Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#18961 Hozzászólás Szerző: kdako »

Nem értek egyet is sok pontozóval, de betudom az örömnek a jószívűségeteket. Szerintem Terry a második, RC és Make az első gólban volt benne alaposan.

Hilario 6 egy szép védés
Boula 6 korántsem volt olyan hatékony Goofyval, a 2. gólban benne van alaposan
Terry 7 a gólpassz miatt
RC 6
Ashley 6 egyre jobb, de Messivel nem bírt megint
Ballack 6 sok rossz passz
Make 6,5
Essien 7
Lamps 8
Robben 6
Drogba 7
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#18962 Hozzászólás Szerző: kdako »

Guddy egy perc alatt elfelejtette velem hat Chelsea-s évét a gólörömmel. Hűtlen!
GO BLUES!

Avatar
1.Kapus
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006. július 23., vasárnap 20:36
Tartózkodási hely: Gyula
Kapcsolat:

#18963 Hozzászólás Szerző: 1.Kapus »

Tényleg izgalmas volt, nekünk tökéletes a döntetlen a Barcának kevésbé de szerintem ők is továbbjutnak.

Hilario 7 nem védett rosszul
Boulahrouz 7 nekem tettszett a játéka
Terry 8,5 nagyon jó hogy ő a csapatkapitány
Carvalho 7,5 átlagos
A. Cole 7 jó játékos de az Arsenal-ban jobban ment neki
Makalele 8 igazán jó szűrő középpályás
Essien 9 mostanában nagyon jól játszik
Ballack 8 ezt vártam tőle a szezon elejétől
Lampard 9,5 igazi vezéregyéniség, a gólja parádés volt
Robben 7 tavaly jobb volt (amikor nem volt sérült)
Drogba 7,5 nekem se tetszett a viselkedése
Mindörökké Chelsea

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#18964 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

A tegnapi meccs szerintem udorító volt! Nem értettem, hogy miért kell nekünk lesüllyedni a Barca szintjére! Angliában ezt sosem csináljuk! Az első negyed óra után annyira felhúztam magam Drogbán, hogy majdnem lekapcsoltam a tv-t. A fickó UNDORÍTÓ volt! Pedig mostanában már nem szokta ezt csinálni. Az is megfordult a fejemben, hogy Jose küldte fel azzal az utasítással, hogy idegelje fel az ellenfél játékosait. De ha így lett volna, az lett volna csak igazán szánalmas! Lampard volt talán az egyetlen, aki hű maradt önmagához és az általam úgy imádott angol focihoz és fair play-hez. Remélem nem fogom többet látni így játszani a kedvenc csapatomat!
A döntetlen eredmény szerintem reális, sem ők, sem mi nem érdemeltünk volna győzelmet!
Ja és Gudit nagyon sajnáltam, remélem nem súlyos a sérülése! Jobbulást neki!

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#18965 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Jó "kis" meccs volt, Én örülök a döntetlennek, a Barcelonai színészkar leszerződtette Decot, Messit,Ronaldinhot és még sorolhatnám, ha Váldes nem véd ien jól simán nyerünk :!:

Értékelésem:
Hilárió: 7 Voltak bravúrjai, az 1. gólról nem tehetett, a 2.-ról kicsit
Boula: 6 Mind a 2 gólban (barca részről) erősen benne volt
Carvalho: 7 jó volt, az 1. gólnál, ha hosszúnadrág van rajta akkor az nem gól
Terry: 8 a meccs egyik legjobbja, magabiztos volt
A.Cole: 7 jól játszott
Makelele: 7.5 jól fogta a támadásokat
Essien: 8.5 Hosszútávfutóink még mindig hosszútávot futnak
Ballack: 7.5 Probálkozott...
Lampard: 8.5 a meccs embere!!! visszatért közénk, és meglőtte az évszázad legszebb gólját
Robben 6.5 lehetett volna sokkal jobb
Drogba: 7 remélem ez a hisztis része (amien tavaly volt) az eltünik a ...-ba a 2. félidőben megnyugodott és lőtt egy pontot érő gólt!
J.Cole: 6 semmi
P.F.: 1 perc
Kalou: 7 jó lesz ő még
Mouri: A VILÁG LEGJOBB MANAGERE!!!
Fáriná: NB2-t ajánlom neki!!!
Yes, We BLUE!!!

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#18966 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

CFCBoy írta:
mourinho írta:
Zsoca87 írta:Ez a tegnapi meccs elég bagy gyalázat volt... Így rúgni egymást.

Nekem Gudjohsen gólöröme nem igazán tetszett. Nem olyan volt ez mint Hasselbaink-é, amikor gólt lőtt nekünk.
miert, mit csinalt?
Tombolt, meg ütötte a szívét, meg a címert, de sztem ez nem olyan "sértő"...
Meg is lett a 'büntetése'! pár hét pihi, Ricci becsúszása miatt.

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#18967 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

mourinho írta:
Zsoca87 írta:Ez a tegnapi meccs elég bagy gyalázat volt... Így rúgni egymást.

Nekem Gudjohsen gólöröme nem igazán tetszett. Nem olyan volt ez mint Hasselbaink-é, amikor gólt lőtt nekünk.
miert, mit csinalt?
Tombolt, meg ütötte a szívét, meg a címert, de sztem ez nem olyan "sértő"...

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#18968 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Zsoca87 írta:Ez a tegnapi meccs elég bagy gyalázat volt... Így rúgni egymást.

Nekem Gudjohsen gólöröme nem igazán tetszett. Nem olyan volt ez mint Hasselbaink-é, amikor gólt lőtt nekünk.
miert, mit csinalt?

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#18969 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ez a tegnapi meccs elég bagy gyalázat volt... Így rúgni egymást.

Nekem Gudjohsen gólöröme nem igazán tetszett. Nem olyan volt ez mint Hasselbaink-é, amikor gólt lőtt nekünk.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#18970 Hozzászólás Szerző: mourinho »

JoeCole írta:Legközelebb a Werder ellen játszunk idegenben. Lehet szavazni hogy az m1 a mi meccsünket adja. Bár ha nem jön össze akkor a Viasat lehet kisegít minket. :)
hol lehet szavazni?

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#18971 Hozzászólás Szerző: mourinho »

ZenZo írta:Értékelés:
Hilario: 6,5 a gólokról nem tehetett, más dolga nagyon nem volt, a meccs elején volt két bravúrja
Boulahrouz: 5,5 Ronaldinhoval szemben ma csak a testi fölényét tudta érvényesíteni, nem sikerült olyan jól lefogni, nem mutatott meggyőző játékot, mindkét gólban benne volt
Carvalho: 5,5 Csúnya szabálytalanságok reklamálással, alapjában jó játék, de a gólokban is benne volt picit, és mára ennyi
Terry: 7 jó, masszív játék, jó védekezés, gólpassz
A. Cole: 5,75 :) Védekezésben gyenge, sok szöveg, Messivel ma sem találta az összhangot, a kis ponttöbblet csak a jó felfutásoknak köszönhető
Makelele: 6,5 magabiztos játék, tette, amit kellett, volt egy jó kapuralövése, majdnem kiharcolt egy szabadrúgást, volt, hogy három Barca játékost forgatott meg
Essien: 6,5 kicsit bajban vagyok vele, ma is hatalmas iramot diktált, mindenhol ott volt, de néha zavarba hozták, és a szabálytalanságokkal is vigyázni kell, összefogva jó játékot mutatott
Ballack: 6 jó játék, jó mozgás, egy fantasztikus fejes, de két nagyon csúnyán ellőtt ziccer
Lampard: 7 csodagól, de hibák, eladott labdák, és szövegelésért sárga, így ki kell hagynia a következő mérkőzést
Robben: 6 nagyon akart, ment, futott, csípett, rúgott, harapott, de semmi nem jött neki össze. Volt egy szép lövése, de nem nagyon tudott élni a gyorsaságával
Drogba: 6 sok fetrengés, reklamálás, a meccs nagy részében észre sem lehetett venni, de egyenlítő gólt lőtt, ami sokat javított a megítélésemen

Kalou: játéka szinte értékelhetetlen, ugyan 18 percet kapott, de ezalatt helyzetbe kerülni nem tudott, viszont eladott egy rakat labdát
Joe Cole: 15 perc játék alatt csak egy sárgát tudott összehozni, ez kevés tőle
Ferreira: 1 percet játszott
José: 9 lanyha első félidő után újra fel tudta rázni a csapatot, a meccs közbeni taktikaváltás bejött, nadrágösszefüvezős gólöröm :)
en bealudtam a felidoben, viszont amig lattam: szerintem nem lehet hibaztatni a.colet, hogy nem tudta fogni messit, mert hatalmas formaban van es nem sokan tudjak jelenleg megfogni.....

Avatar
JoeCole
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 17:15
Tartózkodási hely: Miskolc/Szeged

#18972 Hozzászólás Szerző: JoeCole »

Bocsi ZenZo. Nem láttam hogy nálad is Jose volt a Man of the Match. nyugi nem téged akartalak majmolni ;)

Avatar
JoeCole
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 17:15
Tartózkodási hely: Miskolc/Szeged

#18973 Hozzászólás Szerző: JoeCole »

Legközelebb a Werder ellen játszunk idegenben. Lehet szavazni hogy az m1 a mi meccsünket adja. Bár ha nem jön össze akkor a Viasat lehet kisegít minket. :)

Avatar
JoeCole
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 17:15
Tartózkodási hely: Miskolc/Szeged

#18974 Hozzászólás Szerző: JoeCole »

40 Hilario:
Magabiztos volt, jól védett, volt bravúrja is. A gólokról nem tehetett. 7,5

9 Khalid Boulahrouz:
A mai estén nem harapot a Kannibál 2 hiba 2 gól... de én bírom;) 6

6 Ricardo Carvalho
Viszonylag megbízható volt, szépen takarított, bár néha voltak rossz belépői. 7

26 John Terry (c)
Szintén zenész mint a portugál védőtársa, nem volt szép hogy Deco-ba belerúgta a labdát (de túl fogja élni), a győzelemmel felérő gólpaszt viszont ő fejelte oda Drogbának. 7,5

3 Ashley Cole
Na vele bajban vagyok... olyan "is-is" volt a játéka 6,5

4 Claude Makelele
Nekem nagyon tetszett a játéka. Észrevétlen volt, mégis a csapat húzóembere és nála nem szakadt cérna. Igazi profi. 7,5

5 Michael Essien
Rúgott, vágott, harapott... ez kell tőle. Volt már jobb is azért, de végülis nem lehet rá panasz. 7

13 Michael Ballack
Egyre jobban beilleszkedik a csapatba, egyre jobban érzi a csapattársakat. A fránya gólkihasználással volt gondja 7

8 Frank Lampard
Remekül irányított, jól mozgatta a csapatot, néha picit eltünt. A gólja élmény számba ment ;) ezért 8

16 Arjen Robben
A nagy akarásnak kicsit nyögés lett a vége, akár meg is nyerhette volna nekünk a meccset 6,5

11 Didier Drogba
Sokat volt középpontban, sajna nem a játéka miatt, de a végén kárpótolta a szurkolókat 7

Jose Mourinho
Remek becsúszása volt a végén :D. Az öltönynadrágja bánta... nah de kit érdekel;) 9 :D

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#18975 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

A köv. meccsünket a werder ellen játszuk, vagy a levski ellen????

Most megyünk Brémába a katalánok meg Szófiába. A lényeg, remélem a Barca.-Bremen ki-ki meccs lesz... :lol:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#18976 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Értékelés:
Hilario: 6,5 a gólokról nem tehetett, más dolga nagyon nem volt, a meccs elején volt két bravúrja
Boulahrouz: 5,5 Ronaldinhoval szemben ma csak a testi fölényét tudta érvényesíteni, nem sikerült olyan jól lefogni, nem mutatott meggyőző játékot, mindkét gólban benne volt
Carvalho: 5,5 Csúnya szabálytalanságok reklamálással, alapjában jó játék, de a gólokban is benne volt picit, és mára ennyi
Terry: 7 jó, masszív játék, jó védekezés, gólpassz
A. Cole: 5,75 :) Védekezésben gyenge, sok szöveg, Messivel ma sem találta az összhangot, a kis ponttöbblet csak a jó felfutásoknak köszönhető
Makelele: 6,5 magabiztos játék, tette, amit kellett, volt egy jó kapuralövése, majdnem kiharcolt egy szabadrúgást, volt, hogy három Barca játékost forgatott meg
Essien: 6,5 kicsit bajban vagyok vele, ma is hatalmas iramot diktált, mindenhol ott volt, de néha zavarba hozták, és a szabálytalanságokkal is vigyázni kell, összefogva jó játékot mutatott
Ballack: 6 jó játék, jó mozgás, egy fantasztikus fejes, de két nagyon csúnyán ellőtt ziccer
Lampard: 7 csodagól, de hibák, eladott labdák, és szövegelésért sárga, így ki kell hagynia a következő mérkőzést
Robben: 6 nagyon akart, ment, futott, csípett, rúgott, harapott, de semmi nem jött neki össze. Volt egy szép lövése, de nem nagyon tudott élni a gyorsaságával
Drogba: 6 sok fetrengés, reklamálás, a meccs nagy részében észre sem lehetett venni, de egyenlítő gólt lőtt, ami sokat javított a megítélésemen

Kalou: játéka szinte értékelhetetlen, ugyan 18 percet kapott, de ezalatt helyzetbe kerülni nem tudott, viszont eladott egy rakat labdát
Joe Cole: 15 perc játék alatt csak egy sárgát tudott összehozni, ez kevés tőle
Ferreira: 1 percet játszott
José: 9 lanyha első félidő után újra fel tudta rázni a csapatot, a meccs közbeni taktikaváltás bejött, nadrágösszefüvezős gólöröm :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#18977 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Igazságos az X ! Egyáltalán nem volt jobb a Barca ugyanolyan rosszul játszottak mint mi!Sajnos mindkét csapatba sok volt a durva szabálytalanság!Ja és tom h majdnem mindig szidom Barackot de most muszáj megint :o
azért kell Essiennek meg Makellelének befutni az egész középpályát mert Ballack semmi,de semmi mezönymunkát nem végez!
Várom a reakciókat h milyen vak vagyok :wink:
Chelsea FOREVER!!!

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#18978 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

vki tegye föl a gólokat pls.vagy egy linket ha lehetne.előre is köszi :)

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#18979 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

a helyzetek lapján mindenképp jók voltunk 1 x-re !

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#18980 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

ez aaaaaaaaaaaz!!!!!továbbjutottaunk elsőként!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Válasz küldése