Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17921 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Zolaisgod írta:Figyu Tore! Én egyet nem értek. Tegnap (de a kieséses meccseken végig) a Milan sokkal jobb volt és egyértelműen ők érdemelték meg a győzelmet. Akkor miért Benitezt és a nagyon szánalmasan focizó Poolt dicséred? Én is elismerem más csapatok teljesítményét, de te mindig a nyomorék MU-t vagy Pool-t nyalod körbe.
Az egész abból indult, hogy valaki "lesenkiházizta" Benítezt. Szerintem nem volt semmi baj a Pool-lal. Végig támadták a meccset. Benítez szarul cserélt, ezért kaptak, nem mert az öregfiú színészválogatott olyan utcalány jó lenne. Maldini óriási játákos, óriási elismerés, csakúgy, mint Pirlo, Kaka, Gattuso... De ettől még nem a világ legjobbjai. (igaz, természetesen a Liverpool sem)

Körbe nyalom a ManU-t?? Azért mert tetszik az a utcalány játékuk?? Tetszik az igazoláspolitikájuk??
Figyelj Zola! Te nős vagy, ugye? Megint ezzel a hasonlattal jövök: Attól, hogy 1 nőt választottál egy életre, nem tarthatsz szépnek más nőket? Nem mondhatod, hogy "ffú baszki, ez a Shakira mekkora jó nő, baromira tetszik!" Nem nyalok azzal, hogy tetszik más csapatok játéka! Hülye felfogás ez! Mégegyszer mondom, ezt az egész rivalizációs dolgot el kéne felejteni a p*csába... Valami genetikai dolog kell, hogy legyen ebben: "az embernek mindig kellenek ellenségek, hogy levezethesse valakin az agresszióit" van nemtom. Engem igencsak félreprogramoztak úgylátszik! :?

Zolaisgod írta: Meg ne magyarázd, hogy a pool volt tegnap a jobb. Ezt is javaslom elolvasni: http://nst.blog.hu/2007/05/24/rafael_be ... risztusa_s

:D
Igazán ostoba egy cikk. Az indexes rémségekhez hasonlítanám... Komolytalan, amit komolynak próbálnak beállítani. Szerintem abszolút élvezhető és jó döntő volt!
Only one Di Matteo!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#17922 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Zolaisgod írta:
Oziris írta:
Zolaisgod írta: Ha utálat annyira nincs is, de dicsérni tényleg nehezemre esik más csapatot/játékost/edzőt... bár most pl. le merem írni, hogy ez a Milan nagyon megérdemelte a BL-t. Simán ők voltak a sorozatban legjobbak.
Láttad a csoport meccseiket?Meg a Celtic elleni szenvedésüket?
A fenét voltak a legjobbak!
szarul kezdtek, de a teljesítményük jókor nőtt meg. Képtelenség az összes meccsen virítani. A Celtic ellen nem láttam őket, de utána...

A Milán minden évben ígyvan 30%tudás 70% szerencsefaktor!
A többi csapatra nézve kellemetlen h egy ilyen 35-40évesekböl álló öregfiuk gárda BL-döntöt játszhat!Kb akkora vicc mint az olaszok vb gyözelme!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#17923 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Zolaisgod írta:Figyu Tore! Én egyet nem értek. Tegnap (de a kieséses meccseken végig) a Milan sokkal jobb volt és egyértelműen ők érdemelték meg a győzelmet. Akkor miért Benitezt és a nagyon szánalmasan focizó Poolt dicséred? Én is elismerem más csapatok teljesítményét, de te mindig a nyomorék MU-t vagy Pool-t nyalod körbe.

Miért nem beszélsz Maldini-ről, Ancelottiról vagy Pirlo-ról, Inzaghi-ról? Most ők érdemelnék meg.

Meg ne magyarázd, hogy a pool volt tegnap a jobb. Ezt is javaslom elolvasni: http://nst.blog.hu/2007/05/24/rafael_be ... risztusa_s

:D
:lol: Röhely, de tényleg korrekt a cikk!

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#17924 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

Figyu Tore! Én egyet nem értek. Tegnap (de a kieséses meccseken végig) a Milan sokkal jobb volt és egyértelműen ők érdemelték meg a győzelmet. Akkor miért Benitezt és a nagyon szánalmasan focizó Poolt dicséred? Én is elismerem más csapatok teljesítményét, de te mindig a nyomorék MU-t vagy Pool-t nyalod körbe.

Miért nem beszélsz Maldini-ről, Ancelottiról vagy Pirlo-ról, Inzaghi-ról? Most ők érdemelnék meg.

Meg ne magyarázd, hogy a pool volt tegnap a jobb. Ezt is javaslom elolvasni: http://nst.blog.hu/2007/05/24/rafael_be ... risztusa_s

:D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#17925 Hozzászólás Szerző: Bubi »

ToreAndre írta:
kdako írta: Ok, akkor egyezzünk meg abban, hogy én is elismerek valakit, ha van miért. Benitez, a pool vagy a manure esetében erről egyelőre nincs szó.
Hát akkor kit ismersz el?:) Ian Holloway-t?:) De tudod mit? Tegyetek amit akartok, csak ne fogjátok rám, hogy nem vagyok Chelsea drukker csak, mert tetszik más csapatok kerete-játéka és elismerek, sőt, továbbmegyek, szeretek rivális csapatokat.
Hűséget esküdtem a Chelsea-nek nem elvakult fanatizmust!
Kövezzetek meg, de én azért nézek focit, mert szeretem, és a focibol is nem csak a chelsea fociját, de az övét a legjobban!Nem esküdtem semmilyen hűséget és elvakult fanatizmust senkinek. Ha a chelsea egy olyan csapat lesz, ahol az edző egy szarrágó, a tulajdonos kiszipolyozza a klubot, ahol a játékosok nem küzdenek és egy blackbourn-höz hasonló "törd ketté a gerincét" csapat leszünk, nem fogok ennek a csapatnak szurkolni!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#17926 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:
szpecnaz írta: Én nem akarok senkit sem megsérteni, de két dolog:

1.) Senki sem mondta hogy muszáj egy csapatnak drukkolni egy életen át....nem szégyen a váltás....
Hát, ha te ilyen megfutamodós vagy, akkor csak tessék. Én egy csapatnak fogok szurkolni egész életemben!
szpecnaz írta: 2.) Azt is meg kellene gondolni, hogy a klubot szereti az ember vagy a játékosokat....
Gondolom ezt nem nekem írtad, mert hisz szinte az összes kedvenc játékosom elment, még mindig Chelsea drukker vagyok...
Nem lettem Rangers drukker 2000-ben és tavaly sem váltam Barca drukkerré, igaz?
(Steffiék viszont aranyosak, ahogy követik Ronaldo-t mindenhova!:))
ki mondta hogy megfutamodok...:)...nem én írtam, hogy imádok más csapatot is..és annak, hogy csak egy klubnak fogsz drukkolni....várjuk ki a végét..:)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#17927 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:
szpecnaz írta:...1 gólhekyzet egy bl döntőn...szánalmas...Inzaghi-t meg nem szídnám Tore...valamit már letett az asztalra....
Melyikre gondolsz? Alonso lővésére? Gerrard-éra? Azok közül is melyikre? Pennant-éra, Crouch bombájára? Nem tudom milyen meccset néztél, ha csak 1 gólhelyzetet láttál...
az gólhelyzet ha rádurrantja valaki?....didának egy helyzetnél kellett védenie...Gerrad lapos lövésénél..a többi alibi...a gólhelyzet számomra az amelyik megmozgatja a kapust...és nem csak annyi hogy egy lassú lövésnél felemeli a kezét majd fölé üti...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17928 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

?? Én is. Nyugta ezzel: Dávid még mindig nem értett meg...:(
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#17929 Hozzászólás Szerző: kdako »

ToreAndre írta:??:))) Még mindig nem érted??
CHELSEA DRUKKER VAGYOK! Nem pedig mindenféle.:)
Mondjuk inkább, hogy ezt állítod. :lol:

Ahogy írod: "egy csapatot szeretni, szimpatizálni vele" és "egy csapatnak szurkolni, elkötelezni magamat mellette"

Részemről a kérdést lezártam.
GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17930 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

??:))) Még mindig nem érted??
CHELSEA DRUKKER VAGYOK! Nem pedig mindenféle.:)
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#17931 Hozzászólás Szerző: kdako »

ToreAndre írta:
kdako írta: Nem fogunk rád semmit, egyszerűen az én, sőt többek felfogásában a két dolog, a hűség és a riválisok szeretete nem hogy ellentétes, de kizárja egymást.
Ezt elavult dolognak tartom! Régi módiak vagytok!:p
kdako írta:Bár a lelki béke kulcsa nyilván az, ha minden csapatot szeretsz, egyszerűen nem érhet csalódás. :lol: :lol:
Még mindig nem érzed a "egy csapatot szeretni, szimpatizálni vele" és az "egy csapatnak szurkolni, elkötelezni magamat mellette" között a különbséget??
Nem, egész egyszerűen nem tudom felfogni. Nem lehetsz egyszerre mindenféle, mert akkor igazából semmilyen sem vagy - ezt most nem csak a focira értem.
GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17932 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

kdako írta: Nem fogunk rád semmit, egyszerűen az én, sőt többek felfogásában a két dolog, a hűség és a riválisok szeretete nem hogy ellentétes, de kizárja egymást.
Ezt elavult dolognak tartom! Régi módiak vagytok!:p
kdako írta:Bár a lelki béke kulcsa nyilván az, ha minden csapatot szeretsz, egyszerűen nem érhet csalódás. :lol: :lol:
Még mindig nem érzed a "egy csapatot szeretni, szimpatizálni vele" és az "egy csapatnak szurkolni, elkötelezni magamat mellette" között a különbséget??
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#17933 Hozzászólás Szerző: kdako »

ToreAndre írta:
kdako írta: Ok, akkor egyezzünk meg abban, hogy én is elismerek valakit, ha van miért. Benitez, a pool vagy a manure esetében erről egyelőre nincs szó.
Hát akkor kit ismersz el?:) Ian Holloway-t?:) De tudod mit? Tegyetek amit akartok, csak ne fogjátok rám, hogy nem vagyok Chelsea drukker csak, mert tetszik más csapatok kerete-játéka és elismerek, sőt, továbbmegyek, szeretek rivális csapatokat.
Hűséget esküdtem a Chelsea-nek nem elvakult fanatizmust!
Nem fogunk rád semmit, egyszerűen az én, sőt többek felfogásában a két dolog, a hűség és a riválisok szeretete nem hogy ellentétes, de kizárja egymást.

Bár a lelki béke kulcsa nyilván az, ha minden csapatot szeretsz, egyszerűen nem érhet csalódás. :lol: :lol:
GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17934 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ennek igazán örülök...
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#17935 Hozzászólás Szerző: kdako »

ToreAndre írta:Ha neked mondjuk az a Crouch vagy Alonso lővés nem helyzet, akkor a Milánnak mennyi volt belőle?
Három, de abból kettő gól lett.

De lehetett volna száz helyzete is a poolnak, ez a Milan annyira össze van rakva, mindenki a helyén volt, együtt mozgott, érzett, gondolkozott, hogy nem lehetett őket megverni. De főleg nem egy átlagosnál is szürkébb poolnak.

És tessék: nem vagyok Milan-szurkoló (bár ifjabb koromban vettem egy nem eredeti Sevás mezt), de ezt a Milant, Maldinivel, Kakával és Gattusóval az élen, valamint Ancelotti edzői húzásait messzemenőkig elismerem.
GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17936 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ha neked mondjuk az a Crouch vagy Alonso lővés nem helyzet, akkor a Milánnak mennyi volt belőle?
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#17937 Hozzászólás Szerző: kdako »

ToreAndre írta:
kdako írta:
ToreAndre írta: Melyikre gondolsz? Alonso lővésére? Gerrard-éra? Azok közül is melyikre? Pennant-éra, Crouch bombájára? Nem tudom milyen meccset néztél, ha csak 1 gólhelyzetet láttál...
Azért az nem helyzet, ha egy 30 méteres lövés 5 méterrel mellé megy...
Melyikre gondolsz? Gerrard első lővése max 2 méterrel ment felé, második lővését (helyezését) és Crouch bombáját a kapus védte, Pennant és Alonso helyezése alig ment mellé...
Komolyan, mit néztél?:D
De ezek nem voltak nagy helyzetek, ellőtték, mert nem volt más. Két méterrel ment mellé vagy fölé, húha, micsoda támadójáték! Ugyanmár! egyetlen helyzetük a Gerrard-lövés a Milan hibájából adódott, talált helyzet volt, nem kidolgozott. A gólról nem írok, mert mázli volt, valamint les, de nem oszt nem szoroz.

A Milan megölte a játékukat, egyszerűen képtelenek voltak helyzetbe kerülni. Egyébként kb. mi is ezt csináltuk, csak nem volt akkora mákunk, mint a Milan első góljánál...
GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17938 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

kdako írta: Ok, akkor egyezzünk meg abban, hogy én is elismerek valakit, ha van miért. Benitez, a pool vagy a manure esetében erről egyelőre nincs szó.
Hát akkor kit ismersz el?:) Ian Holloway-t?:) De tudod mit? Tegyetek amit akartok, csak ne fogjátok rám, hogy nem vagyok Chelsea drukker csak, mert tetszik más csapatok kerete-játéka és elismerek, sőt, továbbmegyek, szeretek rivális csapatokat.
Hűséget esküdtem a Chelsea-nek nem elvakult fanatizmust!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ToreAndre 2007. május 24., csütörtök 15:53-kor.
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#17939 Hozzászólás Szerző: kdako »

ToreAndre írta:
kdako írta: Egyébként miért szeressem a riválisokat? Én Chelsea szurkoló vagyok ,és nem Chelsea, mu, pool meg még ki tudja, mennyi. Én is mondhatnám, hihetetlen mennyi szeretet van bennetek a riválisok felé...
Senki nem mondta, hogy szeresd! Én is Chelsea szurkoló vagyok, mégis elismerem a többi csapatot, edzőt, játékost! Nem szídom őket habzó szájjal minden adandó alkalommal. (Ne vedd magadra!)
Ok, akkor egyezzünk meg abban, hogy én is elismerek valakit, ha van miért. Benitez, a pool vagy a manure esetében erről egyelőre nincs szó.
GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17940 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

andyslacker írta: Így van:
1.) Tore számára úgy tűnik megérett erre a helyzet
2.) és úgy tűnik, még számos váltás áll előtte..... :)
:) Indokold meg! Lehet, hogy te (és mások) könnyen belenyugodtok a dolgokba, én nem. Megszokhattátok már...
Only one Di Matteo!

Válasz küldése