Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#18041 Hozzászólás Szerző: Ricko »

A meccset a Viasat adja nem az m1 vki változtassa a honlapon, habár már felesleges :D
Yes, We BLUE!!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#18042 Hozzászólás Szerző: kdako »

Erre a feszültségkeltésre miért van szükség már megint???

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... 611759.stm
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#18043 Hozzászólás Szerző: kdako »

Gyeszti írta:
JoeCole írta:Lehet meg fogtok kövezni, de én holnap szurkolni fogok az MU-nak feltéve ha ma továbbjutunk... Jó lenne pont ellenük nyerni a döntőben... és látni a mélabús fejét Ronaldóéknak, az valamilyen szinten kárpótolna a bajnokságért 8)
Én már holnap szeretném látni a "mélabús" fejüket! Minél előbb, annál jobb.

De ma csak a mi meccsünkre tudok koncentrálni! Reggel óta a Blue Flag CD megy nálunk! A család már elég nehezen bírja! Ma a Flying high 2000-es FA Cup final remixe tetszik a legjobban!
Én is azt hallgatom, plusz tegnap még pár season review-ba néztem bele!!
GO BLUES!

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#18044 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

JoeCole írta:Lehet meg fogtok kövezni, de én holnap szurkolni fogok az MU-nak feltéve ha ma továbbjutunk... Jó lenne pont ellenük nyerni a döntőben... és látni a mélabús fejét Ronaldóéknak, az valamilyen szinten kárpótolna a bajnokságért 8)
Én már holnap szeretném látni a "mélabús" fejüket! Minél előbb, annál jobb.

De ma csak a mi meccsünkre tudok koncentrálni! Reggel óta a Blue Flag CD megy nálunk! A család már elég nehezen bírja! Ma a Flying high 2000-es FA Cup final remixe tetszik a legjobban!

Avatar
JoeCole
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 17:15
Tartózkodási hely: Miskolc/Szeged

#18045 Hozzászólás Szerző: JoeCole »

Lehet meg fogtok kövezni, de én holnap szurkolni fogok az MU-nak feltéve ha ma továbbjutunk... Jó lenne pont ellenük nyerni a döntőben... és látni a mélabús fejét Ronaldóéknak, az valamilyen szinten kárpótolna a bajnokságért 8)

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#18046 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

És nem érdekel, hogy mit mondanak mások. Ha kell, akkor alkalmazzuk a bunkerfocit! :)

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#18047 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

A meccs elején rögtön támadni kell folyamatosan, helyzeteket kell kialakítani és birtokolni kell a labdát! Az első félidőben nagyon fontos lenne 1 gól. A 2. félidőre beállhatnánk védekezni, az úgy is nagyon megy (már sokszor tartottuk így az eredményt, általában sikerrel)! :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#18048 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:
ZenZo írta:Kíváncsi vagyok, Robben mennyire fitt, de szívesen látnék elöl egy JC-Drogba-Robben hármast... egyébként szerintem Diarra kezd PF helyett.
na vajon mennyire? mikor is jatszott utoljara? ;)
az utolso 20-30 percben lathatsz ilyet. tuti, hogy nem kezd robben rogton a serulese utan.
Persze, kezdőként én sem számítok Robben szereplésére. Amúgy meg hiába, hogy Seva és Ballack lassú és körülményes, a BL gólok számát tekintve lehet, hogy hiányozni fognak. Seva a Pool ellen amúgy is min. 2x erővel küzdene, túl sok revans kerülgeti szegényt, nézzük akár a BL-t (milan), akár a comm. shieldet, akár a PL-t... lett volna mit törlesztenie. Ballack szintúgy: élete első piros lapját a Poolnak és Sissokonak köszönheti... mindegy, mert úgysem játszanak.
A Drogba-Kalou páros amúgy ütősnek tetszik, de ha Didier Sevával nem érti meg egymást a pályán, akkor Drogba és Kalou két dimenzióban fociznak, alig látni valamilyen összjátékot köztük. Pedig ma ha nyerni akarunk, egységes csapatra van szükségünk. Bocs, nem nyerni, továbbjutni. A védelmünk elég ingatag talpakon áll, a támadókon, és az esetlegesen lőtt gólunkon nagyon sok múlik. Abban bízom, hogy legalább egy gólt beszorítunk nekik, és akárhogyan is, három gólt nagyon régen nem lőtt már nekünk senki egy meccsen, három góllal; tavaly októberben 1-4 :) az Anfielden, legutóbb 2-0 :( , de: utoljára tavaly februárban a Middlesbrough tudott idegenben nyerni ellenünk 3-0-ra, az elmúlt öt évben viszont ez az egyetlen alkalom, hogy három góllal kapjunk ki angol csapat ellen! Nincs mese, gólt kell lőni. Jó lenne, ha az első 30 perc 0-0, aztán a félidő vége előtt lőnénk egyet, és 0-1-el fordulnánk. Ha így lenne, én biztos lennék a továbbjutásban. Amit nagyon szeretnék, ha elkerülnénk: az első tíz percben gólt kapni. Vérszemet kapna a Pool, mi meg zavarodottságunkban bekapnánk még 1-et, és futhatnánk az eredmény után. Idén már megmutattuk, hogy képesek vagyunk akárhonnan felállni, de sikerült már azt is bizonyítani, hogy semmit sem tudunk kezdeni egy ilyen helyzettel.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#18049 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

-Ba7u- írta:szerintem se Sheva a fő gond, ő csak lelassitaná a játékot...körülményes..
tuti a kontrákra fogunk rámenni: Joey-Drogba-Kalou/Swp ütősebb. És Robben is ott van már, fél órát biztos kap.
seva akkor lenne veszteség,ha nem angol csapat ellen játszanánk !

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#18050 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:Kíváncsi vagyok, Robben mennyire fitt, de szívesen látnék elöl egy JC-Drogba-Robben hármast... egyébként szerintem Diarra kezd PF helyett.
na vajon mennyire? mikor is jatszott utoljara? ;)
az utolso 20-30 percben lathatsz ilyet. tuti, hogy nem kezd robben rogton a serulese utan.

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#18051 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

szerintem se Sheva a fő gond, ő csak lelassitaná a játékot...körülményes..
tuti a kontrákra fogunk rámenni: Joey-Drogba-Kalou/Swp ütősebb. És Robben is ott van már, fél órát biztos kap.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#18052 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

mourinho írta:kalou jobb formaban van , de robben sokkal dinamikusabb. en ezert ot kezdetnem. ha lovunk egy golt az elejen amivel vezetunk, dontosok vagyunk. (szerintem)
1hónapos sérülés után szerintem kockázatos lenne rögtön a kezdőbe rakni ! a II.félidőre talán ! nagyot tudna lenditeni a támadójátékon !

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#18053 Hozzászólás Szerző: mourinho »

kalou jobb formaban van , de robben sokkal dinamikusabb. en ezert ot kezdetnem. ha lovunk egy golt az elejen amivel vezetunk, dontosok vagyunk. (szerintem)

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#18054 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

seva és ballack hiányát én sem érzem tragikusnak ! viszont carvalho az nagy baj,terry-nek 110%-ot kell teljesitenie ! essien remélem nagyon egyszerű eszközöket használ mert amikor középső védőt játszott sokszor volt könnyelmű ! szerintem drogba többet fog védekezni mint támadni kis tulzással,mert brékespetit ő fogja semlegesiteni rögzitett szituknál ! levegőbe nagyon +gyengültünk(ballack,riccky),de cáfoljanak rám a srácok és szerezzünk 1gólt szögletből az első félidőbe ! robbent nem tenném kezdőbe,hisz kalou most jó passzba van és joe az aki nekem bizakodásra ad okot,hogy nem fogunk rugott gól nélkül távozni arról a lepra telepről ! na és drogba.....ő a kulcs !

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#18055 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

bilhacica írta:szvsz ha seva helyett Kalou ballack helyett bármeik kp kezd erősebbek vunk de ez persze csak az én véleményem...
BL-ben nem biztos, hisz Sheva és Ballack nagy tapasztalattal rendelkezik és eddig is nagyon jól játszottak a BL meccseken!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#18056 Hozzászólás Szerző: Megyó »

szvsz ha seva helyett Kalou ballack helyett bármeik kp kezd erősebbek vunk de ez persze csak az én véleményem...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#18057 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Seva is megsérült, de a .com-on nincs fenn, milyen sérülést szenvedett. Sajnos Carvalho sérülése is komoly lehet, hisz ő sem ment, Ballack ugye műtét... hát, nem egyszerű. Kíváncsi vagyok, Robben mennyire fitt, de szívesen látnék elöl egy JC-Drogba-Robben hármast... egyébként szerintem Diarra kezd PF helyett.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#18058 Hozzászólás Szerző: kdako »

undertow írta:carvalho es sheva is kimaradt az utazo keretbol, robben viszont ott van.

cech
ferreira-essien-JT-cashley
mikel-maka-lamps
joey-drogba-kalou

carlo, geremi, boula, bridge, diarra, robben, swp

ez lesz a kezdo szerintem. inkabb latnam bridget, de tudjuk, hogy nem o fog kezdeni.
Seva is?Miért?

Elképzelhető, hogy SWP kezd Kalou helyett, hogy egy kicsit védekezőbb legyen a csapat.
GO BLUES!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#18059 Hozzászólás Szerző: undertow »

carvalho es sheva is kimaradt az utazo keretbol, robben viszont ott van.

cech
ferreira-essien-JT-cashley
mikel-maka-lamps
joey-drogba-kalou

carlo, geremi, boula, bridge, diarra, robben, swp

ez lesz a kezdo szerintem. inkabb latnam bridget, de tudjuk, hogy nem o fog kezdeni.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#18060 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:Spanyol bíró, Mejuto Gonzalez vezeti a meccset.
o volt az egyik bayern meccsen a biro, nem?
ha nem keverem, akkor nagyon jol vegezte a dolgat.

Válasz küldése