Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9403
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#4281 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mou nem azért buszozik mert ez a mániája. Neki ez a "B" terv, nem pedig az "A". Ha tudnánk állandósítani az Arsenal elleni formánk és játékunk, akkor nem kéne buszozni. Sajnos hónapok óta szarok vagyunk, lélektelenek.

Kár volt két olyan játékostól is megválni mint DeBruyne vagy Mata, elég lett volna az egyik, így nincs akarás, bizonyítási vágy, harc a kezdőbe kerülésért... Mondjuk Oscart nem értem, neki van konkurenciája még is alszik hónapok óta...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#4282 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Baromira el lett szúrva a meccs, túl lett komplikálva a busz, ennyire nem szabad. Szétestünk ami ritkaság nálunk. Annyi védő volt a pályán sztem maguk sem tudtak kire kéne figyelniük, "majd a másik megoldja" alapon nyugodt szívvel elvoltak.
Engem kurván idegesített luiz meg a baromi agyas megoldásai h. előre baszkodja a labdákat amikor passzolni is lehetne és építeni a támadásokat, meg 30ról ráküldi a kapura ami persze 40 méterrel mellé megy. Rami már nem férhetne be a top kezdő 11be, csak kényszerből játszott, de én inkább André-t kezdettem volna helyette.
Courti meg eszméletlen, a saját játékosunk szopatott minket szanaszét. Schwarzer amilyen jo volt a pool ellen most annyival több spanglit szivott el annyira lassan reagált mindenre.
A legjobban Maticot sajnálom h. nem játszhatott idén a BLbe nálunk... Nagyon kellett volna mára. +Ha nem lett volna lamps eltiltva biztos jobbak lettünk volna.

Ezt a szezont Jose amúgy is teszt időszaknak szánta, de nem szeretném ezt minden szezon végén elmondani. Ha veszünk egy jó játékost ne kelljen már 1 év neki hogy belerázódjon... elég az építkezésből. Jövőre kiegyensúlyozott jó teljesítményt akarok látni, nem baj ha becsúszik 1-1 vereség vagy x, a lényeg h. magabiztosan meneteljünk, 1-2 hiba belefér, de az nem mint idén...

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#4283 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

Az a csapat jutott tovább amelyik motiváltabb volt és többet tett a győzelemért. Egészen elképesztő volt, hogy amikor nekünk kellett volna támadni, akkor is ők jöttek előre(ez volt az igazi "fricska" Mourinho két busz taktikájára). (milyen szétkontrázásról beszéltek én nem is értem, minden gól felállt védelemmel szemben volt sajnos)
...de Mourinho remélem azért marad.

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#4284 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

Nem tudom, én nem tudok haragudni se a csapatra, se Joséra... igaz, nem az az eredmény lett amit elvàrtam volna, de év elején-közbe arra se tudtam volna gondolni, h elődöntőbe kerülünk... :)
persze, lehet csalodottsàgbol szidni a csapatot, a jàtékosokat, Josét, de jozan ésszel gondolkodva, messze tul szàrnyaltàk azt amit elvàrtunk tölük. :)
szinte biztos vagyok benne, h Mou 2 csatàrt kicserél, kitömi a még szerinte lyukas posztokat, s jövöre nem csak "buszozàssal" jutunk idàig :)

Meccshez annyit, h Shwarzer rutinos kapus meg minden, de LEHET, h Cech-el màshogy alakultak volna a dolgok ( làtszott, föleg az elején, h izgul Shwarzer, + Cech-el a hàtuk mögött magabiztosabbak lettek volna a védök (föleg Terry, Cole).
Védelem 1-0-ig pazar volt, utàna kicsit összeestek.
Azpi hihetetlen, nàlam egyértelműen a szezon jàtékosa.
Torres pozitív volt ma számomra, talàn öt fent lehetett volna hagyni a pàlyàn :) kb ennyi

Jövőre újra !! ;)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#4285 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én imádom a buszt, de most kicsit másképp álltam volna ehez a meccshez. Legalább a meccs elejét, a közönség erejejével meg kellett volna nyomni. De végül is a sok védős rendszerben is rúgtunk egy gólt. Utána nem értettem igazából mit akarunk. Vagy teljesen visszaálltam volna vagy támadok tovább mint az állat...

De nem tisztem kritizálni a mestert, sokkal jobban tudja nálam, nagy menetelés volt ez eddig is. Az atlético meg tényleg jó csapat, nincsenek benne sztárok, de nagyon jó játékosok igen és csapatként a vaddisznó ember jól összepakolta őket...

Avatar
Discipline
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2012. január 23., hétfő 23:47
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#4286 Hozzászólás Szerző: Discipline »

Én még mindig nem hiszem el, hogy kiestünk....úgy hogy vezettünk... :'(
Terrace Lost Its Soul

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#4287 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem kellett volna ide fortuna, hanem minimális koncentráció. Egy feladatunk lett volna, nyerni, nem kellett volna a gólkülönbségre menni. Meglett a vezetés, erre nevetséges hibákból a két legrutinosabb védőnk segítségével egyenlít az Atletico, és ahogy az várható volt sz*rrá kontráztak minket, bár sokkal többet nem támadtunk mint az első félidőben...

Imádom a buszt, tényleg, de jó lenne nem Guardiola hibájába esni és B terv nélkül nekiállni egy meccsnek.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9403
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#4288 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hazard a hibáival együtt is a csapat legjobbja volt ma (Willian mellett). Hihetetlen, hogy csak szabálytalanul lehet szerelni, annyira gyors és ragad hozzá a labda...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Bajnokok Ligája

#4289 Hozzászólás Szerző: galferenc »

BL, EL győzelemnél Fortuna velünk volt, most nem. AM 1.gólja,Terry, Luiz fejes balszerencse. Jövőre jobb lesz!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#4290 Hozzászólás Szerző: Chester »

blackjack04 írta:Én tudok: Az Atlético megérdemelten jutott tovább, mi voltunk a gyengébb csapat, és megérdemlik az elismerést, mert sokat dolgoztak ezért az eredményért.
Ez nyilvánvaló, én arra nem tudok mit írni, hogy 6 védővel 3 gólt kapunk. Így legalább már nem számít az idegenbeli 0-0.... Ezért akartam elkerülni az Atleticot, teljesen kiszámíthatatlanok és olyanok mint akik vért ittak.

Egy érdekesség: Torres agyon van fikázva, sokszor jogosan, de benne láttam egyedül a továbbjutási szándékot, ő megtett ma mindent, kár hogy a többiek csődöt mondtak.

Dávid8
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013. augusztus 25., vasárnap 19:33
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#4291 Hozzászólás Szerző: Dávid8 »

Sajnos a pontrúgásokat leszámítva veszélytelenek voltunk a kapura. (Torres gólját leszámítva)
Eto'o bebuktatta a meccset a tizenegyessel, nem is nagyon reklamált. Mourinho taktikáját pedig az egész világ ismeri már. Unalmas, semmi újat nem hoz.
Ma is tudta mindenki mit fogunk játszani.

Courtois a világ egyik legjobbja posztján. Ma is láttuk. Szerintem mondhatjuk, hogy a top 3-ban benne van.
Nálunk is védhetne jövőre, de valószínűleg nem fog. Ezt is elbasszák :D

Az atleti fölemelkedése kicsit emlékeztet a Chelsea top csapattá válására. Jól csinálják.
Remélem megverik a Realt a döntőben.

Ilyen a foci. Hol van már a Barca vagy a Bayern tavalyhoz képest?

Azért nincs tragédia. Szép volt a top 4-be bejutni, plusz ne feledjük: valamilyen különös lehetetlen folyamán a bajnokság még meg lehet :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4833
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#4292 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

RobMayth írta:hazardot meg fejbe kell veregetni a díjával hátha visszazökken a földre és tanul egy kis alázatot!
Könnyű rászállni valakire, de azért vegyétek figyelembe, hogy valószínűleg nem volt 100% a csávó. Persze itt jön Mou, hogy mégis végigjátszatta vele a meccset, de ez csapatként lett elbukva.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9403
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#4293 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Itt nincs kifogás, így utólag azt mondom, hogy bárcsak olyan jók lennénk, mint az Atletico Madrid... Ha egyenként hasonlítjuk össze a kereteinket, sehol sincsenek, viszont mint csapat sokkal sokkal jobbak.

Megpróbáltuk, amíg megvolt a 6 védő nem volt komoly baj, aztán jött egy mák gol a semmiből, ki kellett nyílni, gólt kellett rúgni és ez van ha kinyílik a védelem ez ellen az Atletico Madrid ellen.

Egy dolgot nem értek csupán; hova tünt belőlünk a tűz? Mi lett a gyors kispasszos játékunkkal, a sok sikeres sarkazással? Hiányolom Oscar szezon eleji formáját, ő sokat hozzátett.

Szép volt fiúk, jövőre legalább ugyan ilyet! Az Atma meg nyerje meg a BL-t, iszonyatosan megérdemlik.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#4294 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Mennyire vártuk vissza Hazard-t, Eto'o-t és Terry-t... Erre kb. ez a három ember tette tönkre a meccset.. Azar két gólnál is baszott védekezni, Eto'o beállt és kapált, Terry meg az első és a harmadik gólnál is össze-vissza rohangált.. Talán túl hamar tértek vissza, nem voltak még 100%-os állapotban, de ez katasztrófa volt.

Avatar
White
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Bajnokok Ligája

#4295 Hozzászólás Szerző: White »

Gyerekek azt hogy egy csapatot imádunk,azt nem lehet lehúzni az AppStore-ról ...
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

Re: Bajnokok Ligája

#4296 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

hazardot meg fejbe kell veregetni a díjával hátha visszazökken a földre és tanul egy kis alázatot!

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#4297 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

ChesterB írta:Nagyon nagyon csalódott vagyok, mást egyelőre nem tudok írni. :(
Én tudok: Az Atlético megérdemelten jutott tovább, mi voltunk a gyengébb csapat, és megérdemlik az elismerést, mert sokat dolgoztak ezért az eredményért.
One ball to rule them all!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#4298 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Jövőre vissza kell hozni Courtouis-t 1.szamunak, Maticcsal + egy világklasszis csatárral jövőre tarolni fogunk.

José taktikaja egyébként bejött, óvatosan de domináltuk a meccset megvolt a vezetés egy hibán csúszott el az egész... Mintha a védők azthittek volna hogy félidő van...Utana már mind1 volt az Atletinek szinte lehetetlen 2 gólt rúgni.

Remélem megnyerik a BL-t, van rá sansz, iszonyat erősek.
We are the famous, the famous Chelsea!

morfium
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011. augusztus 31., szerda 21:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Bajnokok Ligája

#4299 Hozzászólás Szerző: morfium »

Hamar vége lett a szezonnak úgy érzem.

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

Re: Bajnokok Ligája

#4300 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

Eto baszki!na mindegy van ez így!majd jövőre!

Válasz küldése