egyesek feltételezik...
De ha a Nou Campba esne ennyi eső,megtelne a pálya vízzel,és elmosná mind a 90ezer Barca drukkert...igenis lehet az időlyárásra fogni...
Egyre több Barca ""drukker"" jön ide,fikázni,hogy ezszar,meg azszar...Egy igazi drukker nem egy csapat ellen,hanem egy csapatért drukkol...nekem ennyi a véleményem,habár a végére eltértem a témától...

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#19950 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Nem ertem ebben az evben ez lesz a kifogas hogy miert kaptok ki ?Hat nem mindegy egy jo focista mindenhol tud jatszani .De a meccs el sem kezdodott mar keresitek a kifogasokat .Bele lesztek tiporva a sarba . Ahova valok vagytok ti spanyol csotanyok .

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#19951 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Legalább Roni meg Eto'o otthon fogja magát érezni.Az egyik homokon tanult játszani a másik meg földes pályán.

Barcafan

#19952 Hozzászólás Szerző: Barcafan »

Hihetetlenül xar a pályátok minősége..... Mit csináltok ti azzal a szerencsétlen pályával??? Még a Kispesté is jobb pedig ha az már jobb valaminél akkor ott gondok vannak

Sztem a meccs után mennek kiterelik a varacskos disznókat hagy dagonyázzanak ott... Az meg nem kifogás hogy az ottani időjárás miatt..... Tudjuk mindannyian hogy a brit félszigeten a legjobbak a focipályák, mivel az ottani klíma a legjobb a gyepnek...

Inkáb nem is gondolok semmi hátsó szándékre, pedig az isteni Murinhotól ez is kitellik... egyszó mint száz káosz a pályátok és lassan azért is kell majd imátkoznunk hogy ne történjen semmi komolyabb sérülés

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#19953 Hozzászólás Szerző: Festa »

Nagy kár,hogy ott kezdünk félek,hogy közel sem lesz olyan szenzációs meccs mint a tavalyi 4-2.Mert mind2 csapat óvatossabb lesz
talán egy-egy gólos elönyt kitudunk harcolni.Aztán a Nou campban
a pokol vár ránk.. :twisted:
Mi az élet értelme??? 42!

brandon
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006. február 5., vasárnap 22:17

Bajnokok Ligája

#19954 Hozzászólás Szerző: brandon »

Ronal.10!!!TE minek irkálsz ide vazzze???????????

Ronal.10

#19955 Hozzászólás Szerző: Ronal.10 »

egy BARCA meccs 250 ezer forint + 2 napi szállás..............

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#19956 Hozzászólás Szerző: undertow »

viszont a palya az idojaras miatt van ilyen allapotban. ezzel nehez lesz megkuzdeniuk.
mi meg mar lenyomtunk par meccset azon a talajon, hozzaszokhattak valamennyire a sracok.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#19957 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

10-12 fok van Barcelonaban, napközben itt Londonban is 7-8 fok van. Ez nem nagy különbség, szerintem nem befolyásolja a meccset nagy mértékben.

brandon
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006. február 5., vasárnap 22:17

Bajnokok Ligája

#19958 Hozzászólás Szerző: brandon »

A katalánok nincsenek hozzá szokva az Angliai időjáráshoz,ilyenkor 5-8 fok van,náluk azért jóval melegebb van!!Ez mindenképp előny a számunkra,nameg a hazai pálya!!Ebből mi kővetkezik?Simán hozzuk a meccset!!Hajrá Kékek!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#19959 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Ronal.10 írta:kimész a mecsre?????mennyi a jegy.......
Persze, hogy kimegyek, tavaly is kinn voltam. 90 font volt egy jegy, és 3-at vettem. Egy az enyém, kettőt eladtam, szép kis haszonnal... Mostanában 4-500 fontért mennek a jegyek erre a meccsre...

Ronal.10

#19960 Hozzászólás Szerző: Ronal.10 »

kimész a mecsre?????mennyi a jegy.......

Válasz küldése